Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
nfl.com-os Mock Drafton 7ből 6 szakértő szerint WR-t húzunk első körben,ebből 3an mondják hogy Deandre Hopkins, 2en hogy Tavon Austin lesz az. Szerintetek ?LanceVance
Nekünk már vagy 3 éve folyamatosan elkapót mockolnak az első körben, de igazából még mindig nincs szükségünk 1. számúra, az van, és nem is akármilyen. Valószínű lesz wr draft, csak én nem vagyok benne biztos, hogy már az első körben (én egy 2. körös Stedmant szeretnék 😊 ).
Ha belegondolok mi volt tavaly nagy gond, akkor rögtön beugrik, hogy Watt nem kapott elég segíséget pass rushban, főleg OLB poziból nem. Ráadásul Barwin is elment, úgyhogy én nem zárnák ki egy első körös pass rushert sem, mondjuk Alex Okafort, aki pl nagyon underrated ahhoz képest, hogy milyen eredményes volt a collegeban tavaly (54 tackles, 12.5 sacks, 16.5 tackles for a loss, four forced fumbles).
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Texans sign fullback Greg Jones one-year deal.
 blog.chron.com/ultimatetexans/2013/03/texans-sign-fullback-greg-jones-to-a-1-year-deal/swatt99
Remélem itt legalább eljut a ProBowlra. Megérdemelné. Ettől függetlenül rohadt szar lesz Texans mezben látni. Főleg ellenünk.iktriad
Egyébként valószínű, ha akartátok volna, simán megtartjátok. Mi csak 1 éves szerződést adtunk neki és a szűk capünk miatt nem is adhattunk túl sokat.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Texans sign fullback Greg Jones one-year deal.
 blog.chron.com/ultimatetexans/2013/03/texans-sign-fullback-greg-jones-to-a-1-year-deal/swatt99
Remélem itt legalább eljut a ProBowlra. Megérdemelné. Ettől függetlenül rohadt szar lesz Texans mezben látni. Főleg ellenünk.
több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Texans sign fullback Greg Jones one-year deal.
 blog.chron.com/ultimatetexans/2013/03/texans-sign-fullback-greg-jones-to-a-1-year-deal/
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Jaguars FB Greg Jones is visiting the Texans today (Schefter).
Meg ne próbáljátok nekem elszipkázni.iktriad
Szerintem ő LB és hiány is van belőle a Jax meg olyan pozícióban van a drafton hogy simán húz egy jobbat mint Jones 😉samu09
Mellé.adam8
kiestem 😕
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Jaguars FB Greg Jones is visiting the Texans today (Schefter).
Meg ne próbáljátok nekem elszipkázni.iktriad
Szerintem ő LB és hiány is van belőle a Jax meg olyan pozícióban van a drafton hogy simán húz egy jobbat mint Jones 😉samu09
Mellé.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Valószínű, mivel Waltert még nem pótolták, Posey pedig nem épül fel kezdésre.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
nfl.com-os Mock Drafton 7ből 6 szakértő szerint WR-t húzunk első körben,ebből 3an mondják hogy Deandre Hopkins, 2en hogy Tavon Austin lesz az. Szerintetek ?

több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
 blog.chron.com/ultimatetexans/2013/03/texans-hosting-tyrann-mathieu-former-jaguars-fb-greg-jones/
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Jaguars FB Greg Jones is visiting the Texans today (Schefter).
Meg ne próbáljátok nekem elszipkázni.iktriad
Szerintem ő LB és hiány is van belőle a Jax meg olyan pozícióban van a drafton hogy simán húz egy jobbat mint Jones 😉
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars FB Greg Jones is visiting the Texans today (Schefter).
Meg ne próbáljátok nekem elszipkázni.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Bullock 50 yardról már bevethető és senior évében a legjobb egyetemi rúgónak járó díjat is megkapta 33/29-es mérleggel. Tavaly még augusztusban IR-re került ezért lett Graham a rúgó de Bullock hosszútávon megoldhatja a Houston rúgóposztját.
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Mindkét rúgónk az A&M-ről van, csak van egy korosztály különbség 😊Bondi
ha Bullockra gondolsz akkor vagy 12 év. Grahamről tud valaki valamit? Én csak annyit h URFA de remélem nem igazolják vissza.samu09
Ha eddig nem tettük, szerintem eztán se fogjuk.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Mindkét rúgónk az A&M-ről van, csak van egy korosztály különbség 😊Bondi
ha Bullockra gondolsz akkor vagy 12 év. Grahamről tud valaki valamit? Én csak annyit h URFA de remélem nem igazolják vissza.
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Mindkét rúgónk az A&M-ről van, csak van egy korosztály különbség 😊

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
Shane Lechler is aláírtHöri
7szeres pro bowl-os csak kezdünk vele valamit 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Shane Lechler is aláírt

több mint 11 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dsnw3clharm3rxipejzf
Ed Reed: Houston Texans' defense will cause 'trouble'
Ed Reed was all smiles Friday. While the new Houston Texans safety is known for his jovial demeanor, the prospect of playing with J.J. Watt and Brian Cushing probably boosted his mood.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Reed 3év/15 milla, 5 millió garantált.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Reed a valaha volt egyik legnagyobb S. Lehet már megkopott a tudása, de még most is a liga egyik legjobb Safety-je. Igazi vezére lesz a hátsó sorban. Szerintem remek deal ez. Hozhatunk egy fiatal safety-t a draftról, aki majd tud tanulni Manning-től és Reed-től. Remek páros lesz ez 😊Bondi
Pont erre gondoltam én is hogy a hátsó rész sokat tanulhat tőle, én örülök neki 😀

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Reed a valaha volt egyik legnagyobb S. Lehet már megkopott a tudása, de még most is a liga egyik legjobb Safety-je. Igazi vezére lesz a hátsó sorban. Szerintem remek deal ez. Hozhatunk egy fiatal safety-t a draftról, aki majd tud tanulni Manning-től és Reed-től. Remek páros lesz ez 😊

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 912 — I like the Texans, I like who we are
küzdeni tud, és még akar is, egy évet lehet neki adni és lássuk be hogy Quinnt rövid távon tökéletesen pótolták.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Nem is tudom, hogy érzek Ed Reed szerződtetésével kapcsolatban. Pontosan még nem lehet ismerni a szerződés részleteit, így nehéz is megítélni azt (amit BaltimoreDefense ír az még nem hivatalos, máshol 2 évet olvastam).
De őszintén, azt hittem, mi már túl vagyunk azon a korszakon, hogy kiöregedett sztár neveket igazolunk. Reed 35 éves lesz a szezon kezdetekor, azért az egy safetynél nagyon sok. Mindenesetre kint sokan örülnek neki és a GM-ünk Rick Smith is sokat bizonyított már, bízok az itélőképességében, mégha én nem is vagyok odáig Reedért.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
@JasonLaCanfora: Ed Reed's deal with the Texans is for 2 years. While he struggled w/leaving BAL, his only team, the Texans courted him heavily all alongBondi
Nem tudom mennyire lesz kedve új színekbe játszani...FearTomi
Ettől nem félnék.

Ez viszont baráti 😊
@JasonLaCanfora
Maximum value of Ed Reed's deal with the Texans is $16 million for 3 years. Very strong deal for an older safety, especially in this market.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
@JasonLaCanfora: Ed Reed's deal with the Texans is for 2 years. While he struggled w/leaving BAL, his only team, the Texans courted him heavily all alongBondi
Nem tudom mennyire lesz kedve új színekbe játszani...