Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Miért olyan biztos az első körös LB? Brooks Reed és Mercilus is top45 pick volt az elmúlt két évben, és én biztosra veszem, hogy egyikből se lesz ILB.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Barwin miatt tutira vehetjük az első körös LB-t, a WR posztot megint megpróbálják hátsó körből megoldani, mert 2-3. körben egy DB-t kell húzni. Az pedig érdekes hogy tavaly Ryans, idén Casey és Barwin ment az Eagles-be. Bár így se lesz valami jó csapatuk idén.
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 194
Na akkor még a láncos kutya bostoni mészáros Pollardot kéne visszahozni.

több mint 11 éve
tex 150
Nekem ő igen, d enme hinném, hogy komolyabb gondot fog okozni a pótlása.adam8
Ha a tavalyi formáját hozza, akkor könnyebb lesz pótolni, ha a tavaly előttit, akkor hiányozni fog.
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 www.csnhouston.com/texans/exclusive-reed-houston-home-away-home

Toljuk már az orra alá a szerződést

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Állítólag Ed Reedre hajtunk, már Houstonban is van.DC
@HoustonTexans: Wheels up! GM Rick Smith is on his way to pick up Ed Reed in #Texans chairman Bob McNair's private jet / nem hinnem h elakarnak engedni szerzodes nelkul houstonboldbo
Még ma aláír...
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nekem ő igen, d enme hinném, hogy komolyabb gondot fog okozni a pótlása.

több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Barwin ment Casey után az Eaglesbe. Isten áldja, nekem meg ő nem fog hiányozni. 6 év 36 millió.
több mint 11 éve
dbo 81 — hater
Állítólag Ed Reedre hajtunk, már Houstonban is van.DC
@HoustonTexans: Wheels up! GM Rick Smith is on his way to pick up Ed Reed in #Texans chairman Bob McNair's private jet / nem hinnem h elakarnak engedni szerzodes nelkul houstonbol

“Winning isn't everything, but it beats anything that comes in second.” Bear Bryant
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
De bírom őt, örülnék neki, főleg Quin helyett... 😀

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az komoly lenne. Bár már túl van a csúcson, de szerintem 1-2 évig még lehet benne annyi, hogy hozza azt a szintet, hogy top safety legyen. Bár nem tudom, hogy van a sérülése, de mindenképp segíthetne a csapaton. addig kéne ütni a vasat amíg meleg.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Állítólag Ed Reedre hajtunk, már Houstonban is van.
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Bondi! Akkor nem is gondoltunk rögtön ugyanarra.
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sajnos Quin távozik. Ő volt szerintem idén a legjobb free agent nálunk. Ráadásul házon belül pótolhatatlan, ergó van 1 újabb needünk, hacsak Eddie Pleasant nem lesz jövőre a semmiből Pro Bowler. Néhány mockban eddig is szerepelt nálunk safety húzás a 2. körben- leginkább Matt Elam-, innentől ez is bőven benne van a kalapban. Zárójelben megjegyzem Pollardtól elköszöntek Baltimoreban, csak úgy mondom....
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Viszont Pollard szabad. Nem bánnám ha visszahoznánk ebben az esetben.

több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Eddig jók vagyunk.

Casey Kelly rendszerében szerintem szárnyalni fog. Persze itt is tudott volna ha elég labdát kapott volna.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Sajnos úgy néz ki Glover Quint sem sikerűlt újraszerződtetni. Állítólag Lionshoz igazolt 5 évre. Én egy olyan évi 6-7 milla közé teszem.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Az Eagles közel évi 5 millát fog fizetni neki. Mi soha nem fizettünk volna ennyit egy 3. számú TE-nek (oké FB is, de azért annak nem a legjobb). Ráadául még mindig bennem van a tűske az elejtett TD passza miatt a pats ellen , ha az ott nem 3, hanem 7 pont, akkor lehet másképp alakul az egész meccs.DC
oké télleg kell a cap hely de a "jelentéktelenebb" játékosok közül miért a legjelentősebbel kezdték? 😀 mert még nem h látom Graham 💋‍ cutolva lett volna (jó az ő kivágása nem hoz olyan sok helyet de akkor is rengeteget hibázott idén. Remélem a srác akit tavaly draftoltak - csak IR-re került ACL miatt - lesz a kezdő kicker)samu09
Caseyt nem kiraktuk, hanem lejárt a szerződése, tehát oda mehetett, ahova akart. Ő pedig nyilván azt a csapatot választotta, aki a legtöbbet ajánlotta. Graham ugyanolyan free agent (szabadügynök), mint Casey, tehát ő neki is lejárt a szerződése, és ahhoz ír alá, aki neki tetszik(=aki a legtöbb pénzt fizeti).
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Az Eagles közel évi 5 millát fog fizetni neki. Mi soha nem fizettünk volna ennyit egy 3. számú TE-nek (oké FB is, de azért annak nem a legjobb). Ráadául még mindig bennem van a tűske az elejtett TD passza miatt a pats ellen , ha az ott nem 3, hanem 7 pont, akkor lehet másképp alakul az egész meccs.DC
oké télleg kell a cap hely de a "jelentéktelenebb" játékosok közül miért a legjelentősebbel kezdték? 😀 mert még nem h látom Graham 💋‍ cutolva lett volna (jó az ő kivágása nem hoz olyan sok helyet de akkor is rengeteget hibázott idén. Remélem a srác akit tavaly draftoltak - csak IR-re került ACL miatt - lesz a kezdő kicker)
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Az Eagles közel évi 5 millát fog fizetni neki. Mi soha nem fizettünk volna ennyit egy 3. számú TE-nek (oké FB is, de azért annak nem a legjobb). Ráadául még mindig bennem van a tűske az elejtett TD passza miatt a pats ellen , ha az ott nem 3, hanem 7 pont, akkor lehet másképp alakul az egész meccs.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
2 év alatt 2 igen jó TE/FB-t küldenek el + Casey slot WR-ként is jó volt
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Elengedtük Casey-t? Nem hiszem el bakker

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Kiraktuk Kevin WaltertDC
Ilyen jól álltok WRekből?iktriad
Nem, ilyen rosszul állunk cappel 😊
Egyébként töménytelen mennyiségű minőségi elkapó van az idei drafton, mégha egyikük se kirívó elit kategória.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiraktuk Kevin WaltertDC
Ilyen jól álltok WRekből?
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Kiraktuk Kevin Waltert

Kérdés kinek csinálunk helyet

csakhogy kicsit fényezzem magam ezt két hete írtam: "Mondjuk Kevin Walter elküldése az szinte biztos..."