Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Kezdetét vette a Senior Bowl. Állítólag a következő játékosokat figyeljük:
Mike Glennon QB North Carolina State
Markus Wheaton WR Oregon State
Justin Pugh OT Syracuse
Hugh Thornton OG Illinois
Maliciah Goodman DE Clemson
Jamar Taylor CB Boise State
Jordan Poyer CB Oregon State.Gabriel
Glennon Yates cseréje volt anno? Szerintem idén is védelembe húzzuk az első kört lb és db a reális ide.
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Kezdetét vette a Senior Bowl. Állítólag a következő játékosokat figyeljük:
Mike Glennon QB North Carolina State
Markus Wheaton WR Oregon State
Justin Pugh OT Syracuse
Hugh Thornton OG Illinois
Maliciah Goodman DE Clemson
Jamar Taylor CB Boise State
Jordan Poyer CB Oregon State.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Ja, és amit elfelejtettem. A Ravens D kiválóan felkészült a Pats hurry up offenséből, kicsit érthetetlen mi miért nem voltunk erre képesek.DC
pedig a mi secondarynk se gyenge egyszerűen nem koncentráltak eleget. mert edzésen biztos hogy rengeteget készültek ilyenekre.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ja, és amit elfelejtettem. A Ravens D kiválóan felkészült a Pats hurry up offenséből, kicsit érthetetlen mi miért nem voltunk erre képesek.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
A legnagyobb különbség a mi meccsünk és a Ravens-Pats között, hogy a Ravens defense 4 emberrel is tudott nyomást helyezni Bradyre, és a secondary sem engedte elszakadni az elkapókat, ha mégis meg volt az elkapás, mindig keményen megbüntették azt, kemény, fizikális futballt játszottak. Mi ráadásul sokszor próbáltunk blitzelni is, ami nem is volt hatékony és így kevesebb ember maradt a passz levédekezésére.
Offensebe meg hibamentesen játszottak, Talib és Chung sérülése nagyon kisegítette őket, ezután már a Pats defense nem tudta kezelni Boldint. Az offense faluk is nagyon jó munkát végezett, Flaccon szinte semmi nyomás nem volt és futásnál is jól blokkoltak.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
tényleg ennyivel jobb lenne a ravens D a houstoninál? nagyon jól felkészültek és nyomás alatt tudták tartani bradyt. szerintem a texans st coach nem vette volna észre h qb van a pályán és simán benyeltük volna a fake puntot 😀 bár a baltimoremál az offense is jól ment megérdemelték hogy a döntőbe jutottak de tartom magam ahhoz amit nyáron írtam: a frisco szerintem idén tarolni fog mivel houston még nem elég erős h SB-t nyerjen.
mikor brady dobását a végén nem tudták elkapni az end zone-ban tényleg könnyes volt a szeme vagy csak beképzeltem? 😀
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Mondjuk idén pont nem voltam elragadtatva az újoncaink teljesítményétől, 1 kivétellel, aki az általam már korábban megdícsért Ben Jones.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
A playhívások többségét az offensive koordinátor hozza illetve fentről szólnak Kubiaknek hogy a D nagy általánosságban hogy áll fel és megmondják hogy ennek tükrében miket kéne erőltetni. Na most vagy sorozatosan rossz infokat kapott fentről vagy ő maga látta úgy hogy az lesz a jó amit ő gondol.

Most hogy SB esélyes volt a csapat ebben a szezonban jobban rá fognak feküdni hogy miért sikerült ilyen rosszra a game plan illetve hogyan is sikerült a szezon végét elbaszni. A GM-ünk évről évre jobbnál-jobb játékosokat draftol illetve hoz a csapathoz. Lesz még a Houstonnak hibátlan szezonja nekünk csak szurkolni kell 😊
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Most olvastam hogy nagyon sokan Schaubban látjátok a hibát. Én nem. Én az offenzív playbookban. 2 név Dennison és Kubiak. Dennison után nem hullatnék könnyeket ha menne. Kubiak miatt azért vagyok csalódott mert QB volt, és ennek ellenére semmi fantázia nincs a passzjátékunkban de ezt már korábban kifejtettem. Szerintem Schaub visszaesésében közrejátszhat a nyári csere QB coach pozícióban. Knappet elengedtük ahelyett hogy kineveztük volna offenzív kordinátornak, és idehoztuk Dorrellt Miamiból, aki szerintem ott sem tett le sokat az asztalra.Gabriel
Hát igen. Dennison nagyon jó a futójátékban és nagyon ért az offensive falhoz, de a passzjátékban és játékhívásban nem a legjobb. A kis Shany idejében sokkal jobban ment a passz, playhívások is változatosabbak voltak, mondjuk akkoriban meg a futójáték döcögött.
Jövőre mindenképp egy dinamikusabb playbook és gameplanek kellenének, ami többet épít az ellenfél gyengéire, és nem mindig a saját statikus sémájukat kellene erőltetni. Dennison viszont maradni fog, nem fogják őt HC-nek kinevezni.
több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Most olvastam hogy nagyon sokan Schaubban látjátok a hibát. Én nem. Én az offenzív playbookban. 2 név Dennison és Kubiak. Dennison után nem hullatnék könnyeket ha menne. Kubiak miatt azért vagyok csalódott mert QB volt, és ennek ellenére semmi fantázia nincs a passzjátékunkban de ezt már korábban kifejtettem. Szerintem Schaub visszaesésében közrejátszhat a nyári csere QB coach pozícióban. Knappet elengedtük ahelyett hogy kineveztük volna offenzív kordinátornak, és idehoztuk Dorrellt Miamiból, aki szerintem ott sem tett le sokat az asztalra.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Ahogy várható volt Kubiak már le is nyilatkozta, hogy továbbra is bíznak Schaubban és az egész csapatnak jobban kell játszania, nem csak neki.
Egyébként, anyagilag se tehetik meg, hogy elküldjék, mert most kapott 23 millió garantáltat és a cap hit is 17 millió lenne. Az lehet, hogy draftolnak egy irányítót a későbbi körökben, ha tetszik a stábnak valaki, de mondjuk az idei QB class elég gyenge, főleg a tavalyihoz képest. Ha esetleg jövőre is alul teljesít Schaub, pláne, ha mondjuk a playoffba se jutunk be, akkor lehet majd megfontolják a cserét, de idén ne számítsunk erre.

A két legnagyobb szabadügynök játékosunk idén Connor Barwin és Glover Quin.
Barwin alulteljesített idén, főleg a sackjeinek száma esett vissza nagyon tavalyhoz képest (11,5-ről 3-ra), de mondjuk idén többet kellett coverben lennie és asszem QB hitekbe nem volt ilyen drasztikus visszaesése. Szerintem hagyjuk, hogy tesztelje a piacot, aztán meglátjuk.
Quin megbízhatóan játszott idén is (14 pass defense), safety pozícióban egyébként is vékonyak vagyunk, meg kellene tartani.

Főbb needjeink: WR és ILB (olyan aki jó coverben is) egyéb need: NT, FS, RT, OLB (főleg ha Barwin elmegy) kisebb needek: G, DE, CB
Mint már említettem lehet draftolunk QB-t is, ha Kubiakéknak megtetszik valaki.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
a wild cat-re 1-2 év alatt találtak megoldást, nem is használják már az nfl-ben. az option play-t is meg fogják oldani hamarosan, és bár én imádom a mobilis irányítók játékának kiszámíthatatlanságát, a következő szezonban szerintem RG3 vagy Keapernick nem fog majd annyit futni.
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Ilyet nem is írtam sehol, hogy futni tudó QB-k nyernek SB-t.. Azt írtam, hogy a futni tudó QB-k bejövetelével még kevesebb esély van arra, hogy game manager SB-t nyerjen. Akiket itt felsoroltál egyik se game manager. Nem is lehet egy lapon emlegetni őket Schaubbal.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Lehet, hogy a Ravens is nyert. De nézd meg mikor. Azóta azért elég sokat változott a liga. A futni tudó QB-k bejövetelével pedig még jobban abba az irányba halad, hogy egy szimpla game managerrel nem lehet SB-t nyerni. tamasboldizsar
azért big ben brees rodgers és manning nem éppen az akkor is futok ha 4 elkapóm van üresen típus 😀 az elmúlt években ők nyertek és inkább a zsebben érzik jól magukat. persze megindulnak 1-2szer de nem ez jellemző rájuk
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Lehet, hogy a Ravens is nyert. De nézd meg mikor. Azóta azért elég sokat változott a liga. A futni tudó QB-k bejövetelével pedig még jobban abba az irányba halad, hogy egy szimpla game managerrel nem lehet SB-t nyerni.
több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Schaubbal is nyerhetnek SB-t. aravensnél is a D nyerte meg. Schaubnak azt kell megtanítani hogy egy playen belül több célpontja is van. mert ő olyan, hogy ha a játék szerint a TE-nek kellene passzolni akkor mindenáron odadobja hiába van tök üresen a jobbra elfutó Foster nem adja oda neki (pl tegnap) láttuk már hogy állva átdobja a pályát itt csak a pontosságával van gond meg jobban kéne koncentrálni. szerintem nem kéne elküldeni fejben rendbe rakják és nem lesz ott gond 😉
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 889 — I'm a Texan
Ti mit gondoltok, milyen megoldás lenne jó erre a helyzetre? Azt nem vitatom, hogy Schaub jó irányító, de fontos szituációban mindig csődöt mondd. Én lehet, hogy megfontolnék egy első körös irányító draftot. Vagy esetleg kimenni az első körből ha lenne rá jelentkező és akkor a második elején húzni egyet. Bár eléggé patt helyzetben vagyunk. Schaubbal nem tudunk SB-t nyerni, TJ erős kérdés, hogy hosszú távon mire lenne képes, egy újoncnál pedig kérdéses lenne, hogy mennyi idő alatt "érne" be.

több mint 11 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 917 — I like the Texans, I like who we are
Na de szerintem most már felesleges a meccsel foglalkozni. Vége a szezonnak.
Az lesz, hogy a ST edzőt kivágját, megszerzik a Denverét. FA-ből igazolnak 1-2t guardot és tackle-t lehetőleg jobb oldalit, plusz 4-5 pass rushert hogy ne legyen baj, (kicsit olyan a front seven a houstonnál mint a roxfortban a sötét varázslatok kivédése tárgy...senki se bír ki ott egy egész évet 😀) a drafton első két körben behúznak egy lb-t és cb-t a többi mehet az offense-be, Schaubot telenyomják ló nyugtatóval, Cushing térdét betekerik ducktape-el mert ugye az mindenre jó, és jövőre 19-0-val SB-t nyernek 😊 😊
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Vicceltek ugye? Phillips akkora ribanctaslit kapott, hogy azóta borogatja. A védők kóvályogtak a pályán, senki nem volt a helyén, bámultak egymásra, hogy most megint 12 yardot futottak középen? Outcoaching a jelenség neve. füligjimmy
Kész vagy 😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Vicceltek ugye? Phillips akkora ribanctaslit kapott, hogy azóta borogatja. A védők kóvályogtak a pályán, senki nem volt a helyén, bámultak egymásra, hogy most megint 12 yardot futottak középen? Outcoaching a jelenség neve.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Schaubbal tudnátok nyerni, ha a védelmetek olyan lenne, mint amilyen volt az előző szezonban, vagy az idény első felében. Cushing nagyon hiányzik, elég halovány volt nélküle a LB-sor. Azért csak felrakott az O 28 pontot, miközben a védelem 41 pontot kapott. Sztem nem a 28 kevés, hanem a 41 sok. Nagyon.gabokocka
A 41 valóban nagyon sok. De a meccs lényegi részében a Texans Off.-t is limitálta a Pats Def.
Szerintem tegnap sokkal inkább az első három játék jellemezte Schaub-ékat. 7 yard-ról egy rossz futás, szinte tuti TD passz droppolva és egy homály passz. A hét pont (és a Pats gödörbe lökése) helyett FG és egy feltüzelt, önbizalmat nyert Pats Def.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Azért 10 pontnál volt hátra 6 perc, látott már olyat a világtörténelem, hogy megfordították a meccset ennyi idő alatt. Ráadásul szinte a kezetekben volt az onside kick...
Csak ugye a D nem volt képes stopra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Schaubbal tudnátok nyerni, ha a védelmetek olyan lenne, mint amilyen volt az előző szezonban, vagy az idény első felében. Cushing nagyon hiányzik, elég halovány volt nélküle a LB-sor. Azért csak felrakott az O 28 pontot, miközben a védelem 41 pontot kapott. Sztem nem a 28 kevés, hanem a 41 sok. Nagyon.gabokocka
Mondjuk, a történethez hozzátartozik, hogy a 28 pont jelentős részét már akkor szereztük, amikor nem volt igazi esélyünk a fordításra (garbage time), sajnos amikor igazán kellettek volna a pontok, akkor csődöt mondtunk.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Schaubbal tudnátok nyerni, ha a védelmetek olyan lenne, mint amilyen volt az előző szezonban, vagy az idény első felében. Cushing nagyon hiányzik, elég halovány volt nélküle a LB-sor. Azért csak felrakott az O 28 pontot, miközben a védelem 41 pontot kapott. Sztem nem a 28 kevés, hanem a 41 sok. Nagyon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Hát igen sajnos Schaub nem tudott felnőni, és hátára venni a csapatot, volt 1-2 nagy hibája. De mindenki tudta, hogy ő egy "jó" QB, de nem elit és minden csapategységtől extra kell, hogy nyerhessünk.
Ehhez képest a védelem 41! pontot engedett, nekem különösen csalódást okozott, hogy a második félidő első Pats drivejánál, 17-13-as állásnál, mennyire nem tudtuk őket megállítani, sőt egyenesen felkészületlenek tűntünk a Pats hurry up offensével szemben. És ekkor, 24-13-nál megpróbáltuk Schaubbal belemenni egy shootoutba, ami nem jött össze, szerintem ez elkapkodott edzői döntés volt és maradni kellett volna a saját játékunknál.
Igazából a játék minden elemében gyengébbek voltunk támadás, védelem, edzői munka, (egyedül a meccs előtt szidott special teamben voltunk jobbak, de ez már csak így szokott lenni) szóval én nem hibáztatnám csak Schaubot a vereségért, és szinte biztos vagyok benne, hogy Kubiakék se fogják.
Nagyon szomorú hír a meccsel kapcsolatban, hogy amikor úgy tűnik találtunk végre egy ígéretes elkapót Posey személyében, akkor sérül meg, ráadásul elég komoly Achilles sérülést szenvedett.
Egy következő, hasonló hozzászólásba megírom majd, mit gondolok a csapat jövőjéről, csak nem akarok most wall of textet írni.