Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok benne biztos, ugyanis azt mondja, hogy hamarosan újra a pályán lesz, ami arra enged következtetni, hogy jó híreket kapott a második vizsgálat után. Én legalábbis reménykedem benne.

Dallen83
@Dallen83

Have to sit this one out but Im confident Ill be back out on the field very soon! Excited to watch the new additions perform & hopefully win a job! #Coltstrong #BTM #HOISTIT #3p's

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
lisfranc lesz allen is, egypárnap múlva, tessék egy cikk cimbikaballetba...
 orvosilexikon.hu/module-News-display-sid-393.html


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Igazából úgy értettem a dolgot, hogy szerintem egy lábujj törés azért nem full szezonos sérülés és amig vissza nem jön, addig azért valamilyen szinten tudjuk pótolni. 😊FearTomi
A lábujj törés az én bűnöm, szerintem rosszul fordítottam. Nem tudtam rá jobb magyar szót, talán a "lábfej törés" lenne rá a jó szó, ha van olyan. A lábfejében tört el valamelyik középső "ujjcsont" vagy mi. (Milyen csont az magyarul?).

Persze, feltéve, ha igazak a pletykák.peterk2005
labkozepcsont tores ?

allen pedig az nfl.com "making the leap" 40es listajan pedig 10. lett. az azert csak nem annyira veletlen ...MMMS
Ez már nekem is eszembe jutott. Viszont a lábközépcsont az biztos nem IR, főleg mivel még egy hónap van a kezdésig. 3 hónappal műtét után már lehet vele játszani. Plusz ugye amilyen "csodaszerek" vannak ebben a sportban... 😀Stez
na egyreszt. hol irtak irt tenyszeruen ? masreszt. lehetni biztos lehet, csak kerdes mifele hatekonysaggal, vmint vegyuk figyelembe az esetleges utohatasokat, ha tenyleg ez a baja es visszarugdossak a palyara mielobb. a turf toe is ilyen. jatszani kepes vagy, csak szarul fog menni es ha nem gyogyul meg rendesen akkor szetkurja az illeto egesz palyafutasat.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazából úgy értettem a dolgot, hogy szerintem egy lábujj törés azért nem full szezonos sérülés és amig vissza nem jön, addig azért valamilyen szinten tudjuk pótolni. 😊FearTomi
A lábujj törés az én bűnöm, szerintem rosszul fordítottam. Nem tudtam rá jobb magyar szót, talán a "lábfej törés" lenne rá a jó szó, ha van olyan. A lábfejében tört el valamelyik középső "ujjcsont" vagy mi. (Milyen csont az magyarul?).

Persze, feltéve, ha igazak a pletykák.peterk2005
labkozepcsont tores ?

allen pedig az nfl.com "making the leap" 40es listajan pedig 10. lett. az azert csak nem annyira veletlen ...MMMS
Ez már nekem is eszembe jutott. Viszont a lábközépcsont az biztos nem IR, főleg mivel még egy hónap van a kezdésig. 3 hónappal műtét után már lehet vele játszani. Plusz ugye amilyen "csodaszerek" vannak ebben a sportban... 😀

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Igazából úgy értettem a dolgot, hogy szerintem egy lábujj törés azért nem full szezonos sérülés és amig vissza nem jön, addig azért valamilyen szinten tudjuk pótolni. 😊FearTomi
A lábujj törés az én bűnöm, szerintem rosszul fordítottam. Nem tudtam rá jobb magyar szót, talán a "lábfej törés" lenne rá a jó szó, ha van olyan. A lábfejében tört el valamelyik középső "ujjcsont" vagy mi. (Milyen csont az magyarul?).

Persze, feltéve, ha igazak a pletykák.peterk2005
labkozepcsont tores ?

allen pedig az nfl.com "making the leap" 40es listajan pedig 10. lett. az azert csak nem annyira veletlen ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mathis maszkja nem jött be, mindig a télen kirakott menórák jutottak eszembe róla😀

Amúgy így már más a helyzet, viszont általában, ha az a csont törik, akkor azt csavarozni szokták. Viszont még nem műtötték meg, szóval ez egy jó jel. Amúgy ma kértek rá másik orvostól is szakvéleményt, szerintem holnap már okosabbak leszünk.FearTomi
Igen, bár mi még az első orvosi szakvéleményt sem tudjuk, amit furcsállok egy kicsit.

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Mathis maszkja nem jött be, mindig a télen kirakott menórák jutottak eszembe róla😀

Amúgy így már más a helyzet, viszont általában, ha az a csont törik, akkor azt csavarozni szokták. Viszont még nem műtötték meg, szóval ez egy jó jel. Amúgy ma kértek rá másik orvostól is szakvéleményt, szerintem holnap már okosabbak leszünk.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyáltalán mi kell ahhoz, hogy engedélyezzék?😊FearTomi
Azt tudom, hogy egészségügyi indokkal lehet speciális maszkra engedélyt kapni. Amúgy nem tudom. Mindenesetre kár, hogy nem lehetnek ilyen maszkok, mert marha jól néznek ki. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazából úgy értettem a dolgot, hogy szerintem egy lábujj törés azért nem full szezonos sérülés és amig vissza nem jön, addig azért valamilyen szinten tudjuk pótolni. 😊FearTomi
A lábujj törés az én bűnöm, szerintem rosszul fordítottam. Nem tudtam rá jobb magyar szót, talán a "lábfej törés" lenne rá a jó szó, ha van olyan. A lábfejében tört el valamelyik középső "ujjcsont" vagy mi. (Milyen csont az magyarul?).

Persze, feltéve, ha igazak a pletykák.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Az NFL nem engedélyezte Mathis speciális arcvédő maszkját (jobb szélen). A balról a második Justin Tuck,.akiét viszont engedélyezte, mert volt korábban egy szemsérülése. Darnell Dockett maszkja valami brutális (Mathis mellett, jobbról a második), kár, hogy nem engedélyezték. 😊 A bal szélső Demarcus Ware, akié viszont nem tudom miért nem ment át, nem látom különlegesnek.

peterk2005
Egyáltalán mi kell ahhoz, hogy engedélyezzék?😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az NFL nem engedélyezte Mathis speciális arcvédő maszkját (jobb szélen). A balról a második Justin Tuck,.akiét viszont engedélyezte, mert volt korábban egy szemsérülése. Darnell Dockett maszkja valami brutális (Mathis mellett, jobbról a második), kár, hogy nem engedélyezték. 😊 A bal szélső Demarcus Ware, akié viszont nem tudom miért nem ment át, nem látom különlegesnek.



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Egyetértek, a skill pozíciókban Wayne után sztem Allen ma a legfontosabb láncszem. Luckot leszámítva persze. Persze megoldjuk a pótlását, Bradshaw-al egy veterán, jól blokkoló RB, plusz még fullback is lesz fent időnként. Elkapó is van elég helyette. De azért nem mindegy, hogy két ember kell-e blokkolni+elkapni, vagy egy. Kiszámíthatóbbak leszünk így. De remélem túl pesszimista a sustorgás, és legalább az idény második felére már bevethető lesz.peterk2005
Igazából úgy értettem a dolgot, hogy szerintem egy lábujj törés azért nem full szezonos sérülés és amig vissza nem jön, addig azért valamilyen szinten tudjuk pótolni. 😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyetértek, a skill pozíciókban Wayne után sztem Allen ma a legfontosabb láncszem. Luckot leszámítva persze. Persze megoldjuk a pótlását, Bradshaw-al egy veterán, jól blokkoló RB, plusz még fullback is lesz fent időnként. Elkapó is van elég helyette. De azért nem mindegy, hogy két ember kell-e blokkolni+elkapni, vagy egy. Kiszámíthatóbbak leszünk így. De remélem túl pesszimista a sustorgás, és legalább az idény második felére már bevethető lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Olyan ügyet csináltok itt Allen lábujjából, mintha Luck csuklója tört volna el😊 Kövezzetek meg, de sztem azért Allen azért nem pótolhatatlan, ott van Cunningham, vagy Jones. Pl. Blokkolásról beszéltek, Mr. Irrelevant, már az egyetemen is inkább blokkolt, mint elkapott, de azt írták, hogy most már elég jól fogja meg a labdát. Berakják Fleener mellé és működni fog minden. Szóval no para, az, meg, hogy season ending sérülés lenne, azt kötve hiszem.FearTomi
Allen nagyon jól blokkol, emellett nagyon jól is kap el. Már a TC alatt az látszott, hogy Luck egyik kedvenc célpontja rövid, illetve közepes távolságon.
Cunningham azért még a TC-ben is eléggé megszenved az elkapásokkal.
Nálam jelenleg Allen nagyobb veszteség lenne, mint Fleener.

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Olyan ügyet csináltok itt Allen lábujjából, mintha Luck csuklója tört volna el😊 Kövezzetek meg, de sztem azért Allen azért nem pótolhatatlan, ott van Cunningham, vagy Jones. Pl. Blokkolásról beszéltek, Mr. Irrelevant, már az egyetemen is inkább blokkolt, mint elkapott, de azt írták, hogy most már elég jól fogja meg a labdát. Berakják Fleener mellé és működni fog minden. Szóval no para, az, meg, hogy season ending sérülés lenne, azt kötve hiszem.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Colts TC, augusztus 9.:

- Luck ma nagyon szar volt, 11/11, 2 TD-vel zárt. Nem volt szerencséje 😊
- Nem tud lekopni Hiltonról, ma is volt egy TD passza neki, T.Y. egyébként 5 elkapással zárt, örülünk neki
- A második TD-je Fleenernek ment, akinek eddig elég jó TC-je van, ideje lenne élesben is bizonyítania már
- Elég jól mentek a futások, eddig azt mondják, hogy Ballard nagyon feljavult középső futásoknál, páran egyenesen azt mondják, hogy idén egy teljesen új, sokkal jobb Ballard fog futkorászni

Nem edzettek:

- TE-Dwayne Allen (foot), S-LaRon Landry (knee), S-Joe Lefeged (calf), G-Hugh Thornton (ankle), C/G-Khaled Holmes (ankle), S-Sergio Brown (hamstring), LB-Mario Harvey (hamstring), LB-Daniel Adongo (biceps), S-Larry Asante (shoulder, AC joint), LB-Jerrell Freeman (shoulder), CB-Teddy Williams (quadriceps), LB-Josh McNary (hamstring), LB-Bjoern Werner (foot) and FB-Dan Moore.

Remek, hogy Werner is felkerült a listára. :/

- Allen sérüléséről továbbra sem tudnak, vagy nem mondanak semmit.
- Pagano elmondása szerint Allen, Thornton, Holmes és Freeman biztosan nem játszik az első PS meccsen.

több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Allenről még mindig nincs hivatalos közlemény, de középső lábujjtörésről sustorognak. Az sajnos jó eséllyel season ending. 😕 Cunningham felkészül...

Többet esküszöm meg sem említem a sérülthelyzetet. 😕peterk2005
Coby TimeBorbinho
csak ha futni akarunk ott jó lenne egy olyan TE aki tud blokkolni...na az inkább dwayne timeMiska84
spread offense time

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Allenről még mindig nincs hivatalos közlemény, de középső lábujjtörésről sustorognak. Az sajnos jó eséllyel season ending. 😕 Cunningham felkészül...

Többet esküszöm meg sem említem a sérülthelyzetet. 😕peterk2005
Coby TimeBorbinho
csak ha futni akarunk ott jó lenne egy olyan TE aki tud blokkolni...na az inkább dwayne time

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Allenről még mindig nincs hivatalos közlemény, de középső lábujjtörésről sustorognak. Az sajnos jó eséllyel season ending. 😕 Cunningham felkészül...

Többet esküszöm meg sem említem a sérülthelyzetet. 😕peterk2005
Coby Time

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
szerintem sem fogja ezzel kihagyni az egész szezont. persze lehet úgy jár majd mint tavaly Angerer, hogy pár meccsen fog csak játszani, ott is epizódszerepben

több mint 10 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
Wow, egy ilyen "aprónak" tűnő sérülés season ending sérülés? Olyan fontos szerepe van kitámasztásban, vagy miért?
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Allenről még mindig nincs hivatalos közlemény, de középső lábujjtörésről sustorognak. Az sajnos jó eséllyel season ending. 😕 Cunningham felkészül...

Többet esküszöm meg sem említem a sérülthelyzetet. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Colts TC, augusztus 8.Stez
A nap fénypontja kimaradt: Az edzés végén Reggie a srácainak passzolgatott, akik a visszajelzések szerint nagyon bíztatóan mozogtak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Bradshaw egészen véletlenül nem edzett?😀😀😀

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Colts TC, augusztus 8.

- Luck ma 13/21-et dobott, egy pickkel.
- 5 passz ment Waynenek, 3 Hiltonnak
- Örülünk itt a kevés sérülésnek, hát Allen lábfejsérülést szedett össze, nem tudni, mennyire komoly
- Whalennek volt egy nagy mély passz elkapása Hassietől
- A tegnapi napon a védelem volt remek
- Bethea megakadályozott egy nagy Luck passzt Wayne felé
- Hickman szintén
- Gordynak volt egy kierőszakolt fumbleja, miután Cunningham elkapott egy lasztit
- A nap MVP-je Darius Butler, akinek két pick6-ja volt! 😀 Az egyik Lucktól, egy Wayne felé szálló passzt szedett le, a másik Hassietől, később az edzésen Fleenert is szépen levédekezte. Azt írják, hogy neki is elég jó TC-je van, szerintem nickel lesz legrosszabb esetben is, de nem lepne meg, ha Tolert lejátszaná TC-ben, meg ugye Toler nagyon sérülékeny, ez is benne van a pakliban

Nem edzettek:

- TE-Dwayne Allen (foot), S-LaRon Landry (knee), S-Joe Lefeged (calf), G-Hugh Thornton (ankle), C/G-Khaled Holmes(ankle), S-Sergio Brown (hamstring), LB-Mario Harvey (hamstring), LB-Daniel Adongo (biceps), S-Larry Asante (shoulder, AC joint), LB-Jerrell Freeman (shoulder) and FB-Dan Moore (shoulder).

- Justin Andersont és Rodrick RUmblet kiraktuk, Shawn Loiseau és Ashante Williams jött viszont

- DHB, Teddy Williams, Marshay Green és Josh McNary elhagyta az edzést valami panasz miatt, előbbiről már volt szó.