Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Whalenre én is, remélem, hogy túléli az előszezont és ezúttal nem sérül le. 😊Stez
Egy evet pihent, csak nem lesz gaz😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Whalenre én is, remélem, hogy túléli az előszezont és ezúttal nem sérül le. 😊

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Hihetetlenul kivancsi vagyok Whalen-re! Mar a Stanfordos idokben is lattam benne raciot,egyre biztosabb, hogy siman van olyan jo mint Collie.FearTomi
ááá, annyira senki, soha

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Rhodes még csak 30 éves. miért nem igazolta le senki? mindig is szerettem a játékát. még csak veterán minimumot sem kellene fizetni..nekünk sem ártana a safetyben a mélyítés...lefeged féle backupok..hmm

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Rövid hírek a tegnapi edzésről:

- Luck az egész nap folyamán 26/35, és 6(!) TD-t dobott, pick nélkül.
- A fullos statja így már 195/286, 19 TD. Ugye már volt erről szó, ez a 7-7 és a 11-11 elleni gyakorlatok összesített statja.
- 7 különböző célponthoz volt sikeres passza, Wayne és Hilton is 7-7 elkapással zárt, előbbi TD-t is kapott
- A 2 minute offenseknél Harnish FG-ig vezette a csapatot, Hasselbeck passzát Vaughn az end zoneban leszedte, míg Luck TD driveot tolt 😊
- Whalen repeszt, Luck adott neki TD passzt, utána Hassie is, ez jó hír, nagy meglepetése lehet a szezonnak
- A védelem egyre jobb, ahogy a DL is. Nevis sack kiemelendő
- Fleenernek 4 elkapása volt, köztük egy TD is, bár Howellnek volt egy nagy védekezése rajta, egyszer viszont Coby nagy lasztit kapott el Sidbury mellett

Nem edzettek:

- S-LaRon Landry (knee), S-Joe Lefeged, G-Hugh Thornton (ankle), C/G-Khaled Holmes (ankle), S-Sergio Brown (hamstring), LB-Mario Harvey (hamstring), LB-Daniel Adongo (biceps), G-Joe Reitz (burner), S-Larry Asante (shoulder, AC joint), LB-Jerrell Freeman (shoulder).

Remélem, hogy Landry csak pihizett egy napot, ideges lennék, ha már sérült lenne. 😊Stez
Hihetetlenul kivancsi vagyok Whalen-re! Mar a Stanfordos idokben is lattam benne raciot,egyre biztosabb, hogy siman van olyan jo mint Collie.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Rövid hírek a tegnapi edzésről:

- Luck az egész nap folyamán 26/35, és 6(!) TD-t dobott, pick nélkül.
- A fullos statja így már 195/286, 19 TD. Ugye már volt erről szó, ez a 7-7 és a 11-11 elleni gyakorlatok összesített statja.
- 7 különböző célponthoz volt sikeres passza, Wayne és Hilton is 7-7 elkapással zárt, előbbi TD-t is kapott
- A 2 minute offenseknél Harnish FG-ig vezette a csapatot, Hasselbeck passzát Vaughn az end zoneban leszedte, míg Luck TD driveot tolt 😊
- Whalen repeszt, Luck adott neki TD passzt, utána Hassie is, ez jó hír, nagy meglepetése lehet a szezonnak
- A védelem egyre jobb, ahogy a DL is. Nevis sack kiemelendő
- Fleenernek 4 elkapása volt, köztük egy TD is, bár Howellnek volt egy nagy védekezése rajta, egyszer viszont Coby nagy lasztit kapott el Sidbury mellett

Nem edzettek:

- S-LaRon Landry (knee), S-Joe Lefeged, G-Hugh Thornton (ankle), C/G-Khaled Holmes (ankle), S-Sergio Brown (hamstring), LB-Mario Harvey (hamstring), LB-Daniel Adongo (biceps), G-Joe Reitz (burner), S-Larry Asante (shoulder, AC joint), LB-Jerrell Freeman (shoulder).

Remélem, hogy Landry csak pihizett egy napot, ideges lennék, ha már sérült lenne. 😊

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pagano nem a levegőbe beszélt, McKinney-t ki is vágtuk a sérülése után.
Laurent Robinson pedig jön workoutra.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fitz jó pár évvel fiatalabb Reggienél, kétlem, hogy akkor fejezné be, amikor Reggie.
André is fiatalabb, de Reggienek van gyűrűje, és TD-je is több van. Nyilván be lehet hozni, de Andrénak azért rohadt brutális szezonokat kell nyomnia ehhez. Plusz ő manapság sérül is rendesen. Wayne annyira nem, lekopogom, ne is sérüljön.
Az a jó benne, hogy ő sosem a sebességéből élt, mert ugye az az, ami főleg megkopik, vagyis megkopna.
Szerintem egyébként be fog kerülni, ha nem is rögtön elsőre. Két év még van a szerződéséből, amit szerintem tutira ki is tölt, de igazából ha a csapatnak jól megy, akkor azon sem lepődnék meg, ha még rárakna majd 1-2 évet. Imádja a játékot, a csapatot, ha az egészségi állapota engedi, miért ne tenné.
Mondjuk ez nem most fog kiderülni. 😊

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A "fogadóirodák" (különböző esélylatolgatások, lásd a minap az nfl.com-on) Marvint általában a második helyen hozzák, Brooks mögött a '14-es classból. Bettis ha jól tudom utoljára "eligible", úgyhogy neki drukkolok, ezen kívül az idei szórásból Strahan nagy valószínűséggel jövőre bekerül. Szóval nem reménytelen, de nem is egyértelmű.

(Wayne-el egyetérek, szvsz legalább 2 év kell még neki, egyáltalán a HOF-hoz. De én látok is még legalább ennyit, ő is az a nem öregedő fajta, aki nagyon tud vigyázni magára. Szóval ő 2020 körül jöhet majd szóba, ami kedvezhet neki, mert éppen egy űrbe kerülhet. Addigra kimegy Moss és T.O., és kimennek az ismételt próbálkozók is. Tony Gonzales-en kívül - aki TE -, nincs olyan elkapó a környéken, akinek esélye lenne. Fitz és Andre Johnsson, jönne majd, de ők ha Reggie-vel együtt hagyják abba, akkor nem kerülnek Reggie elé se statokban, se eredményességben. Ha meg később, akkor később is lesznek eligible-k.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Megjott az MRI eredmeny DHB terderol, negativ lett, azaz semmi komoly problemat nem talaltak, 1-2 het es ujra jatszhat.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
Igen.
Nálam Marvin Harrison fb lenne, de ugye jövőre lehetne, és ott toporog a másik Harrison, Rodney, aztán Jerome Bettis, Warrick Dunn, Zach Thomas, Walter Jones, vagy Shaun Alexander, Michael Strahan, Derrick Brooks, hogy csak a "korosztályból" mondjak.
Bemegy Dungy, és ennyi lesz a Colts Hof 2014.

több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Megjegyzem, ha Wayne nem lesz first ballot HOF, akkor megszervezem a Colts fanok között, hogy minden reggel valaki küldje el a bizottság tagjainak, mindaddig amíg észhez nem térnek. 😀peterk2005
Pedig nem lesz, van rá fogadásom.
Tippelgesd meg kik vonulnak vele egy időben vissza, akik bizton azok lesznek.
Nem marad neki hely, hogy fb legyen.Sobri Jóska
Egyetértek. Még Marvinnal is szarozni fognak (igaz, ott erősen más is belejátszik), minimum 2 nagyon erős szezon kéne Reggie-nek a hallhatatlansághoz.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
Megjegyzem, ha Wayne nem lesz first ballot HOF, akkor megszervezem a Colts fanok között, hogy minden reggel valaki küldje el a bizottság tagjainak, mindaddig amíg észhez nem térnek. 😀peterk2005
Pedig nem lesz, van rá fogadásom.
Tippelgesd meg kik vonulnak vele egy időben vissza, akik bizton azok lesznek.
Nem marad neki hely, hogy fb legyen.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.youtube.com/watch?v=ReGdcUGC_LA
Érdemes megnézni a Colts drukkereknek!😀klash44
Láttam vagy százszor, de nem lehet megunni. Nem vagyok egy érzelgős típus, de ezen a meccsen az utolsó öt percben állt a hátamon a szőr. Ha van egy kis esze a coaching staffnak, akkor minden meccs előtt levetíti ezt a srácoknak, jobb, mint bármilyen duma.

Megjegyzem, ha Wayne nem lesz first ballot HOF, akkor megszervezem a Colts fanok között, hogy minden reggel valaki küldje el a bizottság tagjainak, mindaddig amíg észhez nem térnek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
 www.youtube.com/watch?v=ReGdcUGC_LA

Érdemes megnézni a Colts drukkereknek!😀

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Ott a naptár a jobb oldali menüsávban...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mikor jelentik egyébként be a PUP listán lévőket,hogy lehet e számítani rájuk a szezonban vagy nem?klash44
A kulcs időpont az 53-as roster szűkítés lesz, pár nappal a szezonkezdet előtt. A pontos dátumot fejből nem nyomom. A lényeg, hogy aki akkor IR listán lesz, az már nem is szerepelhet az idényben. aki pedig PUP-on, az a 6. hét után kerülhet le róla leghamarabb, és rá három hétre játszhat. (Egy ember az IR-ről is vissza-aktiválható tavaly óta, 8 hét után.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bradshaw már ott van az edzéseken és ő is gyakorol, viszont marad PUP-on egyelőreStez
Remélem ebből nem lesz baj, elvileg minden aktivitás tiltott amíg le nem kerül a PUP-ról.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Allen's own nickname: Chuckie, after the killer doll of Child's Play fame. Said he doesn't like it, but he always answers to it" az mi 😀JSanyo


(u.i.: Sanyo, nézd meg az aláírásod, a kép nem látszik rendesen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
"Allen's own nickname: Chuckie, after the killer doll of Child's Play fame. Said he doesn't like it, but he always answers to it" az mi 😀

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A PUP listán lévőket már bejelentették, majd azt fogják bejelenteni, hogy mikor szedték le az adott játékost róla. Ha minden igaz a 6-7. játékhét környékén lehet aktiválni egy játékost aki az alapszakaszt PUP listán kezdi. (Alapszakasz kezdetéig bármikor levehető egy játékos a PUP listáról)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Inkább Klash-nak szólnék, mert kérdezett rólad. Klash, ő "a" Sobri. 😉peterk2005
Köszönöm hogy mindig informálsz a dolgokról!😊
-Mikor jelentik egyébként be a PUP listán lévőket,hogy lehet e számítani rájuk a szezonban vagy nem?

több mint 10 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Akkor szerintem megéri egy jó 15-20 oldalt visszaolvasnod..klash44
Ja, és Klash, mielőtt megkérdezed, hogy Höri kicsoda: Egyrészt nagy Colts fan, másrészt talán a legnagyobb háttérismerete van a játékról azok közül az emberek közül, akik amúgy alkalmatlanok a játékra. 😀 Ja, és kb. az egyetlen sportkommentátor/szakértő a SportTV NFL közvetítésein, akit érdemes meghallgatni magyarul. 😉

(Jó büdös lett a szám Höri, úgyhogy ez volt az utolsó eset. 😀 )peterk2005
ez nem egészen pontos. volt punter a szeged batsben 😊
edit1: ja bocs ezt most látom h írta JSanyo is

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom számodra pontosan mit takar az érdemes jelző, de nehezen tudom elképzelni, hogy ne fedné le Márk vagy Sanyi munkásságát, és rájuk az érdemtelen jelző lenne a helyénvaló.Sobri Jóska
Tudod azt te pontosan, úgyhogy nem kínlódok a megmagyarázásával. 😊

Inkább Klash-nak szólnék, mert kérdezett rólad. Klash, ő "a" Sobri. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
2 hete nincs nálam net, van valami, amit tudnom kéne?

azt pont láttam az imént,hogy DHB összerakott egy MCL húzódástHöri
Hagyd a francba, semmilyen platformon nem maradtál le semmiről... Egyelőre -DHBn kívül- még nem játszották ki a bármiben meg vagyunk képesek súlyosan sérülni kártyákat, a többi meg nem fontos.