Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag 7. kört kapunk, ha Shipley rosteren lesz a Ravensnél szezonkezdetkor.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Bővült azok listája akik aláírtak: Thornton, Holmes,Hughes, Boyett, Williams, Cunningham, Schmeig (még egy center)

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
engem se hat meg a távozása. az ember 3 évig járta a csapatokat, de mindenhonnan elzavarták. ekkora tehetséget* bármelyik waiverről el tudunk hozni.Höri
Én is inkább a jelenlegi helyzetet minősítettem ezzel...

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ezek a teóriák annyira viccesek, alig bírok magammal mikor elolvasom.Höri
Látod látod, legalább nem unatkozol!

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezek a teóriák annyira viccesek, alig bírok magammal mikor elolvasom.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Bármit kaptunk Shipleyért, megérte.
Én tartom, hogy Satele nem olyan szar, csak mondjuk jó lenne, ha megúszná sérülések nélkül. Azért számomra nagyon fontos tényező, hogy az OL-t körülötte eléggé megerősítették Paganoék, ami az ő játékára is kihat majd.
Nem mindegy, hogy két ótvar OG van-e körülötted például, vagy esetleg nem több ember helyett kell dolgoznod, hanem törődhetsz csak a magad feladatával. Mondjuk McGlynnt kéne még eltakarítani. 😀 De Thomas jó lesz. 😊 Meg ugye draftról is hoztunk OG-t.
De hamarosan szerintem indíthatunk valami fogadási irodát, hogy Grigson vajon még hány napig bírja trade nélkül.. 😀Stez
Köv. trade, összes 2014-es draft pick Calvin Johnsonért cserébe😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az FO dolgozik tovább, helyes, ne is húzzuk sokáig a szerződéseket.

Colts agreed to terms with No. 230 overall pick RB Kerwynn Williams on a four-year contract.

Colts agreed to terms with No. 86 overall pick OG Hugh Thornton on a four-year contract.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bármit kaptunk Shipleyért, megérte.
Én tartom, hogy Satele nem olyan szar, csak mondjuk jó lenne, ha megúszná sérülések nélkül. Azért számomra nagyon fontos tényező, hogy az OL-t körülötte eléggé megerősítették Paganoék, ami az ő játékára is kihat majd.
Nem mindegy, hogy két ótvar OG van-e körülötted például, vagy esetleg nem több ember helyett kell dolgoznod, hanem törődhetsz csak a magad feladatával. Mondjuk McGlynnt kéne még eltakarítani. 😀 De Thomas jó lesz. 😊 Meg ugye draftról is hoztunk OG-t.
De hamarosan szerintem indíthatunk valami fogadási irodát, hogy Grigson vajon még hány napig bírja trade nélkül.. 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
engem se hat meg a távozása. az ember 3 évig járta a csapatokat, de mindenhonnan elzavarták. ekkora tehetséget* bármelyik waiverről el tudunk hozni.

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Őszintén szólva, nekem,mint laikusnak az 1ik legmeglepőbb pick volt a draftról Holmes.
Satele és Shipley nem 1 világmegváltó páros volt,de nem éreztem égető neednek a C posztot,4, körben nagyobb lyukakat is befoltozhattunk volna szerintem.
Holmesról elég sok negatív kritikát olvasok,nem látom benne a jövő C megoldását,Satele szerződése még 2 évig él,talán bölcsebb lett volna várni 1 évet,és a jövő évi draftról hozni 1 nagyobb potenciállal bíró C-t.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
The Indianapolis Colts today traded center A.Q. Shipley to the Baltimore Ravens in exchange for a conditional pick in the 2014 NFL Draft.FearTomi
megelőztél 😛
ebbe asszem nem fogunk belerokkkanniMiska84
Könnyen lehet, hogy a rosteren lévő legjobb center volt...Escalade
Hát szerintem mind1, hogy Satele, vagy Shipley...amúgy meg nem hiszem, hogy Khaled Holmes szarabbul játszana, mint bármelyik centerünk tavalyról, szóval érthető trade volt😊

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
The Indianapolis Colts today traded center A.Q. Shipley to the Baltimore Ravens in exchange for a conditional pick in the 2014 NFL Draft.FearTomi
megelőztél 😛
ebbe asszem nem fogunk belerokkkanniMiska84
Könnyen lehet, hogy a rosteren lévő legjobb center volt...Escalade
ebben nem fogunk egyet érteni, de hát ettől szép ez

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
The Indianapolis Colts today traded center A.Q. Shipley to the Baltimore Ravens in exchange for a conditional pick in the 2014 NFL Draft.FearTomi
megelőztél 😛
ebbe asszem nem fogunk belerokkkanniMiska84
Könnyen lehet, hogy a rosteren lévő legjobb center volt...

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
The Indianapolis Colts today traded center A.Q. Shipley to the Baltimore Ravens in exchange for a conditional pick in the 2014 NFL Draft.FearTomi
megelőztél 😛
ebbe asszem nem fogunk belerokkkanniMiska84
Én Madden 13-ban már rég kivágtam😀FearTomi
akkor egy következő évi 6 körért cseréld hozzánk megatront...
...hátha 😛

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
elég 14 évente 1/1el kihúzni a legnagyobb ígéretetdugo1993
Legközelebb akkor draftolunk 1/1-en amikor Peyton Manning fia lesz választható.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
The Indianapolis Colts today traded center A.Q. Shipley to the Baltimore Ravens in exchange for a conditional pick in the 2014 NFL Draft.FearTomi
megelőztél 😛
ebbe asszem nem fogunk belerokkkanniMiska84
Én Madden 13-ban már rég kivágtam😀

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
The Indianapolis Colts today traded center A.Q. Shipley to the Baltimore Ravens in exchange for a conditional pick in the 2014 NFL Draft.FearTomi
megelőztél 😛
ebbe asszem nem fogunk belerokkkanni

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
The Indianapolis Colts today traded center A.Q. Shipley to the Baltimore Ravens in exchange for a conditional pick in the 2014 NFL Draft.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
elég 14 évente 1/1el kihúzni a legnagyobb ígéretet

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
0-16, jovore Clowney vagy Marqise Lee 1/1-re.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
én is egy utolsó héten a PO-ról döntő évet várok...8 és 10 közötti W-vel. nem fogunk minden évben 9 szoros meccsből 8at behúzni, csak ha szerződést adunk tebownak, nem kell pályára lépjen csak zsírozza le az égiekkel 😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"I feel 100% more comfortable this year" - Andrew Luck

Reméljük tényleg így van😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Reálisan szerintem egy egál körüli szezon várható. Amiből lehet 7-9 is - ennél rosszabbra kicsi az esély -, de kis bravúrral szerintem is akár megismételhető lehet a tavalyi 11:5. Ez nem jelenti azt, hogy akár egy 8:8-as eredmény ne jelenthetne előrelépést játékban. Egyszerűen, a tavalyi eredmény óriási bravúr volt, attól a csapattól 4-5 győzelem volt a reális elvárás. Ehhez képest kell egy idei esetleges 8:8-at értékelni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Eddig azért láttunk már egy draftot mindenkinél, tudjuk a schedulet. Csupán kíváncsiságból kérdezem: Kötelezően hoznivaló meccsek, meglepetések, stb. Mi a reális célunk a szezontól? Mi a véleményetek?bobi0092
szerintem egy tavalyihoz hasonló reális lehet. annál jobb nem hiszem, de a 10-6 meglehet akár.

aztán playoffban pedig sosem tudni

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Eddig azért láttunk már egy draftot mindenkinél, tudjuk a schedulet. Csupán kíváncsiságból kérdezem: Kötelezően hoznivaló meccsek, meglepetések, stb. Mi a reális célunk a szezontól? Mi a véleményetek?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.