Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy 4. OLB-t adtunk egy 4. ILB-ért, aki esetleg OLB-nek is elmehet. Ez kb arról ad infót, hogy az office hol látja a kezdőket sérülékenyebbnek.uatu
Szerintem pedig ez nem feltétlenül a sérülést tükrözi, hanem Paganoéknak lehet eszébe jutott, hogy Angerer és Conner is UFA lesz a szezon végén, egyiket, esetleg mindkettőt hagyják távozni majd, míg Sheppardnak szintén kezdő ILB tapasztalata van, két éve még a szerződéséből, és ugye sem az Angerer-Conner duó nem Paganoék embere, ahogy Hughes is még a Polian érából jött.
Gyakran van ez így, az új rezsim jobb szereti a maga által hozott játékosokat.
Mindegy, sok dolgot jelenthet ez a trade, de mondjuk azért rosszul nem jártunk, az fix.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Én nem értem, hogy ez hol érte meg a Bills-nek, de ők tudják...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az OLB depth igazából nem rossz szerintem, mivel Mathis-Werner kezdők, Walden backup, akinek azért már többéves kezdő tapasztalata van, ettől függetlenül szar és sokat is keres... Számomra Sidbury lesz kérdés, hogy ízlik neki a 3-4-es séma majd.
Sheppard meg mondom, szerintem középen és szélen is bevethető.
Mindenesetre középen meg van egy Freeman-Conner-Angerer-Sheppard négyes, ami szerintem elég erős.
Mindenhová befér Sheppard azért. Csak nem tudom, milyen OLB-nek. Biztosan nem kezdőnek jött, ahogy Hughes sem volt már az a Werner után, ez egyértelmű.

több mint 11 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Egy 4. OLB-t adtunk egy 4. ILB-ért, aki esetleg OLB-nek is elmehet. Ez kb arról ad infót, hogy az office hol látja a kezdőket sérülékenyebbnek.
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
hát így azért az olb depth nem a legjobb, de biztos lesznek még változások.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk eladtunk valakit, aki nem volt jó és az idei offseason után az OLB sem need már, de hoztunk valakit, aki szerintem ILB lesz majd.
De tudja a frász, én ILB-t nézek ki Sheppardból annak ellenére, hogy azért OLB-nek is be lehet vállalni. Akárhová hoztuk, nem hinném, hogy kezdő lehet.
Mondjuk rosszul nem jártunk az tuti.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Bills announced that the team has traded LB Kelvin Sheppard to the Indianapolis Colts for LB Jerry Hughes.Farky
gyönyör minden szinten 😊

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Bills announced that the team has traded LB Kelvin Sheppard to the Indianapolis Colts for LB Jerry Hughes.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Tudom, hogy sokan nem értenek egyet amúgy, de szerintem Boyett is steal😊FearTomi
miután draftoltuk én egyből beírtam 😊

és Thornton is jólesz meglássátok
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Gyors, marha jól mozog és odateszi magát az ütközéseknél is, ja és nehezen tudják lerázni a WR-ek. Mondjuk az egyetlen egy baj vele, hogy néha túl kemény ezzel növeli a sérülés veszélyét, de ha egészséges marad tényleg nagyon jó lehet. Valaki Zibi-hez hasonlította, de szerintem ezerszer jobb nála.Simán 2. -3. körös picknek kellett volna lennie, csak a sérülése miatt csúszott szerintem.

Amúgy minden nagyobb elemzőtől C - C+ minősítést kapott a Colts idei draftja, amivel nagyjából egyetértek.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000165049/article/tank-carradine-marcus-lattimore-among-2013-nfl-draft-steals
közben van aki szerint Thornton elég nagy stealdugo1993
Szerintem sincs vele nagy gáz. Több helyen is azt írták, hogy nagyon jó választás volt, mert méretéhez képes rohadtul gyors és amúgy nagyon erős is. Ugyan sokat kell tanulnia még, de brutál játékos lehet belőle.

Tudom, hogy sokan nem értenek egyet amúgy, de szerintem Boyett is steal😊FearTomi
én csak attól tartok, hogy Thorntonnak kevés lesz a TC, hogy stabil kezdővé nője ki magát, de ne legyen igazam. Boyettet miért tartod stealnek?

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000165049/article/tank-carradine-marcus-lattimore-among-2013-nfl-draft-steals
közben van aki szerint Thornton elég nagy stealdugo1993
Szerintem sincs vele nagy gáz. Több helyen is azt írták, hogy nagyon jó választás volt, mert méretéhez képes rohadtul gyors és amúgy nagyon erős is. Ugyan sokat kell tanulnia még, de brutál játékos lehet belőle.

Tudom, hogy sokan nem értenek egyet amúgy, de szerintem Boyett is steal😊

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ajhg48ejtna96ni2h5d6
Tank Carradine, Marcus Lattimore among 2013 NFL Draft steals
Many folks had Eddie Lacy as the top-rated running back in the 2013 NFL Draft, but the Green Bay Packers snagged him in the second round. Charley Casserly provides 10 value picks.

közben van aki szerint Thornton elég nagy steal

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
A DL-ből én alapból Jean-Francoisba bízom, hogy standard kezdővé tudja magát beverekedni és kevesebbet is fogják rotálni, mert jól fogja tolni.
Werner-Mathis OLB párost mondok OLB-knél, de nem lepne meg, ha Werner lenne a LOLB és Mathist átküldenék vakoldalra Paganoék.
Thornton meg szerintem kiszorítja McGlynnt a kezdőből már akár week 1-re is.
ILB-be meg Freeman-Angerert mondok.Stez
nyilatkozta is a stáb, h Mathis megy át a másik oldalra Freeney helyére, bár ez még a Werner pick előtt volt,

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Baromi kíváncsi vagyok, mit nyújtanak az újonnan jöttek. Szinte annyi az új név, mint tavaly, pedig tavaly aztán rendesen odacsaptunk a rosternek. Ha a többség beválik, akkor simán idén is összejöhet a PO. És nem csak WC helyen, szerintem a divízió győzelem sem lehetetlen, a Houstont - bár továbbra is jók, de - megfoghatónak érzem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A DL-ből én alapból Jean-Francoisba bízom, hogy standard kezdővé tudja magát beverekedni és kevesebbet is fogják rotálni, mert jól fogja tolni.
Werner-Mathis OLB párost mondok OLB-knél, de nem lepne meg, ha Werner lenne a LOLB és Mathist átküldenék vakoldalra Paganoék.
Thornton meg szerintem kiszorítja McGlynnt a kezdőből már akár week 1-re is.
ILB-be meg Freeman-Angerert mondok.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
tuti 5. wr, ezert raktuk irre h waiverrol ne nyulhassa le senki es az averypotlek dhbn kivul nem jott erdemleges elkapo. ket szelen wayne es dhb, slot a szalloda, brazill es whalen pedig jok lesznek rotacioba. ha fleener megemberelne magat ez tobb, mint okes lenne celpontugyileg.
ki lesztetek a week1 kezdo, a teuton srac v walden ? conner v angerer ? thornton v mcglynn ? ballard v brown ? a dlt csak azert nem dobom fel, mert ott ugyis olyan rotacio varhato h tok mindegy ki a kezdo.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Whalen idén már rosterre kerülhet?Ha már tavaly jegeltük csak láttunk benne valamit.aztec
Szerintem simán. Már tavaly is PS-ben voltak nagyon jó megmozdulásai, mielőtt IR-re került.Stez
Azt hiszem akkor se sérült meg, csak nem akartuk, hogy máshoz menjen 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Whalen idén már rosterre kerülhet?Ha már tavaly jegeltük csak láttunk benne valamit.aztec
Szerintem simán. Már tavaly is PS-ben voltak nagyon jó megmozdulásai, mielőtt IR-re került.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Whalen idén már rosterre kerülhet?Ha már tavaly jegeltük csak láttunk benne valamit.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
hát gyerekeim ez eléggé unsexy draft class lett, 2-3. nap egy kezdő potenciállal bíró manust se sikerült behálózni. nincs a fejemben az összes draft class, de szerintem a mienk bottom8 lesz annyira szürke.

kései poliani érában éreztem magamHöri
montori hughes ? thornton ekkora fospatron ?MMMS
én sem Thorntonban, sem Holmesban nem látok olyan potenciált, ami magasabb lenne mint a momentán kezdő akármelyik guardunk vagy center. Így április 28-án nem szerencsés valakinek megjövendölni a career backup szintet, de én nem nagyon tudok hinni bennük.

Montori a 2. legjobb választottunk szerintem, mondjuk az ő játékidejére se mernék tippelni. Benne van upside az nyilvánvaló.Höri
Ahhoz képest, hogy mekkora nagy darab ez a Montori (súlyosabb mint egy OL emberke), igen jól és fürgén mozog. Szerintem ez mindenképp jó választás volt részetekről és van benne potenciál, és átlagos időnél lehet többet fog eltölteni a pályán, de majd kiderül, sok tényezőtől függ ez is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát gyerekeim ez eléggé unsexy draft class lett, 2-3. nap egy kezdő potenciállal bíró manust se sikerült behálózni. nincs a fejemben az összes draft class, de szerintem a mienk bottom8 lesz annyira szürke.

kései poliani érában éreztem magamHöri
montori hughes ? thornton ekkora fospatron ?MMMS
én sem Thorntonban, sem Holmesban nem látok olyan potenciált, ami magasabb lenne mint a momentán kezdő akármelyik guardunk vagy center. Így április 28-án nem szerencsés valakinek megjövendölni a career backup szintet, de én nem nagyon tudok hinni bennük.

Montori a 2. legjobb választottunk szerintem, mondjuk az ő játékidejére se mernék tippelni. Benne van upside az nyilvánvaló.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Whalen még tavalyrólshady
Jaa, róla meg is feledkeztem😀

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Whalen még tavalyról
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
na még1 stanfordi wr 😀shady
Ki a másik stanfordi WR?😀