Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Powers no 1 corner pénzt kért,nem adtuk meg neki.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Reedről is egyre többet pletykálnak

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
The Baltimore Sun's Aaron Wilson is hearing there's a "good chance" the Colts will sign free agent Cliff Avril.

Csak ne legyen alapja. 😀

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
Egyre többször írják, hogy a Browns és a Colts között nagy licitháború várható Krugerért, de mindkét csapatot kifejezetten érdekli Avril is, aki 3-4-be akar menni OLB-nek.
Igazából drágán egyiknek sem örülnék, Avrilt amúgy sem szeretem. Csak aztán nehogy elmenjen közben a Levitre-Vasquez duó az orrunk előtt, annak nagyon nem örülnék.
Valamelyiket mindenképpen meg kellene szereznünk.Stez
Kruger 8-9 millát akarna egy évben, de annyit szerintem nagyon nem ér. Avril meg egy M. Williamshez hasonló szerződést akar, de szerintem évi 10 milla alatt nem fog sehova sem aláírni.
Szóval drágán jönnénk, ha jönnének.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyre többször írják, hogy a Browns és a Colts között nagy licitháború várható Krugerért, de mindkét csapatot kifejezetten érdekli Avril is, aki 3-4-be akar menni OLB-nek.
Igazából drágán egyiknek sem örülnék, Avrilt amúgy sem szeretem. Csak aztán nehogy elmenjen közben a Levitre-Vasquez duó az orrunk előtt, annak nagyon nem örülnék.
Valamelyiket mindenképpen meg kellene szereznünk.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
ha nem a pénz érdekelné, akkor belement volna a fizetés csökkentésbe

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
max egy évre íratnék vele alá. kár lenne ilyen korban megdobni egy jobb szerződéssel, amikor már öregszik és sérül.

viszont kis pénzért meg nem hiszem, hogy jönne

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg örülnék neki, ha nem nálunk kötne ki.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Harrison mennyiért írna alá 2-3 évre? Ok, nem fiatal viszont öreg 😀 de szerintem sokkal jobb lenne a sorainkban, mint Kruger. Személyes vélemény, de Kruger kurvára overrated. Harrison évek óta megbízható 3-4es OLB, ráadásul nem bánnám ha nem kéne tartani tőle, hogy kinyírja a QB-nkat

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
In random RFA moves: #Colts RFA tendered CB Cassius Vaughn at a right-of-first-refusal level. Worth $1.3M. But available for no compensation
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
gordy basszameg csak ot ne ...MMMS
Van annál rosszabb.. Vaughn...

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
gordy basszameg csak ot ne ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
#colts will issue RFA tenders to OL Jeff Linkenbach and CB Cassius Vaughn; EFA tenders to CB Josh Gordy, NT Martin Tevaseu, G Joe Reitz
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Vinatieriről lehet tudni valamit? Hosszabbítás lesz, vagy már túl öreg hozzá?bobi0092
egyenlőre van szerződése, csak jövőre lesz FA

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Winstont kivágta a KC.
Asszem megvan, kinek örülnék RT-be. 😀
Húú de kellene.Stez
nagyon szeretem en is a jatekat, de egy szvsz maulernek keszulo falba nem feltetlen lenne tul okos egy pure zb ot. mondjuk tavaly a zb futoplayek jobban mentek, de hamilton sztem jobban eroltetne a kevesbe fifikas futojatekot (ertsd jobban eltolodna a power semak fele az arany), ahhoz pedig nem ilyen konnyusulyu arcok kellenenek, vasquezben is ezert latnek raciot.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Winstont kivágta a KC.
Asszem megvan, kinek örülnék RT-be. 😀
Húú de kellene.

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Vinatieriről lehet tudni valamit? Hosszabbítás lesz, vagy már túl öreg hozzá?

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Free agent OLB Connor Barwin suggested the Patriots and Colts as possible landing spots.

Na ő nem kéne. 😊Stez
Én anno már a drafton kinéztem őt.Ösztönös játékos nagyon, bár túl tud pörögni, de egy jó rendszerben simán sack "gyár" lehetne.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Free agent OLB Connor Barwin suggested the Patriots and Colts as possible landing spots.

Na ő nem kéne. 😊Stez
én pont fordítva vagyok vele. Kruger nekem valahogy nem lenne szimpatikus. szerintem kicsit túl hypeolt a srác. Barwinnak jobban örülnék

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Free agent OLB Connor Barwin suggested the Patriots and Colts as possible landing spots.

Na ő nem kéne. 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Krugernél egyre inkább mondják, hogy nem fog hosszabbítani a Ravenssel, és nálunk köthet ki, vagy a Brownsnál. Pagano miatt mondjuk nem lepődnék meg, ha a fél Ravens kompánia hozzánk írna alá, csak Kruger a hírek szerint mondjuk kurva sokat kér.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Bowe nem jön, új 5 éves szerződést írt alá

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Olcsóért nem rossz, a sérülése előtt már tavaly is javulgató tendenciát mutatott, de azért lehetőleg nem kezdőbe kellene szánnunk. 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mike Chappell ‏@mchappell51
#colts re-sign DE Fili Moala to 1-year deal. On the mend from knee injury. Was important to retain.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
"The Indianapolis Colts today announced the hiring of Stephanie Cassel as the team’s community relations manager and Kelly Tilley as cheerleader manager."

😀 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning