Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hozzuk Casont a Chargerstől Vazquezzel egy csomagban akkor már.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

itt a bizonyíték, hogy tényleg bejött
jaa ez másik sportág 😀dugo1993
Zbiko a ringben 6 cm-vel magasabb mint az NFL-ben 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a legutóbbi baltimore-i defensive back is hogy bejött, oh waitHöri
jo azert zibi a ravensben st/backup volt, nakamura ug,anekkora.zseni a panthersben. c-will meg azert webb mellett is kezdo volt. csak "ven", a lovera hajt es ahhoz amit kapni fog sztem tulsagosan kozepszeru.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089

itt a bizonyíték, hogy tényleg bejött
jaa ez másik sportág 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a legutóbbi baltimore-i defensive back is hogy bejött, oh wait

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
The Baltimore Sun says free agent CB Cary Williams will "probably" be pursued by the #Colts and Chuck Pagano:  t.co/ZapR9AtoZq -- Nick Mensio (@NickMensio)Farky
az a bajom h olyan arcok kerulnek szoba, akik eseteben a fr player erteku hosszutavu szerzodes igencsak meredek lenne. persze ha tavalyi esszeru koltest muvelunk, mint pl redding es satele kontraktjaval, akkor orulnek williamsnek is, de o tuti a lovet fogja szem elott tartani, kulonben minek jonne el baltimorebol ? tavaly visszautasitott egy 3/15os ajanlatot, sztem kap vhol egy 4/30at. nekem azert ez nem annyira lenne nyero otlet. mondjuk vasquezert ugyanez a dohany mar ironikus modon nem lenne problemam, hiaba g, fiatal stabil arc, akire lehet epiteni, valamint az ol es a futojatek stabilizalasa sokkal fontosabb perpill egy 29 eves ujabb atlagos kezdo cb beszerzesenel.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
The Baltimore Sun says free agent CB Cary Williams will "probably" be pursued by the #Colts and Chuck Pagano:  t.co/ZapR9AtoZq -- Nick Mensio (@NickMensio)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Tageltük McAfee-t.Stez
$2.977 milla a tag és megy a tárgyalás a hosszú távú szerződésről (állítólag)Farky
Korrekt😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én biztos nem hoznék elkapót draftról első körben. De mondjuk amikor hallgattam Grigson interjút, eléggé célozgatott rá, hogy BPA lesz.
Mindenesetre én Trufantot szívesen látnám például, ha a corner posztra nem gyúrunk rá piacon. A combine előtt szinte mindenhol Coopert olvastam hozzánk, ami csúcs lenne, de kizártnak tartom, hogy bent legyen még, Fisheren és Joeckelen kívül meg a remek combine ellenére sem draftolnék más OT-t az elején.
De hát ez szubjektív.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
DL vagy OLBFarky
És ha "neaggyisten" maradna egy WR, mint pl Patterson vagy Allen(nem sok esélyt látok, bár nekem Allen nem is kellene), akkor nem lenne jó ötlet elvinni? amúgy is szó van Wayne utódjának kereséséről, és ha nem jön Bowe/Jennings/más valaki, és OL se marad már 1/24re, én lehet azt húznék. Bár WR is marad 3.-4.körre később, de nem ugyan az a kategória. Érdekes, FA piac után okosabbak leszünk

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
DL vagy OLB

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha tegyük fel hozunk 2 OL-t FA-ról, akkor 1/24re mit húznánk szerintetek? Én egy OL FA-ra és egy 1.körösre számítok, szerintem marad nekünk valaki jóBorbinho
CB, DL.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha tegyük fel hozunk 2 OL-t FA-ról, akkor 1/24re mit húznánk szerintetek? Én egy OL FA-ra és egy 1.körösre számítok, szerintem marad nekünk valaki jó

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Tageltük McAfee-t.Stez
$2.977 milla a tag és megy a tárgyalás a hosszú távú szerződésről (állítólag)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Saturday Colts játékosként vonul vissza, nem meglepő 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tageltük McAfee-t.Stez
A Bills tageli (nem meglepő) Byrdöt. Levitre tagelése kizárt, és ő kiváló játékos.ulpianus
Már sokszor volt róla szó, hogy Levitre szinte biztosan tesztelni fogja a piacot. Én neki nagyon örülnék, de szerintem nem fogunk rámenni. Vasquez fog szerintem jönni. Mondjuk a kettő nem ütné egymást, mert Vasquez RG, de nem hinném, hogy a két legjobb OG ügynököt elhozzuk, az már nagyon drága lenne. Grigson szerintem nem szán ennyit a poszt erősítésére.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Tageltük McAfee-t.Stez
A Bills tageli (nem meglepő) Byrdöt. Levitre tagelése kizárt, és ő kiváló játékos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
vasquezen kivul nincs vmi pletyka ? dofinek igerkezik a fa ot class, elkene vkit hozni, mert love van es a varhatoan elso kor vegen elerheto tackle prospectektol annyira nem vagyok elajulva. mondjuk remelem vollmer messze elkeruli a lukacs olajat, orbitalis faszsag lenne egy rokihoz hozzatoszni a hosszutavut.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tageltük McAfee-t.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
meg amúgy ki a faszt érdekel ez itt ugyebár 😊

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
azokat a meccseket messze a Denver védelme nyerte meg.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az tény, hogy Gabbert istentelen szar 😀

de az benne a poén, hogy még így is Gabbert>Tebow 😀dugo1993
Lehet TT-t szidni, de ő legalább egy dolgot tud, győzni (+ persze motiválni)Borbinho
Bevallom, kicsit félve kérdezem, mert nehezen jön át fórumon a szarkazmus, de ez vicc akart lenni, ugye?Escalade
félek, hogy nem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
az tény, hogy Gabbert istentelen szar 😀

de az benne a poén, hogy még így is Gabbert>Tebow 😀dugo1993
Lehet TT-t szidni, de ő legalább egy dolgot tud, győzni (+ persze motiválni)Borbinho
Bevallom, kicsit félve kérdezem, mert nehezen jön át fórumon a szarkazmus, de ez vicc akart lenni, ugye?

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
az tény, hogy Gabbert istentelen szar 😀

de az benne a poén, hogy még így is Gabbert>Tebow 😀dugo1993
Lehet TT-t szidni, de ő legalább egy dolgot tud, győzni (+ persze motiválni)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
az tény, hogy Gabbert istentelen szar 😀

de az benne a poén, hogy még így is Gabbert>Tebow 😀