Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
hagyjatok mar abba kerlek ... marja a szemem a sok gatlastalanul leirt faszsag.
en sem allok neki akademiai vitakban leirni a velemenyem, mert azt hiszem h ertek vmihez.

attol miota lett vki jo corner, hogy magas ? smith egy inkonzisztens szar volt eddig, 8 milliot nagyon nem er. egyetlen remenysegunk a szerzodtetese utan az volna, h itt egyenesbe hozzak.
amerson 3. korben steal ? lol, hol es milyen posztra szanva ? a cfl drafton a 3. korben mar tenyleg az lenne. kivancsi vagyok ezalapjan hany embert ismersz a classbol. siralmas, h evekig nem volt mirol irni, amikor meg van, akkor megjelentek (amivel semmi problema onmagaban, hangsulyoznam), mint uj arcok es nap nap utan vesitek tele olyan elkepeszto szakertozesekkel a topikot h beszarok. stez bolcsessegei (mondjuk ezeknek altalaban legalabb vmi objektiv alapja van) es kifejlett humorerzeke a cseresznye a tortan.MMMS
szvsz mindenkinek joga van leírni a véleményét, h ő hogy képzeli el a csapatot. Borbinho
es en ezt hol vontam ketsegbe, aruld mar el ?MMMS
ott, hogy te sem állsz le akadémiai vitákban leírni a véleményed?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hagyjatok mar abba kerlek ... marja a szemem a sok gatlastalanul leirt faszsag.
en sem allok neki akademiai vitakban leirni a velemenyem, mert azt hiszem h ertek vmihez.

attol miota lett vki jo corner, hogy magas ? smith egy inkonzisztens szar volt eddig, 8 milliot nagyon nem er. egyetlen remenysegunk a szerzodtetese utan az volna, h itt egyenesbe hozzak.
amerson 3. korben steal ? lol, hol es milyen posztra szanva ? a cfl drafton a 3. korben mar tenyleg az lenne. kivancsi vagyok ezalapjan hany embert ismersz a classbol. siralmas, h evekig nem volt mirol irni, amikor meg van, akkor megjelentek (amivel semmi problema onmagaban, hangsulyoznam), mint uj arcok es nap nap utan vesitek tele olyan elkepeszto szakertozesekkel a topikot h beszarok. stez bolcsessegei (mondjuk ezeknek altalaban legalabb vmi objektiv alapja van) es kifejlett humorerzeke a cseresznye a tortan.MMMS
szvsz mindenkinek joga van leírni a véleményét, h ő hogy képzeli el a csapatot. Borbinho
es en ezt hol vontam ketsegbe, aruld mar el ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
hagyjatok mar abba kerlek ... marja a szemem a sok gatlastalanul leirt faszsag.
en sem allok neki akademiai vitakban leirni a velemenyem, mert azt hiszem h ertek vmihez.

attol miota lett vki jo corner, hogy magas ? smith egy inkonzisztens szar volt eddig, 8 milliot nagyon nem er. egyetlen remenysegunk a szerzodtetese utan az volna, h itt egyenesbe hozzak.
amerson 3. korben steal ? lol, hol es milyen posztra szanva ? a cfl drafton a 3. korben mar tenyleg az lenne. kivancsi vagyok ezalapjan hany embert ismersz a classbol. siralmas, h evekig nem volt mirol irni, amikor meg van, akkor megjelentek (amivel semmi problema onmagaban, hangsulyoznam), mint uj arcok es nap nap utan vesitek tele olyan elkepeszto szakertozesekkel a topikot h beszarok. stez bolcsessegei (mondjuk ezeknek altalaban legalabb vmi objektiv alapja van) es kifejlett humorerzeke a cseresznye a tortan.MMMS
szvsz mindenkinek joga van leírni a véleményét, h ő hogy képzeli el a csapatot.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hagyjatok mar abba kerlek ... marja a szemem a sok gatlastalanul leirt faszsag.
en sem allok neki akademiai vitakban leirni a velemenyem, mert azt hiszem h ertek vmihez.

attol miota lett vki jo corner, hogy magas ? smith egy inkonzisztens szar volt eddig, 8 milliot nagyon nem er. egyetlen remenysegunk a szerzodtetese utan az volna, h itt egyenesbe hozzak.
amerson 3. korben steal ? lol, hol es milyen posztra szanva ? a cfl drafton a 3. korben mar tenyleg az lenne. kivancsi vagyok ezalapjan hany embert ismersz a classbol. siralmas, h evekig nem volt mirol irni, amikor meg van, akkor megjelentek (amivel semmi problema onmagaban, hangsulyoznam), mint uj arcok es nap nap utan vesitek tele olyan elkepeszto szakertozesekkel a topikot h beszarok. stez bolcsessegei (mondjuk ezeknek altalaban legalabb vmi objektiv alapja van) es kifejlett humorerzeke a cseresznye a tortan.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
The Anderson Herald Bulletin's George Bremer says the Colts "could look to reunite" free agent CB Sean Smith with ex-Dolphins teammate CB Vontae Davis.
Smith, of course, is in limbo with the Dolphins on whether he will be franchise-tagged or not. According to Ben Volin of the Palm Beach Post, 25-year-old Smith is said to be looking for $8 million annually on his next contract. Currently, the Colts are about $43 million under the salary cap for 2013. Smith would certainly be an upgrade on Jerraud Powers and company.

Háát.. Én mondjuk nem tudom, ő mennyire lenne jó megoldás.. Kicsit jobb CB upgradet is el tudnék képzelni piacról, ráadásul hasonló, vagy ilyen pénzért.Stez
Vaughnhoz képest upgrade. Ez a Cb sor nem lenne rossz... Davis, Smith, Powers, Butler 8) Tetszene 😊 Stev85
+ David Amerson 3.körben steal 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
The Anderson Herald Bulletin's George Bremer says the Colts "could look to reunite" free agent CB Sean Smith with ex-Dolphins teammate CB Vontae Davis.
Smith, of course, is in limbo with the Dolphins on whether he will be franchise-tagged or not. According to Ben Volin of the Palm Beach Post, 25-year-old Smith is said to be looking for $8 million annually on his next contract. Currently, the Colts are about $43 million under the salary cap for 2013. Smith would certainly be an upgrade on Jerraud Powers and company.

Háát.. Én mondjuk nem tudom, ő mennyire lenne jó megoldás.. Kicsit jobb CB upgradet is el tudnék képzelni piacról, ráadásul hasonló, vagy ilyen pénzért.Stez
Vaughnhoz képest upgrade. Ez a Cb sor nem lenne rossz... Davis, Smith, Powers, Butler 8) Tetszene 😊

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
The Anderson Herald Bulletin's George Bremer says the Colts "could look to reunite" free agent CB Sean Smith with ex-Dolphins teammate CB Vontae Davis.
Smith, of course, is in limbo with the Dolphins on whether he will be franchise-tagged or not. According to Ben Volin of the Palm Beach Post, 25-year-old Smith is said to be looking for $8 million annually on his next contract. Currently, the Colts are about $43 million under the salary cap for 2013. Smith would certainly be an upgrade on Jerraud Powers and company.

Háát.. Én mondjuk nem tudom, ő mennyire lenne jó megoldás.. Kicsit jobb CB upgradet is el tudnék képzelni piacról, ráadásul hasonló, vagy ilyen pénzért.Stez
Jöjjön! 😀 szeretem a magas CB-ket ( Browner, Sherman, Smith). Sztem upgrade lenne, pl én őt el tudnám képzelni Andre Johnson elleni csoportrangadókon, végre nem egy 5'11es cb fogná

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
The Anderson Herald Bulletin's George Bremer says the Colts "could look to reunite" free agent CB Sean Smith with ex-Dolphins teammate CB Vontae Davis.
Smith, of course, is in limbo with the Dolphins on whether he will be franchise-tagged or not. According to Ben Volin of the Palm Beach Post, 25-year-old Smith is said to be looking for $8 million annually on his next contract. Currently, the Colts are about $43 million under the salary cap for 2013. Smith would certainly be an upgrade on Jerraud Powers and company.

Háát.. Én mondjuk nem tudom, ő mennyire lenne jó megoldás.. Kicsit jobb CB upgradet is el tudnék képzelni piacról, ráadásul hasonló, vagy ilyen pénzért.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pat mindent megér. Már az, hogy részegen úszkál egy csatornában, Irsay számára akkora plusz, hogy egyből elé is tolja a gigaszerződést.
Aztán meccsek után vele iszik majd.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Állítólag tagelni fogjuk McAfeet. 😀Stez
Nem baj szerintem!😊 Nagy forma és jó Punter! Más meg úgy sem érdemli meg😀

OFF: Ezt most találtam az indexen és szíven ütött...Britney Spears

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Powerst tagelni?
Lófaszt, túl sokat keresne taggel cornerként. Vele szerintem amúgy is meg tudnánk egyezni hosszútávon. Senkire sem raknék taget most. Luckra megy az is. 😀Stez
Olyat nem lehet hogy tag aztán visszavonjuk, és szerződés hosszabbítás??Stev85
dehogynem, általában ez szokott történni.

de Powers semmiképp se ér top5 CB fizetést, de a top50 esetében sem vagyok biztos.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Powerst tagelni?
Lófaszt, túl sokat keresne taggel cornerként. Vele szerintem amúgy is meg tudnánk egyezni hosszútávon. Senkire sem raknék taget most. Luckra megy az is. 😀Stez
Olyat nem lehet hogy tag aztán visszavonjuk, és szerződés hosszabbítás??

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Powerst tagelni?
Lófaszt, túl sokat keresne taggel cornerként. Vele szerintem amúgy is meg tudnánk egyezni hosszútávon. Senkire sem raknék taget most. Luckra megy az is. 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Állítólag tagelni fogjuk McAfeet. 😀Stez
Nem lenne "gazdaságosabb" egy long term szerződés???Stev85
de.
de amíg tagelve van, nem tud mással tárgyalni csak velünk.

mondjuk ő nem a pótolhatatlan kategória.Höri
Nem gondolnám el akarna menni... De az tényleg elit Punter...
Én ha már tagelni akarunk, akkor Powers...

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Vaughnra a taget 😀 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Állítólag tagelni fogjuk McAfeet. 😀Stez
Nem lenne "gazdaságosabb" egy long term szerződés???Stev85
de.
de amíg tagelve van, nem tud mással tárgyalni csak velünk.

mondjuk ő nem a pótolhatatlan kategória.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 865 — No es importante
szerintem tetszeni fog
 maps.google.com/help/maps/streetview/gallery/lucas-oil-stadium/index.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Állítólag tagelni fogjuk McAfeet. 😀Stez
Nem lenne "gazdaságosabb" egy long term szerződés???

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag tagelni fogjuk McAfeet. 😀

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
szegény Colie...:/ nagy kedvenc lett pedig. Ha nem ilyen szerencsétlen nagyon szép karrierje lehetett volna. Remélem a Broncos ad neki egy esélyt, aztán ha ott is úgy vélik nem szabad kockáztatni akkor koncentráljon vmi másra.shady
mondjuk ha elmenne valahova és ott nem törnék össze és menne neki a játék, az egyik szemem sírna a másik nevetne

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
szegény Colie...:/ nagy kedvenc lett pedig. Ha nem ilyen szerencsétlen nagyon szép karrierje lehetett volna. Remélem a Broncos ad neki egy esélyt, aztán ha ott is úgy vélik nem szabad kockáztatni akkor koncentráljon vmi másra.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000139589/article/dwight-freeney-wont-return-to-indianapolis-colts

Ment Freeney és Colie is.cartman023
Sajnos mind 2t tudtuk kb a szezon vége előtt is.. Mind 2 t sajnálom.. De mind 2 érthető

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
nem meglepő, Freeney nagy kedvencem, ezért remélem látom még (jól) játszani valahol

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dokhshmhsvio6r1sbl1c
Dwight Freeney, Austin Collie won't return to Colts
The Indianapolis Colts are moving on from Dwight Freeney, informing the longtime pass-rusher that he'll need to find a new team for the 2013 season.


Ment Freeney és Colie is.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer
And per source, as @bkravitz said, the Colts did indeed meet with Dwight Freeney today to tell him they were letting him go.