Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Pro days:
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gwirkfria0p2o9lecjdh
2013 pro days schedule and analysis
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Lehet már tudni, hogy hova megyünk nézelődni? Vannak az "alap" egyetemek persze, de a kisebbekben is lehet találni egy-két jó játékost.Vagy ez még a balladai homályba vész?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam is jobb, de sérülékenyebb is, és vicc, hogy minden héten azon kell imádkozni, hogy épp aktív legyen meccsnapon.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Nálam Powers még mindig jobb, mint Butler

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Butlert azért tartanám meg inkább, mert ő jobban bírja a strapát. Powers állandóan lesérül. nagy különbség meg szvsz nincs köztük

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem Butler-t BB (a módszereivel) zúzta szét. 2. körösnek lehet, hogy nem felel meg, de türelemmel fel lehet építeni egy stabil CB-nek. (Mondjuk, én kedveltem, elfogult vagyok.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Egy a lényeg, Vaughn ne kerüljön pályára jövőre.
Butler maradhat nickelbacknek max.Stez
Én is Vaughnt adnám ha nem lenne Rfa...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy a lényeg, Vaughn ne kerüljön pályára jövőre.
Butler maradhat nickelbacknek max.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
san diego-i források szerint Louis Vasquezt mi támadjuk legjobban a szeretetünkkel.Höri
Nagyon helyes hozzáállás, a Chargers lopja az FO-nk, mi lopjuk cserébe a jobb szabadügynökeiket.

Vicces egyébként, a Chargers meg a hírek szerint épp Powerssel szemezget nagyon. 😀
Őt vihetik. 😀Stez
Inkább vigyék Butlert, de Powers maradhatna...Stev85
ellenzem

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
san diego-i források szerint Louis Vasquezt mi támadjuk legjobban a szeretetünkkel.Höri
Nagyon helyes hozzáállás, a Chargers lopja az FO-nk, mi lopjuk cserébe a jobb szabadügynökeiket.

Vicces egyébként, a Chargers meg a hírek szerint épp Powerssel szemezget nagyon. 😀
Őt vihetik. 😀Stez
Inkább vigyék Butlert, de Powers maradhatna...

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
na ettol tuti nem lennek szomoru, bar azert elit g fizetest nem kene hozzatoszni.
szeretnek meg egy tekolt, aztan lehet a masik fallal es a cbkkel foglalkozni. ha ez megvan tapsikolva varhatjuk a draftot.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
san diego-i források szerint Louis Vasquezt mi támadjuk legjobban a szeretetünkkel.Höri
Nagyon helyes hozzáállás, a Chargers lopja az FO-nk, mi lopjuk cserébe a jobb szabadügynökeiket.

Vicces egyébként, a Chargers meg a hírek szerint épp Powerssel szemezget nagyon. 😀
Őt vihetik. 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
san diego-i források szerint Louis Vasquezt mi támadjuk legjobban a szeretetünkkel.

több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Jelenleg úgy tűnik, hogy a KC elengedi Albertet, míg Long sem nagyon tud megegyezni a Miamival, örülnék valami jó OT igazolásnak, Castonzo meg akár nyugodtan át is mehetne akkor RT-nek.Stez
Long a 2. évében annyira vissza eset hogy az hihetetlen volt.. Csak dísznek volt fent.. Nem is értettem a csodás első éve után ilyen visszaesést... Stev85
Őőő, mi? 😊
Ahogy én láttam, Long 3 szezonon keresztül a legjobbak között volt, 2011-ben esett vissza, de akkor is csak 10. hét környékén, mivel az utolsó meccseket kiment vállal játszotta le, mert játszani akart.
2012-ben, azaz idén aztán egész évben már kurva szar volt, bár most is azt mondták, hogy sérült volt. Hogy igaz-e, az jó kérdés, viszont 3 évig elit volt, jó korban van, én szerintem inkább fejben voltak vele gondok ebben a szezonban. Elmondása szerint azonban sok év után most érzi magát a legjobban egészségügyileg, de nyilván ezt azért is mondja, hogy növelje a pénzét a piacon.
Kiderül. Én azért nem sírnék, ha elhoznánk a piacról, persze nem gigapénzért. Castonzo meg mehetne akkor RT-nek.
Stez
Második éve után egyesek már jobbnak tartották, mint Joe Thomas-t, a top5 LT-t meg senki nem merte volna kétségbe vonni, szóval nem tudom neked ez honnan jön Stev85.

Így igaz! Idén is a kurvára szar azért túlzás, magához képest pocsék de láttunk már rosszabb LT-t, mondjuk pont ellenetek volt a legszarabb produkciója. Preseason utolsó hetére sérült meg a térde és összefoltozták az 1. meccsre, de látszott hogy nem az igazi, és ehhez hozzá jött, hogy séma váltás is volt OL-ben idén. Aztán mire elkezdett szépen javulni a játéka ahogy haladt előre a szezon jött az izomsérülés, szakadás ha jól emlékszem és utolsó 4hétre IR.

Legjobb egészség duma minden éven el van nyomva az PR fogás.
9-10 milláért szeretne maradni mi állítólag 7-et adnánk neki. Azt még nem venném készpénznek, hogy távozik, nagy a hallgatás róla csak annyit tudni, hogy tárgyalnak, meg Long nyilatkozott olyasmit, hogy csak a Miami-n múlik, hogy marad-e.

Mindenesetre nem lepne meg, ha nálatok kötne ki.
pacsi!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
úgy látszik nem voltunk Lane Johnsonnak szimpatikusak a 3 találkozás alkalmával, szaladhatott volna lassabban, hogy a 24. picknél utolérhető legyen.

több mint 11 éve
Gabriel Houston Texans 525
Egyelőre velük beszéltünk a combine alatt:

Corey Fuller, WR, Virginia Tech (EW)
Ray Graham, RB, Pittsburgh (EW)
Lane Johnson, OL, Oklahoma (COM) (SR) (INT)
Luke Marquardt, OL, Azusa Pacific (COM)
Vance McDonald, TE, Rice (SR)
Ty Powell, LB, Harding (SR)
Shamarko Thomas, S, Syracuse (EW)
Earl Watford, OL, James Madison (EW)
Sylvester Williams, DL, North Carolina (SR)Stez
Felteszem a kérdést: SR,EW,COM,INT, ezek mit jelentenek??
Stev85
SR- Senior Bowl
EW- East-West Shrine Game
COM- Combine
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jelenleg úgy tűnik, hogy a KC elengedi Albertet, míg Long sem nagyon tud megegyezni a Miamival, örülnék valami jó OT igazolásnak, Castonzo meg akár nyugodtan át is mehetne akkor RT-nek.Stez
Long a 2. évében annyira vissza eset hogy az hihetetlen volt.. Csak dísznek volt fent.. Nem is értettem a csodás első éve után ilyen visszaesést... Stev85
Őőő, mi? 😊
Ahogy én láttam, Long 3 szezonon keresztül a legjobbak között volt, 2011-ben esett vissza, de akkor is csak 10. hét környékén, mivel az utolsó meccseket kiment vállal játszotta le, mert játszani akart.
2012-ben, azaz idén aztán egész évben már kurva szar volt, bár most is azt mondták, hogy sérült volt. Hogy igaz-e, az jó kérdés, viszont 3 évig elit volt, jó korban van, én szerintem inkább fejben voltak vele gondok ebben a szezonban. Elmondása szerint azonban sok év után most érzi magát a legjobban egészségügyileg, de nyilván ezt azért is mondja, hogy növelje a pénzét a piacon.
Kiderül. Én azért nem sírnék, ha elhoznánk a piacról, persze nem gigapénzért. Castonzo meg mehetne akkor RT-nek.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jelenleg úgy tűnik, hogy a KC elengedi Albertet, míg Long sem nagyon tud megegyezni a Miamival, örülnék valami jó OT igazolásnak, Castonzo meg akár nyugodtan át is mehetne akkor RT-nek.Stez
Long a 2. évében annyira vissza eset hogy az hihetetlen volt.. Csak dísznek volt fent.. Nem is értettem a csodás első éve után ilyen visszaesést...

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Egyelőre velük beszéltünk a combine alatt:

Corey Fuller, WR, Virginia Tech (EW)
Ray Graham, RB, Pittsburgh (EW)
Lane Johnson, OL, Oklahoma (COM) (SR) (INT)
Luke Marquardt, OL, Azusa Pacific (COM)
Vance McDonald, TE, Rice (SR)
Ty Powell, LB, Harding (SR)
Shamarko Thomas, S, Syracuse (EW)
Earl Watford, OL, James Madison (EW)
Sylvester Williams, DL, North Carolina (SR)Stez
Felteszem a kérdést: SR,EW,COM,INT, ezek mit jelentenek??

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyelőre velük beszéltünk a combine alatt:

Corey Fuller, WR, Virginia Tech (EW)
Ray Graham, RB, Pittsburgh (EW)
Lane Johnson, OL, Oklahoma (COM) (SR) (INT)
Luke Marquardt, OL, Azusa Pacific (COM)
Vance McDonald, TE, Rice (SR)
Ty Powell, LB, Harding (SR)
Shamarko Thomas, S, Syracuse (EW)
Earl Watford, OL, James Madison (EW)
Sylvester Williams, DL, North Carolina (SR)

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jelenleg úgy tűnik, hogy a KC elengedi Albertet, míg Long sem nagyon tud megegyezni a Miamival, örülnék valami jó OT igazolásnak, Castonzo meg akár nyugodtan át is mehetne akkor RT-nek.

több mint 11 éve
Tallu Indianapolis Colts 36
nfl.com-on "Top 10 rookie plays of 2012"-ben 3 Colts játékos van a top5-ben, nem rossz! 😊
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
 www.nfl.com/draft/2013/mock-drafts/bucky-brooks/165102?campaign=Facebook_writers_brooks

ezen azért meglepődnék 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én bírnám ha jönne Sean Smith, jóképességű srác és sok mindent elmond róla, hogy a Dolphins áruba merte bocsátani Vontaet úgy hogy senki lényeges nem volt a depth charton Smithen kívül. Nyilván a pénz nem mindegy, de ma azt olvastam, hogy nem akarnak neki taget adni, ez máris egy fokkal visszább kell hogy vesse az igényeit.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
hagyjatok mar abba kerlek ... marja a szemem a sok gatlastalanul leirt faszsag.
en sem allok neki akademiai vitakban leirni a velemenyem, mert azt hiszem h ertek vmihez.

attol miota lett vki jo corner, hogy magas ? smith egy inkonzisztens szar volt eddig, 8 milliot nagyon nem er. egyetlen remenysegunk a szerzodtetese utan az volna, h itt egyenesbe hozzak.
amerson 3. korben steal ? lol, hol es milyen posztra szanva ? a cfl drafton a 3. korben mar tenyleg az lenne. kivancsi vagyok ezalapjan hany embert ismersz a classbol. siralmas, h evekig nem volt mirol irni, amikor meg van, akkor megjelentek (amivel semmi problema onmagaban, hangsulyoznam), mint uj arcok es nap nap utan vesitek tele olyan elkepeszto szakertozesekkel a topikot h beszarok. stez bolcsessegei (mondjuk ezeknek altalaban legalabb vmi objektiv alapja van) es kifejlett humorerzeke a cseresznye a tortan.MMMS
szvsz mindenkinek joga van leírni a véleményét, h ő hogy képzeli el a csapatot. Borbinho
es en ezt hol vontam ketsegbe, aruld mar el ?MMMS
ott, hogy te sem állsz le akadémiai vitákban leírni a véleményed? Borbinho
latom total vakon vagy hombre. azzal seholsem vonom ketsegbe barki velemenynyilvanitasi jogat, hogy azt mondom, h ordas faszsagokat total tajekozatlanul talan lehet nem celszeru leirni. nem ?
vagy szted ennek van ertelme ? tobb, mintha elkezdenek arrol lamentalni, h sztem luckot olbnek kene atkepezni es visszakene igazolni manninget ? nos ?MMMS
zárjuk le, írok pm-et, höri sztem így is törli ezeket

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hagyjatok mar abba kerlek ... marja a szemem a sok gatlastalanul leirt faszsag.
en sem allok neki akademiai vitakban leirni a velemenyem, mert azt hiszem h ertek vmihez.

attol miota lett vki jo corner, hogy magas ? smith egy inkonzisztens szar volt eddig, 8 milliot nagyon nem er. egyetlen remenysegunk a szerzodtetese utan az volna, h itt egyenesbe hozzak.
amerson 3. korben steal ? lol, hol es milyen posztra szanva ? a cfl drafton a 3. korben mar tenyleg az lenne. kivancsi vagyok ezalapjan hany embert ismersz a classbol. siralmas, h evekig nem volt mirol irni, amikor meg van, akkor megjelentek (amivel semmi problema onmagaban, hangsulyoznam), mint uj arcok es nap nap utan vesitek tele olyan elkepeszto szakertozesekkel a topikot h beszarok. stez bolcsessegei (mondjuk ezeknek altalaban legalabb vmi objektiv alapja van) es kifejlett humorerzeke a cseresznye a tortan.MMMS
szvsz mindenkinek joga van leírni a véleményét, h ő hogy képzeli el a csapatot. Borbinho
es en ezt hol vontam ketsegbe, aruld mar el ?MMMS
ott, hogy te sem állsz le akadémiai vitákban leírni a véleményed? Borbinho
latom total vakon vagy hombre. azzal seholsem vonom ketsegbe barki velemenynyilvanitasi jogat, hogy azt mondom, h ordas faszsagokat total tajekozatlanul talan lehet nem celszeru leirni. nem ?
vagy szted ennek van ertelme ? tobb, mintha elkezdenek arrol lamentalni, h sztem luckot olbnek kene atkepezni es visszakene igazolni manninget ? nos ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.