Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
BA az év edzője, Rg3 az ORoY Grat Ba-nak. Nálam akkor is Luck az ORoY 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyébként Höri, neked ki lenne az a 3-4 játékos akit legszívesebben látnál a csapatban FA-ról? bármilyen posztot tekintve. nem emlékszem, hogy különösebben írtál volna ebben a témában. csak te vagy itt a szakember 😀dugo1993
motiválatlan vagyok holtszezon ügyben.Höri
te sem birod megemeszteni h lenne min varialni mi ? 😀
nekem amugy eszembe jutott az a lehetoseg is, h nem lesznek itt tulzottan "szurkolobarat" fa szerzodtetesek, ami nem is volna feltetlen hatalmas baj. MMMS
Nem tudok együtt élni a ténnyel egyelőre, hogy van a csapatnak pénze 😀 ha Polian itt lenne akkor legalább tudnám, hogy nem jön >senki< , viszont Grigsonban bízom, hogy megint kifog 1-2 aranyhalat.
Szóval egyelőre nem élem bele magam, hogy kiváló helyzetben vagyunk, csak várom, hogy mi lesz.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Appearing on NFL Live, Adam Schefter mentioned the Colts and Patriots as potential landing spots for impending free agent FS Ed Reed.
The Bill Belichick love affair for Ed Reed has been exhausted by this point, but another man that has strong ties to Reed is Colts head coach Chuck Pagano. Pagano was Reed's defensive backs coach at Miami (Fla.) before the two were together again with the Ravens from 2008-11. The Colts could use an upgrade over Tom Zbikowski back deep.

Nekem nem kéne. Inkább Byrd jöjjön. 😛Stez
Ja, weapon-x is mennyire trutyi volt a Broncos-nal.
Ha mar Baltimore-ban jatszotta le az eletet, stilszeru lenne az innet torteno visszavonulas 😊
Byrdot en megmondom oszinten annyira nem csipazom, annyit pedig vegkepp nem er, amit top fa skent kapni fog. Ha hozunk veteran kezdo safetyt, az legyen legalabb Bethea szintjen. Draft mas teszta, onnan irtam korabban, hogy erdemes lenne vkit hozni. 3. korben iden lesz meg olyan, aki instant upgrade lenne lefegedhez, zbikowskihoz kepest.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
egyébként Höri, neked ki lenne az a 3-4 játékos akit legszívesebben látnál a csapatban FA-ról? bármilyen posztot tekintve. nem emlékszem, hogy különösebben írtál volna ebben a témában. csak te vagy itt a szakember 😀dugo1993
motiválatlan vagyok holtszezon ügyben.Höri
te sem birod megemeszteni h lenne min varialni mi ? 😀
nekem amugy eszembe jutott az a lehetoseg is, h nem lesznek itt tulzottan "szurkolobarat" fa szerzodtetesek, ami nem is volna feltetlen hatalmas baj. a cap stagnalasa miatt viszonylag sok atlagosnak mondhato veteran a minimum kornyeken alairni varhatoan. tehat, ha vki olyanert fizetunk, aki egyebkent is beleillene az elkepzeleseinkbe az benne van, de ez egybol leszukiti a kort. folosbe nem fogjuk mi itt szorni a dollart, csak azert, hogy koltsunk vmi nagy nevre. az meg, hogy a celpontjaink kozul kit sikerul megszerezni sokszor szerencse kerdese is a fa elso harom napjan.
most olvastam egy holtszezon elorejelzest az nfl.comon, amiben ugyanezt mondja az illetekes urge, hozzateve h szte hasonlo rusht fogunk latni a rakat kozepes qbert a drafton, mint 2 eve. hat azon nagyon fogok rohogni, foleg, mert sokban hasonlit a 2 class a dolgok jelenlegi allasa szerint 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Appearing on NFL Live, Adam Schefter mentioned the Colts and Patriots as potential landing spots for impending free agent FS Ed Reed.
The Bill Belichick love affair for Ed Reed has been exhausted by this point, but another man that has strong ties to Reed is Colts head coach Chuck Pagano. Pagano was Reed's defensive backs coach at Miami (Fla.) before the two were together again with the Ravens from 2008-11. The Colts could use an upgrade over Tom Zbikowski back deep.

Nekem nem kéne. Inkább Byrd jöjjön. 😛

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyébként Höri, neked ki lenne az a 3-4 játékos akit legszívesebben látnál a csapatban FA-ról? bármilyen posztot tekintve. nem emlékszem, hogy különösebben írtál volna ebben a témában. csak te vagy itt a szakember 😀dugo1993
motiválatlan vagyok holtszezon ügyben.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
majd a broncos elviszishady
Akkor nagyon nagy h*lye... Hagyja abba és szerintem lenne neki valami front office melo...Azért ennyi agyrázkódás nem gyerek játék... Sosem tudok elfelejteni 2 dolgot... 1, Foster lábtörése. 2, Coolie kiütése a PHI ellen....

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
majd a broncos elviszi
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pont ez az, hogy minden ütközésnél fosni kell, ráadásul közben még a térde is szétment. Nem éri meg a kockázatot se nekünk, sem pedig a maga szempontjából.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Amugy van még egy Collienk is. Tudom h sokak szerint nem szabadna többet játszania, de kb ugyanannyian vannak azok is akik szerint 1 év mindenféle ütközés nélkül jót tesz neki, és újból bevethető lesz. Ugye nem fejsérülés miatt lett IR...
Akárhogy is, egy jó Collie nagyon nagy segítség lenne Lucknak.shady
2 év alatt 4 agyrázkódás.. Imádtam a játékát, óriási kedvencem volt, de hagyja abba.. Mert annyit nem ér tropára menjen az agya...Szakértők szerint is ennyi vplt Collie az Nflben.. Meglepne ha szerződést adnánk neki...

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Amugy van még egy Collienk is. Tudom h sokak szerint nem szabadna többet játszania, de kb ugyanannyian vannak azok is akik szerint 1 év mindenféle ütközés nélkül jót tesz neki, és újból bevethető lesz. Ugye nem fejsérülés miatt lett IR...
Akárhogy is, egy jó Collie nagyon nagy segítség lenne Lucknak.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
én az ég egy adta világon semmit sem tudok az illetőről, sem konkrétan, sem általánosságban
csak egyvalamit:
a világ legszuperebb bajnokságának (egyik) legjobb csapata szerződést kínált neki
akkor a világ egyik legjobb játékosa kell hogy legyen

valaki máshogy gondolja?wmitty
vaughn is kapott...😀shady
Kakukk tojás 😛 vagy csak mi nem tudjuk értékelni Vaughnt.. De a Det elleni pick6-e rulz 😀

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
én az ég egy adta világon semmit sem tudok az illetőről, sem konkrétan, sem általánosságban
csak egyvalamit:
a világ legszuperebb bajnokságának (egyik) legjobb csapata szerződést kínált neki
akkor a világ egyik legjobb játékosa kell hogy legyen

valaki máshogy gondolja?wmitty
vaughn is kapott...😀
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
én az ég egy adta világon semmit sem tudok az illetőről, sem konkrétan, sem általánosságban
csak egyvalamit:
a világ legszuperebb bajnokságának (egyik) legjobb csapata szerződést kínált neki
akkor a világ egyik legjobb játékosa kell hogy legyen

valaki máshogy gondolja?

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Grigson egy éve vn itt, és csak Freeman jött a CFL-ből. Oké, bejött, de ritka az ilyen. Azért nem veszem tutira, hogy akkor majd tutira bejön ez is, meg minden húzása. Ezt a szerződést inkább tudnám be a kivételesen jó méreteinek a srácnak. Az meg majd kiderül edzésen, hogy tud-e pluszt adni az offensenek, egyáltalán be tudja-e verekedni magát az 53-as keretbe. Azt mondják, hogy ST játékosként juthat főként szerephez majd egyébként. Meg gondolom, RZ-ben is pályára kerül majd.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Azt kívánom én is h legyen jó, de nem véletlenül nem játszott az NFL-ben

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Még véget sem ért a szezon, megkínáltunk egy aréna futballból érkező WR future contracttal, és te már azon gondolkodsz, hogy akkor nem is kell elit WR piacról? 😀
EGyelőre lehet, hogy az első edzésen kiderül, hogy Kelley elkapni is alig bírja a labdákat ezen a szinten, azt ki is basszuk az első hét után. 😀 Azért nem minden a jó méret. Brazill meg egyelőre korántsem megoldás, ahogy Whalen is IR-ről jön vissza majd.
Ez még baromi korai szvsz. Nyilván, ha a csávó idejön, aztán rögtön lepipál mindenkit, akkor nem kell a kérdéssel foglalkozni, de az csak nekünk lenne jó. De amúgy szerintem a méretein kívül egyáltalán semmi sem lehet benne, nem véletlenül volt UDFA, majd utána próbálta ki magát mindenhol máshol.Stez
Én már vélelmeztem nem kutya ütő, Grgison szeme nem szokott Cfl-ből bénákat húzni.. Majd kiderül, ha olyan teljesítményt nyújt mint Freeman, már elégedett leszek. (Itt nem éppen a törött kézzel játszásra gondolok 😛

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még véget sem ért a szezon, megkínáltunk egy aréna futballból érkező WR future contracttal, és te már azon gondolkodsz, hogy akkor nem is kell elit WR piacról? 😀
EGyelőre lehet, hogy az első edzésen kiderül, hogy Kelley elkapni is alig bírja a labdákat ezen a szinten, azt ki is basszuk az első hét után. 😀 Azért nem minden a jó méret. Brazill meg egyelőre korántsem megoldás, ahogy Whalen is IR-ről jön vissza majd.
Ez még baromi korai szvsz. Nyilván, ha a csávó idejön, aztán rögtön lepipál mindenkit, akkor nem kell a kérdéssel foglalkozni, de az csak nekünk lenne jó. De amúgy szerintem a méretein kívül egyáltalán semmi sem lehet benne, nem véletlenül volt UDFA, majd utána próbálta ki magát mindenhol máshol.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mivel red zoneban szarok voltunk idén, így feltételezem nem véletlen, hogy Fleener mellé még egy 6'6 magas elkapót is nézünk... Bejöhet még, ha megéli az 53-as rostert, akkor Luck jövőre szeretni fogja RZ-ben főleg.Stez
Szerintem be fog kerülni, de komolyan elgondolkoztató ezek után költünk e Elit Wr-re.. Wayne, TY, Brazil, Whalen, Kelley. Lehet még 1et hozunk de akkor Whalen vs Kelley ből valamelyik PS-es lesz.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mivel red zoneban szarok voltunk idén, így feltételezem nem véletlen, hogy Fleener mellé még egy 6'6 magas elkapót is nézünk... Bejöhet még, ha megéli az 53-as rostert, akkor Luck jövőre szeretni fogja RZ-ben főleg.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
6'6 4,57es idővel nem rossz, 42es verticallal főleg. 😀 reménykedek

mondjuk ahogy nézem CFL-es meg AFL-es highlightokat, nem épp a helyből indulás a fő erénye, szal NFL-ben nemtom mire lesz jó

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
4.57-et futott 2010-ben a Pro Dayén. Annyira nem rossz az, még akár nagyot is foghatunk vele, bár azért korai lelkendezni még, lehet az első keretszűkítésnél repül. 😀

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
 www.stampedeblue.com/2013/1/30/3933682/colts-sign-gigantic-wr-jeremy-kelley-formerly-of-cfl

Cflből egy WR jött 😊
Közel akkora termetre mint Fleener. Fix nem speedster 😀Stev85
remélem megtaláltuk a magunk "kis" megatronját 😊

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
na végre egy magas WR. Remélem egy csiszolatlan gyémánt, és nem csak tölteléknek jött a 90es rosterbe.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
 www.stampedeblue.com/2013/1/30/3933682/colts-sign-gigantic-wr-jeremy-kelley-formerly-of-cfl

Cflből egy WR jött 😊
Közel akkora termetre mint Fleener. Fix nem speedster 😀