Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Stockley???? Minek?Farky
a klaviatúrámból vetted ki a szót 😀

37 éves lesz jövőre. kár lenne idehozni

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Stockley???? Minek?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Most nézzem, Lucky boy haverja a Stanfordról még ott van WR poszton jövőre, nem olyan silány így a WR Depth 😊 Teljesen el is felejtettem a srácot.

Revis témához egy dolog: 49ers adná Alex Smith+2. körös cetlit Revisért... de ez még nem hivatalos, twitter infó

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
hat nalam fan top prioritast a cb es lt\rt poszt kapna. az h mien tacklet hozunk az mindegy, mert castonzot azert atmozgathatonak erzem, de nem lenne a maradasa sem gaz. csak akit hozunk az tenyleg legyen kafa. s posztra ezen a drafton meg 3. korben is fog olyan s maradni, akiben van fantazia, igy a szelere 1 veteran mindenkepp kene farol szinten. ha ezek megvannak, onnantol szabadon varialhatunk a og, de, olb (c, k, wr) poszttal a megoldas utjat illetoen. mondjuk az idealis megoldas az kovetkezokkel egeszulne ki hamar bilibe log a kezunk: meg farol elhozni egy det (vmelyik kcs tenyleg nagyon faja lenne, dorseyt azert tobbre tartom), mert abbol kevesbe lennenk egy ujonccal kisegitve az elso kor vegefele. ellenben tuti bentlesz egy elit g es top15os tehetsegu passrush prospect is maradna, mire mi jovunk. en jobban elnem coopert pl, mint mingot pl, ezert vmi fiatal solid de/olb fare mindenkepp rarepulnek. bedobok egy nevet, ami meg nem volt, bar vsz hosszabbit. michael johnson ? wr eleg lenne a draft hatuljan, lesz ott ebbol alulertekelt fazon, a kozepso koroket meg vigan vegiglehetne bpazni. felolem ezen a drafton a qbn kivul kb barhova johet ember, mert ahol nem a minoseggel, ott a depth-tel vannak kurvanagy bajok.MMMS
Sb-n azt írják lehet kirakják Donaldot és húzunk egy Rb-t.. Ez konkrétan F*szság szerintem... Addait eltűrtük jóval tovább a 4ed ennyi teljesítménnyel.. Értem én West Coast offense lesz, meg minden... Levitre és Vollmert én szeretném, SS-be... ha Vollmer jön fix Talib marad NE-be úgyhogy Byrd-del kiegyezek. De-t draftról hozzunk, és egy jó WR nem feltétlen ragaszkodom Ligaelithez.. (Jennings árulja a házát Gb-ben) Jennings-Stockley-(Bowe) 3asból bárki jön, boldog vagyok..

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hat nalam fan top prioritast a cb es lt\rt poszt kapna. az h mien tacklet hozunk az mindegy, mert castonzot azert atmozgathatonak erzem, de nem lenne a maradasa sem gaz. csak akit hozunk az tenyleg legyen kafa. s posztra ezen a drafton meg 3. korben is fog olyan s maradni, akiben van fantazia, igy a szelere 1 veteran mindenkepp kene farol szinten. ha ezek megvannak, onnantol szabadon varialhatunk a og, de, olb (c, k, wr) poszttal a megoldas utjat illetoen. mondjuk az idealis megoldas az kovetkezokkel egeszulne ki hamar bilibe log a kezunk: meg farol elhozni egy det (vmelyik kcs tenyleg nagyon faja lenne, dorseyt azert tobbre tartom), mert abbol kevesbe lennenk egy ujonccal kisegitve az elso kor vegefele. ellenben tuti bentlesz egy elit g es top15os tehetsegu passrush prospect is maradna, mire mi jovunk. en jobban elnem coopert pl, mint mingot pl, ezert vmi fiatal solid de/olb fare mindenkepp rarepulnek. bedobok egy nevet, ami meg nem volt, bar vsz hosszabbit. michael johnson ? wr eleg lenne a draft hatuljan, lesz ott ebbol alulertekelt fazon, a kozepso koroket meg vigan vegiglehetne bpazni. felolem ezen a drafton a qbn kivul kb barhova johet ember, mert ahol nem a minoseggel, ott a depth-tel vannak kurvanagy bajok.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Colts GM Ryan Grigson named NFL Executive of the Year

Gratulaszf61
nahát, nem Schneider? 😛 😛 😛Höri
Nem lep meg, Bár Elway erős ellenfél lehetett

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Colts GM Ryan Grigson named NFL Executive of the Year

Gratulaszf61
nahát, nem Schneider? 😛 😛 😛

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Colts GM Ryan Grigson named NFL Executive of the Year

Gratula

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Vollmernek örülnék, de őt szerintem nagyon megtömi valaki pénzzel, mert franchise LT-t is láthatnak benne.
Stez
Az tuti ha tageli az NE, akkor kiszállnak az idei nagy FA harcokból, de hátha meg tudjuk fogni 😊
Reménykedek, és mellé egy Levitre 😛 Hmmm el tudnám viselni 😀 Stev85
Állítólag vagy Talibot, vagy Vollmert tagelni fogja a Pats. Talib a kiesésük után azt mondta, hogy szerinte tesztelni akarja a piacot, de a Pats mindenképpen megtartaná. Kiderül hamarosan, mindenesetre ha Vollmerre taget raknak, utána még aláírathatnak vele egy hosszútávú szerződést, amivel egyrészt felszabadíthatnak pár millát még az offseasonra, másrészt meg el is cserélhetik, szóval nem olyan biztos az, hogy kiszállnak a piacról. Valahogy minden évben van egy nagyon nagy húzásuk, BB-től mindig fosni kell.
De hát persze most azért nyugodtabb vagyok ennyi hellyel a sapi alatt, bőven nézelődhetünk. Mondjuk nagyon kíváncsi leszek arra, hogy kit keresünk meg eleglőször, mert azért sok esetben a legjobb szabadügynökök már az első nap aláírnak, van, hogy el se utaznak meghallgatni más ajánlatokat.
Az a baj, hogy Esc múltkori kijelentése, hogy nála Byrd lenne az ász igazolás, bogarat ültetett a fülembe és valahogy kurvára szívesen látnám a defenseben. 😀 EGy hozzá hasonló playmaker kellene nagyon, de mondjuk Zbiko tutira maradni fog, Pagano embere.
Isten lenne egy Byrd-Levitre-Loadholt-Kruger-Jennings-Houston piacolás. 😀😀😀
Sok esély van rá. 😀

Stez
Talib hülye lesz nem menni FA-ra.. Patsnél nagyon sok a lejáró szerződés... ÉS ahogy néztem a tag pénzek horribilisek.. Én a helyükbe Vollmert tagelném, Welker úgyis megy FA-ra. Úgy vélem amennyire megoldható Grigsonék az első 2 napban nagy bevásárlást fognak tartani.. Zbiko maradhat, backupnak maximum, bár én nem látom a teljesítményét annyira trének mint az USA beli szakemberek.. Mocskosul lehúztak..
De ahogy néztem a Patsnek jó sok needje van.. kíváncsi vagyok mit fognak csinálni... Bár ha Talib nálunk kötne ki, nem borulnék sírva a kardomba, de nem az a prioritás...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vollmernek örülnék, de őt szerintem nagyon megtömi valaki pénzzel, mert franchise LT-t is láthatnak benne.
Stez
Az tuti ha tageli az NE, akkor kiszállnak az idei nagy FA harcokból, de hátha meg tudjuk fogni 😊
Reménykedek, és mellé egy Levitre 😛 Hmmm el tudnám viselni 😀 Stev85
Állítólag vagy Talibot, vagy Vollmert tagelni fogja a Pats. Talib a kiesésük után azt mondta, hogy szerinte tesztelni akarja a piacot, de a Pats mindenképpen megtartaná. Kiderül hamarosan, mindenesetre ha Vollmerre taget raknak, utána még aláírathatnak vele egy hosszútávú szerződést, amivel egyrészt felszabadíthatnak pár millát még az offseasonra, másrészt meg el is cserélhetik, szóval nem olyan biztos az, hogy kiszállnak a piacról. Valahogy minden évben van egy nagyon nagy húzásuk, BB-től mindig fosni kell.
De hát persze most azért nyugodtabb vagyok ennyi hellyel a sapi alatt, bőven nézelődhetünk. Mondjuk nagyon kíváncsi leszek arra, hogy kit keresünk meg eleglőször, mert azért sok esetben a legjobb szabadügynökök már az első nap aláírnak, van, hogy el se utaznak meghallgatni más ajánlatokat.
Az a baj, hogy Esc múltkori kijelentése, hogy nála Byrd lenne az ász igazolás, bogarat ültetett a fülembe és valahogy kurvára szívesen látnám a defenseben. 😀 EGy hozzá hasonló playmaker kellene nagyon, de mondjuk Zbiko tutira maradni fog, Pagano embere.
Isten lenne egy Byrd-Levitre-Loadholt-Kruger-Jennings-Houston piacolás. 😀😀😀
Sok esély van rá. 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Vollmernek örülnék, de őt szerintem nagyon megtömi valaki pénzzel, mert franchise LT-t is láthatnak benne.
Stez
Az tuti ha tageli az NE, akkor kiszállnak az idei nagy FA harcokból, de hátha meg tudjuk fogni 😊
Reménykedek, és mellé egy Levitre 😛 Hmmm el tudnám viselni 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vollmernek örülnék, de őt szerintem nagyon megtömi valaki pénzzel, mert franchise LT-t is láthatnak benne.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
CB sorunkba DRChez mit szólnál?Stev85
Díva nekem nem kell.

Ha FA CB akkor Cason, Houston, Pacman, Shields, Cox, Talib, Grimes is hamarabb jöjjön mint DRC. Azt fel se tételezem, hogy Sean smith nem hosszabbít, de ezek közül is jópár fog nyilván.Höri
Talib meglepne, szerintem tuti nagy lesz a licit.... Cox ot én is néztem, vele kiegyeznék.Stev85
Amilyen cap spaceünk van, bőven megtehetjük, hogy beszállunk egy licitálásba, csak ne menjünk el agyatlan pénzig. De azért egy jó cornert ezekből illene beszednünk ennyi hellyel. De legelőször OL-el fogunk foglalkozni. Levitre ott az ász, aki már meg is mondta, hogy tesztelni fogja a piacot, de én egyébként Vasquezre tippelek, hogy őt hozzuk el a jobb nevű OL FA-ból. 😊
Stez
Hozzuk el mind a 2t 😛 Vollmert néztem még, de szerintem tageli az NE-majd... De ha nem megérne egy misét.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
CB sorunkba DRChez mit szólnál?Stev85
Díva nekem nem kell.

Ha FA CB akkor Cason, Houston, Pacman, Shields, Cox, Talib, Grimes is hamarabb jöjjön mint DRC. Azt fel se tételezem, hogy Sean smith nem hosszabbít, de ezek közül is jópár fog nyilván.Höri
Talib meglepne, szerintem tuti nagy lesz a licit.... Cox ot én is néztem, vele kiegyeznék.Stev85
Amilyen cap spaceünk van, bőven megtehetjük, hogy beszállunk egy licitálásba, csak ne menjünk el agyatlan pénzig. De azért egy jó cornert ezekből illene beszednünk ennyi hellyel. De legelőször OL-el fogunk foglalkozni. Levitre ott az ász, aki már meg is mondta, hogy tesztelni fogja a piacot, de én egyébként Vasquezre tippelek, hogy őt hozzuk el a jobb nevű OL FA-ból. 😊

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
CB sorunkba DRChez mit szólnál?Stev85
Díva nekem nem kell.

Ha FA CB akkor Cason, Houston, Pacman, Shields, Cox, Talib, Grimes is hamarabb jöjjön mint DRC. Azt fel se tételezem, hogy Sean smith nem hosszabbít, de ezek közül is jópár fog nyilván.Höri
Talib meglepne, szerintem tuti nagy lesz a licit.... Cox ot én is néztem, vele kiegyeznék.

több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Most írják nfl.com on Revis jobb szerződést akar mint Mario Williams (Buf) aki 96M/6 évre kap... Azaz feeljtsük el.😀 Mindemellett ACL műtéte van az offseasonbe. Stev85
Amit a Jets csinál most Revis-szel, az csak "gold digging", ha valaki odarak eléjük valami elmerokkant ellenértéket akkor (és csak akkor) elpasszolják, de egyébként jó helyen van ő náluk. A 16M meg az ő fejében lehet jól hangzik, de jövő tavasszal szépe rárakják a franchise taget ha úgy van és máris futballozik 11-ért.Höri
Én úgy tom nem lehet tagelni mert van a szerződésében egy ilyen kitétel

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
CB sorunkba DRChez mit szólnál?Stev85
Díva nekem nem kell.

Ha FA CB akkor Cason, Houston, Pacman, Shields, Cox, Talib, Grimes is hamarabb jöjjön mint DRC. Azt fel se tételezem, hogy Sean smith nem hosszabbít, de ezek közül is jópár fog nyilván.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Most írják nfl.com on Revis jobb szerződést akar mint Mario Williams (Buf) aki 96M/6 évre kap... Azaz feeljtsük el.😀 Mindemellett ACL műtéte van az offseasonbe. Stev85
Amit a Jets csinál most Revis-szel, az csak "gold digging", ha valaki odarak eléjük valami elmerokkant ellenértéket akkor (és csak akkor) elpasszolják, de egyébként jó helyen van ő náluk. A 16M meg az ő fejében lehet jól hangzik, de jövő tavasszal szépe rárakják a franchise taget ha úgy van és máris futballozik 11-ért.Höri
De ha nem Tradelik el honnan spórolnak meg 19M usd-t??? Ha eltradelik a top 2 Wr-üket sem jön be elég pénz...
CB sorunkba DRChez mit szólnál?

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most írják nfl.com on Revis jobb szerződést akar mint Mario Williams (Buf) aki 96M/6 évre kap... Azaz feeljtsük el.😀 Mindemellett ACL műtéte van az offseasonbe. Stev85
Amit a Jets csinál most Revis-szel, az csak "gold digging", ha valaki odarak eléjük valami elmerokkant ellenértéket akkor (és csak akkor) elpasszolják, de egyébként jó helyen van ő náluk. A 16M meg az ő fejében lehet jól hangzik, de jövő tavasszal szépe rárakják a franchise taget ha úgy van és máris futballozik 11-ért.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
HoF kérdés: PM, Vin, Mr88 és Wayne egyértelmű, első adandó alkalommal bekerülnek. A többieket akit írtatok, hát nem hiszem. Edge James-ben nem tudom mért vagytok olyan biztosak, jónak jó volt, de nem ligaklasszis volt. Bethea is zseni a maga posztján, de nincs körülötte az a hype, ami kellene egy jövőbeli HoF tagsághoz. Freeney, Mathis hát nem tudom. Őket együtt kellene valahogy kezelni, és akkor simán bekerülnének. Egy Colts DE Duo néven 😊 Megvan a hírnevük és az elismertségük, így ha nem is elsőre, de szerintem bekerülhetnek a csarnokba. flzoli
Szerintem Wayne helye sem egyszerű. Túl sok a mostanában visszavonult/vonuló nagy név WR poszton. Edge előtt meg ott van a Busz és Tomlinson pl még. Harrison talán 1 körben bekerül, de én még ebben sem vagyok biztos. Az egyetlen tuti first ballot HOF az PM. A többieknek - beleértve Freeney-t is - kis szerencse kell, és lehet, hogy néhány próbálkozás. No, és a még aktívaktól - Wayne, Freeney - kiváló teljesítmény az utolsó éveikre. Kb. olyanok, mint amit Wayne produkált idén. Szvsz Mathis esélytelen. Freeney az a kategória, mint Saturday vagy még páran, hogy akkor is pro-bowl-ba szavazzák, ha éppen nem játszik. Azaz neve van. Mathis messze van ettől, hiába amúgy kiváló játékos. Bethea hasonlóan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
10 milláért jó lenne.
Csak 10 millióért a pofádba röhögne, és a 2013-as szezon után vígan kimegy tesztelni a piacot, ott pedig lesz olyan hülye, aki megad neki valami hasonló gigaszerződést. Mert mindig van egy hülye, aki virítja majd a lóvét.
Willie Beaman is megkapta. 😀
Revisnek meg zsozsó kell, évek óta ezért sír.
Nem lesz Colts játékos, biztos vagyok benne, de hát persze, én is nyilván kurvára örülnék, ha Grigson varázsolna valamit.
Stez
Szerinted DRC-re mennyi esély van??? Upgrade lenne??? Mert ő is Fa lesz.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Most írják nfl.com on Revis jobb szerződést akar mint Mario Williams (Buf) aki 96M/6 évre kap... Azaz feeljtsük el.😀 Mindemellett ACL műtéte van az offseasonbe.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
10 milláért jó lenne.
Csak 10 millióért a pofádba röhögne, és a 2013-as szezon után vígan kimegy tesztelni a piacot, ott pedig lesz olyan hülye, aki megad neki valami hasonló gigaszerződést. Mert mindig van egy hülye, aki virítja majd a lóvét.
Willie Beaman is megkapta. 😀
Revisnek meg zsozsó kell, évek óta ezért sír.
Nem lesz Colts játékos, biztos vagyok benne, de hát persze, én is nyilván kurvára örülnék, ha Grigson varázsolna valamit.
Stez
Pénzéhes az tény. Szerintem nem sok csapat van, amelyik meg tudná őt fizetni, és nincsen égetőbb problémája, mint a CB poszt. Talán a lábadozás, és a sok gyógyszer elkábította Revis agyát, a hippocampu$$ részét, és véletlen csinál valami okos dolgot 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
10 milláért jó lenne.
Csak 10 millióért a pofádba röhögne, és a 2013-as szezon után vígan kimegy tesztelni a piacot, ott pedig lesz olyan hülye, aki megad neki valami hasonló gigaszerződést. Mert mindig van egy hülye, aki virítja majd a lóvét.
Willie Beaman is megkapta. 😀
Revisnek meg zsozsó kell, évek óta ezért sír.
Nem lesz Colts játékos, biztos vagyok benne, de hát persze, én is nyilván kurvára örülnék, ha Grigson varázsolna valamit.
Stez
Erősen csodálkoznék rááldoznánk 12-13Milliót a capből...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
10 milláért jó lenne.
Csak 10 millióért a pofádba röhögne, és a 2013-as szezon után vígan kimegy tesztelni a piacot, ott pedig lesz olyan hülye, aki megad neki valami hasonló gigaszerződést. Mert mindig van egy hülye, aki virítja majd a lóvét.
Willie Beaman is megkapta. 😀
Revisnek meg zsozsó kell, évek óta ezért sír.
Nem lesz Colts játékos, biztos vagyok benne, de hát persze, én is nyilván kurvára örülnék, ha Grigson varázsolna valamit.