Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
 www.stampedeblue.com/2013/1/30/3933682/colts-sign-gigantic-wr-jeremy-kelley-formerly-of-cfl

Cflből egy WR jött 😊
Közel akkora termetre mint Fleener. Fix nem speedster 😀

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ne is legyetek az NFL Stanfordja, jah várj már azok vagytok 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
értem, idén nem láttam, csak a régi emlékek élnek bennem. shady
Én du. Stockleyért kaptam, Moss ugyanaz, öreg és nem megoldás... Én egyébként megnézném Luck haverját hátha gyémánt a srác 😊Stev85
Whalenben én is bízom, UDFA-ként hoztuk, Luck szobatársa volt ugye az egyetemen, és szerintem ő robbanthat is majd, ha nem sérül le megint.. Pre seasonban nagyon jól nyomta slot WR-ként, remélem, hogy Luck belőle is kihozza az állatot.
Mondjuk az már más tészta, hogy annyira nekem sem tetszik, hogy lassan ilyen Stanford banda leszünk. 😀
És van egy olyan érzésem, hogy ha a 3. körben még elérhető lesz, akkor elhozzuk Stepfan Taylort.Stez
Szerintem az túlzás, hogy Stanford banda leszünk csupán csak megspóroljuk a Luck - Offense összehangolódásra szánt időt plusz ezek a játékosok nem annyira szarok (bár az eredményt majd a pályán látjuk )

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Whalenben én is bízom, UDFA-ként hoztuk, Luck szobatársa volt ugye az egyetemen, és szerintem ő robbanthat is majd, ha nem sérül le megint.. Pre seasonban nagyon jól nyomta slot WR-ként, remélem, hogy Luck belőle is kihozza az állatot.
Mondjuk az már más tészta, hogy annyira nekem sem tetszik, hogy lassan ilyen Stanford banda leszünk. 😀
És van egy olyan érzésem, hogy ha a 3. körben még elérhető lesz, akkor elhozzuk Stepfan Taylort.Stez
Miért baj az, ha ismerik egymást 3-4 éve? 😀 Bár nem hiszem, hogy Taylor bent lesze a 3. kör végén. Jól sikerült az idei szezonja, a Rose Bowl offensive MVP-je lett, a Senior Bowl edzőtáborában és a meccsen is jól szerepelt.Mákosak leszünk, ha bent lesz még 3/23ra 😊
aztec
Sok esély nincs rá, hogy bent lesz, de alapból feltradere számítanak sokat Grigsontól Taylorért.
Mondjuk ezek nyilván csak tippelgetések, csak túlságosan is adja magát az újabb stanfordi gyerek... Ahogy Hamilton is adta például, és ugye rögtön itt is kötött ki.
Ő meg azért gondolom elejt majd néhány mondatot Grigsonéknak, hogy mennyire örülne Taylornak az offensébe...Stez
azért milyen szépet szólna, WR posztot megoldanánk házon belül és elhoznánk, Vollmert és Talibot 8) Nem lenne kis dolog 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Whalenben én is bízom, UDFA-ként hoztuk, Luck szobatársa volt ugye az egyetemen, és szerintem ő robbanthat is majd, ha nem sérül le megint.. Pre seasonban nagyon jól nyomta slot WR-ként, remélem, hogy Luck belőle is kihozza az állatot.
Mondjuk az már más tészta, hogy annyira nekem sem tetszik, hogy lassan ilyen Stanford banda leszünk. 😀
És van egy olyan érzésem, hogy ha a 3. körben még elérhető lesz, akkor elhozzuk Stepfan Taylort.Stez
Miért baj az, ha ismerik egymást 3-4 éve? 😀 Bár nem hiszem, hogy Taylor bent lesze a 3. kör végén. Jól sikerült az idei szezonja, a Rose Bowl offensive MVP-je lett, a Senior Bowl edzőtáborában és a meccsen is jól szerepelt.Mákosak leszünk, ha bent lesz még 3/23ra 😊
aztec
Sok esély nincs rá, hogy bent lesz, de alapból feltradere számítanak sokat Grigsontól Taylorért.
Mondjuk ezek nyilván csak tippelgetések, csak túlságosan is adja magát az újabb stanfordi gyerek... Ahogy Hamilton is adta például, és ugye rögtön itt is kötött ki.
Ő meg azért gondolom elejt majd néhány mondatot Grigsonéknak, hogy mennyire örülne Taylornak az offensébe...

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Whalenben én is bízom, UDFA-ként hoztuk, Luck szobatársa volt ugye az egyetemen, és szerintem ő robbanthat is majd, ha nem sérül le megint.. Pre seasonban nagyon jól nyomta slot WR-ként, remélem, hogy Luck belőle is kihozza az állatot.
Mondjuk az már más tészta, hogy annyira nekem sem tetszik, hogy lassan ilyen Stanford banda leszünk. 😀
És van egy olyan érzésem, hogy ha a 3. körben még elérhető lesz, akkor elhozzuk Stepfan Taylort.Stez
Miért baj az, ha ismerik egymást 3-4 éve? 😀 Bár nem hiszem, hogy Taylor bent lesze a 3. kör végén. Jól sikerült az idei szezonja, a Rose Bowl offensive MVP-je lett, a Senior Bowl edzőtáborában és a meccsen is jól szerepelt.Mákosak leszünk, ha bent lesz még 3/23ra 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
értem, idén nem láttam, csak a régi emlékek élnek bennem. shady
Én du. Stockleyért kaptam, Moss ugyanaz, öreg és nem megoldás... Én egyébként megnézném Luck haverját hátha gyémánt a srác 😊Stev85
Whalenben én is bízom, UDFA-ként hoztuk, Luck szobatársa volt ugye az egyetemen, és szerintem ő robbanthat is majd, ha nem sérül le megint.. Pre seasonban nagyon jól nyomta slot WR-ként, remélem, hogy Luck belőle is kihozza az állatot.
Mondjuk az már más tészta, hogy annyira nekem sem tetszik, hogy lassan ilyen Stanford banda leszünk. 😀
És van egy olyan érzésem, hogy ha a 3. körben még elérhető lesz, akkor elhozzuk Stepfan Taylort.Stez
Hát szvsz ha 3/23on még bent lesz akkor hozzuk is el,ha csak nem lesz még bent vmi nagy steal lehetőség

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
értem, idén nem láttam, csak a régi emlékek élnek bennem. shady
Én du. Stockleyért kaptam, Moss ugyanaz, öreg és nem megoldás... Én egyébként megnézném Luck haverját hátha gyémánt a srác 😊Stev85
Whalenben én is bízom, UDFA-ként hoztuk, Luck szobatársa volt ugye az egyetemen, és szerintem ő robbanthat is majd, ha nem sérül le megint.. Pre seasonban nagyon jól nyomta slot WR-ként, remélem, hogy Luck belőle is kihozza az állatot.
Mondjuk az már más tészta, hogy annyira nekem sem tetszik, hogy lassan ilyen Stanford banda leszünk. 😀
És van egy olyan érzésem, hogy ha a 3. körben még elérhető lesz, akkor elhozzuk Stepfan Taylort.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A sebessége már megkopott, az emberétől való elszakadás gondot okoz neki, és két éve meg már egyáltalán nem olyan, hogy így is elkap mindent, amit felé dobnak. Akkor már jöjjön Whalen, Brazill, Adams, draft, másik UFAStez
Azt hittem azt írod akkor legyen inkább Avery Re-sign 😛

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
értem, idén nem láttam, csak a régi emlékek élnek bennem. shady
Én du. Stockleyért kaptam, Moss ugyanaz, öreg és nem megoldás... Én egyébként megnézném Luck haverját hátha gyémánt a srác 😊

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Annyi capet tudunk összekaparni, hogy Smith 8.5M-es fizuja beleférne, de akkor nem maradna pénz a draftolandó játékosokra, max ha Cromartiet is tradelnénk, így erre a Revis dealre kis esélyt látok sajnos.Beki
Ezért mondtam hogy sok nektek az Alex Smith fizuja.. De ez a JaMarcus Russell téma érdekes..😀
Nem gondolnám upgrade Sanchohoz képest.... Az meg hogy Revis és Cromartie is trade.. Nem lepne meg, mert ritka nagy gondjaitok vannak a Cappel..

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
értem, idén nem láttam, csak a régi emlékek élnek bennem.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A sebessége már megkopott, az emberétől való elszakadás gondot okoz neki, és két éve meg már egyáltalán nem olyan, hogy így is elkap mindent, amit felé dobnak. Akkor már jöjjön Whalen, Brazill, Adams, draft, másik UFA

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
jah, köcsög, de a tudását nem lehet elvitatni. 1-2 év simán benne van. És mivel most se nyer SB-t(😀), lehet elgondolkozna azon h beálljon a sorba, és Luck dobálgasson neki.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Moss mi a frásznak?
Öreg, pofázik, köcsög.
Nekünk egy kezdő WR kéne, aki Wayne mellett #2 lenne, Wayne visszavonulása után meg akár #1 is. Moss helyett akkor már inkább játszatnám a fiatalokat.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Moss mennyit kérhetne szerintetek? Ha relative keveset, akkor elnéznék egy Jennings-Moss párost, Avery kárára. Wayne-nel, TY-al, a két TE-vel finom kis elkapósora lenne Bandinak.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Annyi capet tudunk összekaparni, hogy Smith 8.5M-es fizuja beleférne, de akkor nem maradna pénz a draftolandó játékosokra, max ha Cromartiet is tradelnénk, így erre a Revis dealre kis esélyt látok sajnos.Beki
Sajnos?!Borbinho
simán jobb, mint bármelyik idei Jets QB

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
Annyi capet tudunk összekaparni, hogy Smith 8.5M-es fizuja beleférne, de akkor nem maradna pénz a draftolandó játékosokra, max ha Cromartiet is tradelnénk, így erre a Revis dealre kis esélyt látok sajnos.Beki
Sajnos?!Borbinho
Sanchez idei játékát nézve én megértem 😀 😀

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Annyi capet tudunk összekaparni, hogy Smith 8.5M-es fizuja beleférne, de akkor nem maradna pénz a draftolandó játékosokra, max ha Cromartiet is tradelnénk, így erre a Revis dealre kis esélyt látok sajnos.Beki
Sajnos?!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Annyi capet tudunk összekaparni, hogy Smith 8.5M-es fizuja beleférne, de akkor nem maradna pénz a draftolandó játékosokra, max ha Cromartiet is tradelnénk, így erre a Revis dealre kis esélyt látok sajnos.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 073
egyébként Höri, neked ki lenne az a 3-4 játékos akit legszívesebben látnál a csapatban FA-ról? bármilyen posztot tekintve. nem emlékszem, hogy különösebben írtál volna ebben a témában. csak te vagy itt a szakember 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Most nézzem, Lucky boy haverja a Stanfordról még ott van WR poszton jövőre, nem olyan silány így a WR Depth 😊 Teljesen el is felejtettem a srácot.

Revis témához egy dolog: 49ers adná Alex Smith+2. körös cetlit Revisért... de ez még nem hivatalos, twitter infóStev85
Jajam, Whalen még talonban van nálunk, robbanthat idén, és persze én várom Jenningset is. El tudnám képzelni a Coltsban.Ha west coast offense lesz, akkor egy olyan RB-re van szükségünk, aki tud elkapni is.
Ez a Jets-49ers trade egész elképzelhető lenne.
aztec
De a Jetsen nem sokat segít mert Alex Smith 8,5M et kap jövőre... És állítólag első kört akarnak érte.. Bármennyire is nagy spíler Revis első kört nem adnék érte... Még ha a 28-30. hely is lenne...
Ha elmegy az Sf*be akkor még valakit beáldoznak a Jetsnél.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Most nézzem, Lucky boy haverja a Stanfordról még ott van WR poszton jövőre, nem olyan silány így a WR Depth 😊 Teljesen el is felejtettem a srácot.

Revis témához egy dolog: 49ers adná Alex Smith+2. körös cetlit Revisért... de ez még nem hivatalos, twitter infóStev85
Jajam, Whalen még talonban van nálunk, robbanthat idén, és persze én várom Jenningset is. El tudnám képzelni a Coltsban.Ha west coast offense lesz, akkor egy olyan RB-re van szükségünk, aki tud elkapni is.
Ez a Jets-49ers trade egész elképzelhető lenne.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Stockley???? Minek?Farky
a klaviatúrámból vetted ki a szót 😀

37 éves lesz jövőre. kár lenne idehoznidugo1993
Akkor hamut szórok a fejemre, tényleg "öreg"

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Stockley???? Minek?Farky
Eltudnám képzelni nálunk, bár néha vannak erős tévképzeteim