Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
10 milláért jó lenne.
Csak 10 millióért a pofádba röhögne, és a 2013-as szezon után vígan kimegy tesztelni a piacot, ott pedig lesz olyan hülye, aki megad neki valami hasonló gigaszerződést. Mert mindig van egy hülye, aki virítja majd a lóvét.
Willie Beaman is megkapta. 😀
Revisnek meg zsozsó kell, évek óta ezért sír.
Nem lesz Colts játékos, biztos vagyok benne, de hát persze, én is nyilván kurvára örülnék, ha Grigson varázsolna valamit.
Stez
Szerinted DRC-re mennyi esély van??? Upgrade lenne??? Mert ő is Fa lesz.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Most írják nfl.com on Revis jobb szerződést akar mint Mario Williams (Buf) aki 96M/6 évre kap... Azaz feeljtsük el.😀 Mindemellett ACL műtéte van az offseasonbe.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
10 milláért jó lenne.
Csak 10 millióért a pofádba röhögne, és a 2013-as szezon után vígan kimegy tesztelni a piacot, ott pedig lesz olyan hülye, aki megad neki valami hasonló gigaszerződést. Mert mindig van egy hülye, aki virítja majd a lóvét.
Willie Beaman is megkapta. 😀
Revisnek meg zsozsó kell, évek óta ezért sír.
Nem lesz Colts játékos, biztos vagyok benne, de hát persze, én is nyilván kurvára örülnék, ha Grigson varázsolna valamit.
Stez
Pénzéhes az tény. Szerintem nem sok csapat van, amelyik meg tudná őt fizetni, és nincsen égetőbb problémája, mint a CB poszt. Talán a lábadozás, és a sok gyógyszer elkábította Revis agyát, a hippocampu$$ részét, és véletlen csinál valami okos dolgot 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
10 milláért jó lenne.
Csak 10 millióért a pofádba röhögne, és a 2013-as szezon után vígan kimegy tesztelni a piacot, ott pedig lesz olyan hülye, aki megad neki valami hasonló gigaszerződést. Mert mindig van egy hülye, aki virítja majd a lóvét.
Willie Beaman is megkapta. 😀
Revisnek meg zsozsó kell, évek óta ezért sír.
Nem lesz Colts játékos, biztos vagyok benne, de hát persze, én is nyilván kurvára örülnék, ha Grigson varázsolna valamit.
Stez
Erősen csodálkoznék rááldoznánk 12-13Milliót a capből...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
10 milláért jó lenne.
Csak 10 millióért a pofádba röhögne, és a 2013-as szezon után vígan kimegy tesztelni a piacot, ott pedig lesz olyan hülye, aki megad neki valami hasonló gigaszerződést. Mert mindig van egy hülye, aki virítja majd a lóvét.
Willie Beaman is megkapta. 😀
Revisnek meg zsozsó kell, évek óta ezért sír.
Nem lesz Colts játékos, biztos vagyok benne, de hát persze, én is nyilván kurvára örülnék, ha Grigson varázsolna valamit.

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kicsit off: Most itt a HoF kapcsán előjöttek az emlékek a pár évvel ezelőtti Colts-ról. Világ vicce, hogy az a csapat nem tarolta le azt a korszakot. Az O-ról kár beszélni, zseniális volt.
De a védelembe is voltak olyanok, hogy Top5-s DE-k (Freeney, Mathis) kergették az irányítót, ha mégis véletlen el tudta passzolni, akkor meg M. Jackson, Hayden (legjobb corner páros volt szerintem) vadászta a labdákat. És "mellesleg" a pálya közepét Bob Sander, az ifjú Bethea és a vezér, Bracket tarotta kordában.... Régi szép idők 😊

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Revis a Coltsban, hát nem lenne rossz gondolat 😊. Ha rögtön aláírna egy hosszabbítást, én bevállalnám. No nem ennyiért, de talán 10 milliót megérne szerintem. Bitang jó játékos, és óriási lökést adna a secondarynek.

HoF kérdés: PM, Vin, Mr88 és Wayne egyértelmű, első adandó alkalommal bekerülnek. A többieket akit írtatok, hát nem hiszem. Edge James-ben nem tudom mért vagytok olyan biztosak, jónak jó volt, de nem ligaklasszis volt. Bethea is zseni a maga posztján, de nincs körülötte az a hype, ami kellene egy jövőbeli HoF tagsághoz. Freeney, Mathis hát nem tudom. Őket együtt kellene valahogy kezelni, és akkor simán bekerülnének. Egy Colts DE Duo néven 😊 Megvan a hírnevük és az elismertségük, így ha nem is elsőre, de szerintem bekerülhetnek a csarnokba.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
De tradelni fogják, csak épp mi biztosan nem jelentkezünk be érte szerintem.
Egyedül annyi kívánságom van, hogy ne megint a Pats szerezze meg valami agyas manőverrel, mert a végén még tényleg sikerülne eljutniuk oda, hogy veretlenek legyenek. 😊
Meg hát azért lesz itt licitháború is... Alapból a minimum egy első kör, amit Revisért elkér a Jets, meg ugye olyan szerződést akar csórikám az új csapatától, amit nem tudom, okos dolog lenne-e kifizetni... Ha meg nem kap olyan zsozsót, akkor elkezd kurváskodni és jövőre meg elhagyja a csapatot.
Kibaszott nagy upgrade lenne, idén a cap spaceel sem lenne gond, de akkor sem vállalnám be.
Inkább nézzünk a piacon valami cornert, lesz pár használható név.
Stez
Patset tegnap néztem meg egy ismerősömnek, 18M a cap spaceük, és Fa is van elég, Edelman, Welker (fix Fa) Vollmer, Talib... Erősen kizártnak érzem rámenjenek Revisre... Tehát a licit háború nagy lesz.. De ha sok pénzt akar azt nem sok helyről tudják neki megadni...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De tradelni fogják, csak épp mi biztosan nem jelentkezünk be érte szerintem.
Egyedül annyi kívánságom van, hogy ne megint a Pats szerezze meg valami agyas manőverrel, mert a végén még tényleg sikerülne eljutniuk oda, hogy veretlenek legyenek. 😊
Meg hát azért lesz itt licitháború is... Alapból a minimum egy első kör, amit Revisért elkér a Jets, meg ugye olyan szerződést akar csórikám az új csapatától, amit nem tudom, okos dolog lenne-e kifizetni... Ha meg nem kap olyan zsozsót, akkor elkezd kurváskodni és jövőre meg elhagyja a csapatot.
Kibaszott nagy upgrade lenne, idén a cap spaceel sem lenne gond, de akkor sem vállalnám be.
Inkább nézzünk a piacon valami cornert, lesz pár használható név.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A Jetsnek lesznek problémái mert ahogy néztem közel 20 Millióval vannak a sapka felett... Valakit bekell áldozniuk, vagy jó pár fizut meg kell nyirbálniuk... De szerintem sem Revis fogják eltradelni...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
D. Revishez mit szólnátok ha véletlenül idecsöppenne?
Igaz mélyen a zsebünkbe kellene nyúlni, de szerintem ő az egyik legjobb CB a ligában.
Adhatnánk érte Freeney-t is akár, habár a Jets ha cseréli, mindenképpen egy 1. körös pickért adná csak, vagy többért.cartman023
fellalva tapsolnek, erre mit lehetne mast csinalni ? 😀 esely nincs ra amugy, ketlem h vmit nekiallunk zsonglorkodni. freeneyt meg ufakent megprobalhatod elcserelni, sok sikert 😀 foleg h a jetsnek is pont ugyanazert nem kene, mint nekunk.MMMS
Tudom, hogy semmi esélye, ezért is írtam, hogy "idecsöppenne". Csak azért említettem meg őt, mert az egyik kedvencem a CB poszton.cartman023
One NFL general manager said the interest in Darrelle Revis is "one of the biggest potential trade markets for a player ever."
"There's a Revis gold rush forming," the GM said. According to CBS' Mike Freeman, the Jets are asking for a first- and second-round pick in exchange for Revis, which certainly wouldn't be out of the realm of possibility if he were healthy. It's a high price for a guy coming off a torn ACL. Teams that have been linked to Revis are the Patriots, Broncos, 49ers, Bills, Seahawks, and Packers, according to Freeman. You can rule out a trade with the division rival Patriots and Bills.

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
D. Revishez mit szólnátok ha véletlenül idecsöppenne?
Igaz mélyen a zsebünkbe kellene nyúlni, de szerintem ő az egyik legjobb CB a ligában.
Adhatnánk érte Freeney-t is akár, habár a Jets ha cseréli, mindenképpen egy 1. körös pickért adná csak, vagy többért.cartman023
fellalva tapsolnek, erre mit lehetne mast csinalni ? 😀 esely nincs ra amugy, ketlem h vmit nekiallunk zsonglorkodni. freeneyt meg ufakent megprobalhatod elcserelni, sok sikert 😀 foleg h a jetsnek is pont ugyanazert nem kene, mint nekunk.MMMS
Tudom, hogy semmi esélye, ezért is írtam, hogy "idecsöppenne". Csak azért említettem meg őt, mert az egyik kedvencem a CB poszton.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bethea az egyik legnagyobb kedvencem, de azért ne vicceljünk már, hogy HOF.
Ed Reed, na ő HOF...
Revis egyébként jövőre szabadügynök lesz és azt mondta, hogy 16 milla/éves szerződést akar majd, ráadásul 60 milliós garantált pénzt.
Még asszem Mario is 50-et kapott tavaly. Kb. annyi sansza lehet, hogy nálunk kössön ki, mint Megatronnak.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kerry Rhodes OMG 😀

Tényleg, Vinatieri is bekerül majd, de ennyi erővel Marshall Faulk is a mi fiunk, pedig 😛Höri
Lehet röhögni rajtam, sztem Rhodes akkor is jó Safety.
Kitalálom, James is 1 fostalicska mi?Borbinho
az a baj sztem, h nem tudtok kulonbseget tenni ezek szerint jo es hof kozott.
igen rhodes vilag eleteben egy megbizhato, egyaltalan nem vallalhatatlan tudasu jatekos volt, de
ez alapjan most felsoroljam az osszes jatekost a 2000es evekbol, akinek hofba kene menni ? 😀
edge amugy jogos, vele nem szamoltam, pedig o is sanszos. mondjuk vele annyi a problemam h 7 colts evebol 2 azert nem volt az igazi, colts utan pedig mar sosem futott 4es atlaggal sem. az azert barhany yard van, nemtul acelos.MMMS
Nem mondtam ,hogy Rhodes HoF. Csak hogy jobb szvsz mint Bethea. És ha Rhodes nem HoF akkor Bethea mi alapján lenne az? mert Coltsos?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
D. Revishez mit szólnátok ha véletlenül idecsöppenne?
Igaz mélyen a zsebünkbe kellene nyúlni, de szerintem ő az egyik legjobb CB a ligában.
Adhatnánk érte Freeney-t is akár, habár a Jets ha cseréli, mindenképpen egy 1. körös pickért adná csak, vagy többért.cartman023
fellalva tapsolnek, erre mit lehetne mast csinalni ? 😀 esely nincs ra amugy, ketlem h vmit nekiallunk zsonglorkodni. freeneyt meg ufakent megprobalhatod elcserelni, sok sikert 😀 foleg h a jetsnek is pont ugyanazert nem kene, mint nekunk.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Kerry Rhodes OMG 😀

Tényleg, Vinatieri is bekerül majd, de ennyi erővel Marshall Faulk is a mi fiunk, pedig 😛Höri
Lehet röhögni rajtam, sztem Rhodes akkor is jó Safety.
Kitalálom, James is 1 fostalicska mi?Borbinho
az a baj sztem, h nem tudtok kulonbseget tenni ezek szerint jo es hof kozott.
igen rhodes vilag eleteben egy megbizhato, egyaltalan nem vallalhatatlan tudasu jatekos volt, de
ez alapjan most felsoroljam az osszes jatekost a 2000es evekbol, akinek hofba kene menni ? 😀
edge amugy jogos, vele nem szamoltam, pedig o is sanszos. mondjuk vele annyi a problemam h 7 colts evebol 2 azert nem volt az igazi, colts utan pedig mar sosem futott 4es atlaggal sem. az azert barhany yard van, nemtul acelos.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 741
D. Revishez mit szólnátok ha véletlenül idecsöppenne?
Igaz mélyen a zsebünkbe kellene nyúlni, de szerintem ő az egyik legjobb CB a ligában.
Adhatnánk érte Freeney-t is akár, habár a Jets ha cseréli, mindenképpen egy 1. körös pickért adná csak, vagy többért.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kerry Rhodes OMG 😀

Tényleg, Vinatieri is bekerül majd, de ennyi erővel Marshall Faulk is a mi fiunk, pedig 😛Höri
Lehet röhögni rajtam, sztem Rhodes akkor is jó Safety.
Kitalálom, James is 1 fostalicska mi?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kerry Rhodes OMG 😀

Tényleg, Vinatieri is bekerül majd, de ennyi erővel Marshall Faulk is a mi fiunk, pedig 😛

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szvsz mi future HoF-jaink elmúlt 1,5 évtizedből:
PM, The Edge, Vina, Harrison, Wayne, és végül de nem utolsó sorban Mathis.
91,5 sack, 40 ff,és 130al több tackle mint Freeneynek,mindezt 1 évvel kevesebb játékkal. Sztem simán lehet HoF. Főleg ha meglesz neki 100 sack. (még 8,5 kell). Bethea-t én jónak tartom, sőt, nagyon jónak, de nincs Ed Reed,Kerry Rhodes, vagy Earl Thomas szintjén, ha csak az FS posztot nézzük. Jó, de őt nem tartom esélyesnek HoF-ra.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Session nem nagytakarítás volt, ő tavaly előtt ment el és jó pénzért. Agyrázkódás miatt vonul vissza, nem a teljesítményével volt gond.

Érdekes ez a HoF gondolatsor, én Saturday-t Reggie elé tettem volna esélyességben.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
hat azert megis csak egy cenya. ha mawae mar bent van, akkor lehet remenykedni, de egyebkent en annyira sok eselyet nem latom elfogulatlanul nezve. 4 hofert nezek ki a 2000es evek coltsabol es elegge meglepne, ha ez a 4 nem a qb, a 2 wr es freeney volna. habar hozzateszem, h #93 sem vmi tuti tipp.MMMS
Hofok szerintem PM Wayne Harrison Freeney Mathis, Bethea Saturdaybe már nem vagyok biztos...Stev85
mathist es betheat nyugodtan elfelejtheted. ok, ha olyan veguk lesz, mint amilyen karrierjuk volt, roh tagok lesznek, de a hoftol olyan messze vannak, mint mako jeruzsalemtol.MMMS
Szerintem Bethea a liga Top 5 FS-ében van, Mathis az nehezebb dió.. De szerintem Bethea HOF esélyes....Stev85
egyetertek azzal h az elmult par evben mar posztjan elitnek szamit, de tudod ez mennyire keves ahhoz, h hofba valasszak ? elmondhatatlanul. raadasul sose volt sem egy labdamagnes, sem egy utkozogep, tehat a kandidalotarsaihoz kepest teljesen jellegtelen valakit akarsz
parhuzamba allitani pl reeddel, polaval, dawkinsszal, sharperrel, john lynch sem vagyok benne, h mar bent van, tehat azert lassuk mar realitasokat. mintha mikell hofsaga mellett kampanyolnal kb. szep dolog a patkos szemuge, de neha vegyuk azert le a tisztanlatas kedveert 😀MMMS
Patkos szemüveggel azt írtam volna Bob Sanders for HoF 😛
De fura a "nagy takarításkor" kirakott játékosaink nem nagyon alkottak sehol maradandót...
Sessiont kivágta a Jax, Clark TB ben nem alkotott nagyott, Addai Fa...

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hat azert megis csak egy cenya. ha mawae mar bent van, akkor lehet remenykedni, de egyebkent en annyira sok eselyet nem latom elfogulatlanul nezve. 4 hofert nezek ki a 2000es evek coltsabol es elegge meglepne, ha ez a 4 nem a qb, a 2 wr es freeney volna. habar hozzateszem, h #93 sem vmi tuti tipp.MMMS
Hofok szerintem PM Wayne Harrison Freeney Mathis, Bethea Saturdaybe már nem vagyok biztos...Stev85
mathist es betheat nyugodtan elfelejtheted. ok, ha olyan veguk lesz, mint amilyen karrierjuk volt, roh tagok lesznek, de a hoftol olyan messze vannak, mint mako jeruzsalemtol.MMMS
Szerintem Bethea a liga Top 5 FS-ében van, Mathis az nehezebb dió.. De szerintem Bethea HOF esélyes....Stev85
egyetertek azzal h az elmult par evben mar posztjan elitnek szamit, de tudod ez mennyire keves ahhoz, h hofba valasszak ? elmondhatatlanul. raadasul sose volt sem egy labdamagnes, sem egy utkozogep, tehat a kandidalotarsaihoz kepest teljesen jellegtelen valakit akarsz
parhuzamba allitani pl reeddel, polaval, dawkinsszal, sharperrel, john lynch sem vagyok benne, h mar bent van, tehat azert lassuk mar realitasokat. mintha mikell hofsaga mellett kampanyolnal kb. szep dolog a patkos szemuge, de neha vegyuk azert le a tisztanlatas kedveert 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
hat azert megis csak egy cenya. ha mawae mar bent van, akkor lehet remenykedni, de egyebkent en annyira sok eselyet nem latom elfogulatlanul nezve. 4 hofert nezek ki a 2000es evek coltsabol es elegge meglepne, ha ez a 4 nem a qb, a 2 wr es freeney volna. habar hozzateszem, h #93 sem vmi tuti tipp.MMMS
Hofok szerintem PM Wayne Harrison Freeney Mathis, Bethea Saturdaybe már nem vagyok biztos...Stev85
mathist es betheat nyugodtan elfelejtheted. ok, ha olyan veguk lesz, mint amilyen karrierjuk volt, roh tagok lesznek, de a hoftol olyan messze vannak, mint mako jeruzsalemtol.MMMS
Szerintem Bethea a liga Top 5 FS-ében van, Mathis az nehezebb dió.. De szerintem Bethea HOF esélyes....

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hat azert megis csak egy cenya. ha mawae mar bent van, akkor lehet remenykedni, de egyebkent en annyira sok eselyet nem latom elfogulatlanul nezve. 4 hofert nezek ki a 2000es evek coltsabol es elegge meglepne, ha ez a 4 nem a qb, a 2 wr es freeney volna. habar hozzateszem, h #93 sem vmi tuti tipp.MMMS
Hofok szerintem PM Wayne Harrison Freeney Mathis, Bethea Saturdaybe már nem vagyok biztos...Stev85
mathist es betheat nyugodtan elfelejtheted. ok, ha olyan veguk lesz, mint amilyen karrierjuk volt, roh tagok lesznek, de a hoftol olyan messze vannak, mint mako jeruzsalemtol.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.