Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Jöjjön csak Landry és hozzon az étrend-kiegészítőjéből Hiltonnak meg Averynek

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Landry körül egyelőre csönd vanStez
mert alszanakHöri
Az oké, de még azt írták, hogy ami idő szerint este jön hozzánk vizitelni. Azóta meg kuss.Stez
Bele aludtak a tárgyalásba.. 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Landry körül egyelőre csönd vanStez
mert alszanakHöri
Az oké, de még azt írták, hogy ami idő szerint este jön hozzánk vizitelni. Azóta meg kuss.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Landry körül egyelőre csönd vanStez
mert alszanak

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Cherilus meg állítólag valami 34 milliót kapott 5 évre, ebből 10 milla garantált.
Az is sok. RT, ráadásul szar RT. Nálam ez a csederből-vederbe esete, nagyon csalókák az ő tavalyi számai.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Another one from the Colts who have announced they’ve signed out bottom ranked 3-4 outside linebacker from 2012, Erik Walden. His pass rushing was pitiful, turning his 369 pass rushes into just 23 quarterback disruptions, while blowing contain on a number of occasions in the run game. Packers fans are united in being the most happy about this move.Stez
Ezt alá támasztom. Csodálatraméltó ügynöke lehet 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Thomast nem írnám le.
Tavaly a Patsben mikor kezdett, nem volt rossz. Oké, itt mondjuk egy szarabb falba kerül, többet kell majd melóznia biztos. De Vasquezzel és Levitrevel így sem egy szint. Azt mondom, beválhat, csak mondjuk az ilyen játékosokat szerintem nem pont a piac elején kellett volna betámadni, amikor elmennek a jobb FA-k. Bőven elérhetőek lettek volna ma-holnap is.
A véleményem meg elmondtam mindenkiről, de összességében nem vagyok elégedett, sőt, kicsit csalódtam. Az az érdekes, hogy a kinti fanok legtöbbje meg pont, hogy baromira elégedett, hogy mennyi potenciál van az érkezőkben, illetve hogy jobb is, hogy távol maradtunk a nagynevű FA-któl.
Landry körül egyelőre csönd van, az egyik Indy Star'sos csóka annyit írt, hogy nem lenne meglepve, ha elhoznánk, sok a space és a secondary gyenge.
Szerintem nem fogjuk elhozni végül, amennyit ő kér (évi 6 milla), az így elsőre sok szerintem.
Avrillal meg nem tudom mi van, de mivel elhoztunk két 3-4 OLB-nek szánt manust, kétlem, hogy megfizetjük őt is.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sidbury-nek szerintem sose volt sack-je.Höri
4 év alatt volt 5 sackje. '11ben 4, és még 1 '09ben.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Butler kellett.
De a másik 3 nagyon nem tetszik.
Walden kezdő bért kapott nem tudom mire, Sidbury-nek szerintem sose volt sack-je, Thomas meg nem kezdő szint.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Colts re-signed CB Darius Butler to a two-year contract.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Another one from the Colts who have announced they’ve signed out bottom ranked 3-4 outside linebacker from 2012, Erik Walden. His pass rushing was pitiful, turning his 369 pass rushes into just 23 quarterback disruptions, while blowing contain on a number of occasions in the run game. Packers fans are united in being the most happy about this move.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
hát Walden 16 milliáját én is sokallom, és elég sok tweet szól arról h túl lett fizetve, de egyenlőre hiszek Grigsonnak, aztán majd meglátjuk

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
túl nagy a csend 😀Farky
Revis trade?
😀
Én a Jennings körüli csenden csodálkozom. Nem hinném, hogy rámegyünk, de örülnék.
Bár a mostani signek után azt mondom, akkor már inkább jöjjön Avril és Landry...
Longnak örültem volna még, de Cherilussal ezt kilőttük.
De szerintem mind Tolert, mind Waldent, mind Sidburyt túlfizettük egyébként..
Még Dorseyra rámehetnénk, pazar run stopper endre tennénk vele szert...

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
túl nagy a csend 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt már eddig is írták, hogy jön vizitre.
Az érdekelne, Avrillal mi van?
Őt mondták nagyoon biztosra hozzánk, erre hoztunk két OLB-t, akik a Hughes szintet hozzák, ő meg sehol. 😀
Költjük a zsozsót, csak nem jó helyre.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Landry állítólag hamarosan érkezik látogatóba...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Erik Walden Colts deal : 4 év 16 millióFarky
"How can he sign that contract when he's still spinning in circles searching for Colin Kaepernick?"
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Walden-t tavaly eltiltották már az első meccsen...Cherilusnak szar a térde...Sidbury helyett meg Grimes nem lett volna jobb?

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Erik Walden Colts deal : 4 év 16 millióFarky
LOL

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Tolernél nekem az az érzésem, hogy jó a csávó. Nem elit, de jó.
Asszem mondjuk volt egy szalagszakadása 1-2 éve, ami kicsit visszavetette. De mondjuk Talibot szívesebben látnám itt.
Ami fáj, az a Levitre-Vasquez duó elszórakozása, rögtön a piacnyitáskor.Stez
De figyelj, annyiért írtak alá ami irreális.. Annál irreálisabb csak Wallace évi 13 M je...Stev85
Tény. Ezek után viszont már jöjjön Landry és Avril...
Jennings körül nagy a kuss, remélem őt is elhozzuk.Stez
Nekem Talib fura.. hatalmas a csend... Igaz Jennings sem téma, De Wallace nagyon Overratednek tűnik... Évi 13M ért..

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Erik Walden Colts deal : 4 év 16 millió

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tolernél nekem az az érzésem, hogy jó a csávó. Nem elit, de jó.
Asszem mondjuk volt egy szalagszakadása 1-2 éve, ami kicsit visszavetette. De mondjuk Talibot szívesebben látnám itt.
Ami fáj, az a Levitre-Vasquez duó elszórakozása, rögtön a piacnyitáskor.Stez
De figyelj, annyiért írtak alá ami irreális.. Annál irreálisabb csak Wallace évi 13 M je...Stev85
Tény. Ezek után viszont már jöjjön Landry és Avril...
Jennings körül nagy a kuss, remélem őt is elhozzuk.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Toler 3 év 15 millió



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Tolernél nekem az az érzésem, hogy jó a csávó. Nem elit, de jó.
Asszem mondjuk volt egy szalagszakadása 1-2 éve, ami kicsit visszavetette. De mondjuk Talibot szívesebben látnám itt.
Ami fáj, az a Levitre-Vasquez duó elszórakozása, rögtön a piacnyitáskor.Stez
De figyelj, annyiért írtak alá ami irreális.. Annál irreálisabb csak Wallace évi 13 M je...Stev85
Ehhez tudni kéne, hogy a hozzánk érkezők mennyiért jönnek, mert erről eddig semmi info.uatu
Levitre 8M ért írt alá, Vasquez asszem 6M ért de erre ne fogadj.. Levitre 100%

több mint 11 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Tolernél nekem az az érzésem, hogy jó a csávó. Nem elit, de jó.
Asszem mondjuk volt egy szalagszakadása 1-2 éve, ami kicsit visszavetette. De mondjuk Talibot szívesebben látnám itt.
Ami fáj, az a Levitre-Vasquez duó elszórakozása, rögtön a piacnyitáskor.Stez
De figyelj, annyiért írtak alá ami irreális.. Annál irreálisabb csak Wallace évi 13 M je...Stev85
Ehhez tudni kéne, hogy a hozzánk érkezők mennyiért jönnek, mert erről eddig semmi info.