Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hat nem repesek. latom a logikat az eddigi igazolasok mogott, es nem is feltetlen nem ertek egyet a nagy haditervvel, de. az fa elso napjan mi a joistenert teperunk ilyen arcokra ?
walden meg sidbury ... walden 3 eve volt vallalhato, sidbury meg draftolasa elott. probaljuk meg beloluk kicsiszolni a gyemantot, ahelyett h 1 emberre szarnank el a gigalovet. ez rendben. de ennyire nem latja mas, h mekkora kiralyok tudnanak lenni, csak mi ? szkeptikus vagyok.
cherilus. igen upgrade (justicehoz kepest ez hatalmas muveszet), meg tok jo h vallalhato szezont hozott le legutobb, de az istenert, ha ennyi penzt kikohogunk neki, nem lenne jo, ha volna benne akar csak egy picike kis upside ?
thomas meg erosen dafuq. a patsben tavaly jo volt. es azelott ? es slauson pl meg osszevissza csangal az orszagban, ha mar vasquez es levitre felejtos volt ...
nagyon szeretnem latni a szamokat evekre lebontva, mert most vagy nagyon tokonszurtuk magunkat, vagy nagyon okos pecazast hajtunk vegre es ha ezek nem hozzak magukat, rohogve baszhatjuk oket ki a hora es kolthetjuk ujra el ezt a lovet jovore v azutan.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Huff FS/CB kombó inkább, mint SS.somoskovig
Igaz, bár játszott mindhárom poszton az elmúlt 3 évben, egész jól megállta a helyét még slotként is.
Hiába volt gyenge tavaly Bethea, van pár S a piacon, akivel egész jó párost alkothatna.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Küldjük vele az üdvözlőlapot is és a köszönetünk

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Former Colts WR Donnie Avery signing with KC Chiefs.

Tessék Stez 😛

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szar. 😊Stez
Stewart Bradleynél azért biztosan jobb 😊aztec
De mi a kukinak nekünk LB?
Azt depthbe hozhatunk, de azt szerintem ráérnénk még tárgyalni.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Huff FS/CB kombó inkább, mint SS.

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Én benne lennék egy Raiders importban (DHB, Huff). Kell egy gyors, outside WR, és ha nem is a legmegbízhatóbb, simán használható elkapó. Huff pedig egy sokoldalú SS, és talán mindkettőt meglehetne olcsóbban úszni.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szar. 😊Stez
Stewart Bradleynél azért biztosan jobb 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szar. 😊

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Blackburne egész jó kis játékos, de nem nagyon emlegetik a nevét sehol. Mi vele a probléma?A Giants nem engedné?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Cherilusnál 10M $ az aláírási pénz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Pollardot kibaszta a Ravens
Ha most nem szedünk be egy használható SS-t, ideges leszek.
Talán Pagano most érhet valamit.Stez
húúú neki nagyon tudnék örülni

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pollardot kibaszta a Ravens
Ha most nem szedünk be egy használható SS-t, ideges leszek.
Talán Pagano most érhet valamit.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondom nálam Dorsey lenne az ideális 3-4 RDE, a 49ersnél volt már viziten, szóval akkor nincs kizárva, hogy 3-4-be játsszon ismét.
Nem lenne drága szerintem egyáltalán. Aztán hogy Mikell vagy Landry jönne SS-be, azt már letojom, mindkettő nagyon bőven upgrade. A Vaughn tender tök fölösleges volt, csak zabálja a pénzt, de Toler ha egészséges tud maradni, szerintem jó lesz. És én azért bízom Paganoban, hogy a sokévi DB edzői tapasztalatával meg tudja mondani, mely játékos illik a secondarybe.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mi jót tudtok Stewart Bradley-ről?aztec
az utóbbi két évben ST-ben játszott mivel nem tudta kiszorítani Paris Lenon- a kezdőből. Ráadásul sok pénzért érkezett Arizonába, de FA bust lett.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mi jót tudtok Stewart Bradley-ről?aztec
Középszerű (ráadásul az is, mint 4-3 MLB).

Azért helyükön kell kezelni ezeket a "nagy" szerződéseket... A garantált pénzt/x. évben kivágásának cap hitjét kell figyelni, az ad igazi perspektívát az üzletről.
Walden 4/16-jától mindenki ki van akadva, holott a legfrissebb hírek szerint mindössze 4 millió a garantált (nekem sem tetszik, még így is sok és valószínűleg blokkolni fog egy normális OLB beszerzését - cserébe nagyobb hibát is).
Cherilus 1 év után soknak tűnik, de itt is lehet, hogy 2015ös idényben gond nélkül ki lehet vágni. Ettől még upgrade.
Thomas nekem tetszik, mint B opció. Nagyon tátongott az a két lyuk a falban, ha már -csalódáskeltően, főleg Vasquez pénzét elvézve- nem tudták megszerezni egyiket sem a két top G közül. A másik oldalt lehet betölti a Reitz/Linkenbach/Ijalana csapatból valaki, esetleg draft.
Toler beszerzése szimpatikus, de egészségesnek kell maradnia. Butler marasztalása plusz, főleg jó áron.
Sidburytől pedig valami közeli hozzátartozót kell megkérdezni, milyen játékos is ő....

Összességében tetszik, ha a garantált összegek helyükön vannak, nem rossz taktika elsőre ez a mennyiség minőség helyett. Hiába a nagy capspace, ha rengetek lyukat kell befoltozni. Továbbra is hiányzik az igazi starpower, de azt csak nagyon túlfizetve adják a FA piacon. Még 1-2 okosabb szerzemény (DE, S, CB) és rendben is vagyunk, lehet reménykedni a draftban...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi jót tudtok Stewart Bradley-ről?aztec
A Phillynél starter MLB szerepet szántak neki, erre elszakította a térdszalagját, utána gyenge volt, a Cardsban nem figyeltem, de gondolom nem véletlenül vágták ki szemrebbenés nélkül.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Cherilus meg állítólag valami 34 milliót kapott 5 évre, ebből 10 milla garantált.
Az is sok. RT, ráadásul szar RT. Nálam ez a csederből-vederbe esete, nagyon csalókák az ő tavalyi számai.Stez
Miért szar?szaba
Amiért Bushrod szar LT.
A Lions folyton passzol, Stafford meg gyorsan szabadul a labdától és a zsebben is jobban mozgott tavaly, ezáltal szebbé téve Cherilus statjait.
De egyébként meg korrekt évet zárt, előtte viszont csak panasz volt rá.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Cherilus meg állítólag valami 34 milliót kapott 5 évre, ebből 10 milla garantált.
Az is sok. RT, ráadásul szar RT. Nálam ez a csederből-vederbe esete, nagyon csalókák az ő tavalyi számai.Stez
Miért szar?
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Avery megy a KC-hez vizitre

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mi jót tudtok Stewart Bradley-ről?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy Barwin, Grimes, Landry triót igazolni nagyon rossz ötlet lenne?aztec
Nem szeretném Barwint, akkor már inkább Avril.
Landry jöhetne, de inkább Mikellnek tudnék örülni, Grimes helyett meg Talibnak.
De egyikre sincs szvsz esély. 😊
Landryre van egyedül.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Egy Barwin, Grimes, Landry triót igazolni nagyon rossz ötlet lenne? Tudom hoztunk már két LB-t, de akkor is . 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Zbikot nem vágnánk ki akkor sem.
Mondjuk én a 32 éves Mikellt szívesebben látnám, mint Landryt.
Averyt meg kétlem, hogy újraigazolnánk 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jöjjön csak Landry és hozzon az étrend-kiegészítőjéből Hiltonnak meg AverynekFarky
a Landry sign legfőbb előnye a Zibi cut lenne