Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Fokou -> Titans

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
kicsit azért fura, hogy Reedről senki nem beszél. lehet a kora elriaszt már mindenkitdugo1993
Az SF-et emlegették vele kapcsolatbanFarky
Holnap Texans, aztán 49ers, majd Indianapolis. Meglepődnék, ha eljutna idáig...

Landry pedig elment szerződés nélkül.Escalade
Ja, látom.
Most megy a 49ershez, náluk vagy nálunk fog kikötni állítólag.
És azt olvastam, hogy nálunk volt, amikor hallotta Goldson szerződését a Bucssal és sok zsozsót akar, biztos emelt az igényein.

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
kicsit azért fura, hogy Reedről senki nem beszél. lehet a kora elriaszt már mindenkitdugo1993
Az SF-et emlegették vele kapcsolatbanFarky
Holnap Texans, aztán 49ers, majd Indianapolis. Meglepődnék, ha eljutna idáig...

Landry pedig elment szerződés nélkül.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Landry már 3-4 órája nálunk van, de egyelőre semmi hír se róla, se az Irsay által híresztelt tárgyalásoknak.
Lehet megint részeg, nem lát rendesen és azt hitte Tolerék új targetek, mert ők időközben megérkeztek aláírni a szerződésüket.

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Powers is vele ment.
kíváncsi vagyok,mennyiért..
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Stanton Arizonába igazolt 3 évre. Szerencsére nem a Jaxbe

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
kicsit azért fura, hogy Reedről senki nem beszél. lehet a kora elriaszt már mindenkitdugo1993
Az SF-et emlegették vele kapcsolatban

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
kicsit azért fura, hogy Reedről senki nem beszél. lehet a kora elriaszt már mindenkit

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Remélem, a mostanában piacra kerülő Safety-k lenyomják 1 picit az árakat.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kerry Rhodes-ot kivágták. Már nem emlékszem kinek a szívszerelme volt, de izgulhat 😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Welker ment a Brocosba:SFearTomi
és ez miért olyan rossz? 😀

legalábbis én egyáltalán nem bánom, hogy nem nálunk kötött ki, de igazából nem is nagyon volt róla szó, hogy jöhetnedugo1993
Nem akartam én sem, hogy nálunk kössön ki, de azért Manning mellé se kívántam...

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Welker ment a Brocosba:SFearTomi
és ez miért olyan rossz? 😀

legalábbis én egyáltalán nem bánom, hogy nem nálunk kötött ki, de igazából nem is nagyon volt róla szó, hogy jöhetne

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Welker ment a Brocosba:S

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mikor lesz már Irsay tweet?shady
Most iszik, ne zavard.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
mikor lesz már Irsay tweet?
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Bradley --> Broncos, nálunk nem felelt meg 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Eddig kiderült garantált fizetések: Cherilus ($10M), Toler ($5M), Walden ($4M). Rögtön más a leányzó fekvése...

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem is fogunk, van rá egy tippem.Stez
Akkor szerintem WR majd Draftról jön. Manusky meg egyetemi S ket nézeget... Remélem azért Safetyt nem draftról akarunk..Stev85
nekem tetszene egy hátsó körös safety draft, idén nem valami nagy a különbség azon a poszton a 3. és a 6. körös közöttHöri
Florida Egyetem en nézelődött Manusky. Pontosan ott milyenek a S ek azt ti tudjátok.Stev85
csak elamet ne basszameg ... riggo nem a floridabol gyunki a nevesebb s parja is ? vagy osszetevesztem masik sulival ?MMMS
Josh Evans, még ismertető is írtunk róla. 4-7. körben szerintem kimehet akárhol, jó kis lóbaszó fiú.

[Mondjuk a Florida pro day az sokat nem jelent, több kezdőjátékosuk lesz draftolva mint aki nem. Főleg az cudar hogy mind3 LB profi lesz]

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Pollardot vagy Landryt hoznátok inkább? Esetleg mindkettőt? 😀
.shady
Pollard 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pollardot

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Pollardot vagy Landryt hoznátok inkább? Esetleg mindkettőt? 😀
.shady
Landry oké lenne, Pollardot én nem. De akárki aki tudja élete legjobbját nyújtani nálunk és az upgrade, Jöhet.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Pollardot vagy Landryt hoznátok inkább? Esetleg mindkettőt? 😀
.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ja, hat gondoltam, sidbury pedig kb az o passdownos csereje lenne, de ezigy eleg troger sztem. de ha ezt a toltest megcsinaljuk a kritikus posztokon, akkormar akar ide is huzhatunk. megcsinaltuk mar cbvel, olinenal, olbvel. ugynezki, h s egyebkent is kiesik az elsokoros range-unkbol, tehat megeroltetik magukat fan. meg wr igazolast varnek depthbe, vmi rajabb dl embert. azt lehetne barhova huzni. szep alom 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
a cserilusz szerzodesrol van meg info ? ez a 2013as capszam nem sok jot sejtet .. konyorgom irsaynak ne most szalljon el az agya, h szorhatja a mannat.
elobb nem irtam, de toler egyertelmuen pozitiv. 3/15 egy kezdopotencialu cbert remek. mondjuk en szeretem tolert, de waldenen kivul massal sincs bajom szemelyszerint.
jo ez az irany, h borderline starter arcokat hozunk alaposan feltoltve az 53at, igy nyugodalommal bpazhatunk a drafton.MMMS
Azt akarja Pagano Mathis megy Freeney helyére és az ő heléyre megy Walden.

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Nem is fogunk, van rá egy tippem.Stez
Akkor szerintem WR majd Draftról jön. Manusky meg egyetemi S ket nézeget... Remélem azért Safetyt nem draftról akarunk..Stev85
nekem tetszene egy hátsó körös safety draft, idén nem valami nagy a különbség azon a poszton a 3. és a 6. körös közöttHöri
Florida Egyetem en nézelődött Manusky. Pontosan ott milyenek a S ek azt ti tudjátok.Stev85
csak elamet ne basszameg ... riggo nem a floridabol gyunki a nevesebb s parja is ? vagy osszetevesztem masik sulival ?

matt elam s egyebkent magasra van ertekelve, klasszik in-the-box s. annyi baja van objektiven nezve h ahhoz kepest h egy ilyen karakteru arcnak azert sokszor jut a te v rb ehhez alulmeretezett szubjektiven megitelve nekem nincs rola nagy velemenyem, persze ettol meg siman lehet a kovetkezo ed reed. aki a dbket meccsnezes kozben legalabb gametape-szinten megtudja itelni az elott megemelem a kalapom.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.