Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
landry pedig godlike lesz. drafton igy mi lesz vajon ? playmakert akarunk (wr sanszos, cb talan, en az olbt sem vetnem el) vagy kepesek vagyunk guardot huzni ?MMMS
én úgy kalkulálok, hogy a 2 primér guard kimegy, így esetleg Flukert hozhatnánk el a posztra, ami például csudállatos volna.
én az OLB-pick mellett vagyok ezzel együtt, nehogymár Waldennel komolyan számoljon Pagano 😐
nyilván persze ha nem Mingo vagy Ansah lenne az 😀 nem tudom Jarvis Jones most mennyire beteg*, nekem ő kéne vagy esetleg ha lecsúszik Damontre.
a WR-húzás szerintem nem olyan égető, de ha ha jönne Corda, Austin vagy Hopkins akkor is seggem verném a földhöz örömömben.
CB szerintem kizárt.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
szerintetek van esély visszaigazolni a kanadai félistent? tuti kap valahol szerződést, félek h mi alig adnánk neki vízre meg kenyérre. mert kéne azért WR...Miska84
2010 Novembere óta 3 agyrázkódása volt. Nagyon bírom Collie-t de szerintem nem lenne értelme leigazolni, nagyon sérülékeny. Az ő érdekében remélem, hogy senki sem fogja behúzni, mert a köv. agyrázkódás után lehet, hogy már a cipőjét sem fogja tudni bekötni segítség nélkül...FearTomi
azért nekem akkora kedvencem h nem tudom megállni h ne szorítsak neki akár még másik csapatban is! de bízom benne h visszahozzuk mert azért most nincs sok célpontja luckyboynak. és az idei WR class gyenge ahhoz h 3.körben valami nyomorultra ellőjjünk egy idén ilyen fontos picketMiska84
Wayne, TY Brazill, és én nagyon Bízom Whalenben. Lucky spanja volt egyetemen. + Ugye ott van Fleener és Allen.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
szerintetek van esély visszaigazolni a kanadai félistent? tuti kap valahol szerződést, félek h mi alig adnánk neki vízre meg kenyérre. mert kéne azért WR...Miska84
2010 Novembere óta 3 agyrázkódása volt. Nagyon bírom Collie-t de szerintem nem lenne értelme leigazolni, nagyon sérülékeny. Az ő érdekében remélem, hogy senki sem fogja behúzni, mert a köv. agyrázkódás után lehet, hogy már a cipőjét sem fogja tudni bekötni segítség nélkül...FearTomi
azért nekem akkora kedvencem h nem tudom megállni h ne szorítsak neki akár még másik csapatban is! de bízom benne h visszahozzuk mert azért most nincs sok célpontja luckyboynak. és az idei WR class gyenge ahhoz h 3.körben valami nyomorultra ellőjjünk egy idén ilyen fontos picket

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
szerintetek van esély visszaigazolni a kanadai félistent? tuti kap valahol szerződést, félek h mi alig adnánk neki vízre meg kenyérre. mert kéne azért WR...Miska84
2010 Novembere óta 3 agyrázkódása volt. Nagyon bírom Collie-t de szerintem nem lenne értelme leigazolni, nagyon sérülékeny. Az ő érdekében remélem, hogy senki sem fogja behúzni, mert a köv. agyrázkódás után lehet, hogy már a cipőjét sem fogja tudni bekötni segítség nélkül...

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
szerintetek van esély visszaigazolni a kanadai félistent? tuti kap valahol szerződést, félek h mi alig adnánk neki vízre meg kenyérre. mert kéne azért WR...Miska84
Collie? Én szeretném mert rookie szezonban kedvencem lett... De kizártnak érzem.. Nem fog aláírni bagóért..
Többet meg mi nem adunk neki.. Minden hit után retteghetnénk...

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
szerintetek van esély visszaigazolni a kanadai félistent? tuti kap valahol szerződést, félek h mi alig adnánk neki vízre meg kenyérre. mert kéne azért WR...

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
rjf ragyogo volna a rotacioba, vele mar annyi emberunk lenne dlbe, ami boven eleg kell legyen. chapman mellett egyebkent meg van ntnek egy brandon mckinney-nk is, ot pagano hozta magaval, csak irre kerult meg holtszezonban.
landry pedig godlike lesz. drafton igy mi lesz vajon ? playmakert akarunk (wr sanszos, cb talan, en az olbt sem vetnem el) vagy kepesek vagyunk guardot huzni ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jean-Francoisra milyen poszton fogunk számítani? NT vagy DE. gondolkodtam rajta, hogy vajon hozunk-e NT-t, mert abból lehetne következteti arra Chapmannel mi lesz. remélem DE lesz belőle és idén már mutat vmit Chapman.dugo1993
Jó lenne Chapman épp maradna. Erősen bízom benne..

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Jean-Francoisra milyen poszton fogunk számítani? NT vagy DE. gondolkodtam rajta, hogy vajon hozunk-e NT-t, mert abból lehetne következteti arra Chapmannel mi lesz. remélem DE lesz belőle és idén már mutat vmit Chapman.dugo1993
a kettő közül ami az egyik nem lesz, az lesz a másik. Chapman is volt DE még Mount Cody NT-skedése idején.

de RJF inkább csere szintHöri
de nem nálunk 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jean-Francoisra milyen poszton fogunk számítani? NT vagy DE. gondolkodtam rajta, hogy vajon hozunk-e NT-t, mert abból lehetne következteti arra Chapmannel mi lesz. remélem DE lesz belőle és idén már mutat vmit Chapman.dugo1993
a kettő közül ami az egyik nem lesz, az lesz a másik. Chapman is volt DE még Mount Cody NT-skedése idején.

de RJF inkább csere szint

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Jean-Francoisra milyen poszton fogunk számítani? NT vagy DE. gondolkodtam rajta, hogy vajon hozunk-e NT-t, mert abból lehetne következteti arra Chapmannel mi lesz. remélem DE lesz belőle és idén már mutat vmit Chapman.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintetek túlfizetjük Landryt 6M/évvel?? Persze ha egészséges maradStev85
Ha úgy játszik ahogy tavaly, akkor alul fizetjük. Ha lesérül, vagy szarabbul játszik, akkor meg túl. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Casselt emlegetik, mint Stanton utód Luck mögéFarky
lol, menjen vissza McDanielshez nagyokat hallgatva.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Szerintetek túlfizetjük Landryt 6M/évvel?? Persze ha egészséges maradStev85
az egy dolog h egészséges marad, de játsszon is jól. 😀 Majd kiderül megérte-e, de nem hiszem h olcsóbban szereztünk volna hasonló kaliberű játékost. Pollard meg Reed sem hiszem h olcsóbban aláírt volna.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Szerintetek túlfizetjük Landryt 6M/évvel?? Persze ha egészséges marad

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Casselt emlegetik, mint Stanton utód Luck mögéFarky
Draft cetlit most nem áldoznék Qb re még ha csak hátsó körös is kéne rá. Ha bagóért jön Cassel ok.
Hátsó körön meg egy rúgót hozzunk már Vina mögé. Nem fiatalodik sajnosStev85
draft cetlit??? kivágta a KC, örüljön ha állást kap valahol (remélem nem itt)Farky
Úgy gondoltam Draftról nem hoznék Qbt idén. Közben Jean-Francois még nálunk van. A lényeg a mégen van 😊

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Casselt emlegetik, mint Stanton utód Luck mögéFarky
Draft cetlit most nem áldoznék Qb re még ha csak hátsó körös is kéne rá. Ha bagóért jön Cassel ok.
Hátsó körön meg egy rúgót hozzunk már Vina mögé. Nem fiatalodik sajnosStev85
draft cetlit??? kivágta a KC, örüljön ha állást kap valahol (remélem nem itt)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Casselt emlegetik, mint Stanton utód Luck mögéFarky
Draft cetlit most nem áldoznék Qb re még ha csak hátsó körös is kéne rá. Ha bagóért jön Cassel ok.
Hátsó körön meg egy rúgót hozzunk már Vina mögé. Nem fiatalodik sajnos

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Casselt emlegetik, mint Stanton utód Luck mögéFarky
visszahoznám Sorgit.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Casselt emlegetik, mint Stanton utód Luck mögé

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szerintetek a draftról WR várható?Vagy abból főzünk amink most van?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy no offense, de tényleg, de már meg akartam kérdezni, hogy nálad nem okoz skizofrén állapotot ez a broncos-colts dolog? 😛 Most Welkernél volt látványos, hogy odaát T/1-ben örülsz az érkezésének, majd itt jön a "hozzánk nem lett volna értelme elhozni" 😊Bálesz
Egy cseppet sem. 😊 2000 óta vagyok Colts-os, és az is maradok. De már tavaly is mondtam, hogy nekem PM egy szimbólum, ha elmegy, akkor követem a másik csapathoz is. Denverbe ment, akkor nem örültem neki a Tebow dolog miatt, de már túl van rajta szerencsére a helyzet. Azóta pedig meg is kedveltem a csapatot. Meg a topic társaságot is.

Amúgy én sosem voltam az a fajta szurkoló, mint a torreádor bika, hogy egy színre kattan, és más nem létezik. Az európai fociban sem, az amcsi fociban pedig, ahol végülis a földgömb túloldalán levő "vállalatokról" van szó, végképp nem tudok ilyen "egy életem egy halálom, mindenem az X csapat" módon viszonyulni egy csapathoz. Ezért aztán abszolút nem okoz gondot szurkolni a Coltsnak és a Denvernek egyszerre. Idén kicsit gondban leszek majd amikor játszunk, de olyan nagyban nem, mert valószínűleg annak fogok szurkolni, amelyiknek jobban kell a győzelem. Ennyi. Aztán ha netán az AFC döntőben ismét összefutna a két csapat, az már win-win szitu. 😊

(Megj.: A Welker dolgot pedig komolyan gondolom, szerintem tényleg nem lett volna értelme hozzánk elhozni. Hiltont nagyon megkedveltem, sok fantáziát látok benne. Welker csak elvenné előle a helyet, és nem lenne esélye fejlődni. Denverben más a helyzet, a 37 éves Stockley helyére tökéletes pick. Nekünk Landry kell, meg még falember, meg még egy korrekt corner, meg... meg... meg... Szóval költsük csak arra a pénzt amire nekünk érdemes.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
NFC west valami kegyetlen lesz...
Mennyivel vagyunk még a sapi alatt?aztec
12-15 millió körül (a rookiek 3m alatt fognak elvinni, ha nincs pickcsere).

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan

Remélem most már jobban kijönnek majd egymással😊FearTomi
Itt beszélték meg tavasszal jövök 😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com

Remélem most már jobban kijönnek majd egymással😊