Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az jó, de sejtettem. Nem fogunk szerintem 3. kört kapni, bár csúcs volna.Stez
Papíron Garcon annyit érne. Azon múlik, hogy játszott-e eleget az idényben ahhoz, hogy meg is kapjuk. Nincs kedvem utána nézni, de necces, mert jó ideig volt valami láb vagy lábujj problémája...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Mondjuk egy fiatal centernek is örülnék, és lehetne egy Manning-Saturday 2.0 😊shady
az jó mert Saturdayt nem draftolták, szóval még áldozni se kell érte
Höri
hát nemhiszem h mégegyszer ennyire belenyúlnánk a tutiba, de legyen így 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az jó, de sejtettem. Nem fogunk szerintem 3. kört kapni, bár csúcs volna.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk egy fiatal centernek is örülnék, és lehetne egy Manning-Saturday 2.0 😊shady
az jó mert Saturdayt nem draftolták, szóval még áldozni se kell érte
Ez biztosan hivatalos?Stez
nem

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én meg annak örülnék, ha mondjuk felmennénk Cooperért, vagy 1/24-ig esne Trufant és hoznánk őt.
Bár Toler és Butler visszahozatala nem épp CB picket sugall.Stez
Trufant overrated szvsz. Én nem hoznék első 3 körben CB-t idén.Borbinho
miért?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez biztosan hivatalos?

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
kompenzációs pickünk lesz, vagy csak az alap (1,3,4,6,7)?uatu
kompenzációs pickünk lesz, vagy csak az alap (1,3,4,6,7)?uatu
Kompenzációs pickek:
Oakland Raiders- 6th, 6th, 6th
Kansas City Chiefs- 3rd, 7th
Tennessee Titans- 5th, 7th
Indianapolis Colts-3rd, 6th
Houston Texans- 3rd, 5th, 5th, 6th
Pittsburgh Steelers- 7th
Cleveland Browns-7th
Cincinnati Bengals-7th
Baltimore Ravens- 3rd, 5th, 6th
Miami Dolphins-6th, 7th
San Francisco 49ers- 4th
Carolina Panthers- 7th
Atlanta Falcons- 4th, 7th
Green Bay Packers- 3rd, 7th
Detroit Lions- 3rd
New York Giants- 6th

Garconért kapjuk gondolom a 3.kröset

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
kompenzációs pickünk lesz, vagy csak az alap (1,3,4,6,7)?
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én meg annak örülnék, ha mondjuk felmennénk Cooperért, vagy 1/24-ig esne Trufant és hoznánk őt.
Bár Toler és Butler visszahozatala nem épp CB picket sugall.Stez
Trufant overrated szvsz. Én nem hoznék első 3 körben CB-t idén.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg annak örülnék, ha mondjuk felmennénk Cooperért, vagy 1/24-ig esne Trufant és hoznánk őt.
Bár Toler és Butler visszahozatala nem épp CB picket sugall.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
hát nagyon adja magát az első körös OL draft. Grigson azt mondta h ez lesz a priorítás, ehhez képest eddig leginkább a védelmet foltoztuk. Mondjuk egy fiatal centernek is örülnék, és lehetne egy Manning-Saturday 2.0 😊
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A kinti fórumban olvasottak alapján pillanatnyilag kb. 19 milla free spacenél járunk a legjobb 51 contractot figyelembe véve (ilyenkor ez számít, az idényre lesz ebből majd roster+ir+stb). Ebben nincs benne Cherilus minden pénze, csak az eddig ismertek, szóval ennél valamivel kevesebb a ténylegesen szabad pénz. Ha mondjuk 15-el számolok, akkor ebből lejön a draft kb. 3-3.5 milliója,, és kell 4-6 millió az esetleges szezon közbeni mozgásokra is. Szóval még van 5-8 milliónk az FA-n is mozogni. Nem feltétlenül a napokban persze. De ez még befolyásolhatja, hogy mi lesz a drafton.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Van még olyan elérhető és reálisan megfizethető FA a piacon, akire persze szükségünk is van 😊 akit megszerezhet Irsay? A drafton szerintetek idén BPA lesz nálunk vagy pozícióra igazolunk?aztec
korai lenne szerintem a BPA. nekem a tippem első körre még mindig az OL. persze ha kimennek azok a játékosok akikért megérni az első kört odaadni ezen a poszton, akkor lehet ez lesz a vége

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Van még olyan elérhető és reálisan megfizethető FA a piacon, akire persze szükségünk is van 😊 akit megszerezhet Irsay? A drafton szerintetek idén BPA lesz nálunk vagy pozícióra igazolunk?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jennings se jött, lassan tényleg DHB tűnik a legjobb opciónak mint mélységi célpont. Persze Jennings komplettebb szerepkört kapott volna, de kb ő volt az utolsó teljes munkaidős FA WR.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vollmer nem játszott G-t korábban?mintha úgy emlékeznékBorbinho
Akár játszott akár nem, annyi pénzbe kerül, amit egy G posztra nem szabad elkölteni. Amúgy, ha jönne, akkor inkább az lenne a kérdés, hogy Castonzo hol játsszon. 😊

Megjegyzem, nekem FA előtt volt egy olyan verzióm is, hogy ha már top FA-t hozunk, akkor hozzul el Clady-t vagy Vollmert LT-be, Castonzo meg menjen át jobb oldalra, mert oké, jó kezdő szint, de tavaly volt nem egy meccse, amikor nem bírt a passrush-al. (Amiben perszer a normális G hiánya is ok lehet, ennyire nem értek hozzá, csak az eredményt láttam.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha Zbiko cut, akkor mégis jön safety a piacról vagy draft? Milyen a safety class idén?aztec
az eleje elég gyenge, a közepén lehet értéket találni, backupnak a 7. körben is.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az idei safety class jónak mondható



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha Zbiko cut, akkor mégis jön safety a piacról vagy draft? Milyen a safety class idén?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vollmer nem játszott G-t korábban?mintha úgy emlékeznék

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom Cherilust nem azért fizettük meg így, hogy utána mellé és Castonzo mellé hozzunk egy LT-t.
Castonzoval számolnak, mint tuti LT.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
és van is vmi picike pletyka akár csak az egyikükről is? 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van még elérhető ember a támadó falba? Aki ténylegesen megoldás lehet... Jó lenne szerezni még oda vkit. Aztán akkor már csak wr és cb, draftról megoldható.shady
hogyne, a top3-ból mind elérhető.
Jake Long, Andre Smith, Vollmer 😀

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
van még elérhető ember a támadó falba? Aki ténylegesen megoldás lehet... Jó lenne szerezni még oda vkit. Aztán akkor már csak wr és cb, draftról megoldható.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Colts have spent $31,353,333 cap dollars

van még itt zséééé

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning