Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az Arizona nem hiszem, hogy elengedné Fitzet, ha irányítót draftolnának, akkor annak kell egy megbízható célpont. Nálunk is a szezon eleje ment volna a levesbe, ha nincs Wayne.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.Escalade
Mi kitettük az egyik elkapónkat tegnap (Obomanu-t). Baldwin pedig kell a rosterre, mert a Harvin-Rice-Tate hármas mögött nincs senki, és előbbi kettő igencsak sérülékeny.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én meg pont azt olvasom, hogy talán Fitzet akarjuk elhozni, mivel Irsay említette, hogy Arizonában van. Esélytelen szerintem, de álmodozni lehet. 😀Stez
Irsay azért van Arizonában, mert valami tulajdonosi találkozó van ott. Szóval a helyszínnek szerintem nincs köze a dologhoz - hacsak nem annyiban, hogy Irsay részegebb az átlagosnál, mert unja a dolgot. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Én meg pont azt olvasom, hogy talán Fitzet akarjuk elhozni, mivel Irsay említette, hogy Arizonában van.
Esélytelen szerintem, de álmodozni lehet. 😀Stez
Azért az kemény facepalm lenne az Arizonának.😀 Nem is sajnálnám annyira Arianst 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg pont azt olvasom, hogy talán Fitzet akarjuk elhozni, mivel Irsay említette, hogy Arizonában van.
Esélytelen szerintem, de álmodozni lehet. 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A kinti fórumon Cruz-ról is beszélnek, hogy egy első kört adnánk érte. Háát, nemtom... Remélem nem igaz. Abban bízon, hogy Irsay csak kv. 20 felkiáltójelet írt a tweetjébe, egy Cruznál másfél oldalt írna. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Hatalmas arc ez az Irsay 😀
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.Escalade
Látom Irsay megint bebaszva twittelt...FearTomi
Józanul ritkán tudja a jelszavát biztos....

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.Escalade
Csak én vélem korainak kicsit eljátszani a 2014es 2. kört rá?? Bár ha beválik mint V.Davis...
Fene se tudja..Stev85
😀 Davis bevált?Borbinho
Hát van nála legalább ezerszer rosszabb játékosunk a posztokon..
Lásd Linkenbach(tudom nem Cb de szörnyű játékos), Vaughn...

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.Escalade
Látom Irsay megint bebaszva twittelt...

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.Escalade
Csak én vélem korainak kicsit eljátszani a 2014es 2. kört rá?? Bár ha beválik mint V.Davis...
Fene se tudja..Stev85
😀 Davis bevált?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.Escalade
Csak én vélem korainak kicsit eljátszani a 2014es 2. kört rá?? Bár ha beválik mint V.Davis...
Fene se tudja..

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
2 szó: "alligator arms".

Mondjuk tehetséges, jó route runner, és lehet jót tenne neki ez a közegváltás. Drágának viszont akkor is drága lenne.Escalade
mondjuk ha adnánk érte egy 3. kört, szerintem meggondolandó lenne. most h jennings minnessotába ment, nincs jó FA WR, tehát vagy draftolunk valakit pont azon a picken, ami rizikó, vagy hozunk gyengébbeket..Miska84
Értékét nem tudom megítélni. De Desean mellett nem volt annyira kutyaütő... Ha meg értékes és jó WR-t akarunk drafton akkor 1,3 ból egyet rá kell áldozni.. Aztán izgulás beváljon és ne végezze a Pre-Seasont IR-en..
Én bízom Whalenben ugye csak jóban vannak Lucky Boyyal suli óta..
De ha hozzuk Maclint akkor wrt NE draftoljunk.

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
2 szó: "alligator arms".

Mondjuk tehetséges, jó route runner, és lehet jót tenne neki ez a közegváltás. Drágának viszont akkor is drága lenne.Escalade
mondjuk ha adnánk érte egy 3. kört, szerintem meggondolandó lenne. most h jennings minnessotába ment, nincs jó FA WR, tehát vagy draftolunk valakit pont azon a picken, ami rizikó, vagy hozunk gyengébbeket..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
állítólag maclint akarjuk phillyből.. :S 😊 😕 meg minden hasonló jel ami kifejezi h nem tudom örüljek vagy neMiska84
Na ne... Láttam, hogy elgurult Jimbo gyógyszere tegnap éjjel, de ilyenkor mindig beugrik a Horrorra Akadva "lehet hogy csak most ütött be a kokó" jelenet. Maclin nagyon fárasztó, puhány WR, de pont annyira sikeres, hogy még magas legyen a tradeértéke. Borzalmas ügylet lenne, és még mindig vannak a piacon kicsit gyengébb, de jelentősen olcsóbb alternatívák.Escalade
nem volt 13 kezdő meccs/év alatti szezonja, lehet h puhány de nem sérülékeny, fiatal, és tavaly is volt 857 yardja és 7 TD-je ami a roppant erős sas-passzjátékos tekintve nem rosszMiska84
2 szó: "alligator arms".

Mondjuk tehetséges, jó route runner, és lehet jót tenne neki ez a közegváltás. Drágának viszont akkor is drága lenne.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
állítólag maclint akarjuk phillyből.. :S 😊 😕 meg minden hasonló jel ami kifejezi h nem tudom örüljek vagy neMiska84
Na ne... Láttam, hogy elgurult Jimbo gyógyszere tegnap éjjel, de ilyenkor mindig beugrik a Horrorra Akadva "lehet hogy csak most ütött be a kokó" jelenet. Maclin nagyon fárasztó, puhány WR, de pont annyira sikeres, hogy még magas legyen a tradeértéke. Borzalmas ügylet lenne, és még mindig vannak a piacon kicsit gyengébb, de jelentősen olcsóbb alternatívák.Escalade
nem volt 13 kezdő meccs/év alatti szezonja, lehet h puhány de nem sérülékeny, fiatal, és tavaly is volt 857 yardja és 7 TD-je ami a roppant erős sas-passzjátékos tekintve nem rossz

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
állítólag maclint akarjuk phillyből.. :S 😊 😕 meg minden hasonló jel ami kifejezi h nem tudom örüljek vagy neMiska84
Na ne... Láttam, hogy elgurult Jimbo gyógyszere tegnap éjjel, de ilyenkor mindig beugrik a Horrorra Akadva "lehet hogy csak most ütött be a kokó" jelenet. Maclin nagyon fárasztó, puhány WR, de pont annyira sikeres, hogy még magas legyen a tradeértéke. Borzalmas ügylet lenne, és még mindig vannak a piacon kicsit gyengébb, de jelentősen olcsóbb alternatívák.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
állítólag maclint akarjuk phillyből.. :S 😊 😕 meg minden hasonló jel ami kifejezi h nem tudom örüljek vagy ne

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hagyjuk már ezt,hogy Reed Texans, Pollard Titans. Ők is emberek, hiába tartozott Reed a liga elitjébe, sőt a legjobb S is volt sztem, de nem manapság. Sztem elmúlt 1-2évben már bőven nem voltak annyira nagy ászok. Watt, Cushing, etc-kkel évi 2x találkozunk így is, mégse sírunk miatta...Majd ha Lawrence Taylor aláír a Jax-hez, akkor parázok...😂

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pollard megy vizitre a Titanshez.
Muszáj ezt? Évente kétszer kellene találkoznunk vele, még kiütné Luckot.
Nem kéne. 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én meg annak örülnék, ha mondjuk felmennénk Cooperért, vagy 1/24-ig esne Trufant és hoznánk őt.
Bár Toler és Butler visszahozatala nem épp CB picket sugall.Stez
Trufant overrated szvsz. Én nem hoznék első 3 körben CB-t idén.Borbinho
miért?braxa88
főleg a neve miatt, de úgy is nézhetjük Banks lett alulértékelt a felmérőkön mutatott visszafogottsága miatt. mondjuk a legnagyobb arc az lesz aki Rhodes-ot viszi majd #2 CB-ként.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az jó, de sejtettem. Nem fogunk szerintem 3. kört kapni, bár csúcs volna.Stez
Papíron Garcon annyit érne. Azon múlik, hogy játszott-e eleget az idényben ahhoz, hogy meg is kapjuk. Nincs kedvem utána nézni, de necces, mert jó ideig volt valami láb vagy lábujj problémája...peterk2005
10 meccsen játszott, mind kezdőkéntBorbinho
Annyi talán elég lehet...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az jó, de sejtettem. Nem fogunk szerintem 3. kört kapni, bár csúcs volna.Stez
Papíron Garcon annyit érne. Azon múlik, hogy játszott-e eleget az idényben ahhoz, hogy meg is kapjuk. Nincs kedvem utána nézni, de necces, mert jó ideig volt valami láb vagy lábujj problémája...peterk2005
10 meccsen játszott, mind kezdőként

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."