Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2 év, 8 millió dollár körül írnak Hasselbeck fizetéséről. Azért az elég sok, tekintve, hogy Matt Moore is ennyit kapott, aki premier csere QB 10 évvel fiatalabb verzióban.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Kezdhetünk gondolkodni, hogy a 254. helyen ki lenne a legviccesebb választott.Höri
Csakis Jordan Kovacs lehet akkor a pick 😊iktriad
Kovex! 😂 igen, eldőlt, nála szarabb nem nagyon vanHöri
Tőlem jöhet, amúgy csomóan odavannak érte😀 Irsayval majd bedobnak egy páleszt a magyar ősök tiszteletére.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kezdhetünk gondolkodni, hogy a 254. helyen ki lenne a legviccesebb választott.Höri
Csakis Jordan Kovacs lehet akkor a pick 😊iktriad
Kovex! 😂 igen, eldőlt, nála szarabb nem nagyon van

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdhetünk gondolkodni, hogy a 254. helyen ki lenne a legviccesebb választott.Höri
Csakis Jordan Kovacs lehet akkor a pick 😊
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kezdhetünk gondolkodni, hogy a 254. helyen ki lenne a legviccesebb választott.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
állítólag már folynak is a tárgyalások HasselbeckkelFarky
Miért akar idejönni. Van egy csapat a divizióban ahol, simán megszerezhetné a kezdő Qb posztot is. Dre meg (sajnos) elpusztíthatatlannak tűnik. Most játszani akar még vagy padon ülve pénzt keresni?iktriad
Az a sajnos eléggé gusztustalan lett, még ha nem is annak szántad.Borbinho
Bocsi.

Amúgy Garcon "csak" egy Mr. Irrelevantot ért?
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
állítólag már folynak is a tárgyalások HasselbeckkelFarky
Miért akar idejönni. Van egy csapat a divizióban ahol, simán megszerezhetné a kezdő Qb posztot is. Dre meg (sajnos) elpusztíthatatlannak tűnik. Most játszani akar még vagy padon ülve pénzt keresni?iktriad
Az a sajnos eléggé gusztustalan lett, még ha nem is annak szántad.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
állítólag már folynak is a tárgyalások HasselbeckkelFarky
Miért akar idejönni. Van egy csapat a divizióban ahol, simán megszerezhetné a kezdő Qb posztot is. Dre meg (sajnos) elpusztíthatatlannak tűnik. Most játszani akar még vagy padon ülve pénzt keresni?iktriad
Szerintem 37-évesen már olyan mindegy neki😊

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
állítólag már folynak is a tárgyalások HasselbeckkelFarky
Miért akar idejönni. Van egy csapat a divizióban ahol, simán megszerezhetné a kezdő Qb posztot is. Dre meg (sajnos) elpusztíthatatlannak tűnik. Most játszani akar még vagy padon ülve pénzt keresni?
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
állítólag már folynak is a tárgyalások Hasselbeckkel

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hassi sztem tökéletes padra Luck mögé, tapasztalt, sokat látott QB, tud is segíteni, ill nem hinném,h drága lenne, sőt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Hivatalos tweet!
" No, The Colts Aren't Trading For Cardinals WR Larry Fitzgerald"

Kell ez nekünk?
"Colts Reportedly Interested In Signing QB Matt Hasselbeck."

Vaughn marad!
"Cassius Vaughn Signs Qualifying Offer to Stay with Indianapolis Colts."

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
mondjuk ez kemény, csoróóóó András

 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/21/signature-stats-drop-rate-wide-receivers/Miska84
Már nem azért, de van egy szűkös fél évük arra, hogy megtanulják elkapni a labdát, ez lenne a dolguk, vagy mi😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért marha röhejes, hogy egy öreg alkesz tweetjein lóg fél Indianapolis de még itt a világ másik felén is napi 40 post születik, közben az öreg meg éppen józanodik valahol. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
mondjuk ez kemény, csoróóóó András

 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/21/signature-stats-drop-rate-wide-receivers/

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
azért szerintem András fejlődésének egy igazi mélységi speedster WR nagyon jót tenne, független a következő év mérlegétől.
szóval és adok egy ötezrest Larry fizujába 😊Miska84
Fitzi mint speedster? inkább possession.
speedster legjobb FA szvsz DHB

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
azért szerintem András fejlődésének egy igazi mélységi speedster WR nagyon jót tenne, független a következő év mérlegétől.
szóval és adok egy ötezrest Larry fizujába 😊Miska84
zero chance #azcardinals trade Fitz. they love him plus it would $15m cap hit. not happening.@ColtsInsidersFarky
akkor fantasyt se játsszak többé? 😉

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
azért szerintem András fejlődésének egy igazi mélységi speedster WR nagyon jót tenne, független a következő év mérlegétől.
szóval és adok egy ötezrest Larry fizujába 😊Miska84
zero chance #azcardinals trade Fitz. they love him plus it would $15m cap hit. not happening.@ColtsInsiders

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
azért szerintem András fejlődésének egy igazi mélységi speedster WR nagyon jót tenne, független a következő év mérlegétől.
szóval és adok egy ötezrest Larry fizujába 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ja tenyleg, tok mokas lenne, ha igazolnank meg egy kezdo st. bokanfosnam magam a gyonyortol, elvegre nem kell nekunk mar se ol (a rg poszt nalam meg kiado), se wr, se olb, se cb. forfeiteltethetjuk is akar az elso korunket minima. az elozo szezon ota nyilvanvalo h nem akarunk alazni ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
esélyesebb h hullarészegen fekszik a padlónshady
Another day in Indy 😀 akkor maximum

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
esélyesebb h hullarészegen fekszik a padlón
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Én egyre kevésbé hiszem, hogy WR-t nézünk 😊 De röhögnék, ha megérkezne valamelyik mondjuk a Pollard, Dumervil, Huff trióból 😊aztec
"Jim Irsay ‏@JimIrsay
Colt Fans,hint------ it's a Wide Receiver!!"

"Jim Irsay ‏@JimIrsay
We r still in fight for WR n others..."

szerintem de😊FearTomi
Megint iszik az öreg?😀Stev85
Áh, ez még tegnap késő esti😊 Szerintem elvették a mobilját meg a laptopját, mert nem postolt azóta😀FearTomi
Vagy belefolyt valami mellékterméke a gépekbe 😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Én egyre kevésbé hiszem, hogy WR-t nézünk 😊 De röhögnék, ha megérkezne valamelyik mondjuk a Pollard, Dumervil, Huff trióból 😊aztec
"Jim Irsay ‏@JimIrsay
Colt Fans,hint------ it's a Wide Receiver!!"

"Jim Irsay ‏@JimIrsay
We r still in fight for WR n others..."

szerintem de😊FearTomi
Megint iszik az öreg?😀Stev85
Áh, ez még tegnap késő esti😊 Szerintem elvették a mobilját meg a laptopját, mert nem postolt azóta😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Én egyre kevésbé hiszem, hogy WR-t nézünk 😊 De röhögnék, ha megérkezne valamelyik mondjuk a Pollard, Dumervil, Huff trióból 😊aztec
"Jim Irsay ‏@JimIrsay
Colt Fans,hint------ it's a Wide Receiver!!"

"Jim Irsay ‏@JimIrsay
We r still in fight for WR n others..."

szerintem de😊FearTomi
Megint iszik az öreg?😀