Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Én egyre kevésbé hiszem, hogy WR-t nézünk 😊 De röhögnék, ha megérkezne valamelyik mondjuk a Pollard, Dumervil, Huff trióból 😊aztec
"Jim Irsay ‏@JimIrsay
Colt Fans,hint------ it's a Wide Receiver!!"

"Jim Irsay ‏@JimIrsay
We r still in fight for WR n others..."

szerintem de😊

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Én egyre kevésbé hiszem, hogy WR-t nézünk 😊 De röhögnék, ha megérkezne valamelyik mondjuk a Pollard, Dumervil, Huff trióból 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hát kiváncsi vagyok mibe fog ez nekünk fájni...
de el tudnám viselni ha nálunk játszana 😊shady
Wallace új szerződése körül gondolkodj

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
A fél világ nem kéne? Mondjuk kíváncsi lennék, hogy a 15 milliós cap helyét hogyan tudnátok betuszkolni a cap alá...
Larry marad minimum 3-4 évet, aztán ha nem jön össze semmi akkor megy egy gyűrűért valahova.Fucu
A fél világ nem kéne? Mondjuk kíváncsi lennék, hogy a 15 milliós cap helyét hogyan tudnátok betuszkolni a cap alá...
Larry marad minimum 3-4 évet, aztán ha nem jön össze semmi akkor megy egy gyűrűért valahova.Fucu
A fél világ nem kéne? Mondjuk kíváncsi lennék, hogy a 15 milliós cap helyét hogyan tudnátok betuszkolni a cap alá...
Larry marad minimum 3-4 évet, aztán ha nem jön össze semmi akkor megy egy gyűrűért valahova.Fucu
Sehogyan, Irsay kiposztolta tegnap twitterre, hogy ezzel a húzással, kiürítik a sapkát...aztán törölte is egy órával később😀 Viszont az rohadtul nem lenne okos húzás...

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
ha jók az információim akkor 5+10 milliós option bónusz. És ha jól értelmezem az a 10 millió nem terheli az aktuális évi cap-et. Vagy vki javítson ki, és írjon egy szösszenetet h h működnek ezek a dolgok 😊
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A fél világ nem kéne? Mondjuk kíváncsi lennék, hogy a 15 milliós cap helyét hogyan tudnátok betuszkolni a cap alá...
Larry marad minimum 3-4 évet, aztán ha nem jön össze semmi akkor megy egy gyűrűért valahova.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
de minek nekik Larry mikor irányítójuk sincs? 😀 felesleges, jöjjön csak ide 😀
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
sok olyan vélemény is van h Fitzgerald a célpont.
Hát... összefosnám a bokám 😀 😀shady
Arians nagy marha lenne😊FearTomi
Lehet azért engedtük oda elintéze Larryt hozzánk.😀
Bár asszem eljön Larry megköszönnék BA munkáját hamar..😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
sok olyan vélemény is van h Fitzgerald a célpont.
Hát... összefosnám a bokám 😀 😀shady
Arians nagy marha lenne😊

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
sok olyan vélemény is van h Fitzgerald a célpont.
Hát... összefosnám a bokám 😀 😀
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Owner Jim Irsay confirmed Sunday night that restricted free agent Victor Cruz is not the wide receiver the Colts are targeting.

Így továbbra is Maclint és Baldwint emlegetik.
Bár ugye Jim papa mindig részeg, így sosem tudni, mikor mond igazat. 😊Stez
Szuper, így gondoltam én is😊 Akkor jöjjön Maclin😀FearTomi
Ez csak elterelés, közben Megatron vagy AJ Green megszerzésén dolgozik a FO. 😀Stez
Ők is jöhetnek, csak ne Sanders, vagy Bess legyen aki jön:S

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Owner Jim Irsay confirmed Sunday night that restricted free agent Victor Cruz is not the wide receiver the Colts are targeting.

Így továbbra is Maclint és Baldwint emlegetik.
Bár ugye Jim papa mindig részeg, így sosem tudni, mikor mond igazat. 😊Stez
Szuper, így gondoltam én is😊 Akkor jöjjön Maclin😀FearTomi
Ez csak elterelés, közben Megatron vagy AJ Green megszerzésén dolgozik a FO. 😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Owner Jim Irsay confirmed Sunday night that restricted free agent Victor Cruz is not the wide receiver the Colts are targeting.

Így továbbra is Maclint és Baldwint emlegetik.
Bár ugye Jim papa mindig részeg, így sosem tudni, mikor mond igazat. 😊Stez
Szuper, így gondoltam én is😊 Akkor jöjjön Maclin😀 Amúgy még Emmanuel Sanders-t és Davone Bess-t is emlegetik még...de ezekre csak nem indult volna be ennyire Irsay...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Owner Jim Irsay confirmed Sunday night that restricted free agent Victor Cruz is not the wide receiver the Colts are targeting.

Így továbbra is Maclint és Baldwint emlegetik.
Bár ugye Jim papa mindig részeg, így sosem tudni, mikor mond igazat. 😊

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 737
Jake Long a Rams-é.
A szerződés 4 éves és 34 millió dolcsis.

Ennyiért jöhetett volna ide is nyugodtan.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nem könnyű egy ilyen nagyobb üzletet tető alá hozni, úgy is néz ki most, hogy ez nem jött össze. Nevek és ajánlatok nélkül nehéz elemezni, mindenesetre jó látni, rajta van az ügyön a front office, mert érzik, vékony a WR sor. Állítólag érkezni fog minimum 1 veterán elkapó csere útján, vagy az utcáról 1-2 napon belül.Escalade
A mai napon sajnos már nem fogunk megtudni semmit...azt olvastam, hogy holnap, de legkésőbb holnap után publikálják a dolgot. Viszont ez a látták Cruz-t az Eagle Creek-en sztem kamu😊 Én nem is biztos, hogy örülnék neki, nem hiszem, hogy Hilton mellé kéne még egy Slot Reciever...ennyi pénzért.

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Cruzt látták a reptéren. Kezd szappanoperává válni...Escalade
melyiken?Farky
Ferihegy

Minden esetre van egy olyan érzésem, hogy a végén mindenki rohadt nagyot fog csalódni, mert idehoz valakit AFL-ből😀 Az olyan tipikus Irsay-s hipe lenne😀FearTomi
Nem könnyű egy ilyen nagyobb üzletet tető alá hozni, úgy is néz ki most, hogy ez nem jött össze. Nevek és ajánlatok nélkül nehéz elemezni, mindenesetre jó látni, rajta van az ügyön a front office, mert érzik, vékony a WR sor. Állítólag érkezni fog minimum 1 veterán elkapó csere útján, vagy az utcáról 1-2 napon belül.

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi kitettük az egyik elkapónkat tegnap (Obomanu-t). Baldwin pedig kell a rosterre, mert a Harvin-Rice-Tate hármas mögött nincs senki, és előbbi kettő igencsak sérülékeny.undisputedly
szerintem nincs olyan GM aki visszautasítana egy 5. kört egy 4. számú WR-ért cserébe.

Én imádnám ha Baldwin jönne, újonc évében már megénekeltem, hogy nagy fanja vagyok.Höri
Igen, egy 4. számú elkapórt talán, de az én olvasatomban ő több annál. Azt hiszem a hátával voltak problémák, és a kémia közte és RW között nem alakult ki időben-helyette Tate lett a kedvenc-, de előtte Baldwin igencsak jól játszott, ráadásul kiemelkedő a munkamorálja. Kb a SB után már kezdi is az edzéseket. 555 ezret keresne nálunk ,ami nem pénz. Sajnálnám,ha elmenne, olvastam rotoworldon is,hogy a Colts közeli források is rá spekulálnak.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Cruzt látták a reptéren. Kezd szappanoperává válni...Escalade
melyiken?Farky
Ferihegy

Minden esetre van egy olyan érzésem, hogy a végén mindenki rohadt nagyot fog csalódni, mert idehoz valakit AFL-ből😀 Az olyan tipikus Irsay-s hipe lenne😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy Irsay elcserélte Luckot Manningre és Welkerre!

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Irsay törölte az utolsó két bejegyzését a twitteren 😀aztec
"We r still in fight for WR n others...we've landed everyone we've targeted...my gut feeling--- we're not through..it's hour to hour-EXCITING"

nálam ez az utolsó, mit írt még?Farky
Most már nálam is, frissítenem kellett, hogy újra előkerüljön 😊 szóval szerintem nem wr jön 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Irsay törölte az utolsó két bejegyzését a twitteren 😀aztec
"We r still in fight for WR n others...we've landed everyone we've targeted...my gut feeling--- we're not through..it's hour to hour-EXCITING"

nálam ez az utolsó, mit írt még?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Vagy Gonzo 😀Farky
MooreheadHöri
maddenban még TD-t is lehetett vele szerezni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Irsay törölte az utolsó két bejegyzését a twitteren 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vagy Gonzo 😀Farky
Moorehead