Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Ráadásul a nagyobb capspace által adott versenyelőnyt orrnehéz szerződésekkel jövőre is megtartjuk. Ezzel együtt RJFt is csúnyán túlfizették, sokoldalú DL ide-oda, masszív ez a garantált egy eddig ennyire kevesen játszó falemberre.

Esélyes kezdőcsapat: Redding/Chapman/RJF;Walden/Freeman/Conner/Mathis; Toler/Bethea/Landry/Davis (+Butler). Sok a kérdőjel, a jó pár sérülékeny játékos mögött papírvékony a cseresor, de pofásnak mondható lineup.Escalade
sztem nemigazan lett tulfizetve rjf. 3bol 3 poszton jatszathato, starter tapasztalattal rendelkezo, a liga egyik legjobb vedelmeben az aktiv rotacioba tartozo, jelentos upside-dal biro 26 eves csokat vagy megfizetsz ennyire, vagy szedi a satorfajat es megy mashova. azt meg nem ronam fel neki, h a meki-szopoag-cowboy falba nem birta beverekedni magat, masnak sem sikerulne (pl a mi tavalyi dlunkbol senkinek 😀)

a kezdocsapat amugy szvsz annyira nem nez ki jol (remeljuk, h csak most meg), de az nagyon tetszik, h vmi iszonyat mely rotaciot sikerult osszehozni. oda jutottunk, h a front7ben egyedul mathis kivalasa lenne ipari para, amugy mindenkinek van helyettese.

redding/chapman/rjf kezdosor folytatasa matthews/mckinney/moala plusz geathers, guy, nevis.
ennel a ligaban nincs jobb rotacio, hiaba nincs sztarjatekos.
walden/freeman/conner/mathis kezdot az kovetkezo pad tamogatja: sidbury, hughes, angerer, hickman plusz az apro, akik inkabb jo st jatekosok. most hogy ezt irom, esik le a 10 filler ... olbt ugy tultoltottuk, hogy csak na, ilb viszont van 3 hasznalhato (meg egy valag projekt), oszt csokolom. kicsit nagy a kontraszt. lehetseges h akarunk ted-lbt huzni ? nekem nincs bajom connerrel, mert jol kiegesziti stilusban freemant, de angererrel igy mi a locs lesz ?
a secondary aranylag rendben van es en azert a ss poszton kivul nem is parazok mastol. nyilvan, ha landry odateszi magat, szavam sem lesz, csak le ne "seruljon".
toler-landry-bethea-davis + cb: butler, vaughn, gordy(ra raktak tendert a vegen ?); s: lefeged, sergio brown, delano howell. ide mondjuk meg elferne 1 cb 4.-5. szamunak, mert gordyt nem akarom a palyan latni, illetve nem ertem minek kellett kibaszni zbikot. illetve ertem, de en nagyon nem szeretnem, ha lefegeden kivul barki mas palyara kenyszerulne defenseben a cserek kozul. ide is meg jol jonne egy backup manus. drafton hatsobb korben ez orvosolhato szvsz.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Én azért megtartottam volna. Backupnak és ST-be bőven jó lehetett volna.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Offseason nyertese? Seahawks? 49ers? Falcons? Hagyjuk már... Championship.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
NA, lesz még valami..Zbiko repült.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
#Colts CB @DariusJButler got $1M bonus, $2M guaranteed. Bases of $1 M this year (cap $1.5M) and $2M (cap $2.5M) in 2014.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mennyi a sansz Reedre vagy Pollardra? Ha Reed megy a Texansba, akkor lesz évente 2 olyan meccsünk, amit a pokolba kíván majd Luck 😀aztec
kb 2 évigJSanyo
Az is épp elég 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Mennyi a sansz Reedre vagy Pollardra? Ha Reed megy a Texansba, akkor lesz évente 2 olyan meccsünk, amit a pokolba kíván majd Luck 😀aztec
kb 2 évig

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mennyi a sansz Reed vagy Pollardra? Ha Reed megy a Texansba, akkor lesz évente 2 olyan meccsünk, amit a pokolba kíván majd Luck 😀aztec
Mi a lőcsnek?
Bethea azért bőven jó FS, Landryt meg most dobtuk meg egy szép zsák summával.
Pollardnak amúgy jobban örültem volna, de így semmi esélyt nem látok rájuk.
Csak Reed ne a Texansba menjen, annak nem örülnék. De félek oda fog.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mennyi a sansz Reedre vagy Pollardra? Ha Reed megy a Texansba, akkor lesz évente 2 olyan meccsünk, amit a pokolba kíván majd Luck 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Freeney megy vizitre a Patshez.
De jó lenne abban a mezben látni őt...
Inkább menne ő is Manning után.Stez
állítólag Dumervil-től függ Freeney Broncos-os sorsa

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Freeney megy vizitre a Patshez.
De jó lenne abban a mezben látni őt...
Inkább menne ő is Manning után.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Kb 4-7M maradhatot a cap alatt.. Szerintem lassan vége az FA mozgásunknakStev85
Van erről valami konkrétabb infód? Nem számoltam ki, de nekem ez túl kevésnek tűnik. Volt vagy 30 milla cap space-ünk, plusz Freeney 14 millája. Nézve az eddigi igazolásokat, nekem nem jön össze az a 37-40 milla körüli eddig elköltött pénz, de lehet, hogy tévedek...peterk2005
Bocs hogy csak most írok csak fateromvártam haza. Twitter infó volt a 4-7M .

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
A secondary egyértelmüen jobb lett (lehet rosszabb?), az lb-sorral nem volt olyan nagy gond, a falba jön Chapman, RJF, McKinney. Nem rossz ez. Ha Pagano azt mondja h ők kellenek, akkor én hiszek neki. Elvégre kevesen értenek hozzá jobban.

Az O-line se lehet szarabb mint volt, sőt, sztem elég korrekt lesz az is. Csak várjuk meg a draftot.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ehhez képest jól megfizettük. 😊

Na mindegy. Eddig amúgy kb. az van amire számítottam. Nincs nagy név, inkább egy rakat közepes játékos, időnként látszólag(?) túlfizetve, de inkább erősen front loadolva. Ez max Irsay pénztárcájának fáj, de cap szempontból relative nagy mozgásteret hagy a következő évekre is. Irsay meg legalább nem költi whisky-re. 😊

Ez persze azt is jelenti, hogy nem várhatunk egy év alatt SB contender rostert, de a cap space hell-t legalább messziről elkerüljük. Végülis egy 11-5-ös inditó szezon után Grigson ill. Pagano megengedhetik maguknak, hogy inkább safe betet játsszanak, és fokozatosan, több év alatt építkezzenenek. Tavaly után belefér még egy esetleg gyengébb idény is.

De egyelőre fogjuk fel úgy, hogy mindenki beválik és idén is zúzunk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ricky Jean-Francois 4 évre 22 millióért érkezik. fontos eleme lesz a védekező falnak.Fucu
Őt, azon kívül, hogy Frisco-i, nem ismerem. Megnéztem a wikipedia lapját, és feltűnt valami. Hogy lehetett egy BCS bowl defensive MVP hetedik körös pick? Sérülékeny, vagy balhés, vagy mi?peterk2005
Abban az évben Glenn Dorsey Heisman várományos formát mutatott a másik DT poszton, a Buckeyes is úgy készült, hogy ráálnak hárman, RJF meg üresbe párszor átért. Illetve Boeckman volt a QB, akinél nagyobb balfasz nemigen járt még nagydöntőben, ő bárkiből ászt kreált, csak védőoldalon.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
dzsatta ugyanannyi lett Barwin garantált zséje mint Waldené. Kezdem poénnak felfogni azt a kontraktot.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
43 milliós cap space-el indultunk neki a piacnak.
Szerintem még 10-15 millánk lehet.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kb 4-7M maradhatot a cap alatt.. Szerintem lassan vége az FA mozgásunknakStev85
Van erről valami konkrétabb infód? Nem számoltam ki, de nekem ez túl kevésnek tűnik. Volt vagy 30 milla cap space-ünk, plusz Freeney 14 millája. Nézve az eddigi igazolásokat, nekem nem jön össze az a 37-40 milla körüli eddig elköltött pénz, de lehet, hogy tévedek...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ricky Jean-Francois 4 évre 22 millióért érkezik. fontos eleme lesz a védekező falnak.Fucu
Őt, azon kívül, hogy Frisco-i, nem ismerem. Megnéztem a wikipedia lapját, és feltűnt valami. Hogy lehetett egy BCS bowl defensive MVP hetedik körös pick? Sérülékeny, vagy balhés, vagy mi?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szeptemberig rengeteg idő van, lesz még TC, pre-season. Hughesnak lesz lehetősége bizonyítani.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
lehet. megvan már a konkrét ár Barwinnál?

de szerintem pár millával többet megért volna egy kezdő játékos. mint most hoztunk két olyan embert, aki max annyit ér mint Hughes. de lehet még annyit sem.

egyébként tavaly Hughes nem volt rossz év elején, amikor több lehetőséget kapott. ha már ilyen játékosokat hoztunk inkább megnéztem vna mire képes kezdőként.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Barwin elment az Eaglesbe.

pedig a két OLB helyett ő egyedül jobb lett volna. árba se lett vna szvsz drágább. legalábbis a kettőnél együtt tuti nemdugo1993
dehogynem, igen drága volt.

meg aztán Sidbury nem faktor, jó ha egy milliót megkeres.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Barwin elment az Eaglesbe.

pedig a két OLB helyett ő egyedül jobb lett volna. árba se lett vna szvsz drágább. legalábbis a kettőnél együtt tuti nem

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Egyre töben írják Jean Francois bele illik Pagano védelmébe... Azért se Grigson se Pagano nem kutyaütő. Ékes példa tavalyról Freeman.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
nem tudom ki hogy van vele, de szerintem Conner nem kezdő szint. gyakorlatilag tavaly előtt Angerer mellett nem csinált semmit, tavaly meg Freeman mellett. ritkán ér oda a labdáshoz.

igazából jövőre vszínű már 100%os lesz Angerer, szóval remélem ő fog kezdeni Freeman mellettdugo1993
én is tudnék elképzelni jobbat helyette, de azért a tavaly előtti 104 tacklet nem mondanám semminek

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning