Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Casselt emlegetik, mint Stanton utód Luck mögé

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szerintetek a draftról WR várható?Vagy abból főzünk amink most van?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy no offense, de tényleg, de már meg akartam kérdezni, hogy nálad nem okoz skizofrén állapotot ez a broncos-colts dolog? 😛 Most Welkernél volt látványos, hogy odaát T/1-ben örülsz az érkezésének, majd itt jön a "hozzánk nem lett volna értelme elhozni" 😊Bálesz
Egy cseppet sem. 😊 2000 óta vagyok Colts-os, és az is maradok. De már tavaly is mondtam, hogy nekem PM egy szimbólum, ha elmegy, akkor követem a másik csapathoz is. Denverbe ment, akkor nem örültem neki a Tebow dolog miatt, de már túl van rajta szerencsére a helyzet. Azóta pedig meg is kedveltem a csapatot. Meg a topic társaságot is.

Amúgy én sosem voltam az a fajta szurkoló, mint a torreádor bika, hogy egy színre kattan, és más nem létezik. Az európai fociban sem, az amcsi fociban pedig, ahol végülis a földgömb túloldalán levő "vállalatokról" van szó, végképp nem tudok ilyen "egy életem egy halálom, mindenem az X csapat" módon viszonyulni egy csapathoz. Ezért aztán abszolút nem okoz gondot szurkolni a Coltsnak és a Denvernek egyszerre. Idén kicsit gondban leszek majd amikor játszunk, de olyan nagyban nem, mert valószínűleg annak fogok szurkolni, amelyiknek jobban kell a győzelem. Ennyi. Aztán ha netán az AFC döntőben ismét összefutna a két csapat, az már win-win szitu. 😊

(Megj.: A Welker dolgot pedig komolyan gondolom, szerintem tényleg nem lett volna értelme hozzánk elhozni. Hiltont nagyon megkedveltem, sok fantáziát látok benne. Welker csak elvenné előle a helyet, és nem lenne esélye fejlődni. Denverben más a helyzet, a 37 éves Stockley helyére tökéletes pick. Nekünk Landry kell, meg még falember, meg még egy korrekt corner, meg... meg... meg... Szóval költsük csak arra a pénzt amire nekünk érdemes.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
NFC west valami kegyetlen lesz...
Mennyivel vagyunk még a sapi alatt?aztec
12-15 millió körül (a rookiek 3m alatt fognak elvinni, ha nincs pickcsere).

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan

Remélem most már jobban kijönnek majd egymással😊FearTomi
Itt beszélték meg tavasszal jövök 😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com

Remélem most már jobban kijönnek majd egymással😊

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com


csak nem szedsz valamit öcsém? 😊Miska84
Sok gyümölcsöt eszik!

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse


csak nem szedsz valamit öcsém? 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
NFC west valami kegyetlen lesz...
Mennyivel vagyunk még a sapi alatt?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mondjuk a Cherilus, Thomas, Toler, Landry négyes már alapból feledteti az elmúlt jópár év gyenge húzásait, de le is csúsztunk szerintem egy-két olyan játékosról, akik klasszisokkal javítottak volna a csapatrészükön, és máshol olcsóért landoltak...SmAsH
Azért erre térjünk vissza 3 év múlva...
Nehéz megítélni, hogy "ennyiért nekünk is megérte volna", hiszen rengeteg, ki nem szivárgó tényező befolyásolja a szerződéseket. Minimum 25 csapat anyázik most a 15/2 láttán.

Jean-Francois még gyanús, hogy jön, aztán gondolom végeztünk is.

több mint 11 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Az ilyen híreken tudok azért rendesen bosszankodni. Én neki örültem volna talán a legjobban a piacról... És nem hiszem el, hogy nem ért meg annyit, mikor asszem tavaly Freeney egy szezon alatt többet kapott...
Mondjuk a Cherilus, Thomas, Toler, Landry négyes már alapból feledteti az elmúlt jópár év gyenge húzásait, de le is csúsztunk szerintem egy-két olyan játékosról, akik klasszisokkal javítottak volna a csapatrészükön, és máshol olcsóért landoltak...

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 735
Avril ment SEA be. 2 év 15M ért..Stev85
Olcsó vétel.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Avril ment SEA be. 2 év 15M ért..

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az a baj, hogy Amendola kurva jó, ha nem sérül, akkor nem lesz nagy különbség Welker és közte.
Mondjuk üvegből van, az biztos. Minden hit után foshatnak a Pats fanok, hogy felkel-e.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Közbe Pats elvitte Amendolát... Nem sokkal többért mint Welker ment Denverbe... Azért jó kis facepalm lehetett NE. ben Welker távozása 8)

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Ricky Jean Francois is meglátogatott minket. Ha jól értem ma lesz interjú.
Van egy olyan érzésem h Paganoék egy elég fasza kis D-t raknak össze...😊 Még kell 2 O-line ember, egy wr, és egy cb. Nem megoldhatatlan.
több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
No. Csak mondani kellett. 😀

Amúgy beszarás a wikipedia. Egy non-profit kis cég és már fent van, hogy csikó a gyerek. És nem csak Landry, hanem szinte mindegyik játékos így frissül. (Igaz, Landrynél az utolsó - már nem érvényes - mondat bent maradt az első bekezdésben, de akkor is. .))peterk2005
Ha kell, 5 perc múlva más lesz ott 😊 A wikit az szerkeszti, aki akarja, szóval bőven van jelentkező a friss hírek beírására.

Amúgy no offense, de tényleg, de már meg akartam kérdezni, hogy nálad nem okoz skizofrén állapotot ez a broncos-colts dolog? 😛
Most Welkernél volt látványos, hogy odaát T/1-ben örülsz az érkezésének, majd itt jön a "hozzánk nem lett volna értelme elhozni" 😊

Amúgy eddig tetszik ez a fajta FA-aktivitás, valamint az is, hogy nem 1-2 nagy névre csesszük el a space 90%-át, hanem valamiféle építkezést is fel lehet fedezni a dologban.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért a secondarynk nem lesz kutyaütő... 😊
Landry, Bethea, Davis, még talán Toler és Butler.. Nem hangzik rosszul.Stev85
Ja csak manapság a védelmek egyre nagyobb arányban 3CB-vel állnak fel, ahhoz meg ez a lista azért még kevés. 😊 De jól haladunk.peterk2005
Még van szerintem 15-20 milliós cap spaceünk, van 1-3-4-6-7. körös pickünk, szerintem nem állunk rosszul sem időben, sem pénzben. Bár nem Talibok fognak érkezni, de jó ez.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Azért a secondarynk nem lesz kutyaütő... 😊
Landry, Bethea, Davis, még talán Toler és Butler.. Nem hangzik rosszul.Stev85
Ja csak manapság a védelmek egyre nagyobb arányban 3CB-vel állnak fel, ahhoz meg ez a lista azért még kevés. 😊 De jól haladunk.peterk2005
Drafton hozunk egy korrekt cbt akkor jók is leszünk csak tényleg Landry ne sérüljön le. Nincs bajom Zbikoval de inkább Landry

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, Landry pipa, akkor most lehet majd fosni, hogy ne sérüljön megint úgy, ahogy azt a washingtoni érában tette.
Meg mondjuk őt tipikusan olyan játékosnak vélem, aki megkapta a nagy lét, és utána lazít.
No de ne így legyen!
Nem rossz biznisz ez.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért a secondarynk nem lesz kutyaütő... 😊
Landry, Bethea, Davis, még talán Toler és Butler.. Nem hangzik rosszul.Stev85
Ja csak manapság a védelmek egyre nagyobb arányban 3CB-vel állnak fel, ahhoz meg ez a lista azért még kevés. 😊 De jól haladunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Landry 4 évre a tietek.
24 millió, 14 garantált. Nem rossz....BaltimoreDefense
ha hozza a tavalyi formáját akkor ez egész jó üzlet. azt hittem drágább leszdugo1993
Első nap nekem úgy tűnt kicsit túl fizettünk 1-2 emebrt. De ez korrektnek tűnik.
Milyen posztra kéne még ember??

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 070
Landry 4 évre a tietek.
24 millió, 14 garantált. Nem rossz....BaltimoreDefense
ha hozza a tavalyi formáját akkor ez egész jó üzlet. azt hittem drágább lesz

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Azért a secondarynk nem lesz kutyaütő... 😊
Landry, Bethea, Davis, még talán Toler és Butler.. Nem hangzik rosszul.