Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a cserilusz szerzodesrol van meg info ? ez a 2013as capszam nem sok jot sejtet .. konyorgom irsaynak ne most szalljon el az agya, h szorhatja a mannat.
elobb nem irtam, de toler egyertelmuen pozitiv. 3/15 egy kezdopotencialu cbert remek. mondjuk en szeretem tolert, de waldenen kivul massal sincs bajom szemelyszerint.
jo ez az irany, h borderline starter arcokat hozunk alaposan feltoltve az 53at, igy nyugodalommal bpazhatunk a drafton.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Nem is fogunk, van rá egy tippem.Stez
Akkor szerintem WR majd Draftról jön. Manusky meg egyetemi S ket nézeget... Remélem azért Safetyt nem draftról akarunk..Stev85
nekem tetszene egy hátsó körös safety draft, idén nem valami nagy a különbség azon a poszton a 3. és a 6. körös közöttHöri
Florida Egyetem en nézelődött Manusky. Pontosan ott milyenek a S ek azt ti tudjátok.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem is fogunk, van rá egy tippem.Stez
Akkor szerintem WR majd Draftról jön. Manusky meg egyetemi S ket nézeget... Remélem azért Safetyt nem draftról akarunk..Stev85
nekem tetszene egy hátsó körös safety draft, idén nem valami nagy a különbség azon a poszton a 3. és a 6. körös között

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Nagyon be van sózva az öreg.😀
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
JimIrsay
Landry is literally in building now...but there are many other lines in the water...Grigs n Chuck have many options to add big improvements!Stev85
Fél órája írtam már, hogy Landry már ott van nálunk és tárgyalnak...
De egyelőre nagy a csend, Landry éppen most magyarázza Grigsonnak, hogy több zsozsó kell, mert naponta elhasznál egy vödör kokszotStez
Ezt hallottad már?

Gosder Cherilus gets $15.5 in cash this year, counts $7.5 against the 2013 cap

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
JimIrsay
Landry is literally in building now...but there are many other lines in the water...Grigs n Chuck have many options to add big improvements!Stev85
Fél órája írtam már, hogy Landry már ott van nálunk és tárgyalnak...
De egyelőre nagy a csend, Landry éppen most magyarázza Grigsonnak, hogy több zsozsó kell, mert naponta elhasznál egy vödör kokszot

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
JimIrsay
Landry is literally in building now...but there are many other lines in the water...Grigs n Chuck have many options to add big improvements!

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Remélem ilyen Walden szintű FA-kkal tárgyalunk 😀Stez
Közben Welker kapott egy low ajánlatott a Patstől... nem valószínű ottmarad.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remélem ilyen Walden szintű FA-kkal tárgyalunk 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
@JimIrsay
We are not done,several key face to face meetings going on at our Farm Bureau Football Center..Head Coach/GM interviewing some key F agents!

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Nem is fogunk, van rá egy tippem.Stez
Akkor szerintem WR majd Draftról jön. Manusky meg egyetemi S ket nézeget... Remélem azért Safetyt nem draftról akarunk..

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem is fogunk, van rá egy tippem.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Szerintem két OLB sign után annyira már nincs a kalapban Avril.
De fene tudja.Stez
Engem is meglepne. De Greg Jenningsel sem tárgyaltunk még...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem két OLB sign után annyira már nincs a kalapban Avril.
De fene tudja.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Még Avril is a kalapban van nálunk. Azért van a zsozso elköltsük..

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Meglátjuk mit hoz ki belőle a vezetőség,részemről ink aktívan FAzzunk,mint hogy rajta üljünk a pénzen.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Bmeg..
Követve

Jim Irsay
‏@JimIrsay
Great 1st day in FA!Spent 90 million dollars yesterday!Won the Cherilus right OT bidding,which makes him the 2nd Highest paid Right OT n NFL

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
ő lenyilatkozta, hogy oda megy ahol a legtöbb lóvét kapjadugo1993
Irsay azt írta tegnap este hogy nem akarnak orbitálisan sokat költeni sztárokra.. Kérdés mi az orbitálisan sok...

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
ő lenyilatkozta, hogy oda megy ahol a legtöbb lóvét kapja

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Na Landry nálunk van már, amennyiben nem tudunk megegyezni, megy a 49ershez.Stez
Jó lenne reális áron megszerezni... Kérdés ő akarja e ezt....

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na Landry nálunk van már, amennyiben nem tudunk megegyezni, megy a 49ershez.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
OL Donald Thomas signs four-year, $14 million deal with the Colts.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hat nem repesek. latom a logikat az eddigi igazolasok mogott, es nem is feltetlen nem ertek egyet a nagy haditervvel, de. az fa elso napjan mi a joistenert teperunk ilyen arcokra ?
walden meg sidbury ... walden 3 eve volt vallalhato, sidbury meg draftolasa elott. probaljuk meg beloluk kicsiszolni a gyemantot, ahelyett h 1 emberre szarnank el a gigalovet. ez rendben. de ennyire nem latja mas, h mekkora kiralyok tudnanak lenni, csak mi ? szkeptikus vagyok.
cherilus. igen upgrade (justicehoz kepest ez hatalmas muveszet), meg tok jo h vallalhato szezont hozott le legutobb, de az istenert, ha ennyi penzt kikohogunk neki, nem lenne jo, ha volna benne akar csak egy picike kis upside ?
thomas meg erosen dafuq. a patsben tavaly jo volt. es azelott ? es slauson pl meg osszevissza csangal az orszagban, ha mar vasquez es levitre felejtos volt ...
nagyon szeretnem latni a szamokat evekre lebontva, mert most vagy nagyon tokonszurtuk magunkat, vagy nagyon okos pecazast hajtunk vegre es ha ezek nem hozzak magukat, rohogve baszhatjuk oket ki a hora es kolthetjuk ujra el ezt a lovet jovore v azutan.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Huff FS/CB kombó inkább, mint SS.somoskovig
Igaz, bár játszott mindhárom poszton az elmúlt 3 évben, egész jól megállta a helyét még slotként is.
Hiába volt gyenge tavaly Bethea, van pár S a piacon, akivel egész jó párost alkothatna.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Küldjük vele az üdvözlőlapot is és a köszönetünk