Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha gaz lesz, akkor ugy is az asztalra fog csapni, igy vagy ugy. Kenytelenek lesznek, mert ok sem tehetik meg, hogy klikkesedes es csoportos problemak alakuljanak ki a csapat haza tajan. .
Stez
Itt talán az a legnagyobb baj, hogy a szerződés tárgyalása közben ez nem jutott senkinek eszébe. Mert a mostmár nagyon jól kereső sztárodat nehezebb a pénzzel megfenyegetni, és nem is vághatod ki akkor sem, ha miatta mennek el meccsek.
Egyébként nem csodálkoznék, ha a GM-ek elkezdenének olyan szerződéseket írni, amiben benne van, hogyha a nem oltott játékos miatt meccset buknak, akkor ugrik a garantált fizu. Nyilván ehhez az összes GM-nek ezt kéne csinálnia, hogy ne az legyen a játékos reakciója, hogy: "Na császtok, gyíkok! Én leléptem."
Ez elsősorban a Maniacre vonatkozik, de Wentz csere feltétele is lehetett volna.
Fontos_Vidra
Valahol igazad van, de ez ugye uj jelenleg a vilagban, a ligaban, szoval erre meg nem keszultek. Wentz eseteben szerintem ilyenre nem volt szukseg, hiszen ha Carson emiatt kiesik tobb meccsre, akkor tulajdonkeppen nekunk ujfent jobb lesz annyival, hogy nem adunk elso kort az Eaglesnek. Igy ezen a teren nem hibaztatom Ballardot, hisz maga a jatekidore mutato kondicio tartalmazza ezt, hogy ha netan Wentznel covid bibik lesznek.

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Ha gaz lesz, akkor ugy is az asztalra fog csapni, igy vagy ugy. Kenytelenek lesznek, mert ok sem tehetik meg, hogy klikkesedes es csoportos problemak alakuljanak ki a csapat haza tajan. .
Stez
Itt talán az a legnagyobb baj, hogy a szerződés tárgyalása közben ez nem jutott senkinek eszébe. Mert a mostmár nagyon jól kereső sztárodat nehezebb a pénzzel megfenyegetni, és nem is vághatod ki akkor sem, ha miatta mennek el meccsek.
Egyébként nem csodálkoznék, ha a GM-ek elkezdenének olyan szerződéseket írni, amiben benne van, hogyha a nem oltott játékos miatt meccset buknak, akkor ugrik a garantált fizu. Nyilván ehhez az összes GM-nek ezt kéne csinálnia, hogy ne az legyen a játékos reakciója, hogy: "Na császtok, gyíkok! Én leléptem."
Ez elsősorban a Maniacre vonatkozik, de Wentz csere feltétele is lehetett volna.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
..
Huzamosabb ideig nem fogjak legyinteni Ballardek mindenre. Ha gaz lesz, akkor ugy is az asztalra fog csapni, igy vagy ugy. Kenytelenek lesznek, mert ok sem tehetik meg, hogy klikkesedes es csoportos problemak alakuljanak ki a csapat haza tajan.
..

Stez
Nem latom mit tudna csinalni kesobb. Az asztalra csap mikor senki nincs a szobaba es ket parna lesz az asztalon. Vagy nagyon fog fajni a csapatnak.
no
Ha ezekbol huzamosabb ideig problemak lesznak a csapatnal, ami klikkesedest, egyeb gondokat okoz, es ez kihat az eredmenyekre, a legkorre, a moralra, akkor szo nelkul el fogja cserelni, vagy kirakja a problemas egyeneket, ebben biztos vagyok. Fuggetlenul attol, hogy kik az illetok.

Az NFL-ben az elmult napokban egyre gyakoribb tema ez, egyre tobb az ellensegeskedes, nem csak egy csapatnal leszenk, vannak es voltak emiatt cutok. Errol mar volt szo, de Meyer csak elmondta azt, amit mindegyik HC es GM gondol.

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 650
..
Huzamosabb ideig nem fogjak legyinteni Ballardek mindenre. Ha gaz lesz, akkor ugy is az asztalra fog csapni, igy vagy ugy. Kenytelenek lesznek, mert ok sem tehetik meg, hogy klikkesedes es csoportos problemak alakuljanak ki a csapat haza tajan.
..

Stez
Nem latom mit tudna csinalni kesobb. Az asztalra csap mikor senki nincs a szobaba es ket parna lesz az asztalon. Vagy nagyon fog fajni a csapatnak.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo, az o dolguk, nem a mienk. Majd ha a gondolkodasuk a csapat rovasara, eredmenyeire kihatassal lesz, annak valoszinuleg meglesz azert a bojtje. Huzamosabb ideig nem fogjak legyinteni Ballardek mindenre. Ha gaz lesz, akkor ugy is az asztalra fog csapni, igy vagy ugy. Kenytelenek lesznek, mert ok sem tehetik meg, hogy klikkesedes es csoportos problemak alakuljanak ki a csapat haza tajan.

En nem szeretnek ezen problemazni, hogy ki mert igen vagy miert nem, es ha nincs, akkor miert van.

Sot, valahol meg remelem is, hogy Wenzt emiatt inaktiv lesz hetekig, addig sem kell elso kort adnunk az Eaglesnek. Ha mar zurok vannak a gyerek korul, akkor legalabb lehessen bennunk az a tudat, hogy vegul olcson kaptuk meg.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Leonard jobban felkurt, hogy o meg tanulni akar a temaban.
Kurvara zavarja a protokoll, mert o csak focizni akarna, es ezzel az egesz covid sztorival mar nem is igazan a focirol szolnak a mindennapjai.
No shit...
Borbinho
Érthetetlen. Neki nincs se vallási oka, és nem is politikus alkat, hogy beszívja valamelyik oldal véleménye. Csak egy egyszerű vidéki kölök. Aztán nyafog, hogy ez így neki elb*ssza a mindennapjait, de az az egyetlen magától értetődő és kézenfekvő válasz, hogy ne legyenek elb*szva a mindennapjai, na, azt nem, hiába papol neki Ballard, hiába Reich. Sőt, Irsay. Pedig amúgy mindegyiket isteníti.

Kb. a hugyoznom kell, szétszakad a hólyagom, utálom az egészet probléma. Hogy akkor kimenjek vécére? Na nehogy már.... 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
...
peterk2005
Ha tenyleg vallasi okbol nem oltja be magat akkor az nem is fog valtozni.
A legrosszabb ami tortenhet, hogy close contact v esetleg pozitiv teszt miatt tobbszor is covid listara kell tenni, mert akkor ha esetleg nagyon tre lesz is, megtartjuk jovore, mert hat serult volt, covid listan volt, 5 edzese lesz/volt az 1.regular season meccs elott.
Kifogas.

Leonard jobban felkurt, hogy o meg tanulni akar a temaban.
Kurvara zavarja a protokoll, mert o csak focizni akarna, es ezzel az egesz covid sztorival mar nem is igazan a focirol szolnak a mindennapjai.
No shit...

Mind a ketten valszeg joszandeku emberek, csak az elethez butak sajnos.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wentz lehet, értelmes, de elképzelhető, hogy az élet igazolja, hogy önző.... vagy a becsvágyât, nyerni akarását rosszul kezeli. Nem képes felül emelkedni önmagán, és tanulni. Nem kívánom, nem szeretném pláne az itt lévő sok jó Colts fan miatt sem és mert a 2.-3. kedvenc AFC csapatom, de tartok tőle, hogy esetében nem véletlenek voltak azok a hangok melyek tőlünk szivárogtak. Aztan esetleg a SBban találkozunk 😉
dande
Nem hinnem. Hiaba varunk majd ratok a dontoben, ti meg csoportot se nyertek. 😀

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz lehet, értelmes, de elképzelhető, hogy az élet igazolja, hogy önző.... vagy a becsvágyât, nyerni akarását rosszul kezeli. Nem képes felül emelkedni önmagán, és tanulni. Nem kívánom, nem szeretném pláne az itt lévő sok jó Colts fan miatt sem és mert a 2.-3. kedvenc AFC csapatom, de tartok tőle, hogy esetében nem véletlenek voltak azok a hangok melyek tőlünk szivárogtak. Aztan esetleg a SBban találkozunk 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wentz újra edzésbe állt.


Nehéz ezt érteni. Négy percig magyarázza, hogy a sérülésével kapcsolatban száz százalékban a felépülésre koncentrál, és mindent úgy csinál, ahogy az orvosa mondja, és az edzői mondják. Szeretne már többet is teljesen edzeni, de az orvos, edző szava szent. Aztán a következő négy percben meg azt magyarázza, hogy az, hogy nem oltatta be magát az személyes döntés aminek a részleteibe nem megy bele. Lényeg, hogy ebben - és lényegében csak ebben - viszont valamiért nem az orvos és nem az edző ajánlása a szent.

Wentz nem egy IQ hiányos redneck, ő egy értelmes fickó, és mégis ez van. Nem tudom, hogy miért, igazából már nem is érdekel. Az is lehet, hogy tényleg van a hátterében valami olyan ok, ami indokolja. De akkor sem értem. Mindegy, az, hogy a pályán kívül mit csinál legyen az ő dolga. Én viszont szeretnék jó meccseket és versenyképes Coltsot látni. Ha már kifizetünk neki 25 milliót, akkor a pályán akarom látni. Oké, ne kérje az oltást, de akkor oldja is meg, hogy ne kapja el, és ne legyen kontaktos többet. Kurva mérges leszek, ha esetleg jön 1 kulcs meccs, és megint ez a ****a covid lista lesz a téma.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Patmonnal mi történt?
Bence94
A Lions ellen sérült meg. Talán a bokája ha jól emlékszem. Néhány hetet mondtak rá.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848

Patmonnal mi történt?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez az NFL, itt nincs olyan, hogy egy mutet rosszul sikerul, csak veletlenul az alapbol josolt 3-6 hetes kiesesbol 8-12 lesz. 😀

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, közben olvastam, hogy meg is volt a műtét, ami jól sikerült, mint az összes korábbi műtét is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Túl sokan leszünk rosteren, ha a három covidos visszajön. Szerintem T.Y. menni fog IR listára...
peterk2005
Az mar a hsz-ed elott megtortent egyebkent, muteni is kell.
Stez
Az mar a hsz-ed elott megtortent egyebkent (a mutet), Ballard azt mondta, hogy az elso harom meccset biztosan ki fogja hagyni TY.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Túl sokan leszünk rosteren, ha a három covidos visszajön. Szerintem T.Y. menni fog IR listára...
peterk2005
Az mar a hsz-ed elott megtortent egyebkent, muteni is kell.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Túl sokan leszünk rosteren, ha a három covidos visszajön. Szerintem T.Y. menni fog IR listára...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

Tony Adams
Tarik Black (WR)
Curtis Bolton (LB)
Andrew Brown (DT)
Anthony Chesley (CB)
Kameron Cline (DE)
Sean Davis (S)
Shawn Davis (S)
Farrod Green (TE)
DeMichael Harris (WR)
Brett Hundley (QB)
Joey Hunt (C)
Deon Jackson (RB)
Malik Jefferson (LB)
Carter O'Donnell (T)
Tyler Vaughns (WR)

Tell-t nem teljesen értem. Ő nem volt kutyaütő. Nem oltatta be magát?
uatu
Sztem o biztos h be van oltva, hisz csaladja miatt opt outolt.
Egyszeruen tul nagy lemaradasban van a kihagyott evvel, a hirek szerint gyenge volt a campben is.
Lehet PSbe visszahozzuk majd.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu

Tony Adams
Tarik Black (WR)
Curtis Bolton (LB)
Andrew Brown (DT)
Anthony Chesley (CB)
Kameron Cline (DE)
Sean Davis (S)
Shawn Davis (S)
Farrod Green (TE)
DeMichael Harris (WR)
Brett Hundley (QB)
Joey Hunt (C)
Deon Jackson (RB)
Malik Jefferson (LB)
Carter O'Donnell (T)
Tyler Vaughns (WR)

Tell-t nem teljesen értem. Ő nem volt kutyaütő. Nem oltatta be magát?

Szerkesztette: uatu
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan






Szerkesztette: Tony Adams
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A második legmagasabban draftolt játékos, akit a draftolása évében kib*sztunk a Ballard érában. (A legmagasabban draftolt a Steelersben éppen idén kezdő tackle posztot szerző Zach Banner volt.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végre megvan az LT!

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Phily O-Lineból igazolni, na az is egy jelenség. Holdent is cutoltuk közben.


Tony Adams
Ha azt nezzuk h 6.kor ment, 7.jott, kb nem oszt nem szoroz.
Ha azt nezzuk h picket adott Ballard egy backup OL-ert, az mar erdekes.
Centert leszamitva jatszott mindenhol, igazi hegyomlas meretu (6'7 es 340 font) csavo.

Igazabol nem tudom hova jott. Lehet o lesz a swing tackle, es egyben csere guard is, es akkor csak 8OL-t viszunk az 53ba (Davenport, Nelson, Kelly, Glowinski, Smith, Reid, Pinter es Pryor), vagy aktivaljuk Fishert is, de o ugy lesz az 53ban hogy csak 3-4.het korul lesz bevetheto.

Nem igazan tudom mire velni, de mivel annyira lofaszba kerult, nem is szamit. Fisher visszaterese utan lehet ki is rakjuk (foleg ha Davenport elfogadhatoan jatszana addig).


Szerk:
A legtobb Eagles beatwriter szerint a PSbe kerult volna csak az Eaglesben, akk gondolom azert csereltunk h ne vigye el mas waiveren.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."