Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Es innentol jon a kulonbseg koztunk amirol leragtuk a gittet alaposan. 😊 A SB-hoz nalam W-nek ennel jobbnak kell lennie es/vagy a kisegitoszemelyzetet javitani attol fuggoen mi lesz a jatekotok. Az szinte biztos hogy futas alapu lesz, de ha W pQB lesz, ha Browns-os akkor is mast hoztam volna egy kivansagbol ( es nektek akar tobb is lehetne ). A jatektol fuggoen TE ( bar ebben a fetisem benne van alaposan ) a masiknal CB-t es mindketto esetben a WR1-t szoritottak le egy szoke pinaszorszallal.
De nem a ti allomanyotokat keveslem, de AJBrown-Landry kaliber kulonbseget tud jelenteni foleg ha extran fontos a szerepe. A Ravens peldajan nalunk nem volt fontos ( persze mindig jo ha van ) de iden fontos lenne, mert arra kellene nyitnunk a palyat, de mi olyan melyrol jovunk WR teren hogy minden csilloghat aranykent is de lehet lohugy lesz belole.no
Lerágtuk igen, de még van két nap, belefér.

Szerintem is különbséget tud jelenteni egy A.J. Brown. Egy Landry önmagában már nem, de egy egyébként majdnem kerek, kész csapatban utolsó láncszemként ő is jelentheti az utolsó lökést. Nem kész csapatban nem. Az alapvető különbség a Colts és a Browns között az volt az utóbbi években, hogy a Brownsnak legalább dupla annyi draft erőforrása volt, mint a Coltsnak. Meg egyébként talán a Jaguarson kívül bárki másnak. Volt 1/1-ük, meg mellé még pluszban 1/4, másik évben, években is dupla első pickek, top5, top10 pickekkel, nem kör végiekkel. Tudtak húzni egy 1/1-es irányítót, aki 4 évig rookie fizetésen van. Ez csinált ott csapatot, a többi csak az ezáltal adódó lazább pénzügyi lehetőségekkel élés (hol jobban, hol kevésbé. Landryvel jól jártak, OBJ inkább csak a pénzt és a picket vitte eddig). A Titansnak meg egy desperation move jött be elképesztően jól, hiszen Tannehill leigazolása sokkal inkább volt egy vegyük ide Cam Newtont cserének, hátha megint lesérül a kezdő féle lépés volt, aztán beütött. Ez mázli. Az meg a jó csapat menedzselés, hogy ezzel majdnem egyidőben sikerült találniuk egy potens HC-t is mellé. (Amúgy Vrabel egy érdekes eset, kevés ilyen edzőt láttam eddig az NFL-ben, de ez nem ide tartozik.)

Lényeg a lényeg, hogy igen, hiányzik tőlünk egy A.J. Brown féle ember. De még inkább hiányzik szerintem egy true, virtigli #1 corner, és egy true, virtigli, elit #1 rusher. (Plusz majd kiderül, hogy egy irányító is hiányzik-e még vagy sem. Nem apróság.) Az időnkénti vélemény különbség nem ebben van, mert ezt mindannyian látjuk. A különbség csak abban van, hogy az adott lehetőségek között hogyan oldjuk ezt meg. Én például egy pass rusher igazolást nagyon el tudtam volna képzelni (bár igazából csak Barrettel lettem volna maradéktalanul elégedett - rekord gázsiért is -, a többitől mind fáztam ezért vagy azért, Barrett meg nem lett elérhető), és semmi gondom sem lett volna azzal a verzióval sem, hogy nem jön Wentz, és felmegyünk mondjuk Mac Jones-ért vagy Fieldsért. Alapvetően azt akartam, hogy ebben legyünk agresszívak. Ne üljünk a seggen, ne várjuk, hogy majd megoldódik. Kockáztassunk. (Az megint egy másik kérdés, hogy draft előtt én Mac Jones-ra nem láttam esélyt - simán top5-be gondoltam, oda nem tudtunk volna felmenni -, Lance nekem nagyon nem tetszett és Fields-et is rizikósnak éreztem. De Fields-el így is simán megbarátkoztam volna, Reich-ben bízva.) A többi erősítéssel kapcsolatban viszont úgy voltam és ma is úgy vagyok, hogy jelenleg értelmetlen költeni a pénzt. Golladay még megmozgatta a fantáziámat, de annyit amennyiért leszerződött, én már biztosan nem adtam volna érte. Az oka egyszerű: úgy gondolom, hogy az utóbbi 3-4 év draftja nagyon jó lett, és még mindig nem futotta ki a lehetséges potenciálját. Azaz olyan állapotban vagyunk, mint az utóbbi 10-12 évben mondjuk a Hawks volt az előző évtized elején, vagy a Broncos az elején-közepén, vagy a Jaguars néhány éve. Vagy a Niners, Saints szintén néhány éve. Jól sikerült draftok, és a roster tele olyan játékossal, akiken látszik, hogy lehet belőlük valami, de _még_ nem jött ki. Nincs rá garancia, hogy ki fog, de ezt az esélyt meg kell játszani, mert ez a legjobb esély. Jobb, mint bevásárolgatni B kategóriás jó, de nem elit játékosokból eléjük. A.J. Brownt igazolni ugyanis nagyon ritkán lehet. Csak tradelni, vagy draftolni lehet igazán.

Szóval, ja. Van még néhány poszt ahol elférne a már igazoltan minőség. Nem sok, de van. És el kell dőlnie, hogy mi a helyzet irányító poszton, mert az még ennél is fontosabb. Őszintén megmondom, hogy most igazán csak ez foglalkoztat. Mindenki tudja, hogy én egy Wentz believer vagyok és voltam. Azóta tetszik, amióta a Philly ledraftolta. A hibái ellenére is nagy potenciált láttam, látok benne. Emiatt örültem, hogy idekerült, mert úgy gondoltam, itt ki is jöhet. De nem tetszik amit az utóbbi 1 hónapban látok. Nem a sérülése, az benne van, az smafu. Az nem tetszik, hogy nem oltatta be magát. Az sem azért, mert vakcina párti vagyok, vagy bárkire erőltetni akarnám. Egy civil esetén magasról teszek rá, mindenkinek a saját dolga. De ő a csapat irányítója. Akinek éppen a karrierje megmentése a feladata, mert az bizony kisiklott. És megkapja azt az esélyt, hogy ide jöhet - nagyjából a legjobb hely az egész NFL-ben, ahol a karrierjét feltámaszthatja -, és erre nem oltatja be magát? Oké, értem neki az oltás az probléma, nem tetszik. Más szavakkal, neki egy áldozat hozatal lenne / lett volna, hogy beadatja. Node basszus, a karrierje nem ér ennyi áldozatot? Akkor végülis mennyire akarja azt megmenteni? Mi az az áldozat, amit hajlandó meghozni? Azt hittem, élni-halni fog a lehetőségért, a kútba is beugrik a kell, de ez a dolog most elbizonytalanított.
peterk2005
Akkorakat irsz hogy bekezdesenkent valaszolok.

Mindegy hogy jutott ide a Browns/Titans a lenyeg hol vannak es az is mindegy a ti szempontotokbol hogy meddig lesznek itt. Nem arrol beszelunk ki hogy epitette fel idaig a csapatot. De irtam hogy Ballard nalam kiraly a draftjai miatt.

A masodikat azzal kezdem hogy a mostani posztok amiket emlitettem a Wentz utani adott helyzetre es a feltetelezett jatek alapjan irtam.
Az eredeti helyzetre en egyszer nem irtam, mielott elkezdenenk elbeszelni egymas mellett. Azert ket kezem a derekamon es nezek mint a fenyitesre keszulo ovono, mikor olyat latok hogy kockaztatni-agresszivnak, mert mikor ilyen jelzoket irtam a kukorican kellett terdepelnem a sarokban. 😊 Es meg utolag se irok rola mert az egyetemi jatekosokat nem ismerem, nem nezem nem is erdekel.
Abban is egyetertunk hogy a keret jo fiatal es Ballard elso eresztesei most jonnek johetnek a kasszahoz. A csapat tengelye-magja-gerince-arca megvan es igen a QB a legnagyobb kerdes. A kulonbseg abban volt koztunk es tartom hogy ez vermerseklet kulonbseg hogy ebbol az alapbol folytatod az epitkezest vagy agresszivan lepsz. Az elsonek is megvan az oriasi elonye hogy konnyebben fenttarthato foleg ha nem harapsz kicsiket a jovobe, foleg ha nem tudja a draft szinvonalat tartani. De ha a tudja es gyava nepnek nincs hazaja akkor fent tudod tartani konnyebben a masodik esetben is. A csapatok nagy resze agressziv ebben az esetben mert nem mindenhol Irsay a tulaj. Az en vermersekletem az elore, de elfogadom hogy mas ovatosabban duhaj.
Es szamomra itt jon a problema es felteteles mondatok mert Wentzet megitelni nem tudom csak latom a tenyeket hogy ez egy minimum ket eves projekt es az idei evre a kituzott cel osszerakasa. A Celtol fuggoen Wentz akar bridge legrosszabb es SB legjobb esetben, de ezt Wentz es FR-ra van tolva ha a SB a cel kimondva. Az elso eseteben jojjon ha van egy jo deal, de a SB eseten viszont adnek neki es vagy FR jatekosokat egy picit a jovobe is harapva. Az elso esetben Ballard hibatlan a masodikban en agressszivabb lennek. Es en a kimondott SB cel Wentz es a leendo jatek ismerete nelkul de tobb esetet nezve irtam az en egy kivansagomat ( termeszetesen az adott hianyposztokbol ).
Az AJBrown ( peldakent ) kulonbseg egy atlagos Wr-hez kepest a Titans-nal tobbet er mert a jatekuk egyik alapkove. JJ odavitele mar egy inkabb nehezebb kerdes es majd elvalik hogy a 2. tobbet ad hozza mintha egy masik fontos posztjukra koltottek volna. De az elso WR1 az elengedhetetlen alap. Nalunk tavaly a blokkolo TE-nel elvesztesenel engedtem el a szezont, mert fontosabb elem volt mint Stanley es a szezon eleje ota nyoszorogtem hogy nem potoltuk Hurst-t.
Es a lenyeg itt jon hogy ti megengedhettetek volna magatoknak es ugyan beleharapott volna a jovobe, de nem orult karosan hogy lepjetek QB-t, vagy Wentz utan neki segitsegert akar ugy hogy a felsoroltakbol egy posztot ami kozul mindegyik emelne a csapatot. Es az biztos hogy Ballard kisujjaban van hogy kinel lehetne kopogtatni hogy megoldjon adott posztot. Lehet drafttoke es hard cashbe kerult volna de ha lett volna akarat akkor megoldja anelkul hogy evekig kellene nyognotok. Ha ez egy elvi kerdes akkor nem ertek vele egyet, de nem gondolom es inkabb hajlok arra mivel szamomra ugy tunik minden lepese hogy nem a SB a cel de plafonkent ott van termeszetesen es lep akkor ha ev kozben ugy alakul
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Ha Wentz hozna akarcsak egy Mayfield vagy Tannehill szinten, akkor SB-contenderek leszunk.
Stez
Hat erre megint csak azt tudom irni hogy ha Wentz egy varhatoan borzaszto eros futas mellett nem tud 1/1 tehetsegkent a vonal melle dobni es P-A es boot jatekokat jatszani akkor bajban a haza es borzasztoan draga volt.
En ezt nem akarnam elhinni es ugy veszem hogy tudja. Frank R-on mulik hogy varialja-rejti el es az automata egyszeru olvasasos jatekokat ad Wentz-nek ( Ebben volt kiraly AS ). Ezt elhiszem neki. A Titans Henry-vel a D-t oriasi personell problemaba tudta rakni, nalatok a nagyon eros futas mellett sem latom, a D feladat elosztas es fegyelmezettseggel fogja jol-rosszul megoldani. A Titans ellen a jo osszetetelu D kell vagy billenteni kell a merleget amit el kell tudni rejteni.
A Browns ebben a Wentz erre kepes es nem tobbre akkor sokkal jobb allomannyal rendelkezik ( alapbol, egy honap mulva barkivel barmi lehet ) minden poszton. Lehet bizni a tehetseges fiatalokban, de akkor is lehetne ha lenne pl. egy Landry kaliber is melletuk. De ha futni futni es futni fogtok akkor hoztam volna egy CB-t.

Ha netalan Wentz able mindenre akkor a csapat a passz es futas mestere is lehetne akkor meg adnam a TE-t. WR1-t.

De meglatjuk es alig varom mar mi lesz a jatek, de az nem volt kerdeses hogy a csapat contender erossegu QB nelkuli allapotaban es Wentztol fuggoen hogy mennyi segitseg kell neki. Elfogadom hogy azok mar a csapatban vannak es meglatjuk. 😊

De en nem irok tobbet Wentzrol mert a tavalyi egy meccsbol is osszesen annyi maradt meg hogy olyan alapallasa volt, hogy neki lehetett a vilag legnagyobb aranyere. Erthetoen ebbol en nem fogom megitelni.
no
Nezd, ez egy olyan dolog, hogy a Titans 3 eve kiemelkedik igazabol a csoportbol a keretet tekintve, mindezek ellenere minden egyes evben vert hugyoznak ellenunk, Henryvel is, nelkule is. Riversszel tavaly egyszer hulyere vertuk oket, de 2019-ben meg Brissettel is nyertunk. Papiron jobbak siman, de a palyan jobbara vert hugyoznak ellenunk. Ugyhogy Henry ide vagy oda, a vedelmunket jobbara nem tudja sakkban tartani, sem o, sem Tannehill.

Ez a vedelem szedett le nem egy elit iranyitot, nem egy elit tamadosort. Hullamzo egyseg, de nem feltem oket. A tamadosort annal inkabb, foleg, mert egy mentalisan labilis jatekostol fog fuggeni az egyseg. Viszont azt mondom, hogy ez a Colts van annyira rendben mindegyik oldalon, hogy ha itt Wentz tenyleg hoz egy Tannehill vagy Mayfield-szintet, akkor leszunk annyira erosek, mint a Ravens, a Bills vagy eppen a Titans. A Chiefst Mahomes miatt nem mondom, de ha az elobb soroltak szintjen vagyunk, az tulajdonkepoen azert mar nevezheto SB-contendernek, mert ezek kozott a csapatok kozott nagyon sok aprosag dont, pillanatnyi forma, ki milyen napot fog ki. Ha ezen a szinten lennenk, egy szavam nem lenne, szamomra alom lenne.

A bibi akkor lesz, ha a tavalyi szinten leszunk, mert akkor az azt fogja jelenteni, hogy elso korert az egvilagon semmit sem erosodtunk, ott ragadtunk, ahol a 97 eves Riversszel voltunk. Playoffcsapat, de az AFC es az NFC top3-4 alakulataval mar nem veszi fel a versenyt, tiz meccsbol atlagosan megnyerne harmat.
Stez
A csoporton beluli rivalizalas ilyen es ilyen minden iranyban az egyertelmu okai miatt.
Ettol tartom.
Annal tobbet nem tudok mondani hogy nem tudom, de meg lennek lepodve ha nem tudna hozni Wentz az alapot es ezt nem irom le ujra. Ha tudja es erre teszek, akkor mar FrankR fog mulni es obenne meg miattatok hiszek.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A bibi akkor lesz, ha a tavalyi szinten leszunk, mert akkor az azt fogja jelenteni, hogy elso korert az egvilagon semmit sem erosodtunk, ott ragadtunk, ahol a 97 eves Riversszel voltunk. Playoffcsapat, de az AFC es az NFC top3-4 alakulataval mar nem veszi fel a versenyt, tiz meccsbol atlagosan megnyerne harmat.
Stez
Ne olvasd el az előző postomat, és úgy írom amit írok: én a Wentz projektet eredetileg 2 évesnek gondoltam. Szerintem onnan, ahol ő van, és ahogy Reich építkezik, egy év alatt nem fog kiderülni a gyerek plafonja, mert olyan playbookot fog az orra alá tolni, amiben nem kell a maximumát hozni. Főleg, hogy a preseasont ki is hagyta. Talán-talán, ha jó helyen leszünk a playoffért, akkor idény végén és esetleg a playoffban már "elengedi", de addig konrtollált "Luck treatmentre" számítok, Lucknál nagyobb kontrollal. Úgyhogy ha be is válik, akkor is adok két évet a dolognak, első évben egy Rivers féle teljesítménnyel, ami a másodikra emelkedhet esetleg afölé. Ha ez lesz, én elégedett leszek az első évvel is.

Na, és most olvasd el az előző postom végét, hogy miért is aggódom inkább. De most már ez van. Egyelőre a legértelmesebb dolog bízni. Már csak azért is, mert itt a szezon, élvezni akarjuk a meccseket, ahhoz meg nem árt ha bizakodunk. 😊 Ráérünk majd akkor gondolkozni a hogyan továbbon, ha natán egyértelműen kiderül majd, hogy ez az út nem pálya.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Es innentol jon a kulonbseg koztunk amirol leragtuk a gittet alaposan. 😊 A SB-hoz nalam W-nek ennel jobbnak kell lennie es/vagy a kisegitoszemelyzetet javitani attol fuggoen mi lesz a jatekotok. Az szinte biztos hogy futas alapu lesz, de ha W pQB lesz, ha Browns-os akkor is mast hoztam volna egy kivansagbol ( es nektek akar tobb is lehetne ). A jatektol fuggoen TE ( bar ebben a fetisem benne van alaposan ) a masiknal CB-t es mindketto esetben a WR1-t szoritottak le egy szoke pinaszorszallal.
De nem a ti allomanyotokat keveslem, de AJBrown-Landry kaliber kulonbseget tud jelenteni foleg ha extran fontos a szerepe. A Ravens peldajan nalunk nem volt fontos ( persze mindig jo ha van ) de iden fontos lenne, mert arra kellene nyitnunk a palyat, de mi olyan melyrol jovunk WR teren hogy minden csilloghat aranykent is de lehet lohugy lesz belole.no
Lerágtuk igen, de még van két nap, belefér.

Szerintem is különbséget tud jelenteni egy A.J. Brown. Egy Landry önmagában már nem, de egy egyébként majdnem kerek, kész csapatban utolsó láncszemként ő is jelentheti az utolsó lökést. Nem kész csapatban nem. Az alapvető különbség a Colts és a Browns között az volt az utóbbi években, hogy a Brownsnak legalább dupla annyi draft erőforrása volt, mint a Coltsnak. Meg egyébként talán a Jaguarson kívül bárki másnak. Volt 1/1-ük, meg mellé még pluszban 1/4, másik évben, években is dupla első pickek, top5, top10 pickekkel, nem kör végiekkel. Tudtak húzni egy 1/1-es irányítót, aki 4 évig rookie fizetésen van. Ez csinált ott csapatot, a többi csak az ezáltal adódó lazább pénzügyi lehetőségekkel élés (hol jobban, hol kevésbé. Landryvel jól jártak, OBJ inkább csak a pénzt és a picket vitte eddig). A Titansnak meg egy desperation move jött be elképesztően jól, hiszen Tannehill leigazolása sokkal inkább volt egy vegyük ide Cam Newtont cserének, hátha megint lesérül a kezdő féle lépés volt, aztán beütött. Ez mázli. Az meg a jó csapat menedzselés, hogy ezzel majdnem egyidőben sikerült találniuk egy potens HC-t is mellé. (Amúgy Vrabel egy érdekes eset, kevés ilyen edzőt láttam eddig az NFL-ben, de ez nem ide tartozik.)

Lényeg a lényeg, hogy igen, hiányzik tőlünk egy A.J. Brown féle ember. De még inkább hiányzik szerintem egy true, virtigli #1 corner, és egy true, virtigli, elit #1 rusher. (Plusz majd kiderül, hogy egy irányító is hiányzik-e még vagy sem. Nem apróság.) Az időnkénti vélemény különbség nem ebben van, mert ezt mindannyian látjuk. A különbség csak abban van, hogy az adott lehetőségek között hogyan oldjuk ezt meg. Én például egy pass rusher igazolást nagyon el tudtam volna képzelni (bár igazából csak Barrettel lettem volna maradéktalanul elégedett - rekord gázsiért is -, a többitől mind fáztam ezért vagy azért, Barrett meg nem lett elérhető), és semmi gondom sem lett volna azzal a verzióval sem, hogy nem jön Wentz, és felmegyünk mondjuk Mac Jones-ért vagy Fieldsért. Alapvetően azt akartam, hogy ebben legyünk agresszívak. Ne üljünk a seggen, ne várjuk, hogy majd megoldódik. Kockáztassunk. (Az megint egy másik kérdés, hogy draft előtt én Mac Jones-ra nem láttam esélyt - simán top5-be gondoltam, oda nem tudtunk volna felmenni -, Lance nekem nagyon nem tetszett és Fields-et is rizikósnak éreztem. De Fields-el így is simán megbarátkoztam volna, Reich-ben bízva.) A többi erősítéssel kapcsolatban viszont úgy voltam és ma is úgy vagyok, hogy jelenleg értelmetlen költeni a pénzt. Golladay még megmozgatta a fantáziámat, de annyit amennyiért leszerződött, én már biztosan nem adtam volna érte. Az oka egyszerű: úgy gondolom, hogy az utóbbi 3-4 év draftja nagyon jó lett, és még mindig nem futotta ki a lehetséges potenciálját. Azaz olyan állapotban vagyunk, mint az utóbbi 10-12 évben mondjuk a Hawks volt az előző évtized elején, vagy a Broncos az elején-közepén, vagy a Jaguars néhány éve. Vagy a Niners, Saints szintén néhány éve. Jól sikerült draftok, és a roster tele olyan játékossal, akiken látszik, hogy lehet belőlük valami, de _még_ nem jött ki. Nincs rá garancia, hogy ki fog, de ezt az esélyt meg kell játszani, mert ez a legjobb esély. Jobb, mint bevásárolgatni B kategóriás jó, de nem elit játékosokból eléjük. A.J. Brownt igazolni ugyanis nagyon ritkán lehet. Csak tradelni, vagy draftolni lehet igazán.

Szóval, ja. Van még néhány poszt ahol elférne a már igazoltan minőség. Nem sok, de van. És el kell dőlnie, hogy mi a helyzet irányító poszton, mert az még ennél is fontosabb. Őszintén megmondom, hogy most igazán csak ez foglalkoztat. Mindenki tudja, hogy én egy Wentz believer vagyok és voltam. Azóta tetszik, amióta a Philly ledraftolta. A hibái ellenére is nagy potenciált láttam, látok benne. Emiatt örültem, hogy idekerült, mert úgy gondoltam, itt ki is jöhet. De nem tetszik amit az utóbbi 1 hónapban látok. Nem a sérülése, az benne van, az smafu. Az nem tetszik, hogy nem oltatta be magát. Az sem azért, mert vakcina párti vagyok, vagy bárkire erőltetni akarnám. Egy civil esetén magasról teszek rá, mindenkinek a saját dolga. De ő a csapat irányítója. Akinek éppen a karrierje megmentése a feladata, mert az bizony kisiklott. És megkapja azt az esélyt, hogy ide jöhet - nagyjából a legjobb hely az egész NFL-ben, ahol a karrierjét feltámaszthatja -, és erre nem oltatja be magát? Oké, értem neki az oltás az probléma, nem tetszik. Más szavakkal, neki egy áldozat hozatal lenne / lett volna, hogy beadatja. Node basszus, a karrierje nem ér ennyi áldozatot? Akkor végülis mennyire akarja azt megmenteni? Mi az az áldozat, amit hajlandó meghozni? Azt hittem, élni-halni fog a lehetőségért, a kútba is beugrik a kell, de ez a dolog most elbizonytalanított.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Wentz hozna akarcsak egy Mayfield vagy Tannehill szinten, akkor SB-contenderek leszunk.
Stez
Hat erre megint csak azt tudom irni hogy ha Wentz egy varhatoan borzaszto eros futas mellett nem tud 1/1 tehetsegkent a vonal melle dobni es P-A es boot jatekokat jatszani akkor bajban a haza es borzasztoan draga volt.
En ezt nem akarnam elhinni es ugy veszem hogy tudja. Frank R-on mulik hogy varialja-rejti el es az automata egyszeru olvasasos jatekokat ad Wentz-nek ( Ebben volt kiraly AS ). Ezt elhiszem neki. A Titans Henry-vel a D-t oriasi personell problemaba tudta rakni, nalatok a nagyon eros futas mellett sem latom, a D feladat elosztas es fegyelmezettseggel fogja jol-rosszul megoldani. A Titans ellen a jo osszetetelu D kell vagy billenteni kell a merleget amit el kell tudni rejteni.
A Browns ebben a Wentz erre kepes es nem tobbre akkor sokkal jobb allomannyal rendelkezik ( alapbol, egy honap mulva barkivel barmi lehet ) minden poszton. Lehet bizni a tehetseges fiatalokban, de akkor is lehetne ha lenne pl. egy Landry kaliber is melletuk. De ha futni futni es futni fogtok akkor hoztam volna egy CB-t.

Ha netalan Wentz able mindenre akkor a csapat a passz es futas mestere is lehetne akkor meg adnam a TE-t. WR1-t.

De meglatjuk es alig varom mar mi lesz a jatek, de az nem volt kerdeses hogy a csapat contender erossegu QB nelkuli allapotaban es Wentztol fuggoen hogy mennyi segitseg kell neki. Elfogadom hogy azok mar a csapatban vannak es meglatjuk. 😊

De en nem irok tobbet Wentzrol mert a tavalyi egy meccsbol is osszesen annyi maradt meg hogy olyan alapallasa volt, hogy neki lehetett a vilag legnagyobb aranyere. Erthetoen ebbol en nem fogom megitelni.
no
Nezd, ez egy olyan dolog, hogy a Titans 3 eve kiemelkedik igazabol a csoportbol a keretet tekintve, mindezek ellenere minden egyes evben vert hugyoznak ellenunk, Henryvel is, nelkule is. Riversszel tavaly egyszer hulyere vertuk oket, de 2019-ben meg Brissettel is nyertunk. Papiron jobbak siman, de a palyan jobbara vert hugyoznak ellenunk. Ugyhogy Henry ide vagy oda, a vedelmunket jobbara nem tudja sakkban tartani, sem o, sem Tannehill.

Ez a vedelem szedett le nem egy elit iranyitot, nem egy elit tamadosort. Hullamzo egyseg, de nem feltem oket. A tamadosort annal inkabb, foleg, mert egy mentalisan labilis jatekostol fog fuggeni az egyseg. Viszont azt mondom, hogy ez a Colts van annyira rendben mindegyik oldalon, hogy ha itt Wentz tenyleg hoz egy Tannehill vagy Mayfield-szintet, akkor leszunk annyira erosek, mint a Ravens, a Bills vagy eppen a Titans. A Chiefst Mahomes miatt nem mondom, de ha az elobb soroltak szintjen vagyunk, az tulajdonkepoen azert mar nevezheto SB-contendernek, mert ezek kozott a csapatok kozott nagyon sok aprosag dont, pillanatnyi forma, ki milyen napot fog ki. Ha ezen a szinten lennenk, egy szavam nem lenne, szamomra alom lenne.

A bibi akkor lesz, ha a tavalyi szinten leszunk, mert akkor az azt fogja jelenteni, hogy elso korert az egvilagon semmit sem erosodtunk, ott ragadtunk, ahol a 97 eves Riversszel voltunk. Playoffcsapat, de az AFC es az NFC top3-4 alakulataval mar nem veszi fel a versenyt, tiz meccsbol atlagosan megnyerne harmat.

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Hozzáteszem, hogy Tannehill borzalmas volt Miamiban, akárki volt az OC-je, Arthur Smith meg borzalmas volt Mariotával és az egész akkori Titans támadósor teljesen ötlettelen volt.

Az egy nagy egymásra találás volt, ami ritka, de pont Reich és Wentz esetében működhet. Azért CW-nek az Eagles-nél sem volt valami félelmetes skill felhozatala, szerintem a Colts fala egészségesen még talán jobb is, mint a Philly-é volt.

Mayfieldnek is kellett Stefanski, hogy feljavuljon, de ott még mindig a futás a domináns, mert ha azt elveszed a Brownstól (persze nehéz, ezért jó csapat, a mostani pl. sztem a valaha volt legjobb OL-jük), akkor azért megbillennek.

Egyébként - mint már írtam korábban - én is úgy érzem és gondolom, hogy Ballard óvatos duhajként tekint Wentz-re és boom or bust megoldásokkal segíti csak ki. Lásd Fisher, mint LT, akinek a tehetsége vitathatatlan, de a sérülése aggasztó volt; Hilton visszahozatala, aki volt már ligaszinten komoly faktor, de erősen hanyatlóban van már; top TE-t (a barát Ertz-et) nem hozott neki, de van több potenciális lehetőség a poszton, amit Reichnek kell kiaknáznia; a védelmet toldozza-foldozza, de én valahogy mégis hümmögök, a sec miatt.
Willie Parker
A Browns principal hasonloan jatszik mint a Titans es BM ugyan fejlodott mint pQB de miert eroltetnek ami nem a legnagyobb erossege. A tavalyi 4 PO helyet megszerzo futocsapatbol mindenkire igaz hogy megbillen ha elveszed tole. A Ravens felborult teljesen. Ettol a ketto akinek lett volna eselye akkor is: a Browns/Titans. Iden meglatjuk. De ezektol elvenni a futast nem konnyu hisz ez az afajuk es omegajuk, de a sikert az erre felepitett passzjatek hozza.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Ha Wentz hozna akarcsak egy Mayfield vagy Tannehill szinten, akkor SB-contenderek leszunk.
Stez
Hat erre megint csak azt tudom irni hogy ha Wentz egy varhatoan borzaszto eros futas mellett nem tud 1/1 tehetsegkent a vonal melle dobni es P-A es boot jatekokat jatszani akkor bajban a haza es borzasztoan draga volt.
En ezt nem akarnam elhinni es ugy veszem hogy tudja. Frank R-on mulik hogy varialja-rejti el es az automata egyszeru olvasasos jatekokat ad Wentz-nek ( Ebben volt kiraly AS ). Ezt elhiszem neki. A Titans Henry-vel a D-t oriasi personell problemaba tudta rakni, nalatok a nagyon eros futas mellett sem latom, a D feladat elosztas es fegyelmezettseggel fogja jol-rosszul megoldani. A Titans ellen a jo osszetetelu D kell vagy billenteni kell a merleget amit el kell tudni rejteni.
A Browns ebben a Wentz erre kepes es nem tobbre akkor sokkal jobb allomannyal rendelkezik ( alapbol, egy honap mulva barkivel barmi lehet ) minden poszton. Lehet bizni a tehetseges fiatalokban, de akkor is lehetne ha lenne pl. egy Landry kaliber is melletuk. De ha futni futni es futni fogtok akkor hoztam volna egy CB-t.

Ha netalan Wentz able mindenre akkor a csapat a passz es futas mestere is lehetne akkor meg adnam a TE-t. WR1-t.

De meglatjuk es alig varom mar mi lesz a jatek, de az nem volt kerdeses hogy a csapat contender erossegu QB nelkuli allapotaban es Wentztol fuggoen hogy mennyi segitseg kell neki. Elfogadom hogy azok mar a csapatban vannak es meglatjuk. 😊

De en nem irok tobbet Wentzrol mert a tavalyi egy meccsbol is osszesen annyi maradt meg hogy olyan alapallasa volt, hogy neki lehetett a vilag legnagyobb aranyere. Erthetoen ebbol en nem fogom megitelni.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 659
Hozzáteszem, hogy Tannehill borzalmas volt Miamiban, akárki volt az OC-je, Arthur Smith meg borzalmas volt Mariotával és az egész akkori Titans támadósor teljesen ötlettelen volt.

Az egy nagy egymásra találás volt, ami ritka, de pont Reich és Wentz esetében működhet. Azért CW-nek az Eagles-nél sem volt valami félelmetes skill felhozatala, szerintem a Colts fala egészségesen még talán jobb is, mint a Philly-é volt.

Mayfieldnek is kellett Stefanski, hogy feljavuljon, de ott még mindig a futás a domináns, mert ha azt elveszed a Brownstól (persze nehéz, ezért jó csapat, a mostani pl. sztem a valaha volt legjobb OL-jük), akkor azért megbillennek.

Egyébként - mint már írtam korábban - én is úgy érzem és gondolom, hogy Ballard óvatos duhajként tekint Wentz-re és boom or bust megoldásokkal segíti csak ki. Lásd Fisher, mint LT, akinek a tehetsége vitathatatlan, de a sérülése aggasztó volt; Hilton visszahozatala, aki volt már ligaszinten komoly faktor, de erősen hanyatlóban van már; top TE-t (a barát Ertz-et) nem hozott neki, de van több potenciális lehetőség a poszton, amit Reichnek kell kiaknáznia; a védelmet toldozza-foldozza, de én valahogy mégis hümmögök, a sec miatt.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha Wentz hozna akarcsak egy Mayfield vagy Tannehill szinten, akkor SB-contenderek leszunk.

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Egy kerdes: a Wentz kozel MVP szezonja a gyurus evben volt?no
Igen.

Amugy szerintem egy Tannehill teljesitmeny elvaraskent ( nekem, de gozom sincs rola ) az alap es az messzire viheti a csapatot.
no
Ha hozna egy Tannehill féle teljesítményt idén, én le is f*snám a bokám a gyönyörtől 😊 Tanny elmúlt két évi teljesítménye közel top5 nálam. Még az is lehet, hogy be is férne oda. Aztán majd meglátjuk, hogy mennyi volt ebből Tanny és mennyi a koordinátor, de az elmúlt két évben ilyen jó volt szerintem.

Amúgy ha nálunk (is) csak Reich miatt lenne Wentz olyan jó, mint Tannehill, akkor csak az lenne a kérdésem, hogy hol írjam alá? 😀
peterk2005
Erre irtam egy hosszabbat de ezek szerint nem kuldtem el.😕
Bar utolag talan jobb is es igy ujra irva. En idevettem a Browns-t is, nalam inkabb rajuk hasonlit a csapatotok. Nalam az ismerete nelkul Wentz-tol elvarhato Tanne/BM jateka. Nalam a Titans a jatekosok erossegeikbol kihozta a legjobbat es AS volt a kiraly nalam. Tanne egy masik jatekos Henry nelkul, de nem rossz es mindegy top hanyadik, a lenyeg mire kepes ha a pQB-kent a hatara kell vegye a csapatot. Lehet tudna, de AS zsenije hogy nem kellett egyaltalan kiprobalni. A Browns/Titans masfelekeppen de eleg nagy kihivast allit a personell-re a D-ben. Nalatok a futas es Wentz meglesz ebbol. Frank R-tol fog fuggni ha ennyi van W-ben. Ez nalam lefosott bokaval alairas a reszedrol 😊

Es innentol jon a kulonbseg koztunk amirol leragtuk a gittet alaposan. 😊 A SB-hoz nalam W-nek ennel jobbnak kell lennie es/vagy a kisegitoszemelyzetet javitani attol fuggoen mi lesz a jatekotok. Az szinte biztos hogy futas alapu lesz, de ha W pQB lesz, ha Browns-os akkor is mast hoztam volna egy kivansagbol ( es nektek akar tobb is lehetne ). A jatektol fuggoen TE ( bar ebben a fetisem benne van alaposan ) a masiknal CB-t es mindketto esetben a WR1-t szoritottak le egy szoke pinaszorszallal.
De nem a ti allomanyotokat keveslem, de AJBrown-Landry kaliber kulonbseget tud jelenteni foleg ha extran fontos a szerepe. A Ravens peldajan nalunk nem volt fontos ( persze mindig jo ha van ) de iden fontos lenne, mert arra kellene nyitnunk a palyat, de mi olyan melyrol jovunk WR teren hogy minden csilloghat aranykent is de lehet lohugy lesz belole.

Persze nem ujrakezdeni akarom, mert ertem az allaspontodat, de nem ertek egyet vele es igazan mint jo hir hogy nem tudom elkepzelni hogy Wentz ne tudna ezt hozni. A kerdes hogy eleg lesz ez FR ide vagy oda 😊

De nagyon kivancsian varom hogy mi lesz a jatek es meglatjuk Wentz-et is mert az sok kerdest le fog tisztazni ami most nalam mind "ha"-val kezdodik.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy kerdes: a Wentz kozel MVP szezonja a gyurus evben volt?no
Igen.

Amugy szerintem egy Tannehill teljesitmeny elvaraskent ( nekem, de gozom sincs rola ) az alap es az messzire viheti a csapatot.
no
Ha hozna egy Tannehill féle teljesítményt idén, én le is f*snám a bokám a gyönyörtől 😊 Tanny elmúlt két évi teljesítménye közel top5 nálam. Még az is lehet, hogy be is férne oda. Aztán majd meglátjuk, hogy mennyi volt ebből Tanny és mennyi a koordinátor, de az elmúlt két évben ilyen jó volt szerintem.

Amúgy ha nálunk (is) csak Reich miatt lenne Wentz olyan jó, mint Tannehill, akkor csak az lenne a kérdésem, hogy hol írjam alá? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Egy kerdes: a Wentz kozel MVP szezonja a gyurus evben volt?

Amugy szerintem egy Tannehill teljesitmeny elvaraskent ( nekem, de gozom sincs rola ) az alap es az messzire viheti a csapatot.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt szerintem senkinek sem feltetlenul a kovel van baja, hanem azzal, hogy mennyiert emeltek fel ezt a kovet. Az lesz velhetoen eleg zsiros, sajnos.Stez
Irányító posztról vagyon szó. Nagyon ritkán lehet csak úgy leigazolni egy 40 éves Brady-t, felár nélkül. A Niners három első kört adott egy olyan Lance-ért, aki nem fog kezdeni. Ergó még Shanahan szerint is projekt. (Szerintem meg abszolút nem ért annyit, Fields is jobb nála, de ki vagyok én.) A jóval idősebb Stafford - akit amúgy szívesen láttam volna, és aki szerintem jó is, de bőségesen hullámzik azért, hogy mikor az és mikor nem az - ő is kettő elsőbe. Még Sam Darnold is - akinek nemhogy 1 jó éve, de 6-8 jó meccses sorozata se volt még - is majdnem annyiba került, mint Wentz. Ha első kört is kell majd érte adni, akkor is kb. egy 3. vs 6. lesz a különbség. Ez van.
peterk2005
Csak hogy Shanahan nem a sokadeves, leszerepelt Wentzert adott harom kort, de meg csak egyet sem, hanem egy fiatal sracert, amit fel lehet epiteni. A ketto kozott oriasi kulonbseg van. De a Bears sem adott erte, a Panthers sem, es egyeb kube needes csapat sem. Darnold pedig korat tekintve ott van, mint sok ujonc iranyito. Nem kell az eloadas, nem vagy te hulye, tudod jol, hogy a potencialt fizetik meg az NFL-ben. Wentzben az mar nincs. Neki a plafonjat lattuk, ami nem rossz, hisz volt MVP kozeli eve a seruleseig anno, ugyanakkor az 1-2 pro ervvel szemben van feltucat kontra. Bejohet, de erre az esely keves. Az teny, hogy ha valaki, akkor Reich kihozhatja belole azt, amit tud, de ez is a jovo zeneje lesz. Wentz legutobbi evei nem indokoltak az elso kort, es ezt velhetoen tudja Ballard is, ugyhogy nagyban imadkozik, hogy vagy ne jatsszon kello snapet, vagy Reich kihozza belole a pluszt, hogy ne usson vissza a csere.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Itt szerintem senkinek sem feltetlenul a kovel van baja, hanem azzal, hogy mennyiert emeltek fel ezt a kovet. Az lesz velhetoen eleg zsiros, sajnos.Stez
Irányító posztról vagyon szó. Nagyon ritkán lehet csak úgy leigazolni egy 40 éves Brady-t, felár nélkül. A Niners három első kört adott egy olyan Lance-ért, aki nem fog kezdeni. Ergó még Shanahan szerint is projekt. (Szerintem meg abszolút nem ért annyit, Fields is jobb nála, de ki vagyok én.) A jóval idősebb Stafford - akit amúgy szívesen láttam volna, és aki szerintem jó is, de bőségesen hullámzik azért, hogy mikor az és mikor nem az - ő is kettő elsőbe. Még Sam Darnold is - akinek nemhogy 1 jó éve, de 6-8 jó meccses sorozata se volt még - is majdnem annyiba került, mint Wentz. Ha első kört is kell majd érte adni, akkor is kb. egy 3. vs 6. lesz a különbség. Ez van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt szerintem senkinek sem feltetlenul a kovel van baja, hanem azzal, hogy mennyiert emeltek fel ezt a kovet. Az lesz velhetoen eleg zsiros, sajnos.

De erre majd visszaterunk az ideny vegen.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem az a lenyeg, mennyiszer serult, hanem az, hogy az emlitett kubek nem hagynak, hagytak ki sok meccset serules miatt, csak egy-egy sulyos miatt, mig Wentz minden evben hagyott ki, nem is egy meccset, es volt sulyos serulese is. Mig a felsorolt illetok serulten is elit teljesitmenyt nyujtottak, addig Wentz nem.Stez
Tényszerűen nem igaz. Wentz összesen 8 meccset hagyott eddig ki az öt éves pályafutása alatt, Watson 11-et a négy éves alatt. Stafford úgy kezdte a pályafutását, hogy az első három évében 19 meccset hagyott ki. Plusz tavalyelőtt nyolcat. És bár éppen a sérülése évében igencsak jó éve volt, arról szó sincs, hogy "elit teljesítményeket" rakott volna össze a karrierje során. (Wentz tavalyi - tényleg pocsék - teljesítményénél QBR - nem passer rating - szempontból, ami valamivel jobban méri a QB teljesítményt Staffordnak 2 rosszabb éve is volt. És összesen négy nagyjából olyan - 50 körüli, ami pocsék.)

Nem mondom, hogy Wentz nálunk fogja megváltani a világot, de ez az egész szar is meg egészséges se tud maradni, ez a média által kreált mesterséges valóság. Ami, ha tolna egy remek évet, olyan gyorsan menne át "csoda történt vele, szupersztár lett"-be, hogy pislantani se lenne időd.

Én viszont magasról teszek minderre. Ez nem azt jelenti, hogy nem látom a problémáit. Látom őket, vannak problémái - technikai és játék-attitűdbeliek is -, de látom a lehetőségeit is. Nem vagyok jós, nem tudom merre dől el végül a dolog, de ha van valahol esély arra, hogy a jó irányba, az itt van, Reich kezei alatt. És azt gondolom, hogy túl kevés "elég jó" irányító érkezik a ligába ahhoz - amire ha a csapat is nem pocsék mellette - túl kevés esély is van megszerezni egyet közülük ahhoz, hogy ha már beleestünk a kútba azzal, hogy Luck elment gyereket dajkálni, akkor ne próbáljunk meg mindent, belenézve minden kő alá.. Idén ez alatt a kő alatt volt a legjobb esély találni valamit. Szerintem. De persze elfogadom, ha ezt más, máshogy látja. Csak a tényeket azért egyenesítsük ki legalább. 😊

az hatalmas lesz amikor a meccs végén 3-szor is snapelni fogják a térdelést Easonnel hogy ezzel is javuljon Wentz snap countja, mindkét félidőben ha már nincs térdje. Vagy hatalmas előnyben vagy hátrányban szintén jön Eason és osztogatja majd a handoffokat hurry up offenseben.
Heisman
Reich nem fog ilyent csinálni, ahhoz túl tisztességes. De remélem Ballard ebben az esetben kivételesen majd leszól neki, ha ilyen helyzet lesz. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 549 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
az hatalmas lesz amikor a meccs végén 3-szor is snapelni fogják a térdelést Easonnel hogy ezzel is javuljon Wentz snap countja, mindkét félidőben ha már nincs térdje. Vagy hatalmas előnyben vagy hátrányban szintén jön Eason és osztogatja majd a handoffokat hurry up offenseben.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem az a lenyeg, mennyiszer serult, hanem az, hogy az emlitett kubek nem hagynak, hagytak ki sok meccset serules miatt, csak egy-egy sulyos miatt, mig Wentz minden evben hagyott ki, nem is egy meccset, es volt sulyos serulese is. Mig a felsorolt illetok serulten is elit teljesitmenyt nyujtottak, addig Wentz nem.

Borbinho szerintem csupan ebbol a szempontbol szedte elo Wentz seruleseit. Es ha ezt az oldalat nezzuk, igaza van, Wentz serulekeny, nevezhetjuk uvegnek, mig Mahomesot es a tobbieket a felsorolt seruleseik ellenere nem neveznem serulekenynek.

Mindegy, nem foglalkoztat Wentz es a tema.

Ami aggaszt, hogy Nelson alapbol kiesett serules miatt, majd covid miatt, most a friss hirek szerint nem edzett egyaltalan tegnap sem peldaul. Igy aligha fogjak szerintem felengedni a palyara, hogyha nem lesz legalabb ket-harom edzese meg vasarnap elott. Nelkule viszont szerintem a Colts tamadofal meg a papiron gyenge Hawks front ellen is szenvedni fog. Na ez aggaszt. Meg Kenny serulese is, meg ha nem is irtak sulyosnak. Meg el sem kezdodott a szezon, de mar a kulcsjatekosaink kerdojelesek.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezen a listan mindig nevetnem kell, amikor meglatom:
Borbinho
Deshaun Watson kétszer szakította már el az ACL-jét - mindkét térdében egyszer-egyszer -, sérült már le a dobó válla, volt sérült a háta, a bokája, és említi egyszer is valaki ezeket, ha róla van szó? Mahomesnek volt térdsérülése, volt már két concussionja (csak az NFL-ben), és eltört tavaly a lábközép csontja. Nála se foglalkozik ezzel senki. Staffordnak csak az utóbbi két évben 4 különböző sérülése volt. Hátsérülés miatt 2019-ben ki is szállt szezon közben, tavaly részleges izomszakadás a dobó kezében, bordasérülés és bokasérülés. Brady tavaly MCL szakadással fejezte be a szezont. Lucknak a rövid pályafutása alatt volt bokasérülése, szakad le a veséje, szétment a válla, volt két concussionja, és ezek csak azok a sérülések amik miatt meccseket (meg idényeket) hagyott ki. Mégis, összefosnánk a bokánkat a gyönyörtől, ha ő lenne most a kezdőnk.

Szóval én ezekre nem adok. Egy irányítónál a sérülés akkor izgat, ha olyan, mint Garoppolo, RGIII, stb., akik 4-5-8 meccset nem tudnak összerakni úgy, hogy ne sérüljenek le. Wentz 2018 óta egy concussion miatt hagyott ki meccset, ami NFL protokoll. Szóval engem csak az érdekel, hogy hogyan játszik majd. Ha jó lesz, akkor tőlem lehet baja az ujjának, bokájának, hátának .... amíg a pályán csak pár meccset hagy ki, vagy annyit sem. 😊

Az más kérdés, hogy a kihagyott előszezon nagyon szarul jött. Biztos, hogy eltolta a beilleszkedést. Nagyjából Luck féle első visszatérős szezonra számítok emiatt. Lucknak is új volt a rendszer, sokat kihagyott előtte, és ő is kihagyta az első Reich-es előszezonját szinte teljesen. Amiből az lett, hogy az idény első felében valami 5+ yardos liga utolsó átlaggal passzolva checkdown Luckot néztünk. A második felében meg liga top5 8+ yardos átlaggal a visszatért Luckot. Wentznél is ilyen checkdown csárlis első szakaszt várok, aztán majd az idény felétől jön a váltás és meglátjuk. Akkor fog kiderülni, hogy milyen halacskát fogtunk magunknak, és megérte-e az árát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vasarnap megnezhetjuk, hogy milyen fasza player az uj QB-nk, Venc lesz a kezdo.

Bence94
Akarmi lesz, sokat nem tudtok majd levonni belole, mar ami Wentzet illeti.

Tavaly elso heten Cam Newton 400(!) yardot passzolt ellenunk, mas csapatok ellen a 200-at is alig verdeste. Es tavaly kvazi erosebb is volt a secondarynk, mint iden.

Ergo maximum az jelenthet valamit, ha Wentz gyenge lesz, hiszen ha a mi passzvedelmunk ellen nem tud teljesiteni, akkor gaz van.
undisputedly
Mivel ~2 edzesen vett reszt fel ev alatt, ezert ketlem h barmit is le tudnank vonni akar csak a szezon elso felebol, nem hogy egy olyan ellenfel elleni nyitomeccsen, akivel 4 evente jatszunk 😀


Tudjon jol handoffot adni, az a lenyeg, meg jatszon a snapek 69%aban.

Ezen a listan mindig nevetnem kell, amikor meglatom:
2015 csuklotores
2016 bordatores
2017 ACL + LCL szakadas
2018 gerinc csigolya tores
2020 agyrazkodas
+ 2021ben a labkozepcsont tores

+ oltatlan a lelkem 😀 lehet Ballard tudja mit csinal, es igazabol adtunk egy 3.+2.kort, hogy legyen QBnk akivel megszerezhetjuk az 1/1et.

Mi ez ha nem 4D sakk?!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vasarnap megnezhetjuk, hogy milyen fasza player az uj QB-nk, Venc lesz a kezdo.

Bence94
Akarmi lesz, sokat nem tudtok majd levonni belole, mar ami Wentzet illeti.

Tavaly elso heten Cam Newton 400(!) yardot passzolt ellenunk, mas csapatok ellen a 200-at is alig verdeste. Es tavaly kvazi erosebb is volt a secondarynk, mint iden.

Ergo maximum az jelenthet valamit, ha Wentz gyenge lesz, hiszen ha a mi passzvedelmunk ellen nem tud teljesiteni, akkor gaz van.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem nem is a százalékos totál érdekel, mert lesz*rom ha a hatodik elkapó beoltotta magát vagy sem, hanem az, hogy Wentz, Nelson és Maniac nem. Hogy mi a retkes miatt pont ez a három (plusz Hilton sem szerintem, vele négy) "verzérürü" nyakas, az nekem magas, de a lényeg, hogy ennek a háromnak az oltottsága - pontosabban nem oltottsága - az, ami probléma lehet. Nem is az, hogy elkaphatják, mert oltottan is el lehet kapni, ez a rizikó megvan. Hanem az, hogy ha _bárki_ pozitív tesztet produkál - akár a csapat szakács lánya, vagy a csapat busz sofőrje, a törölköző hordó vagy a vécé takarító - és ők éppen close contactnak minősülnek mert 15 percig a környezetükben voltak, akkor nekik ez automatikus öt nap lesz. Ami akár vasárnap reggel a meccs előtt is megtörténhet, és akkor pár órával a meccs előtt esnek majd ki úgy, hogy egész héten velük készültünk. Ez az oltottaknál nincs így. Ők csak akkor esnek ki, ha ők maguk pozitív tesztet produkálnak.

Plusz, pont ez a három hogy tudja elviselni, hogy állandóan szeparálva vannak a többiektől az épületekben? Nem lehetnek együtt velük az öltözőben, filmroomban, külön kell enniük, külön utaznak majd, be lesznek zárva a szállodai szobáikba, sehova se mehetnek ahova a többi mehet.

Mindegy, tegyenek rájuk lakatot, húzzanak rájuk vegyvédelmi szerkót, vagy tudomisén. 😊 Aztán húzzuk ki valahogy februárig...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan




Ez azért elég kemény DeFotól:

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Állítólag az sem kizárt, hogy Fisher kezdhet vasárnap. WTF?... Szerintem ez azért erős. Nelson kezdjen, már az is nagy pozitívum lenne.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Fisher-en meglepődtem, így azért pofás lehet a falunk is, ami kellhet a futójátékunkhoz. Rhodes szerintem nem lesz, Russ etetheti a WRjeit.