Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez Reichen es az OL-en ment el. Siralmas volt toluk. A tobbiekre nem tudok haragudni, nem kalkulaltam itt W-t.
Stez
Véletlenül mindig ott van a liga legszarabb OL-je (az előtte ráadásul top5 OL-es csapatoknál), ahol éppen Wentz játszik. Vajon mi a közös nevező? 😊
Hulkeinstein
Sérülések?
peterk2005
Wentz mindig abban a ligaban jatszik, ahol Goodell a commish. MEGFEJTETTUK! 😀

Viccet felreteve, fikaznam tok szivesen Vorit, de ezuttal egy rossz szavam sincs ra, a legkisebb koze sem volt a sackekhez es a nyomashoz. Nem tartogatta sokaig a labdat egyaltalan, jobbara hatra sem lepett harmat, maris ott volt rajta a nyomas es beszakadt a zseb, ideje sem nagyon volt nezelodni.

A gyerek mechanikaja es labmunkaja teljesen siralmas, amiatt lesznek meg gondjai a pontossaggal a zsebkendonyi teruletre szant passzoknal, de tegnap igazabol erre sem lehetett mutogatni.

Itt is siman elo tudnam venni Reichet, mert az elso felidoben teljesen komolytalan checkdown jatekokat nyomatott a sikertelen futasok mellett, erezheto volt, hogy egyaltalan nem akarja probara tenni Vorit. Engem nem erdekel egy pillanatig sem, hogy mennyit edzett a TC-ben, 1+3-ert hoztuk, iranyito, az a dolga, hogy felismerje az adott helyzeteket. Az, hogy Reich 2.5 negyeden at fosott Vorire nem tul konzervativat hivni, hiba volt. A harmadik negyedig meg sem adta neki az eselyt, hogy megprobalhassa.

Hiba volt az elejen nem ramenni a 4. es goalra is, egy rossz uzenet volt az iranyitod fele. Ha nem sikerul, akkor is egybol azt sugarzod fele, hogy idejottel csavo, fasza vagy, nosza, csinald meg egybol az elso tamadasodban.

Na de mindegy, mert Reich sarat maskepp latjuk sokan, ez van, ezen nem fogok vitazni. En szerintem o az egyik fo ludas ezert a zakoert. Vori meg... a legkisebb mertekig sem.

Szerkesztette: Stez

több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Ez Reichen es az OL-en ment el. Siralmas volt toluk. A tobbiekre nem tudok haragudni, nem kalkulaltam itt W-t.
Stez
Véletlenül mindig ott van a liga legszarabb OL-je (az előtte ráadásul top5 OL-es csapatoknál), ahol éppen Wentz játszik. Vajon mi a közös nevező? 😊
Hulkeinstein
Sérülések?
peterk2005
Az csak késlelteti az elkerülhetetlent. Wentz stílusa valami brutális módon vonzza a nyomást - az egészséges OL sem fog úgy kinézni, amilyen tavaly volt. Reménykedni persze lehet, hogy majd varázsütésre hirtelen minden megváltozik, de nálunk 3 évig ugyanez volt - mindig más a hibás (sérülések, csapattársak, pálya, időjárás, pech, stb., stb.)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez Reichen es az OL-en ment el. Siralmas volt toluk. A tobbiekre nem tudok haragudni, nem kalkulaltam itt W-t.
Stez
Véletlenül mindig ott van a liga legszarabb OL-je (az előtte ráadásul top5 OL-es csapatoknál), ahol éppen Wentz játszik. Vajon mi a közös nevező? 😊
Hulkeinstein
Sérülések?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
A run run pass úgy nézett ki, hogy az első drive-ban 4-szer futottunk, kétszer passzoltunk első downra, és egyszer passzoltunk és háromszor futottunk másodikra. És harmadikra kétszer passzoltunk. ebből első downokból 1 futásból elsőre újra 1st down lett, a második futás 7 yard, a harmadik megállt 1 yardon.
A második drive 3&out lett, 3&5-re Wentzet sackelték, A harmadik drive-unkban elsőre négy passz, nulla futás, másodikra 1 futás, 1 passz. Az azt követő drive-bane első downra 1 passz, másodikra 1 futás, aztán sack. Az ötödik drive-unkban csak passzoltunk. A második félidőben az első driveunkban csak passz, majd punt. A másodikban elsőre passz, másodikra run, harmadikra passz, és megint megálltunk. Az azt követő drive-ban elsőre ismét passz, majd 2 futás, majd fumble 4&inchekért. Az utána következő drive-ban első downra 2 passz és 2 futás, második downokra 2 passz, 2 futás. Harmadikra két passz, majd turnover on downs. Végül az utolsó érdemi drive-unkban első downra 3 passz, 2 futás. Másodikra ugyanannyi passz mint futás, harmadikra 1 futás.

A Seahawks első drive-jában első downra csak futott. Második downra három futás, kettő passz. A második drive-jukban elsőre ismét csak futottak - háromszor -, a másodikra 2 passzo és 1 futás. (Harmadik downjuk nem volt). Nem írom le a többit.

Szóval nem ugyanazt a meccset néztük ezek szerint. Másrészt ha a védelem úgy áll fel, hogy felkínálja a futást (ahogy mi tettük az elején, hogy agyonvédekezzük a passzt), akkor futni kell. Ezt csinálják a csapatok, mert ez az eredményes. Feltéve, hogy a csapat nem betlizik, és elrontja a hívott playeket. Ha elrontják, akkor meg tök mindegy, hogy a futás blokkolást rontják el vagy a passz blokkolást, abból haladás nem lesz. Ellenben akkor is azt érdemes hívni, amiben nagyobb esély van. Passzt hívni úgy, hogy passzt védekeznek, miközben passz blokkolni nem tudunk, nincs értelme. Eleve tovább kell várni amíg üres lesz valaki, nehezebb labdákat kell megdobni, kisebb eséllyel, és a sack rizikója is nő. Egy-két playnél lehet vitázni, hogy ott és akkor mi lett volna a jobb, de ez fotel vita. Nem látjuk az all22-t, és nem tudjuk, hogy mi volt a playbookban b/c variáns, amire killelni lehetett volna. De szurkolók vagyunk, ezen vitázzunk, oké. De a meccs egészére nézve ne legyen már belőle run-run-passz, amikor szó nem volt ilyesmiről.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Ez Reichen es az OL-en ment el. Siralmas volt toluk. A tobbiekre nem tudok haragudni, nem kalkulaltam itt W-t.
Stez
Véletlenül mindig ott van a liga legszarabb OL-je (az előtte ráadásul top5 OL-es csapatoknál), ahol éppen Wentz játszik. Vajon mi a közös nevező? 😊
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ertem. Tehat akkor most jatsszuk hirtelen a vakot, es rafogjuk a szar falra Reich roppant kreativ run run hivasait, amiken jott kb osszesen harom yard.

Akkor a hivasok jok voltak, futni kellett, kreativan nyomni nem egyszer a run run passt atlatszoan, utolag csodalkozva, hogy a harmadik kiserletre a het-nyolc yardokat nem tudtuk megcsinalni.

Szoval az edzo nem tud mit kezdeni a rossz fallal. Tehat ha a futas nem mukodik egyaltalan, az edzo jol valaszt, ha elso ket kiserletre kiszamithatoan kuldi a kozepre futast. De nem az o hibaja, hisz az egesz meccsen latszodott, hogy az nem mukodik, de neki ezt nem kell eszrevennie, lereagalnia.

Ha a fal rossz, meg sem szabad probalnia gyors jatekokat hivni. Nem checkdown passzokra gondolok, slantre, screenre, kulonbozo utempasszokra. Alig-alig hivtunk ilyeneket

Mi ment el Reichen? Pont az, ami Eberfluson veguk nem. Hogy amig az egyik nem volt jo, de a felidoben megis meg tudott ujulni, addig a masik egyaltalan nem. Ugyanazt probalta meg lenyomni az ellenfel torkan, mint amit az elso felidoben is, de ahogy akkor sem, ugy utana sem sikerult.

Az, hogy az OL siralmas volt, az egy masik dolog. Serultek, nincsenek edzesbe, nem szazasok, minosegre is gyengultek. De ezek egy edzonek, aki nap mint nap veluk volt es figyelte oket, nem lehet ujdonsag. Nem erheti meglepeteskent. Reich mintha magasrol tojt volna az OL problemajara ma, ragaszkodott ahhoz a tervehez, ami nyilvan egy jobb vedelmet megado fal mellett teljesitheto lett volna. Nyomta es nyomta, hogy a Hawks majd elfarad. Hat nem faradt el. Az ellenfel ma vegig Reich elott jart egy lepessel.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Reichen mi ment el? Szerintem jó playeket hívtunk. Ha egy falember seggre esik és átfutnak rajta vagy nem tudják feladni a snapet az nem a playhívás problémája.

Amikor ma Borbinho írta, hogy a falak meccsét meg tudjuk nyerni mindkét oldalon, akkor akartam írni, hogy csak papíron, de nem mertem, nehogy eljinxeljem. 😊 Hát tök mindegy volt. Probléma volt az is persze, hogy Davenport volt vak oldalon (jött róla is egy nagyon csúnya sack, tönkrevert egy támadásunkat), de az egész fal úgy ahogy van nemhogy önmagához képest volt rossz, hanem NFL szintet sem érte el. Ez a Hawks védőfal nem olyan rossz, mint a "híre" tavalyról, korrektebb egység, de olyan szinten verték agyon a támadó falunkat, hogy régen láttam ilyent. Ez van, ha a training campbet a harmadik center, harmadik guard, és a csak azért nem kivágott, mert lesérült harmadik tackle nyomja végig, mert a többi sérült vagy éppen covid protokollon csücsül mert oltatlan. Az offense-ben nincs egység amelyiknél fontosabb lenne az együtt dolgozás, az összeszokottság, a team faktor. Ebben a mai Colts falban rosszul játszó játékosok küszködtek az összeszokottság látszólagos teljes hiányával. Kelly és Smithy nem attól jó játékosok, hogy nagy szerződésük van, hanem attól, hogy ott vannak az edzésen és dolgoznak. Ha nem, ez lesz belőle.

A védelem úgy összességében nem volt rossz, de nem is volt jó. Elfogadhatót nyújtottak, csak ez úgy jött össze, hogy első félidő tele nagy hibával, a második sokkal jobb. Tavaly is gyanúsan sok ilyen meccsünk volt, amit arra se lehet fogni, hogy mondjuk szar a felkészülés, de jó a félidei adjustment, mert hol az első, hol a második félidőkbe aludtunk bele tavaly is.

Az offense-től a falon kívül nagyjából ezt vártam. Legalábbis ami a koncepciót, a meccs felépítését és a játék hívásokat illeti. Nagyjából a helyén volt, csak meg kéne csinálni a playeket. (Nekem semmi bajom nem volt a goal line futásokkal, vagy éppen a passz hívásokkal. Reich úgy hívott - illetve Wentz úgy hívott át -, amit a védelem kínált. Nem passzolhatunk 9 yardon csak azért, hogy ne fussunk kétszer. Ha a védelem abszolút passzra áll rá, agyontömi az endzone-t, és a futást kínálja fel, akkor futni kell. Csak a helyes futást kell behívni, és meg kell tudni csinálni a blokkokat. Én nem láttam annak jelét, hogy hülye futást hívtunk volna - úgy értem rossz irányba / a felállt védelem kezére játszva stb. -, hanem azt láttam, hogy elrontottuk. Nem voltak meg a blokkok - az alap, elvárhatóak sem -, a LB szabadon, blokkolás nélkül tudott átjönni, a szélre hívott futásnál mindenkiről vajsimán levált a védője, esélyt sem adva hogy megcsináljuk a playt, satöbbi. Meg kell csinálni a blokkokat, és működni fognak ezek a playek.)

Csináltunk mi már Luckkal is nulla pontot így, hogy a yardok megvoltak, csak kurvára semmi nem jött össze amikor kellett. Elrontottunk mindent amit lehet. A Ravens ellen tavaly a második félidő is ilyen volt. Ha nem tudjuk NFL szinten blokkolni a futást, védeni a passzot, akkor mindegy mit hívunk. Majd meglátjuk, hogy ha sikerül összekaparni a falat - ilyen teljesítmény elfogadhatatlan, ennek még egyszer nem szabad megtörténnie -, akkor a játék egyéb elemeiben hogy fogunk állni. Mennyire tudjuk majd a pálya mélyebb területeit veszélyeztetni Campbellel, satöbbi. Ma ebből semmit nem tudtunk meg, mert kb. három deep concept után fel kellett adni lényegében teljesen a mélyebb passzokat, a mai fallal semmi értelme nem lett volna erőltetni, csak agyonverettük volna Wentzet. De amúgy ez lehetne a play action játékunk egyik erőssége, mert Wentzé is ez. Ő egyébként nem volt pontatlan, még ő volt az, aki a körülményekhez képest hozta is magát, annak ellenére, hogy ő sem edzett. Nem tudta a hátára venni a csapatot, de a mai fal mögött talán Watson tudná egyedül, ez rosszabb volt, mint amit a Chiefs cserefal produkált a Superbowlban.

Összességében ideges is vagyok, és nem is. Ideges vagyok, mert idejét se tudom, mikor kezdtünk úgy idényt, hogy az nem nézett ki 5. (idéntől 4.) preseason meccsnek, tele amatőrizmussal. Úgy gondolom ennek a legfőbb oka, hogy évek óta nem tudunk még nagyjából sem ugyanazzal a támadó core-al kezdeni. Minden idényben nulláról kell indulni, a TC meg utána vagy ezért, vagy azért crazinessbe fordul. Visszavonulás, kimaradt TC új irányítóval, lesérült, nem edző, szintén új irányító, nem edző fal, ésatöbbi. Ilyenek után mégis hogyan tudna kijönni első meccsen rögtön a kívánt jó forma, hibák nélkül? Hát úgy látszik sehogy. Kéne már valami folytonosság, hogy ne nulláról kelljen minden idényt/TC-t kezdenie a core-nak is.

Másrészt meg nem vagyok ideges, mert ezt a meccset L-re vettem előre. Az előbbiek miatt is és azért is, mert a Hawks kimondottan rossz matchup nekünk. Kevés rosszabb van számunkra az NFL-ben. És ha kikapunk, akkor tök mindegy 1 vagy 30 ponttal kapunk ki. A Titans 25 ponttal kapott ki ma otthon, de ettől még jövő héten ők is simán nyerhetnek egy ugyanolyan jó ellenfél ellen. Ahogy mi is. Any given sunday. Tessék szégyellni magukat, kurvagyorsan összekapni az OL-t, és egy másik, koncentráltabb, kevésbé lúzer Coltsként kijönni a pályára jövő héten.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Hát ha azt nézzük hogy a Luck éra kezdete óta szinte mindig betli volt a nyitóforduló, és később sokkal jobb teljesítmény jött, akkor talán nem lesz ez olyan rossz. Igazából a támadófalnak kell nagyon feljavulnia, képességek alapján ennek meg kell történnie. Ami viszont számomra is aggasztó, az a játékhívás. A nyitódrive végén futás első két kísérletre, úgy hogy 9 yardot kellett volna megtenni. 2. és 2-t nem tudtunk megcsinálni. 2 negyedik kísérlet se jött össze. Reichnek eddig is voltak brainfartjai, de ez a mai csúnya volt, és ha nem változik, sok fruszráló vereségünk lehet.
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Ez Reichen es az OL-en ment el. Siralmas volt toluk. A tobbiekre nem tudok haragudni, nem kalkulaltam itt W-t.
Stez
En sem kalkulaltam W-t, de ez a mai OLteljesitmeny kritikan aluli volt. Emogott a fal mogott meg Endrú is sirt volna, pedig............ A vedelem az elso felidoben nagyon vakon volt, de azert a masodikban eleg jol osszeszedtek magukat, nem tudok haragudni az egysegre.. De a legfontosabb (kovezzetek meg, de en igy erzem), hogy a nemezisunk, Carson minden tole telhetot megtett a W erdekeben es nem is jatszott rosszul.

PS: A mai OL-bol nem csak Davenport logott ki... Azert remeljuk, hogy Fisher "visszaterese", megerkezese jo hatassal lesz a sracokra..
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Ez Reichen es az OL-en ment el. Siralmas volt toluk. A tobbiekre nem tudok haragudni, nem kalkulaltam itt W-t.
Stez
Nekem Leonard se tetszett ma
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez Reichen es az OL-en ment el. Siralmas volt toluk. A tobbiekre nem tudok haragudni, nem kalkulaltam itt W-t.

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
En nem szeretnek tippelgetni, de azert jo lenne, ha 2013 utan ujra meg tudnank nyerni egy season openert…

| Colts-Seahawks 31:28 |
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az en tippem,
Seahawks-Colts 0-2, Leonard safetyjevel a hosszabbitasban.

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak eljutottunk ide 😀
A rengeteg kérdőjel, sérülés, covid, stb miatt az idei offseason talán hosszabbnak tűnt, mint egy átlagos. Meg legalább volt, meg pre season is, nem úgy, mint tavaly.

Azt hiszem sokakkal együtt különösen nagy elvárás nélkül fogok leülni megnézni a nyitómeccset. 2013 óta nem nyertünk nyitómeccset, tavaly az 1-15ös Jags ellen kaptunk ki a nyitányon 😀
Back to back nyitómeccseket meg még az RCA Dome-ban nyertünk az SB körül 😀

Sérülések:

Nálunk az egyik legvékonyabb posztról esett ki az egyik stabil kezdő Rhodes személyében, ami azért is gond, mert igen nagy a szintesés utána.
Ya-Sin, Carrie és Kenny lesznek fent nickelben, Rodgers és az igen menő nevű BoPete Keyes állhatnak még be a padról. Anthony Chesley-t aktiválhatjuk PS-ből, preseasonben az egyik legtöbb snapet kapta (~40 körül minden meccsen, a PFF-nél full átlag grade-eket kapott, játszott nickelben és külső cornerként is. 6 labda ment felé, de csak 1 elkapás lett. igaz nem rajta múlt a többség 😀)
Turay nem lesz, de Eberflus elmondta, hogy 3 kezdő DE-van szerinte (Paye, AQM, Lewis), és Turay + Banogu kaphatnak szituációs pass rush snapeket. Rochell gondolom backup sérülés esetére.
Banogu kaphat picit több lehetőséget, a sebessége jól jöhet a szélen Brown és Shell ellen (előbbi ugye múlt héten tért vissza a holdoutról, hátha picit rozsdás lesz, bár sztem ha egészséges akk kb rutinból lehozza).
Fisher reméljük 3.héten a Titans ellen már játszhat.
Big Q kérdéses, de szerintem vállalni fogja, kisebb probléma, hogy Pintér Dani is kérdéses.
Ha pechünk lesz, Pryor már ma pályát láthat...😀

A támadófalunknak, ha lesz Nelson, még Davenporttal is dominálnia kellene a Seahawks DL-t. Akkor jöhetnek a 6-7-8 yardos futások 1.downokra.
A TE-knek, és főleg Alie-Coxnak nagy szerepe lehet ma futásblokkolásban, a futóknak meg a blitzek felvételében. Wagner és Jamal Adams is jöhetnek akár 1 playen belül, szóval Wentznek oda kell figyelnie a lasztira.

Ha tudjuk kontrollálni az órát, és a defense hozna 1-2 turnovert, és mi sem adnánk el annál többször, akkor szerintem nyerhetünk. A falak meccsét szerintem mindkét oldalt mi nyerjük.
Kérdés 60 percen keresztül mit tudnak a fiatalok Houston/Autry helyén, egy top5 QB ellen. Mert itt sajnos nem lesz elég a hurry, földre kell vinni, ami szintén nem egyszerű feladat.
A támadófaluk közepe nem annyira domináns, ott Buckner és Stewart, esetleg Paye pár play erejéig (v csak stuntokkal) okozhat gondot. Elsőre még valszeg így se lesz sack ezekből, de a lényeg, h ha kifutna Wilson, az endek tartsák a széleket.

Nem tudok rosszabb forgatókönyvet elképzelni, mint hogy gyorsan több labdabirtoklásnyi hátrányba kerülnénk. A Seahawks offense pedig nem a dink and dunkról híres 😀
Tavaly a szezon 2.felére a rengeteg 2 high safety felállással kivették az ellenfelek a nagy playek többségét, és szenvedett is rendesen az offenseük. Ez lenne a cél, csak én már Rhodesból se néztem volna ki, hogy 3 secig tartani tudja Metcalfot, nem h Ya-Sintól v Carrietől. Az h Kenny elviszi Lockettet a slotban olykor-olykor még azt mondom el is várható.
Akkor meg vagy Blackmonnak kellene bejátszania az egész pályát, vagy Willisnek kellene megmutatnia, h coverben is rá lehet bízni a pálya egyik felét egy meccsen át.

Ha a pass rush olyan lesz mint amilyen a mi OL-ünk (+ a Panthers ellen) volt a training camp során, akkor nyerhetünk. Akkor benne van pár takeaway a védelemtől, a támadósor részéről meg jó lenne ha működne a futás, és ha Wentz dobóideje minél alacsonyabb lenne.

Nagyon kíváncsi vagyok Wentzre, remélem megadja az esélyt neki a fal + Reich, hogy hozzon egy jó meccset. 1-2x a hero ball is beleférhet, de fontos lenne, hogy ne hozzuk szar helyzetbe 2.és 3.hosszú playeknél (1.&10 outside zone futás gyenge oldalra és a társai...).

Mivel náluk egy HoF QB | (és HoF edző?) | a kezdő, azt hiszem csak egy tökéletes meccsen nyerhetünk (vagy ha nálunk is sok brainfartot csinál a csapat és/vagy Caroll), arra week 1en nem sok esélyt látok.

Tipp:
Colts 23:30 Seahawks

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
its finally gameday LFG!!!
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 903 — uatu@freemail.hu
Hines új szerződést kapott.

iktriad
Mack dislike-olja ezt.
uatu
Mack tudta, hogy neki ez az utolso eve itt. Igazabol azt mondjak, hogy ot egyebkent Wilkins is lejatszotta a TC-ben, szoval szerintem egyebkent ha nem lett volna a serulese elott olyan jo, amilyen, meg ha nem pont Ballard elso draftoltjai kozott lett volna, amiert ujra is igazoltuk a nyaron, akkor siman cutoljuk most.
Stez
Ha nem pont a Ravens lett volna szopóágon futótémában, akkor egy trade még beeshetett volna.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hines új szerződést kapott.

iktriad
Mack dislike-olja ezt.
uatu
Mack tudta, hogy neki ez az utolso eve itt. Igazabol azt mondjak, hogy ot egyebkent Wilkins is lejatszotta a TC-ben, szoval szerintem egyebkent ha nem lett volna a serulese elott olyan jo, amilyen, meg ha nem pont Ballard elso draftoltjai kozott lett volna, amiert ujra is igazoltuk a nyaron, akkor siman cutoljuk most.

több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 903 — uatu@freemail.hu
Hines új szerződést kapott.

iktriad
Mack dislike-olja ezt.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cool. A pénzt sokallom, de én minden futóra költött pénzt sokallok. 😀

Közben emésztgetem, hogy vasárnap Carrie és Rock fog majd Locketten és Metcalfon védekezni. Már alig várom. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hines új szerződést kapott.
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Ha Wentz hozna akarcsak egy Mayfield vagy Tannehill szinten, akkor SB-contenderek leszunk.
Stez
Hat erre megint csak azt tudom irni hogy ha Wentz egy varhatoan borzaszto eros futas mellett nem tud 1/1 tehetsegkent a vonal melle dobni es P-A es boot jatekokat jatszani akkor bajban a haza es borzasztoan draga volt.
En ezt nem akarnam elhinni es ugy veszem hogy tudja. Frank R-on mulik hogy varialja-rejti el es az automata egyszeru olvasasos jatekokat ad Wentz-nek ( Ebben volt kiraly AS ). Ezt elhiszem neki. A Titans Henry-vel a D-t oriasi personell problemaba tudta rakni, nalatok a nagyon eros futas mellett sem latom, a D feladat elosztas es fegyelmezettseggel fogja jol-rosszul megoldani. A Titans ellen a jo osszetetelu D kell vagy billenteni kell a merleget amit el kell tudni rejteni.
A Browns ebben a Wentz erre kepes es nem tobbre akkor sokkal jobb allomannyal rendelkezik ( alapbol, egy honap mulva barkivel barmi lehet ) minden poszton. Lehet bizni a tehetseges fiatalokban, de akkor is lehetne ha lenne pl. egy Landry kaliber is melletuk. De ha futni futni es futni fogtok akkor hoztam volna egy CB-t.

Ha netalan Wentz able mindenre akkor a csapat a passz es futas mestere is lehetne akkor meg adnam a TE-t. WR1-t.

De meglatjuk es alig varom mar mi lesz a jatek, de az nem volt kerdeses hogy a csapat contender erossegu QB nelkuli allapotaban es Wentztol fuggoen hogy mennyi segitseg kell neki. Elfogadom hogy azok mar a csapatban vannak es meglatjuk. 😊

De en nem irok tobbet Wentzrol mert a tavalyi egy meccsbol is osszesen annyi maradt meg hogy olyan alapallasa volt, hogy neki lehetett a vilag legnagyobb aranyere. Erthetoen ebbol en nem fogom megitelni.
no
Nezd, ez egy olyan dolog, hogy a Titans 3 eve kiemelkedik igazabol a csoportbol a keretet tekintve, mindezek ellenere minden egyes evben vert hugyoznak ellenunk, Henryvel is, nelkule is. Riversszel tavaly egyszer hulyere vertuk oket, de 2019-ben meg Brissettel is nyertunk. Papiron jobbak siman, de a palyan jobbara vert hugyoznak ellenunk. Ugyhogy Henry ide vagy oda, a vedelmunket jobbara nem tudja sakkban tartani, sem o, sem Tannehill.
Stez
A Wentzet illető vitát kihagyom, de itt jó pár dolog erősen el van túlozva. Három éve biztosan nem emelkedtünk ki a csoportból, de még két éve se, akkor itt a Texans bírt a legjobb rosterrel, de '18-ban Luck miatt a Colts is inkább számított második erőnek, mint a Titans. Brissett '19-ben a Mariotával kezdő Titans győzte le, a visszavágón már Tannehillel simán nyertünk. Tavaly az első meccsen tényleg hülyére vertétek a Titanst, de a visszavágón mi vertük hülyére a Coltsot. Szóval akárhogy nézem, a Tannehill-Henry duó óta kétszer is nagyon nyertünk ellenetek, úgyhogy ha nem is tartják sakkban a védelmeteket, de azért láthatóan megszenvedtek ellenük, mint ahogy a többi csapat is. De ettől még lehet, hogy idén kétszer is nyertek, mert nekünk is vannak problémáink, illetve a Colts roster évek óta van olyan jó (ha nem jobb), mint a miénk, csak ugye az irányító kérdés... De itt én be is fejezem. 😊

Music City Miracle
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nelson fullosan edzett ma. Esélye van rá, hogy ő is játszik.
Turay ****ki. Egy Bob Sanders anélkül, hogy akár egy rövid időre is a tehetségéhez mérten produkált volna.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
There’s no way we gonna lose on Sunday.


Szerkesztette: Bence94