Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 611
Lassan kiderül, hogy a Darnold projekt jobban megérte volna.
uatu
Mikor atsetal az elso kor, akkor kiderul, hogy masik 10 forgatokonyv jobban megerte volna. 😊
ulpianus
Én személy szaerint Staffordnak örültem volna a legjobban, de ő elérhetetlen volt, a következő a sorban Darnold aztán bármi egyéb.
Persze Darnold értéke is most fog kiderülni.
uatu
O miert volt elerhetetlen?
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Lassan kiderül, hogy a Darnold projekt jobban megérte volna.
uatu
Mikor atsetal az elso kor, akkor kiderul, hogy masik 10 forgatokonyv jobban megerte volna. 😊
ulpianus
Én személy szaerint Staffordnak örültem volna a legjobban, de ő elérhetetlen volt, a következő a sorban Darnold aztán bármi egyéb.
Persze Darnold értéke is most fog kiderülni.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Na jo ezen nagyon rohogok 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. Stabilan veszíteni is egyfajta nyugodt állandóság. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lassan kiderül, hogy a Darnold projekt jobban megérte volna.
uatu
Mikor atsetal az elso kor, akkor kiderul, hogy masik 10 forgatokonyv jobban megerte volna. 😊
ulpianus


Ha mar lud ugye...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Lassan kiderül, hogy a Darnold projekt jobban megérte volna.
uatu
Mikor atsetal az elso kor, akkor kiderul, hogy masik 10 forgatokonyv jobban megerte volna. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Lassan kiderül, hogy a Darnold projekt jobban megérte volna.
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Wentzől van valami update? Annyit olvastam, hogy csizma nélkül jelent meg a sajtótájékoztatón, de ennyi.
darwinbanaz
több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 199
Wentzől van valami update? Annyit olvastam, hogy csizma nélkül jelent meg a sajtótájékoztatón, de ennyi.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Avagy amikor azt a reszet meg erted az analitikanak, hogy neki kell menni, de a playhivashoz hulye vagy 😀
Borbinho
Nem akarom beidézni azt a nagy Holder postot, mert fél képernyőt kitakar 😊 De érdekes. Viszont szeretném látni a többi számot is, mert a 12 stop rossz akkor, ha az átlag mondjuk 6-7, a legjobb meg 2-3. Ha viszont úgy vagyunk utolsók 12-vel, hogy az átlag 9-10, a legjobb 7-8, akkor nem releváns adat, mert ilyen kicsi mintában 1-2-3 eset eltérés random is lehet. (Hol olvastad a cikket? Esetleg a theathleticen? Írt mellé esetleg átlagot / más számokat?)

(Az a profootballreference-es tweet 2020 őszi, és nem világos milyen adatot hoz. Ennyi az átlagos pass air travel, vagy az átlagos gained yards? Gyanítom, hogy a második. Próbáltam keresni 2019 vagy korábbi adatot, de most nem találtam. Majd még keresem, mert 2020-at inkább hagynám. Az az eagles offense millió sebből vérzett, ilyen eltérés abból is adódhat, hogy 5-10%-al alacsonyabb arányban sikerült a passz, egy yarddal kevesebbet tudtak futni amikor futás lett belőle, vagy nem volt YAC / separálódni képes elkapó. Érdekesebb lenne olyan adat, amikor volt supportja. Mondjuk Hurts is ugyanabban a helyzetben volt, ráadásul rookie, és minimum nem volt rosszabb. De nem néztem azokat a meccseket, csak feltételezem a stílusa miatt, hogy vele talán még több RPO is lehetett. Azokat a számokat is megnézném.)

És - a fentiektől függetlenül - nagyon kíváncsi lennék, hogy vajon hol tarthatunk most a 2021-re írt playbook implementálásában? Úgy értem, a playbookot úgy szokás tanulni, hogy ugyan nyáron megkapják a játékosok a "nagykönyvet", amiből tanulniuk kell és megérteni a koncepciókat, de az "igazi" playbook tanulás a gyakorlással a TC alatt történik, hetente öntve rájuk egy adagot a játékokból, amit azon a héten tanulnak. Nyilván bejártak "órára" a sérültek is, de így, hogy a pályán nem gyakorolták, kíváncsi vagyok, mennyi lehet belőle behívható állapotban. Különösképpen a szituációs helyzetekre írt speckó playek. Goal line, 4th and inches, 3rd and short, 2/4 minute drill scriptek, stb.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha tudunk végre a meccsekről beszélni 😊 akkor nekem is hiányzott eddig az első két meccsen valami. Reich a Philly-ben a Wentz-es évében messze a ligában a legtöbb RPO játékot futtatta. Amikor idejött, akkor még Luckkal is RPO-ztunk rendesen. Most viszont, az első két meccsen alig. Miért? Ezt például nem értem. Az RPO-nak meg lenne az az előnye is például, hogy a fal futást blokkolhat, amiben pl. Davenport sokkal jobb, mint passz blokkban...

Mindenesetre így sem a move the chain a gond offense oldalon eddig, hanem a befejezések. Első meccsen a Seattle kettővel, a másodikon a Rams egyel többet puntolt, mint mi, szóval kevesebb drive-unk állt meg pontszerzési távolságon kívül, mint az ellenfeleknek. Csak mégse tudtunk belőlük pontot felrakni.

(Köszi a korrekciót, akkor tényleg félre hallottam.)
peterk2005


Ben Solak irt egy hosszabb threadet meg tavaly, de nem talalom. A lenyegy, hogy nem szereti a gyors passzos jatekokat (pre snap olvasasban nem eros, viszont labon meg tudja hosszabbitani a jatekot, es a karja is megvan h barhova eldobja), a dobomozdulata miatt rendre pontatlan mind a labda helyezeseben, mind az idozitesben (ugye amikor a futokat a flatben nem talalta mar el tavaly).

Ebbol mar lattunk javulast (a dobomozdulata is mar osszeszedettebb, de vannak azert meg hibak), a Doylenak agyuzott 6-8 yardos passzok mar mennek, vagy a Pascal TD tegnap.
De lattunk azert par rovid passzt ami pontatlan volt, nem utemben talalta el az elkapot.
Mert ha Campbellnek le kell lassitania, akkor nem futja meg az 50 yard after catches TD-t. Amit ugye o elv adna (az extra, ha deep threatkent is hasznalhatnank).

De 2.meccse volt, 0 pre season tapasztalattal, szinte semmi edzessel es egy egyelore gyenge OL-el.
Es erre jott most ez a kurva serules...

Hatha rendben lesz hetvegere.



"One more piece of context... The Colts are also tied for second in fourth-down attempts inide the redzone since 2018, so that is obviously something to consider as well."



Avagy amikor azt a reszet meg erted az analitikanak, hogy neki kell menni, de a playhivashoz hulye vagy 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha tudunk végre a meccsekről beszélni 😊 akkor nekem is hiányzott eddig az első két meccsen valami. Reich a Philly-ben a Wentz-es évében messze a ligában a legtöbb RPO játékot futtatta. Amikor idejött, akkor még Luckkal is RPO-ztunk rendesen. Most viszont, az első két meccsen alig. Miért? Ezt például nem értem. Az RPO-nak meg lenne az az előnye is például, hogy a fal futást blokkolhat, amiben pl. Davenport sokkal jobb, mint passz blokkban...

Mindenesetre így sem a move the chain a gond offense oldalon eddig, hanem a befejezések. Első meccsen a Seattle kettővel, a másodikon a Rams egyel többet puntolt, mint mi, szóval kevesebb drive-unk állt meg pontszerzési távolságon kívül, mint az ellenfeleknek. Csak mégse tudtunk belőlük pontot felrakni.

(Köszi a korrekciót, akkor tényleg félre hallottam.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
De ha 2.1mp alatt ott vannak rajta - ahogy a videoban elhangzott - akkor mindenkin ott lennének, bárki is állna ott. Azt nem kéne csinálni, amit akkor csinál, amikor már rajta vannak. Menjen le a ***csába, vagy dobja ki, ne hősködjön.
peterk2005
Felrehallottad:
"Wentz was under pressure on 17 of his 39 dropbacks. The times he was kept clean: average time to throw 2.1 second [...] Time to throw when he was pressured was almost 4 seconds. [...] After 2 games, his average time to throw is 3 quarter of a second longer than Philip Rivers' was. "

Ez a jo resze, mmint h 2.1 alatt szabadult. Csak a hero ballok akkor jonnek, ha nem talal celpontot ennyi ido alatt.

En tovabbra is az early down passzok erolteteseben latom a siker kulcsat. Fussunk elonybol, amikor orat kell olni.
De egy jo 2 yados Taylor futas utan 2&8nal mar most, 2 meccs utan attol tartok, h agyonutik szegenyt...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
31:45tol beszelnek a mi meccsunkrol, es igazat adok Samnek (h Wentz sajat egeszsege karara probalja egyfolytaban meghosszabbitani a playt). Tenyleg tul injury prone Wentz ahhoz, hogy 0-24ben tolja a hero ballt, es ha nem vigyaz, a karrierje is veget erhet rovid idon belul.Borbinho
Egyetértek velük, tényleg ez van. Sajnos. (A tegnapi meccsen, a sérülése előtt legalább 3-4 playben morogtam azon, hogy mekkorákat kapott, a ***nak nem dobta ki a labdát, vagy ment le a fenébe a földre.) Ezt én egyébként nem injury prone-nak nevezném, mert nálam az injury prone az, akire ráfújnak és lesérül. Wentz nem ez, hanem herozik. Eszetlenül, és túlzásba esve. Én éppen abban reménykedtem, hogy Reich ezt majd kineveli belőle. Ami nem megy két meccs alatt, időbe telik, ezt is elfogadtam, úgyhogy előre aláírtam volna azt is, hogy a második meccsén még ezt látjuk, amit látunk. Ami miatt erősen elkezdtem én is kételkedni benne, az a covidos, nem oltós pillanat volt. Az ilyesmi nem arra utal, hogy tisztában lenne a helyzetével és / vagy hajlandó lenne a saját karrierje érdekében a szeretett edzőjére hallgatni... 😕 Ha ezt a rém egyszerű dolgot, hogy beszúratja azt a szerencsétlen oltást személyes ügyként kezeli, akkor mi rá a garancia, hogy bármi másban hallgat majd Reich-re? Csalódás, na. 😕 Mert amúgy amit a pályára tesz enélkül, az nekünk elég lenne. Már ez is. Nem miatta vesztettünk két meccset. Igaz nyerni se tudna nekünk, de azt az irányítót aligha igazoljuk le / tradeljük ide.

De mindig ez volt a fo gond vele, amikor meg megprobaltak ezt elvenni tole es berakni a rendszerbe, az elmult 20 ev legrosszabb QB idenyet hozta...:/ Ha nem vonzana a stilusa a nyomast is valszeg fos lenne a fal (osszeszokatlansag + Davenport), de igy ez kb halalos itelet. Ami azert boven varhato volt...
Borbinho
Ez viszont nem igaz szerintem. A hero ballozás nem "vonzza a nyomást". Az csak sérülés veszélyes. De ha 2.1mp alatt ott vannak rajta - ahogy a videoban elhangzott - akkor mindenkin ott lennének, bárki is állna ott. Azt nem kéne csinálni, amit akkor csinál, amikor már rajta vannak. Menjen le a ***csába, vagy dobja ki, ne hősködjön. (Tavaly egyébként nem akartak tőle elvenni a hero ballt. Éppenséggel több hero ball volt a játékában, mint korábban bármikor. Hero ball a négyzeten, annyira ,hogy már nem csak sérülés veszélyes volt, de szarul is játszott, szar döntéseket hozott. Itt ezt eddig nem csinálta.)

Igazad van. Teljesen mas meccseket nezunk. Ugy tunik, hogy masok is mas meccset neznek, mint te. Nyilvan mi vagyunk a hulyek. 😉 Tema lezarva reszemrol, nincs ertelme boncolgatni, falra hanyt borso. Igazad van mindenben, mindig igazad lesz. Jo szurkolast a szezonra.Stez
Nézd. Erre írhatnék egy rövid, tömöret is, de inkább írom úgy, hogy nincs én is "Ti". Egyének vannak. Te vagy, Borbinho van, Tony Adams van, én vagyok, Janek van, Empty van, stb.. Előfordul, hogy egyikőtökkel sem értek egyet. Előfordul az is, hogy valakivel igen, valakivel nem. És előfordul, hogy mindenkivel igen. Akármelyik is van, egyben biztos lehetsz. Tőlem soha nem fogod azt olvasni, hogy én hárman vagyok a véleményemmel, te egyedül, ergó nekünk van igazunk. Ha én egy véleményt leírok, akkor azt megindoklom. Szólj rám, ha nem teszem, de úgy gondolom keresned kell az ilyen esetet. Aztán vagy egyertértenek vele mások, vagy nem. Ha egyetértenek az is egy visszaigazolás, ha nem, az is egy visszaigazolás. De csak akkor, ha a válasz is indokolva van. A besértődéssel nem tudok mit kezdeni. Mutasd meg, hogy miért volt tényleg run-run-passz a múlt heti play hívásunk. Vagy mutasd meg, hogy az első RZ futásnál tényleg háromszor ugyanazt hívtuk, háromszor 8 emberes box ellen. Hidd el, ha megindoklod, akkor meg fogsz tudni győzni. Rém egyszerű az is, hogy miért: mert nem a véleményembe vagyok szerelmes, hanem egyszerűen látok valamit a szememmel a pályán, és amíg érthetően el nem mondja valaki, hogy amit láttam azt rosszul láttam, addig a szememnek hiszek.

Amitől viszont általában menekülök, az a kamaszos, besértődős reakció. Mert bennem semmi indulat nincs, akár neked, akár másnak írom le azt, amit gondolok. Ha ez zavar, untat, akkor ne válaszolj, ne reagálj rám és kész. Engem egyik sem zavar. Ha bármikor úgy döntesz, hogy ismét beszélgetni akarsz, csak postolj. Válaszolni fogok rá.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

31:45tol beszelnek a mi meccsunkrol, es igazat adok Samnek (h Wentz sajat egeszsege karara probalja egyfolytaban meghosszabbitani a playt).
Tenyleg tul injury prone Wentz ahhoz, hogy 0-24ben tolja a hero ballt, es ha nem vigyaz, a karrierje is veget erhet rovid idon belul.

De mindig ez volt a fo gond vele, amikor meg megprobaltak ezt elvenni tole es berakni a rendszerbe, az elmult 20 ev legrosszabb QB idenyet hozta...:/

Ha nem vonzana a stilusa a nyomast is valszeg fos lenne a fal (osszeszokatlansag + Davenport), de igy ez kb halalos itelet. Ami azert boven varhato volt...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....


😕
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Davenport eddig 19 engedett pressure 93 passzblock snapben.

De ami jobb, hogy true pass set-ekben 11 pressure 48 snapbol 😀

Castonzo karrier adatai:
382 pressure 6427 snapben, true pass setben 207 pressure 2498 snap alatt.

A snapek 5-8%aban engedett nyomast AC (ami teljesen embertelen szam), Davenport eddig 22-29%ban teszi ugyan ezt.

Ne mondjatok mar, h nem lenne ennel jobb opcio. Ha 10en allnank fel is elorebb lennenk....

Mas: edge rush snap szamok!
Banogu meg Turay valszeg szendvicsbe vagtak Eberflus lanyat (feleseget?), mert tovabbra se kapnak semmi lehetoseget.
Helyette az egy eves szerzodesen levo AQM a kezdo.

Olyan mintha iden rajottek volna, h ebbe a defbe igazabol nem kell egy ~250 fontos speedrusher, tenyleg csak a speed csomagokba, 3&hosszuakra, mert amugy tul nagy kockazat ha nincs a futas ellen jol dolgozo ket DE.
Azt felejtettek el, h szar a vedelem ezert nem nagyon vannak 3&hosszu helyzetek 😀

Csak akkor fasznak huztuk be mindkettot 2.korben, back to back evekben. Mert Paye meg Dayo egyertelmuen a nagyobb darab DEket kepviselik, akiket akar kozepre is lehetne rakni.

Turaynek sztem ennyi volt az NFL palyafutas, sajnos rament a karrierje a serulesere. A Pats meg talan ad neki eselyt (de csak mert Rutgerses volt 😀).

Lewis iden sokat jatszhat, mert neki legalabb illik a felepitese a rendszerbe.
Csak utana fizetnel-e neki evi 13-15 milliot? En a harmadat sem.

Banogut meg sztem megprobaljuk elcserelni meg iden, az h 1.5evig van meg szerzodese csabito lehet 1 pass rush needes csapatba (ertekben nyilvan egy kondicios 7.kor johetne csak, de legalabb latnank Ballardon, hogy hajlando beismerni a hibai).

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Kicsit off de akkor az eagles sb runt melyik edzo csinálta? Mert DP megbukott Reich is szar edzo.
Janek
Reich azelőtt is szar volt h Phillybe került, az a hányadék, amit offense címszó alatt pályára küldött a Chargersnél (pedig semmi nem változott, csak előre kellett lépnie Whisenhunt helyére), az a mai napig képes megemelni a vérnyomásom.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kicsit off de akkor az eagles sb runt melyik edzo csinálta? Mert DP megbukott Reich is szar edzo.
Janek
Az Foles erdeme 100%ban 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Kicsit off de akkor az eagles sb runt melyik edzo csinálta? Mert DP megbukott Reich is szar edzo.

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazad van. Teljesen mas meccseket nezunk. Ugy tunik, hogy masok is mas meccset neznek, mint te. Nyilvan mi vagyunk a hulyek. 😉
Tema lezarva reszemrol, nincs ertelme boncolgatni, falra hanyt borso. Igazad van mindenben, mindig igazad lesz.
Jo szurkolast a szezonra.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha szamodra logikus reakcio ezekre az, hogy nem garancia, hogy XY jobb lett volna, mint Z, akkor nincs mirol beszelgetni. Ez az a kozhely, amit a vilag osszes allitolagos tevedesere vagy hibajara durrogtathato, mindekozben pontosan ugyanugy kitorolheted vele a segged, mint azzal, hogy egyebkent arra sincsen semmi garancia, hogy XY ne lett volna jobb Z-nel. Csak ez egy olyan dolog, hogy megmosolyogtato ezt elloni peldaul egy Tevi- vagy Davenport-fele jatekosnal, akik nem fiatalok, nem elso vagy masodevesek, akik az elmult jo par evben kritikan aluli teljesitmenyt mutattak, barhol jatszottak, es egesz egyszeruen nem volt csapat, amely ellen jo produkciot mutattak volna fel.Stez
Ez világos. De az is, hogy Davenport és Tevi _cserének_ jöttek ide. Nem kezdőnek. Illetve néhány meccses kezdőnek. Ahogy például Herron a Patriotsba Brown mögé, aki k*rvasz*r, de majd jön vissza Brown valamikor. És nincs GM-ezés, hogy el lett baszarintva az offseason emiatt. Cserének jött, ennyit lehetett rá költeni, ezzel kell élni. Ha a kezdő falember kiesik / még nem egészséges, akkor a csere attól csere, hogy nem képes korrektül pótolni. Ha képes lenne, akkor nem csere lenne. (Ezzel NEM azt mondom, hogy egy falnak feltétlenül össze kell esnie egy kieső kezdőtől! Sőt, én szoktam itt mondani, hogy Castonzo visszavonulását meg kell tudni oldani úgy is, hogy nem igazolunk feltétlenül egy ugyanolyan jót. Viszont figyelembe tudom venni - miközben marhára bosszant /idegesít -, hogy a támadó fal összeállása idő, és ha a training campben 1-2 napjuk se volt erre, akkor annak ez az eredménye, és nem kezdek vacillálni, hogy ha Davenport helyett tudomisénmelyik másik csere kaliber lenne itt, akkor jobb lenne. Megjegyzem a falunk tavaly év elején is szenvedett, akkor se tudtunk rendesen futni. Nem csak azért nem ment mert Mack lesérült és Taylor még gyenge volt, hanem azért sem, mert a fal sem játszott jól. Tessék megnézni a YPC, 3rd down futások, RZ futások hatékonyságát az első 8 meccsünkön és az utána jövő 8 meccsen. Nem Taylor feljavulása miatt javult akkorát. Idén annyival rosszabb, hogy a védőfalak - ahol nem voltak sérültek - tudtak edzőtáborozni, mi nem.)

(Most az lenyegtelen, hogy Fishert osszedrotoztak, mert itt az alapgondolkodas az volt, hogy meccseket hagy ki, es addig meg Teviek jatszanak. Tehat az alapgondolkodas mutat ra, hogy igenis fel vallrol volt veve ez a tema Ballard szemeben.)Stez
Ez nettó hülyeség. Fisher a 2. meccsén már játszott. Nehogy már probléma fél vállról kezelése legyen, hogy valaki nem tudott az első meccsén pályán lenni. Akkor sem lenne az, ha hat meccsen nem játszott volna. Ez nem fél vállról kezelés, hanem egy rizikó vállalás. Amiből idényenként 30-at vállalnak be. Majd idény végén, ha Fiseh lóf*szt sem ér, Paye csendes hátsó körösnek néz ki, és két-három rookie falember virít majd a ligában olyan, akit Paye után húztak ki, akkor lesz értelme arról beszélni, hogy hiba volt bevállalni ezt a rizikót. Most az ég világon semmi.

En egyebkent nem irtam be Williams nevet, de beirhattam volna. Ellenben beirhatnek masik tiz OT-t peldaul. (Ott mondjuk kurvara semmi ertelme, irhatok tizcsilliardat is, ha barmelyikre odavagod, hogy nem garancia. 😀 Ezert nincs is ertelme vitatkoznunk, igy, ha tulsagosan is felteteles modban gondolkozol. De mindegy, teljesen maskepp latjuk, sosem fogunk egyeterteni.Stez
Nem odavágom, hanem állítom. Ha tudsz olyant mondani, aki _értelmezhető eséllyel_ jobb megoldás lett volna Fishernél, akkor hallgatlak. Mert ő a kezdő, nem Davenport. Ha Fishernél jobb elképzelésed van, mondjad, de arra nem vagyok kíváncsi, hogy Davenport helyett lehetett volna tudomisén melyik hasonló, de szerinted jobb csere embert hozni, mert ezen vitázni vicc. Ahogy arról is, ha azon vitáznánk, hogy a depth chart 6. CB igazolása elbaszott dolog volt, mert éppen pályán kell lennie, mert kiesett előle a kezdő.

Es igen, ami a playhivast illeti, oriasi hiba volt kozepre futni. Nem vagy hulye, ne is tettesd magad annak, se vaknak. Tudod jol, hogy teljesen mas a palya kozepen futni kozepen, mint egy yardrol, ahol az ellenfel kilenc jatekosa a boxban all, hiszen helyuk sem lenne, hogy ne ott alljanak. Egyszer hivsz kozepre futast, nem baj, talan meg az sem, ha ketszer, hiszen a faladban bzol, papiron jo, a futod is. De hogy haromszor ugyanazt a szart le akard nyomni az ellenfel torkan ugy, hogy kozben latod es tudod, hogy Donald azonnal benyomja a faladat, es rogton kialakul egy gocpont abbol, a front tovabbi resze pedig egy masodperc alatt teljesen szetzilalja a falat, az egesz egyszeruen naiv gondolat, hogy te igenis megprobalod lenyomni az ellenfel torkan.Stez
Múlt héten megtettem, hogy a "run. run, passz"-ra összeszedtem a hívásokat. Ne várd el, hogy megint részletesen megtegyem.😊 Nézd vissza a játékokat. Nem volt 8 ember a boxban, és a három futás három különböző gapre, három különböző blokk-kiosztásra ment.

Mint ahogy teljes mertekig erezheto volt az elmult 120 percben az is, hogy Wentzet Reich nem engedi jatszani.Stez
Azt hiszem mi más meccseket nézünk. Szerintem éppenséggel inkább túl lazára engedi, túl sokat enged neki variálni. (Az "engedi játszani" az nálam ezt jelenti, nem azt, amit annak idején Schotty csinált Luck-al, hogy behívta neki sorban az 5 meg 7 lépéses komplex concepteket, aztán oldjad meg baszki, mindegy, hogy a fal tud-e tartani vagy sem.) Javaslok valamit. Nézzük meg, hogy tegnap McVay mit hívott Staffordnak. Beszéljük meg, hogy Stafford mennyire volt "szabadon engedve", konkrétan miben és hogyan. Aztán nézzük meg, hogy ehhez képest Wentznek mi volt hívva, és mit csinált. Oké?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amugy azt meg kell hagyni, kevesebb nagyobb faszsagot lattam mint amikor a Taylornal konnyebb Matthew Adams (ST asz meg backup LB) volt a fullback goal line-nal 😀

Majdnem annyira jo playhivas volt mint a shovel passz a Rams linebackernek 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mint ahogy teljes mertekig erezheto volt az elmult 120 percben az is, hogy Wentzet Reich nem engedi jatszani. Hogy miert, ez lenyegtelen, mert ez igy is ugy is gaz. Idekonyorogtel kurva dragan egy kubet, hasznald a gyereket. Bizzal meg benne. Nem egy 18 eves baromrol van szo, aki azt se tudja, hogy melyik bolygon van, mert hogy nem dobalt az edzotaborban. Ha Wentz ugyes, akkor ket het alatt igenis belejon annyira, hogy elvigye a tamadosort.
Stez
Itt van a kutys elasva.
Mert habar abban igazad van, hogy Wentz nem rookie, de ugy van kezelve.

Ezert nincs win now, ezert nem szamit az idei ev Reicheknek.
Sot, ilyen szempontbol a kovetkezo ev se szamit, hisz 4 eves szerzodese van Wentznek (es most mar Reicheknek is).
Reichek a kovi 10+ ev QBjat latjak benne, csak ehhez kell 2 ev, hogy kideruljon, valos-e.
Ha ne adj isten nem o lesz a kovi 10 ev Colts QBja... Na akkor lesz itt fejhullas es teljes rebuild, Ballard es Reich nelkul (2023ban).

Csak ez szerintem Irsay meg a szurkolok arcul csapasa, amitasa (mmint hogy tolunk 2 buffer szezont)

De en ezt a csere ota igy latom, es az offseason + a szezon kezdete is csak megerositett ebben.

Persze a serulesek, osszeszokatlansag, covid es egyeb okok miatt ez egy "it is what it is" szezon, csak ott a bibi, hogy kb marcius ota ez volt megalapozva.

Most csak learatjuk a megerdemelt baberokat.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."