Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Gilmoret kivágta a pats, hozzá mit szólnátok, a seconderynkre ráférne az erősítés

Kóra Tibor
több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 198
Azért a fórum hallgatása sok mindent elmond erről a győzelemről.
Azt olvastam hogy "A Colts végre elkezdte megtalálni önmagát". Legyen így. Mindenesetre nem egy felvillanyozó győzelem volt ez hanem inkább egy "jó hogy nem vert minket meg ez a csapat, mert az már a legalja lett volna".

Crish Reed nagyon pofásan helytállt BigQ helyén.
Leonardot nem tudom, hogy csak nem figyeltem eléggé, vagy totál el van tűnve. Volt egy gyönyörű olvasása, amiből majdnem pick lett, de ezen kívül nem emlékszek másra.

Külön öröm, hogy végre elkezdtük a nagydarab célpontokat használni RedZoneban.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nyertünk, ami idény előtt nem tűnt olyan egyértelműnek, mint amilyen a meccs lett. Jacoby ma cserébbnek nézett ki, mint nálunk, pedig az a léc se volt magasan.

A védelem 3 negyedig megtette amit kell. Még azt is mondom, jól játszottak, bár nehéz viszonyítani, hogy 3 top5/top10 offense után mit ér ez ellen a Dolphins ellen jól játszani. Majd meglátjuk. A negyedik negyedre mindenesetre ők befejezték a meccset, mert az utolsó 2 drive védekezése egy vicc volt. Felejtsük is el.

Az offense folytatja a köhögő dízel üzemmódot. Ha éppen megy a blokk és tudunk futni, akkor elindul, és akkor elkezd működni futás mellett a rövid passz, és még közép mély játékokra is van idő. De ha gázt kéne adni, akkor jobbára fulladozik, leáll. A fal persze egy alap probléma, de mindenkin azt érzem, hogy keregélik egymást és a saját formát is. Egy jó játék, egy ez meg mi volt felváltva. Wentz időnként pontatlan is, és még mindig vagy megrajzolt első célpont, vagy Pittman van. Plusz érezhetően minimum programon is van. De legalább a RZ drive-okat, amit meg kell csinálni, azokat most megcsináltuk. Sokat kell még ebből fejlődni, ez kevés.

Közben a Titans meg bukott egyet a Jets ellen. Nagyjából akkora WTF, mint a mi tavalyi nyitó fordulóbeli jacksonville-i vereségünk. Talán nagyobb is.

(Amúgy nem tudom mi volt ma az irányítókkal, nézve a körkapcsolást, szinte mindegyik feltűnően pontatlankodott. Bokához dobott, fél méterre elé/fölé dobott labdák sora, szinte mindenkitől. Rutinos QB-któl is. A Chiefs meccset nem követtem, a pontok alapján Maho azért hozta magát valószínűleg.)

u.i.:
The Colts have allowed 2+ pass TD in 8 straight games (T-longest streak in Colts history). Mr Ballard / Mr Eberflus, ideje lesz dönteni, hogy mi hiányzik. A talent kevés vagy a passrush ergya és nem segít, vagy a secondary képzést kell javítani, vagy sematikusan váltani. Vagy mindegyiket.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
NYERTÜNK (egy kurva gyenge Dolphins ellen).
Bence94
A csoportból egyedüliként. Az AFC South-nak komoly esélye van egy negatív mérleges PO-ra.
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
NYERTÜNK (egy kurva gyenge Dolphins ellen).
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Se kedvem se időm most hosszabb elemezést írni, ezért csak pár sorban összefoglalom a gondolataim:
szerintem a Dolphins védelme a legjobb az eddigi ellenfeleink közül (szorosan utánuk a Rams), sérültünk annyi mint égen a csillag, így sok jóra nem számítok.

Ha tudunk futni, akkor nyerhetünk, sőt, jó esélyünk is lenne. De felforgatott támadófallal necces lesz. A védelmünkön valszeg nem lesz akkora nyomás szerencsére, Jacoby nem nagyon szereti elengedni a mély lasztikat.
Persze ha csomó missed tackle lesz megint, és a 3 yardos passzokból hozzák a first downokat, akkor szenvedős lehet.

Nagyon gyenge a 'Phins támadófala, de nálunk AQM + Lewis/Turay lesznek a kezdő edge-ek, kíváncsi vagyok mennyi nyomást tudnak generálni majd. Nem lennék meglepve ha megint kurva sokat blitzelnénk (ami ugye nem jellemző Eberflusra, mégis hozzányúlt idén), főleg ha az elején nem jönne a nyomás 4 emberes pass rushból.


Tipp: nézhetetlen meccsen, ahol több YAC-ot hoznak majd mindkét csapat támadói mint amennyit a levegőben lesz a laszti:
Dolphins 23:20 Colts

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Big Q -> IR
szerintem kukázzuk a szezont és a kármentesítés első lépéseként Hudley kezdjen.
uatu
Nagyot neztem amikor kijott a hir, mert tegnap azt mondta Reich h jol halad Nelson felepulese, es van esely h mar a Ravens ellen jatszhat jovo heten.
Erre masnap IR.
Borbinho
Same old Colts...
uatu
Na pont ezt akartam írni, hogy mintha már lett volna itt ilyen

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Big Q -> IR
szerintem kukázzuk a szezont és a kármentesítés első lépéseként Hudley kezdjen.
uatu
Nagyot neztem amikor kijott a hir, mert tegnap azt mondta Reich h jol halad Nelson felepulese, es van esely h mar a Ravens ellen jatszhat jovo heten.
Erre masnap IR.
Borbinho
Same old Colts...
uatu
Amugy en lassan kinezem Reichekbol h hazudnanak Wentznek es kikuldenek szakadt bokaval is, mint h megint kikapjunk 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Big Q -> IR
szerintem kukázzuk a szezont és a kármentesítés első lépéseként Hudley kezdjen.
uatu
Nagyot neztem amikor kijott a hir, mert tegnap azt mondta Reich h jol halad Nelson felepulese, es van esely h mar a Ravens ellen jatszhat jovo heten.
Erre masnap IR.
Borbinho
Same old Colts...
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Big Q -> IR
szerintem kukázzuk a szezont és a kármentesítés első lépéseként Hudley kezdjen.
uatu
Nagyot neztem amikor kijott a hir, mert tegnap azt mondta Reich h jol halad Nelson felepulese, day-to-day a jelenlegi allapota, es van esely h mar a Ravens ellen jatszhat jovo heten.
Erre masnap IR.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Big Q -> IR
szerintem kukázzuk a szezont és a kármentesítés első lépéseként Hudley kezdjen.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan


Az O-Lineból egyedül Kelly egészséges, ismerve őt, már nem sokáig.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 198

Bence94
Mehetne az Eagles-höz egy 2. körért, ami 1.-re változik ha Wentz a playeink 70%-ban a pályán van.
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Egy par gondolat hogy vegre megneztem.
Buckner igen, DL nem dolgozott meg a penzeert, sot ha kivenenk a csapatbol akkor kb nulla negativ eredmennyel jart volna ezen a meccsen. Ellenben a D legjobb jatekosanal akit ha nem lett volna akkor +100 yardot kaptok. Blackmon akinel csoda ahogy dolgozott Henry-n.

De magaval konkretan a meccsel nem foglalkozva csak az altalanossagok folytatodasarol.
A fal gyenge, most az LT volt a legrosszabb a hazi versenyen. A tobb TE-s felallas mukodik, de nem sokszor jon es kellene jobb oda 2.-nak hogy hosszabb tavon is mukodjon. Egyertelmu passzszituban az O kilatastalan es itt szepen sorban mindenkit elo lehetne venni, nincs kivetel. A legjobb jatekosaitok a futok. De ezt itt reszekre bontva. 1.) a futasok ha mukodnek akkor ok nagyon szepen hozzatesznek es oriasi jatekok, ha nem akkor is hoznak plussz yardokat dogivel az elso contact utan. Ezek nelkul kb halott lett volna a jatekotok megint. 2.) A passzjateknal detto es ok a legjobbak es ez oriasi kritika a tobbi elkaponak. 3.) blokkolas az fertelmes kivitelezesben es olvasasban is. A cdown passzra kimozdulas is rossz, de a kettot osszehuzva meg a jelzot sem talalom.

Wentz nem Mahomes az biztos nem korai kijelenteni. De az evad elott Tanehill teljesitmenye volt a cel. Tane itt az egyertelmu passzszitukban nem volt orult jo es szerintem Wentz tudna amit o, de latszik hogy kell neki a tiszta zseb mert nelkule nem eleg jo es o nem tudja meghosszabbitani a jatekot hogy ne legyen serulesveszelyes es kellene a futas. Viszont a 2 QB jateka kozotti kulonbseg nagyjat a kiszolgalo szemelyzet okozza a OC/Elkapok/OL es futas. Ez egy korfolyamat ahol mindenkit egyenkent elo lehet venni ( es felmenteni ) es legrosszabb esetben egyszerre is. Ebbe a korfolyamatba barhol bekapcsolodva, de az ev eleji kerdesek merulnek fel.

A szezon nincs veszve meg de tulsagosan kozel jartok hozza.
több mint 2 éve
Rynald Indianapolis Colts 239
Eric Eager a PFF Forecast tegnap ejjeli reszeben:
Carson Wentz is the most unwatchable player in the NFL besides Big Ben. He's dreadful.

Amen
Borbinho
Szerintem meg Reich offense az, még Luckot is visszafogta ezen a téren
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eric Eager a PFF Forecast tegnap ejjeli reszeben:
Carson Wentz is the most unwatchable player in the NFL besides Big Ben. He's dreadful.

Amen

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem akarok belegondolni abba a variációba, hogy top 5 ös pickünk lesz, és át kell passzolni a Philynek.
Az eszméletlen nagy fiaskó lenne, és abba garantáltan belebukna az edzői gárda.
Tony Adams
Top 5 sztem biztos nem lesz, top 10 koruli lesz ahogy a szezon elott kalkulaltunk, 6-11 8-9 korul.

Ha nem serul meg Wentz, akkor menni fog az elso kor, ezzel jobb megbaratkozni (ezert utalta itt mindenki ezt a cseret tobbek kozt).
Egyszeruen tul nagy blama lenne, hogy 2.+3.korert hoztal egy QBt akit ev kozben leultetsz. Plusz akkor jovore fixen ki kellene rakni, 15 misis dead moneyval.

Az egyetlen eselyt akkor latom erre, ha gyozelem nelkul allnank harcban az 1/1ert, ugy hogy addigra a csapat mar elengedte a szezont.

Akkor benne van, de az esetben ki kellene rugni Reichet a szezon utan, ami szinten nem lenne olcso.

De mivel 2 eves tervrol van szo, sztem Wentz-cel (es elso kor nelkul) megyunk neki a kovi szezonnak is.

2026ban jon a kis Manning, az mar mindjart itt van 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Játszotok 4 meccset a JAX HOU duóval. Emellé még biztos beesnek győzelmek, sztem top10-ben nem fogtok tudni húzni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem akarok belegondolni abba a variációba, hogy top 5 ös pickünk lesz, és át kell passzolni a Philynek.
Az eszméletlen nagy fiaskó lenne, és abba garantáltan belebukna az edzői gárda.
Tony Adams
Abba GM is bele kell, ha ő akarta Wentzet, ha nem.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Nem akarok belegondolni abba a variációba, hogy top 5 ös pickünk lesz, és át kell passzolni a Philynek.
Az eszméletlen nagy fiaskó lenne, és abba garantáltan belebukna az edzői gárda.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Titans vedelem 2018 decembere ota nem engedett olyan keves yardot, mint tegnap.
Kozben a Seahawks elitnek tuno vedelmet a Titans meg a Vikings is bearazta.

Azert ez eleg szarul fest offensive HCval

Ha nem lett volna 3 turnover, kikapunkb kb 38-3ra tegnap.


Brissett amugy eleg jonak tunt a Raiders ellen, azt meg nem tudom hogy fogunk yardokat/pontokat szerezni a Dolphins vedelem ellen.

Pedig oriasi szukseg lenne arra a gyozelemre, hogy ne essen szet feltav elott az oltozo.
A kovi 7 meccsbol 4et nyerni kellene, hogy maradjon PO eselyunk.

A csoportmeccsek szamitanak ugy is, de komoly valtozasokra van szukseg, ha POzni szeretnenk iden.
Borbinho
Ne tudom hogy a Seahawks védelme - a liga legeslegrosszabb DC-jével - melyik tv-ben tűnt elitnek? 😊
Willie Parker
Nem latogatod a topikot ezek szerint 😊
Ket hettel ezelott, a mi meccsunkon, ahol 10 QB hitet hoztak meg 3.5es atlaggal futottunk.

Persze mar akkor is irtuk, hogy eleg aggaszto elojel.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
A Titans vedelem 2018 decembere ota nem engedett olyan keves yardot, mint tegnap.
Kozben a Seahawks elitnek tuno vedelmet a Titans meg a Vikings is bearazta.

Azert ez eleg szarul fest offensive HCval

Ha nem lett volna 3 turnover, kikapunkb kb 38-3ra tegnap.


Brissett amugy eleg jonak tunt a Raiders ellen, azt meg nem tudom hogy fogunk yardokat/pontokat szerezni a Dolphins vedelem ellen.

Pedig oriasi szukseg lenne arra a gyozelemre, hogy ne essen szet feltav elott az oltozo.
A kovi 7 meccsbol 4et nyerni kellene, hogy maradjon PO eselyunk.

A csoportmeccsek szamitanak ugy is, de komoly valtozasokra van szukseg, ha POzni szeretnenk iden.
Borbinho
Ne tudom hogy a Seahawks védelme - a liga legeslegrosszabb DC-jével - melyik tv-ben tűnt elitnek? 😊