Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Indianapolis Colts

50 feliratkozó

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 49 039 — Whoops, looks like something went wrong.
El ne kezdj nekem most bezzeg Wentz-ezni azok után, hogy tavaly egész idényben köpködted. 😀
peterk2005 udvari bolond
Felreertesz, ez egy Fire Reich-ezes volt
Borbinho
Optimális irányba indult a topik. 👍
empty taxi
Masfel-ket eve ebbe az iranyba dolt a topik, egyedul peterk maradt, aki abban remenykedik minden masodik heten, hogy majd hirtelen palfordulas all be Reichnel, es megint kiegyensulyozott es jo lesz, illetve mindig ha jon egy jo meccse, meghosszabbodik benne a „turelmi ido”, aztan megint hinni akar Reichben. 😊

Emiatt ki sem akarja mondani sosem, hogy akkor ki kellene rugni.

EN is sokaig hittem Reichben, meg a hullamzas ellenere is, de az emlitett masfel eve igazabol mar elengedtem ot HC-kent, meg egy-egy jo meccse mellett is hibazik annyit, hogy nem igazan tudom azt hinni, hogy vele ez a Colts barmikor is komoly contender lesz.

Vagyis de, Luck utolso eveben el tudtam hinni, akkor iszonyat sokat lattam a csapatban. De ez a Luck-magia volt sajnos, nem a Reich-magia.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
El ne kezdj nekem most bezzeg Wentz-ezni azok után, hogy tavaly egész idényben köpködted. 😀
peterk2005 udvari bolond
Felreertesz, ez egy Fire Reich-ezes volt
Borbinho
Optimális irányba indult a topik. 👍


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 49 039 — Whoops, looks like something went wrong.
A Colts fanbase már Reich alkalmatlanságáról dumál, én azért ezzel még várnék. Egyrészt nem Reich óta van bajunk az év kezdésekkel, hanem korább óta, másrészt ötödik éve ötödik irányító, pár nappal idény kezdet előtt visszavonuló Luckon át edzés nélkül pályára lépő Wentzig volt itt minden idénykezdetkor.
peterk2005 udvari bolond
Nyilván egy meccs után nem kell temetni a szezont. A korábbi szezonnyitók után egyébként mindig sikerült egy jelentős szintet lépni, és ez remélhetőleg most is így lesz. Csak kérdés hogy mire lesz ez elég, mert most már kevés egy épp hogy pozitív mérlegű szezon, rájátszás kell. És ahhoz a Texansnál meg jóval erősebb csapatokon keresztül vezet az út.
A szurkolóknak szerintem elfogyott a türelmük. Gyakorlatilag a csapat ott folytatta a szezont ahol Jacksonvilleben abbahagyta, és hát nem erről volt szó, sőt. Kettő dolgot nem tud megtenni a csapat kb 8 éve (mióta Luck elkezdett lesérülni): megnyerni az idénynyitót és győzni Jacksonvilleben. Ennél könnyebb ellenfelet kérni se lehetett volna, nagyjából ugyanez a csapat két meccsen három pontot tett fel tavaly. És őket nem tudják legyőzni. Ezek után hogy lehet reálisan bízni abban hogy Jacksonvilleben majd pont most szakad meg a rossz sorozat? Márpedig ezek a győzelmek duplán fontosak, hiszen csoportmeccsek, és egyébként se kéne megint az elején hátrányba kerülni. A csapat ugyanazokat a hibákat követi el évről évre, és nincs semmi haladás.
Reich pedig mintha visszafelé menne az időben. Az első éve szerintem jó volt, mondjuk ott Luck megkönnyítette a dolgát, de egy alakuló rostert ráncba szedett. Még a második éve is korrektre sikerült, ott Brissetten meg Vinatierin mentek el javarészt a meccsek. Viszont onnantól kezdve valami elkezdett félrecsúszni, egész egyszerűen sokszor nem ülnek a döntései. Kockáztat amikor nem kéne, és nem kockáztat mikor meg igen. Most is kiküldte Ryant oldalra, kb elkapónak. Ezzel mit akart, de most komolyan? Rengeteg példát lehetne sorolni, amikor nekiment negyedikre (ami nem baj) és hülyeséget csinált a csapat. Lehet hogy plnem ő mondta Wentznek hogy kezdjen el hősködni, de ő készíti fel, és elevő akarta a csapatba. Ott volt a Rams elleni bénázás, vagy pl a Texans ellen 2020-ban volt egy negyedik kísérlet, aminél Burton blokkolt Hinesnak wildcat felállásban. Miközben ott van Taylor és MOC.. A csapat évek óta tökön lövi magát, és hát úgy látszik hogy nincsenek rendesen felkészítve a meccsekre.
Szóval ezek elég komoly hibák, idegesítőek is, és egyelőre nincs javulás. Az embernek sokszor olyan érzése van, hogy Reich okosabbnak gondolja magát az ellenfélnél, és pont ezért behív valami trükkös játékot, amit pont ott és akkor nem kéne. Érdekes módon Bellichik ellen nem volt ilyen probléma - nyilván akkor fel se merült hogy ki a nagyobb tekintély, és ennek megfelelően nem gondolta túl a meccset.
Nyilván nem lehet elkergetni egy döntetlen után, és remélhetőleg mutat fejlődést, de
a) ez az utolsó esélye, ha idén nem lesz rájátszás akkor repülni fog
b) én nem érzem azt hogy vele egyáltalán a bajnoki cím közelébe kerülhetnénk, a plafon egy divionional round, de már az is nagy meglepetés lenne.
Baba Yaga
Hat igen, a problema ez, Reich. Es ne is adjuk elo, hogy na, ez uj es hat az elso fordulo, de majd aztan osszeszedi magat. Mert Reich ket eve stabilan lejtmenetben van. Igen, teny, hogy vannak jo meccsei, amikor alomszeruen hivja a jatekokat es minden ul, de alapvetoen en egyre tobbszor latom azt, hogy a papiron 60-40 koruli meccseken, illetve az eselytelenebbnek velt rivalisok ellen rendre csodot mond. Es annyira vakon van, mintha teljesen mast csinalt volna az elmult honapokban, hetekben, napokban es nem adott ellenfelre keszult volna.

Egesz egyszeruen nincsen valasza arra, ha valaki belepiszkit az o kis planjebe. Tegnap sem volt valasza ra egyaltalan. Es meg igy is nyerhettunk volna, legalabb negyszer.

En mostmar kifejezetten Reichben latom azt, hogy visszafogja a csapatot. Megkapta Riverst, arra volt kepes, amire. Konyorgott a szerelmeert, megkapta, oriasit blamaztak ketten, arra voltak kepesek, amire. Egy Jaguars jelentette a megugorhatatlan akadalyt. Most megkapta Ryant, akinek a jatekan tokeletesen erezheto volt, hogy Reich soft callingja nem az o vilaga. Ryan azert vilag eleteben agresszivabb jatekos volt, aki szerette a medium passzokat, kereste rogton a first down lehetoseget, ez nyilvan azert is volt, mert remek elkapoi voltak evekig.

Reich viszont nem ezt erolteti es oszinten, ez nem fekszik Ryannek. Sok keresztuftas, screen szarasig, 3-5-7 yardos rovid utvonalak, rovid utempasszok jellemzik fokent Reich rendszeret, ezert is mondjak nagyon iranyitobarat szisztemanak evek ota, de ez az egresszivebb jatekosokbol felemast teljesitmenyt fog kihozni. Meg lehet nezni, hogy az elso felidoben ez a benazas mibe kerult Ryannek, es azt is, hogy a masodik felidoben, amikor elkezdhetett dobalni medium labdakat, akkor mennyivel hatekonyabban tudtunk haladni.

De ami engem legfokepp idegesit, es ezt irtam tegnap is, az az, hogy en ket-harom eve folyamatosan azt erzem, hogy Reich egesz egyszeruen nem tanul a hibaibol. Nem tanul abbol, hogy lemeccselik, hogy olvassak a hivasait, ha valami haromszor rossz, akkor sem engedi el, csinalja negyedszerre is (Ryan nagyot hibazott a pickjenel peldaul, de amikor a falember kezebe dobta a labdat, az pontosan pelda volt erre, mert egy felido alatt Reich negyedszerre-otodszorre hivta be ugyanazt a screen passzt. Eselotte a legutobbi ket probalkozas is pitianer yardot hozott.

Nekem Reich egesz egyszeruen tulsagosan hullamzo mostmar, es a baj nem az, hogy egyszer nagyon jo, egyszer meg csak atlagos, hanem hogy idenyenkent legalabb hat meccs van, amin vagy teljes egeszeben vakon van, vagy kell neki legalabb egy felido, amig atmegy agresszivbe es normalisan elkezdi hivni a jatekokat. De ez egy ilyen Coltsnak, ami nem top, ahol nincs elit kube, aki megoldja egyedul is ha kell, tehat egy ilyen Coltsnal ez egesz egyszeruen sok lesz, mert nem annyira eros keretek ezek az elmult 2-3 evben, hogy megengedhessuk magunkak a 30-37 percnyi betlizest.

Most hoztunk egy ikszet, de nyugodtan megkoszonhetjuk Millsnek es a Houstonnak, mert ha itt egy kicsit is tokosebb iranyito dobal tegnap, akkor siman kapunk 35-40-et sajnos.

Tudnam sorolni a tegnapi betliket (Pierce, Ryan 3 negyedig, gyenge pass rush a 3. negyedig, egeszen siralmas Blackmon, sok buta flag, etc.), de en ugy gondolom, hogy itt a fo problemaforras az Reich. Es ugy gondolom, hogy amig o lesz a vezetoedzo, addig a Colts pont egy Riverssel is tapasztalt kozepszeru csapat lesz, ami egy 8-9 W-re kepes, wild carddal bemehet a playoffba, de ott 1-2 kornel tovabb nem fog eljutni.

Evek ota nezzuk Reichet, allandoan csak jon az eloadas meg a pozitivkodas, hogy na, majd most, mert most van Rivers, vagy van Ryan. Bla-bla, ez csak idohuzas, semmi tobb. Pont egyertelmuen kiderult ennyi ido alatt, hogy alkalmas-e, illetve jo edzo-e Reich. Szerintem nem az. Ismetlem, szerintem. Tehat ez egy szubjektiv velemeny, meg mielott jonne a szokasos aloadas, hogy marpedig Reich egy zsenialis pali.

Ugyhogy nalam a jovo januari kotelezo elso lepes az o kirugasa. Amig o itt lesz, szerintem tenylegesen egyrol a kettore nem fogunk tudni lepni, Ryan ide vagy oda.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
El ne kezdj nekem most bezzeg Wentz-ezni azok után, hogy tavaly egész idényben köpködted. 😀
peterk2005 udvari bolond
Felreertesz, ez egy Fire Reich-ezes volt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
A Colts fanbase már Reich alkalmatlanságáról dumál, én azért ezzel még várnék. Egyrészt nem Reich óta van bajunk az év kezdésekkel, hanem korább óta, másrészt ötödik éve ötödik irányító, pár nappal idény kezdet előtt visszavonuló Luckon át edzés nélkül pályára lépő Wentzig volt itt minden idénykezdetkor.
peterk2005 udvari bolond
Nyilván egy meccs után nem kell temetni a szezont. A korábbi szezonnyitók után egyébként mindig sikerült egy jelentős szintet lépni, és ez remélhetőleg most is így lesz. Csak kérdés hogy mire lesz ez elég, mert most már kevés egy épp hogy pozitív mérlegű szezon, rájátszás kell. És ahhoz a Texansnál meg jóval erősebb csapatokon keresztül vezet az út.
A szurkolóknak szerintem elfogyott a türelmük. Gyakorlatilag a csapat ott folytatta a szezont ahol Jacksonvilleben abbahagyta, és hát nem erről volt szó, sőt. Kettő dolgot nem tud megtenni a csapat kb 8 éve (mióta Luck elkezdett lesérülni): megnyerni az idénynyitót és győzni Jacksonvilleben. Ennél könnyebb ellenfelet kérni se lehetett volna, nagyjából ugyanez a csapat két meccsen három pontot tett fel tavaly. És őket nem tudják legyőzni. Ezek után hogy lehet reálisan bízni abban hogy Jacksonvilleben majd pont most szakad meg a rossz sorozat? Márpedig ezek a győzelmek duplán fontosak, hiszen csoportmeccsek, és egyébként se kéne megint az elején hátrányba kerülni. A csapat ugyanazokat a hibákat követi el évről évre, és nincs semmi haladás.
Reich pedig mintha visszafelé menne az időben. Az első éve szerintem jó volt, mondjuk ott Luck megkönnyítette a dolgát, de egy alakuló rostert ráncba szedett. Még a második éve is korrektre sikerült, ott Brissetten meg Vinatierin mentek el javarészt a meccsek. Viszont onnantól kezdve valami elkezdett félrecsúszni, egész egyszerűen sokszor nem ülnek a döntései. Kockáztat amikor nem kéne, és nem kockáztat mikor meg igen. Most is kiküldte Ryant oldalra, kb elkapónak. Ezzel mit akart, de most komolyan? Rengeteg példát lehetne sorolni, amikor nekiment negyedikre (ami nem baj) és hülyeséget csinált a csapat. Lehet hogy plnem ő mondta Wentznek hogy kezdjen el hősködni, de ő készíti fel, és elevő akarta a csapatba. Ott volt a Rams elleni bénázás, vagy pl a Texans ellen 2020-ban volt egy negyedik kísérlet, aminél Burton blokkolt Hinesnak wildcat felállásban. Miközben ott van Taylor és MOC.. A csapat évek óta tökön lövi magát, és hát úgy látszik hogy nincsenek rendesen felkészítve a meccsekre.
Szóval ezek elég komoly hibák, idegesítőek is, és egyelőre nincs javulás. Az embernek sokszor olyan érzése van, hogy Reich okosabbnak gondolja magát az ellenfélnél, és pont ezért behív valami trükkös játékot, amit pont ott és akkor nem kéne. Érdekes módon Bellichik ellen nem volt ilyen probléma - nyilván akkor fel se merült hogy ki a nagyobb tekintély, és ennek megfelelően nem gondolta túl a meccset.
Nyilván nem lehet elkergetni egy döntetlen után, és remélhetőleg mutat fejlődést, de
a) ez az utolsó esélye, ha idén nem lesz rájátszás akkor repülni fog
b) én nem érzem azt hogy vele egyáltalán a bajnoki cím közelébe kerülhetnénk, a plafon egy divionional round, de már az is nagy meglepetés lenne.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
El ne kezdj nekem most bezzeg Wentz-ezni azok után, hogy tavaly egész idényben köpködted. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Halkan jegyzem meg, hogy Wentz egesz jol jatszott a Jax ellen, ami nem meglepo, az az offense literally az o skillsetjetre van felepitve.
Mondjuk ahhoz kepest a rovid jatekoknal is egesz pontos volt foleg elso felidoben, illetve a legvegen amikor kellett, eles volt.

Ez az az upside, ami nalunk tavaly szerintem ilyen szinten 1x se jott ki.
Nyilvan voltak faszsagai megint, de ha kockaztatsz es abba hibazol bele, azzal egyutt lehet elni.

Persze a Commanders skill pozija osszehasonlithatatlan a mienkkel.

Nalunk 300+ yardot 2x ert el a 17 meccsen, 4 TDt pedig egyszer sem 😊

Ezert se ertettem, hogy is gondolhatta Reich, hogy megtanit ujra jatszani egy 28 eves csavot aki elete feleben ilyen volt.... Hiaba, az ima ereje 😀

Persze SBt vele se nyer a Commanders es valszeg PO meccset se nyernenek ha bejutnanak, de legalabb fun nezni.

Ha a Commanders POzna es mi nem, azert eleg szep lenne 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 858
Bivalyerős képet mutat azt hiszem idén is az AFC South 😀

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballardnak lesz éjszaka gondolkodni valója (ha addig húzza a döntést), mert a Rodrígó az ő döntése volt. Persze az csak a vége a meccsnek, az egész meccsünk tipikus idény nyitós meccs volt. Ott és akkor csesztünk el valami játékot, amikor meg kellett volna csinálni. Pierce dropjától kezdve Smith hibáiig, de nem is sorolom, láttuk.

Pittman egyértelmű első számú lett, rajta semmi nem múlt. Taylor hozta a saját elit játékát. Ez a kettő feltétlenül pozitívum. Hines is oké volt, azt a muffed puntot megúszta. És - bár a negyedik negyed közepéig lényegében nulla nyomást tudtunk produkálni, ami meccs közben nagyon bosszantott - Paye-t is dícséret illeti, ahogy fontos pillanatokban előlépett és játékokat csinált meg.

Ryan teljesítményére összességében szintén rá lehet mondani, hogy oké. Nem hűdejó, nem esett le az állam, de a hibái ellenére is éreztem, hogy olyan irányító van a pályán, akinél nem kell kulcs pillanatokban kikapcsolni a TV-t mert úgyis csinál valami hülyeséget. Ryan tulajdonképpen ezekben a pillanatokban volt a legjobb ma. Javulnia kell, de első meccsnek ez oké volt.

Az egész csapatra nézve igaz, hogy kevesebb hiba, és több megcsinált play kell. Nem dobálhatunk el RZ esélyeket sorban elejtett labdák, elcseszett 4th down, védőnek dobott sima checkdown miatt. A Colts fanbase már Reich alkalmatlanságáról dumál, én azért ezzel még várnék. Egyrészt nem Reich óta van bajunk az év kezdésekkel, hanem korább óta, másrészt ötödik éve ötödik irányító, pár nappal idény kezdet előtt visszavonuló Luckon át edzés nélkül pályára lépő Wentzig volt itt minden idénykezdetkor. És az, hogy Ryan háromszor képtelen átvenni a snapet az nem edzői, felkészülési hiányosság. És az egyszerű dropok sem. Ezekkel egy edző nem tud mit kezdeni. Idényenként van mindig 1-1 ilyen meccs, de nekünk 2-3 is előfordul. Tessék megcsinálni a játékokat.

A Titans segített annyit rajtunk, hogy ez a tie ne legyen egyértelmű L. Használjuk ki. Ha ezek után kikapunk Jacksonville-ben akkor monnyon le az egész franchise.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
vezetjük is a csoportot a Texanssal, alakul ez 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Tagadhatatlan az előrelépés a korábbi évekhez képest, mert nem vesztettünk az első fordulóban.
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 316 — malloy
Idegenben jó az X. A visszavágón majd nyerünk 😀
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
kurva gyengek voltunk volt ma, de ha 2 felrerugott kickoff es egy kihagyott game winning FG utan nem basszuk ki szemuveget, akkor menjunk a picsaba... 😀 en nem is ertettem, hogy Badgley miert nem volt opcio iden...

Szerkesztette: Bence94
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 49 039 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha lehet sapkaval mertekegyseget merni, akkor ugy jellemeznem ezt a meccset, hogy ez egy kalap fos volt.

Az a helyzet, hogy egyaltalan nem latom elorebb a csapatot Ryannel, egyaltalan nem javulas Rivershez kepest peldaul. Ez a Colts pont ott van, ahol befejezte az elozo idenyt. Itt a problema Reich, o egy betli.

Blankenship eljatszotta nalam az utolso eselyet, azonnal ki kell rugni.

Teljesen megerdemelten ikszeltunk, teljes csod es kaosz van a fejekben, es hogy ezt az elso heten mind, az azert elgondolkodtato.

Megint a tamadosoron es Reichen, meg az idiota bunteteseken ment el a meccs. Az, hogy Pierce td-t droppolt teljesen uresen, hogy amugy teljesen lathatatlan volt vegig, sajnos nem jo kezdes. De nyilvan, nem szabad leirni ot. Csak felek, ez nagyon lassu kezdes lesz, amig felveszi a ritmust.

Es ikszeltunk ugy, hogy a Houston haromszor megprobalta velunk ezt megnyeretni.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 49 039 — Whoops, looks like something went wrong.
Kiraly! Most már nálunk játszik a legjobban fizetett G is a legjobban fizetett LB után. Remelem hamarosan a legjobban fizetett RB is nálunk játszik majd…
malloy
Mondjuk ha valakitol nem sajnalom ezt, az Nelson. Orulok a megallapodasnak, meg ha sokallom is, remeltem, hogy evi 15 milliobol meglehet ez. Ballard tolla vastagon fogott.

De letojom, imadom Nelsont, remelem, o orokre Colt marad. Marmint 2025ig, amikor is nem augusztus vegen bejelenti a visszavonulasat.

Egyebkent meg azert megjegyzem, a jelenlegi Colts eseteben ez a penz nem problema, mivel Ryan aron alul jatszik, aztan jovore vagy ket ev mulva meg draftolunk kubet ugy is, o meg emiatt evekig nem top penzert dobal majd. Mire meg kell fizetni a kovetkezo kubet, addigra ezek a szerzodesek ugy is kifutnak szinte.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Luck tul jo ember volt az NFLbe, simple as that.
Orulok hogy a helyes utat es onmagat valasztotta 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 849
Kiraly! Most már nálunk játszik a legjobban fizetett G is a legjobban fizetett LB után. Remelem hamarosan a legjobban fizetett RB is nálunk játszik majd…
malloy
JT legrosszabb esetben is az NFL második számú futója, szóval ez elég reális. De amúgy a 3 közül kit kéne elengedni? Mert ezeket a szerződéseket máshol is meg fogják kapni.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 909 — Colts Fan
Sajnos reálisan nézve nekünk még évekig nem kell top-top fizuval kitömni egy irányítót, azaz szerintem ezek a szerződések röhögve beleférnek a capbe.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 304 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiraly! Most már nálunk játszik a legjobban fizetett G is a legjobban fizetett LB után. Remelem hamarosan a legjobban fizetett RB is nálunk játszik majd…
malloy
A legfontosabb az lenne, hogy valóban játszanak is 😏🤪
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 316 — malloy
Kiraly! Most már nálunk játszik a legjobban fizetett G is a legjobban fizetett LB után. Remelem hamarosan a legjobban fizetett RB is nálunk játszik majd…

Szerkesztette: malloy
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 643
Colts’ Pro-Bowl OL Quenton Nelson reached agreement on a precedent-setting four-year extension averaging $20 million per year and including $60 million guaranteed, making him the highest-paid guard in NFL history, per source. Colts finished the deal tonight with RJ Gonser of CAA. Until this deal, Nelson was scheduled to be heading into the last year of his contract and was scheduled to make $13.8 million this season.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 940 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha valami, akkor a futás védekezés lehet ennek a védelemnek a gyengéje .... papíron legalábbis. Az előszezon csak előszezon, de nem festett túl jól ahogy a második sor semennyire se tudta fogni a futást. És azért a második sor lesz pályán eleget, ők a rotáció. Persze más dolog egy full második sor és egy-egy becserélt játékos, de akkor is. Meglátjuk. Szükség van rá van nincs, az a legjobb, ha Leonard csak akkor kerül pályára, ha már kész rá.
Egyébként újabban Leonardot MLB-be teszik a depth charton, helyet cseréltek Okereke-vel. Erre a mecvcsre gondolom Okereke lesz az MLB, de egyébként kíváncsi vagyok, hogy a) miért cserélte meg őket Bradley, b) hogy fog a cserélt posztokon muzsikálni a kettő.

Paye-nek mi van a térdével? Én nem hallottam semmi komolyat. A TC-s sérülése a talking headek szerint bone bruise, szalagokat nem érintett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 49 039 — Whoops, looks like something went wrong.
Leonard offolasaval azert felkeszulhetunk ra, hogy Pierce szet fog minket futni es a tamadosor sokat le lesz szoritva szerintem a palyarol.

Kicsit feltem ezt a Bradley-vedelmet a legjobbja nelkul. Foleg, hogy Paye mar most tropara nyomta a terdet, tehat kb igy drotozzak ossze, Takagi meg futas ellen teljesen hasznalhatatlan rusher.

Szerkesztette: Stez

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Ex denveri futó Fülöp èrkezik 😊
dande2
visszatér a PS-be miután cutolták

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 304 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ex denveri futó Fülöp èrkezik 😊