Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
A leültetésnek akkor van értelme, ha a szezonban már nincs semmi elérni való. Én egy 1 vs 2. körért hétszentség, hogy nem ültetném le az irányítót 3-4 meccsre, ha az nem vagy egy csere kaliberű úgyis jön helyette más, vagy nem egy Manning akinek már nincs mit tanulnia, fejlődnie. A legfontosabb poszt, Wentznek jelenleg minden snap aranyat ér, ha hosszú távon irányítót akarnak belőle faragni. Úgy értem ennél jobbat, mert most is jó (jobb, mint Rivers, nem is kicsivel), de még jobb is lehetne. Csak Wentzben is - ahogy annak idején Andrisban is - túlteng a herozási hajlam, ami időnként a legrosszabb pillanatban jön elő, WTF playek formájában. Ezeket kell lefarigcsálni, ami egy delicate, finomkodós feladat, mert a játék meghosszabbítási képességeit nem szabad tönkretenni / elvenni, az az egyik legértékesebb képessége.

Úgyhogy építkeztünk már eleget a draftról, Ballardnak meg úgyis a 2. kör az erőssége, nem az első. 😊 Húzunk majd cornert a másodikban (az kéne leginkább), és ez egyszer vegyen magán erőszakot, és fizessen meg egy játszani képes cornert a szabadügynök piacon. Annyi pénzünk simán lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat nem. Az a baj, hogy Ballard es Reich is tul jo es egyenes ember. Ez pedig akadalyozza oket, hogy meghuzzanak egy ilyen lepest. Pedig ez csak uzlet, a mi helyzetunkben egy BB kaliberu, minden hajjal megkent edzo siman leultetne Wentzet a szezon utolso heteire. Vagyis nem leultetne, Wentz veletlenul megserulne. Vagy jonne a szoveg, hogy ha mar az esely keves, akkor ad egy lehetoseget egy fiatalnak.

Sajnos nekunk nagyon sokba fog kerulni az egyenesseg, tele vagyunk needekkel, es egy top20as elso kort oda fogunk adni egy Rivershez kepest visszalepest jelento, hamarosan 29 eves jatekosert.

Es ez faj, mert erre a jofejsegre ramegy a teljes 2022es holt szezon, mert hat Ballard FA-tevekenysegeit ismerjuk. Igy abba sem lehet kapaszkodni, hogy az elszorakozott elso kor helyett mondjuk hozunk egy vagy ket minosegi szabadugynokot.

Szerkesztette: Stez

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
Vagy inkabb elmehetne gyesre 5 fordulora, hogy ha mar szar, legalabb annyi legyen benne, hogy nem huzatja le rolunk az elso korunk. 🙂
Stez
Ez a forgatókönyv nem lenne túl Colts-os. Nem? 😀

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy inkabb elmehetne gyesre 5 fordulora, hogy ha mar szar, legalabb annyi legyen benne, hogy nem huzatja le rolunk az elso korunk. 🙂

több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 202
A cseréje nem tud hand off-okat adni Taylornak?

iktriad
Hozhatna egy olyan meccset mint anno TY, mikor a gyereke született.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A cseréje nem tud hand off-okat adni Taylornak?
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Néhány funfact. (Van ami nem annyira fun):

- Az első három héten a szerzett pontok átlaga 17.3, az utána következő hat héten: 31.5
- Az első három héten a kapott pontok átlaga 26.7, az utána következő hat héten: 20.6 (OT pontokkal 21.8)
- Az első négy héten benyalt sackek száma: 13. Az utána következő 5 héten: 4.
- Kilenc hét után 20 takeaway-el vezetjük a ligát, a plusz 10-es turnover mutató a második legjobb (a Bills mögött).

Jó lenne már a W / L mutatóban is látni ezeknek a hatását.

Közben T.J. Carrie lekerült IR-ról.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
(kicsit off:
ezektől a mai napig, ha ráakadok, a sírás kerülget, vagyis meglett férfi létemre a könnyeimmel küszködök:


Otthonom MisColts
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Offenset nem érheti kritika. Ha gyenge is az ellenféle defense-e, védő/spec pontok nélkül, egyetlen félpályás turnoverrel 45 pontot felrakni az nagyon hatékony. Hat drive-ból hat TD úgy, hogy a maximálisan megtehető 480 yardból valami 476-ot meg is tett az offense. A negyedik negyedre befékeztünk. Ilyen előnynél, negyedik negyedben ez belefér, az is, hogy többeket (Nelson, Fisher, Pittman) már leültettünk.

A defense ilyen mértékű befékezése viszont elfogadhatatlan. Húsz pontot garbage time-ban sem kellene kapni. Akkor se, ha már ők is vigyáznak magukra, nem ütköznek / mennek már úgy. Lényegében minden védekező drive-ban csináltunk valami agymenést harmadik és tizen/huszon-sokra, ami pályán tartotta a Jets offense-t.

Remélem a másfél hét pihenőt nem úgy használjuk majd ki, hogy páran bekapják a covidot. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Ezert megizzadtam
4.negyed 5:39 hatra, beszart vagy sem P.
Dullin-e durvabb volt de azt feladom.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peterk lehet en vagyok tul magyar (ertsd tul negativ), de nekem eros, hogy be akarod magyarazni, hogy jobb a Colts mint egy kozepcsapat.

Akkor nem mi buktuk volna a legtobb meccset 2 labdabirtoklasnyi elonybol, meg nem 5 (?) gyozelmunk lenne pozitiv merlegu csapatok ellen az elmult 2.5 szezonban.
Borbinho
A tavaly div roundig jutó, az idény előtt top5-7 csapatnak tartott, most pozitív mérlegű Browns milyen csapat? Mert tavaly és idén is ugyanannyi pozitív mérlegű csapatot vertek (alapszakaszban), mint a Colts. Idén eddig konkrétan ők is nullát. Ők is mindegyiktől kikaptak.

A Chiefs-t meg se kérdezem, hogy ők vajon középcsapat lettek-e, vagy nem, hanem az edző lett szar, vagy mi velük a szitu, mert ők se tudnak jobb csapatokat verni idén. 😊

Ilyen kis mintás statoknak semmi értelmük. Poénosak, kis színesnek jók egy postot vagy közvetítést feldobni, de semmi jelentőségük. A Chiefst, Brownst sem nyilván ez alapján helyezed el - helyezik el -, hanem sok egyéb szempontot figyelembe véve.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Peterk lehet en vagyok tul magyar (ertsd tul negativ), de nekem eros, hogy be akarod magyarazni, hogy jobb a Colts mint egy kozepcsapat.

Akkor nem mi buktuk volna a legtobb meccset 2 labdabirtoklasnyi elonybol, meg nem 5 (?) gyozelmunk lenne pozitiv merlegu csapatok ellen az elmult 2.5 szezonban.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Nem, a meccs vegirol. Nem kell hozza All22, egyszeru osszefoglalobol a vegere tekersz. Arra vagyok kivancsi.
no
Az egy nagyon sz*r dobás volt. Nem csak azért, mert nem vette észre az érkező safety-t, de meg se próbálta a szemével másfelé küldeni. Pedig azt Wentz tudja, gyakran csinálja. Itt viszont nem csak simán double coverage-be dobta (ami még oké önmagában), de a safety-t úgy hagyta figyelmen kívül, hogy az másra se figyelt végig, mint Pittman-re, eleve rá mozdult. Látni kellett volna. (Nézd meg Brady utolsó drive-os passzát, az majdnem pont ilyen volt. Időnként érthetetlen, hogy mit nem látnak, vagy mire gondolnak amikor eldobják a labdát.)

(Egyébként ez nem az INT-ről szól - bár ki tudja, lehet benne szerepe -, de megint azt éreztem a meccsen, hogy Wentz egyre inkább Pittmant keresi minden labdával. Dulinnak kifejezetten ***r meccse volt, nem jó route-okat futott, elkapható labdákat nem fogott meg, stb. Az INT előtt is volt néhány play-el egy játék, ahol ugyan a föld közelbe ment a passz, de azt el kellene kapni egy NFL elkapónak. Pascal egy fokkal jobb volt, de nem sokkal. Negyedik elkapó meg ugye nem volt...)
peterk2005
nem arra gondoltam hogy hogy dobta el, az egeszet gondoltam hogy leirod onnantol amikor a C eloszor rarakja a labdara a kezet. Par mondatban.
no
Most azt várod, hogy közvetítsem le neked a playt rádiós módon? "Albert Flóri ballal átveszi a labdát, majd röviden szöktetve magát átlépi a felezővonalat, körülnéz, és hosszú keresztlabdával indítja a másik szélen felfutó Benét." Így valahogy? 😊
peterk2005
Elemzes nem kozvetites. 😊 De hagyjad.

En itt feladom a magaslati allast mint egy rossz hadvezer es nem a "gameplan" a tema, hanem ugy vettem hogy igy kellett jatszani. Elfogadtam alapnak es abbol irtam egy par dolgot Wentz-FR tenykedeserol.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline

Például, ha úgy kapnánk ki a jó csapatoktól, hogy a meccsek felében versenyben se vagyunk igazán, akkor már nagyon aggódnék. Mert azt sokkal inkább jelzés értékűnek gondolnám. Csakhogy ritkán van ilyen meccsünk nekünk is. Tavaly egy volt, idén is egy volt. Ami nem gyakoribb, mint mondjuk ahányszor a Titans, Ravens, Bills, (Chiefs) meccsen kívül kerül egy-egy idény során. Akkor pedig nem ez az ok.
peterk2005

De a másik oldalát is nézed? Hogy hányszor van olyan hogy az ellenfelet tudjuk kirakni a meccsből? Akár a közepesen erőseket is..mert hasra ebben például elég szarul állunk a valóban jó csapatokhoz képest.
Hisz ugye el is lehet ám kerülni, hogy meccsdöntő FG-ok legyenek
Rynald
Azokat a meccseket, amit nyertünk, eddig elég simán hoztuk. A Niners meccs volt relative szoros, de az se volt egy ujjtördelős. Jobb a gólkülönbségünk, mint az 5:2-vel álló Raidersé. Nem az a gond, hogy akiket vernünk kell, azokat nem verjük elég egyértelműen, hanem az, hogy akikkel ki-ki meccs van, ott többnyire szorosan kikapunk. Ha tényleg egy NFL "középcsapat" lennénk, akkor ez teljesen elfogadható lenne. A mérleg is, a vereségek is. De nem az. Csak úgy lehet nem az, hogy jobbak vagyunk egy középcsapatnál. Vagy jobbnak gondoljuk magunkat annál. A száz forintos kérdés, hogy melyik igaz a kettőből.

Egyébként nem kell agyonverni az ellenfeleket ahhoz, hogy jó legyen egy csapat. A Titans ha jól számolok, akkor éppen vezeti AFC-t. Ők eddig két csapatot csaptak agyon, múlt héten a teljesen összecsukló Chiefst, és néhány hete a Jaguarst. Plusz ellenünk az első meccs volt elég sima. Cserébe a Cardinals velük törölte fel a padlót. A maradék meccseik mindegyike lényegében utolsó perces vagy hosszabbításos, egy play dönt féle meccs volt. Csak ők megnyerték a többségét, mi meg elvesztettük. Ezt kéne valahogy megfordítani nekünk is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan


több mint 2 éve
Rynald Indianapolis Colts 240

Például, ha úgy kapnánk ki a jó csapatoktól, hogy a meccsek felében versenyben se vagyunk igazán, akkor már nagyon aggódnék. Mert azt sokkal inkább jelzés értékűnek gondolnám. Csakhogy ritkán van ilyen meccsünk nekünk is. Tavaly egy volt, idén is egy volt. Ami nem gyakoribb, mint mondjuk ahányszor a Titans, Ravens, Bills, (Chiefs) meccsen kívül kerül egy-egy idény során. Akkor pedig nem ez az ok.
peterk2005

De a másik oldalát is nézed? Hogy hányszor van olyan hogy az ellenfelet tudjuk kirakni a meccsből? Akár a közepesen erőseket is..mert hasra ebben például elég szarul állunk a valóban jó csapatokhoz képest.
Hisz ugye el is lehet ám kerülni, hogy meccsdöntő FG-ok legyenek
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem, a meccs vegirol. Nem kell hozza All22, egyszeru osszefoglalobol a vegere tekersz. Arra vagyok kivancsi.
no
Az egy nagyon sz*r dobás volt. Nem csak azért, mert nem vette észre az érkező safety-t, de meg se próbálta a szemével másfelé küldeni. Pedig azt Wentz tudja, gyakran csinálja. Itt viszont nem csak simán double coverage-be dobta (ami még oké önmagában), de a safety-t úgy hagyta figyelmen kívül, hogy az másra se figyelt végig, mint Pittman-re, eleve rá mozdult. Látni kellett volna. (Nézd meg Brady utolsó drive-os passzát, az majdnem pont ilyen volt. Időnként érthetetlen, hogy mit nem látnak, vagy mire gondolnak amikor eldobják a labdát.)

(Egyébként ez nem az INT-ről szól - bár ki tudja, lehet benne szerepe -, de megint azt éreztem a meccsen, hogy Wentz egyre inkább Pittmant keresi minden labdával. Dulinnak kifejezetten ***r meccse volt, nem jó route-okat futott, elkapható labdákat nem fogott meg, stb. Az INT előtt is volt néhány play-el egy játék, ahol ugyan a föld közelbe ment a passz, de azt el kellene kapni egy NFL elkapónak. Pascal egy fokkal jobb volt, de nem sokkal. Negyedik elkapó meg ugye nem volt...)
peterk2005
nem arra gondoltam hogy hogy dobta el, az egeszet gondoltam hogy leirod onnantol amikor a C eloszor rarakja a labdara a kezet. Par mondatban.
no
Most azt várod, hogy közvetítsem le neked a playt rádiós módon? "Albert Flóri ballal átveszi a labdát, majd röviden szöktetve magát átlépi a felezővonalat, körülnéz, és hosszú keresztlabdával indítja a másik szélen felfutó Benét." Így valahogy? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Ideirom az elejere hogy eddig nagyon vigyazva nem irtam a Titans D-rol. Pocsek volt tobb szinten idonkent, de ezzel semmit nem elveve a Colts-tol.
Azzal hogy a passz-futas hogy oszlik el mar irtam hogy nalam hiba es csak az adott szitut nezem es alapbol elfogadom hogy passz lett.
Tudom hogy par jatekbol nem erdemes altalanositani es nem is fogok, de ide erdemes lenne visszaterni.

1st 12:42 4and2
Jo hivas. Ide beszurva a fentieket, hogy ertheto legyen. 3and2 es feldobom a vilagba Pittman-re ( akar jo lehetne, de SMF nem igy jatszom ), tudom hogy neki fogok menni negyedikre. Ok, mindegy odaerunk a 4and2. 2 yard 2 lehetosegbol es nem futok egy bivaly fal es egy bivaly JT-al. Ok, mindegy dobunk, jo hivas volt. Nem reszletezem ki, mert egyertelmu mi a varazs. A Titans D itt feladta magat mint amit ritkan latni. A ket LB nulla hatasos szereppel, teljesen kiveve magukat a jatekbol. A D-en belul is konfliktus van a csapatreszek kozott az aggro-biztonsagi es az LB-k-re szavam nincs a felallasuk alapjan. Ezt en az Almodj Kiralylanynak hivom, mert egyszerre mindent akar ami altalaban nem jon ossze, mert nincsenek jatekosok akik kepesek lennenek kivitelezni. Vissza a Coltsra, FR aggro es ertheto, elfogadhato es adott jatek jo hivas ( nalam a 4 route helyett, egy biztos blokkolt volna, de ez szorszalhasogatas ). Wentz a tortenetben viszont nagyon erdekes, mert nulla nyomas rajta, a felallasbol tudta hogy nem is lesz karacsonyig es megdobta a rovidet es nem varta ki hogy az elkapok akik a hosszabb utvonalakra mentek elverjek az embereiket ( erre rengeteg pelda volt a meccsen, hogy vegtelen idovel gazdalkodva biztosra ment es megvarta az elkapoja elszakadasat). Amugy ezert nem hibaztatom, de az rosszul nez ki hogy negy metert szallt a labda es tornaznia kellett hogy el tudja kapni. Ez a jatek a kakukktojas, de ez a kezdes es ahogy orzi hogy a fal tart onnantol jonnek a hosszuk orba szajba.

A Titans ezutani INT-t ideirom csak a hasonlosag miatt ( Tane-Wentz, LB-k, ures elkapok, tulvallalas, nulla nyomas..stb )
Tane a PA utan tisztan all donthetne konnyeden jo, ugyanis az I Form-bol mindketto uresen kaphatta volna a labdat es Henry-t legjobb esetben a sarga vonalon letartoztatjak, a masikat a masik LB ( talan o Leonard ) teljesen ott hagyja, zarojelben nalam ez kuka LB teljesitmeny es ertem hogy olvasott vagy osztonbol ment a jo iranyba, de a jatekhoz nem volt koze igy sem es nem is lehetett, de ha az embere kapja akkor.... De mindegy. Tane beeroltette egy helyre ahol a legkisebb volt az eselye, ha nagy reward kis kockaztatassal a bal oldali elkapojanak dobhatta volna aki a vedoje es a S kozott egy pontos labdaval megoldotta volna. De I-bol kellett volna valasztania.

1st 2:59 4and3 hasonlo helyrol, mint az elozo.
Ide ugy jutott a csapat hogy 2 hosszu labda sikertelen volt. Megvan a felallas es nalam itt jonnek a bajok, mert a Titans D megint rosszul all fel, es raadasul teljesen arulkodo. Az OL szempontjabol konnyu az vedok elosztasa megha jon a blitz akkor is. A jobb oldalon egy vedo az egy elkapora. Ezt elkuldom go-ra es bekuldom a helyere az RB-t, akira max egy LB marad rossz szogbol...stb, totalis missmatch. Erre meg a futo bent marad blokkolni. Ettol a 1st down-ert megvannak az elkapok, de beerolteti a legnehezebb helyre.

A Titans (Dis) a sok hiba ellenere vegig felfele ivelo palyan volt.

Az OT-ben INT jatek es ez nekem fajt, de nem az INT miatt. Tobb okbol.
Wentz: megint uresen kaphatnak az elkapok valtakozo varhato yardmennyiseggel az elso kontaktig ( ezek 6-7-15yard ) es egy 20yardosert dobta volna egy nem ures embernek. WTF.
Titans borzasztoan jatszotta meg kozepen megint a jatekot es nincs megint kihasznalva. A legelso jatek a meccsen ami ugye scriptelt otthon FR, ott pontosan kihasznalta eztes szepen kielemezte felkeszult ra es be is jott ( OKnem 37yard volt elvarhato, de 8 volt a minimum D hibaja nelkul es 10-12 korul ha nem biztos szerelo es csak lassitja, elhibazva ez a szereles 20 yard, 2. hiba 37yard). Meccs kozben nem megy az adott felallasi hibakbol a helyzetek kihasznalasa?

Ha mar passz akkor ez nem lehet egyedul Wentz nyakaba varni hogy a hosszuk vannak eroltetve. Ha ez egyedul Wentz akkor mar az allkapcsa diotoronek lenne hasznalva a bufeben.
Az aggroval nekem nincs bajom, de azzal igen hogy egyfokozatos es 0-0 allasnal ugyanaz mint 14-0-al, 1and10 vagy 4and2-nel.
Es a legnagyobb bajom a felallassal/ personnel-el mutatott futas, 1and10 nulla kenyszer a csapaton ido es tavolsag szempontjabol, brutal egesz estes OL munka es egy parades RB sor mellett nem tudtok eladni egy PA-t. A Titans tudta hogy nem jon futas, mert a LB-k meg a mesh pont elott joval sprinteltek hatra.
Jelen pillanatban egysikubb kiszamithatobb a jatek a felfogas mint optimalis lenne.

Tudom kusza lett valoszinuleg es eleg lett volna ideirnom hogy nezetek meg a 4 videot es kesz. A Titans D reszeket meg magaban nem ertelmezni am es ugy kell nezni hogy nem lett irva egy sor sem roluk ( tudom hogy igy leirva a reszuk a szovegben extra kuszanak van irva es ez abbol fakad hogy egyensulyozni akartam az egyaltalan ne jelenjenek meg, de latszodjon hogy mit kinaltak, milyen egyszeru donteseket adtak a Colts OL-nek, Wentznek es FR-nak is... stb..stb)

Kivancsi leszek ha holnap este elolvasom amit ma irtam a forraltboros kuram utan, hogy legalabb en erteni fogom-e, es valoszinuleg nem kellene elkuldeni, de meglatjuk.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Nem, a meccs vegirol. Nem kell hozza All22, egyszeru osszefoglalobol a vegere tekersz. Arra vagyok kivancsi.
no
Az egy nagyon sz*r dobás volt. Nem csak azért, mert nem vette észre az érkező safety-t, de meg se próbálta a szemével másfelé küldeni. Pedig azt Wentz tudja, gyakran csinálja. Itt viszont nem csak simán double coverage-be dobta (ami még oké önmagában), de a safety-t úgy hagyta figyelmen kívül, hogy az másra se figyelt végig, mint Pittman-re, eleve rá mozdult. Látni kellett volna. (Nézd meg Brady utolsó drive-os passzát, az majdnem pont ilyen volt. Időnként érthetetlen, hogy mit nem látnak, vagy mire gondolnak amikor eldobják a labdát.)

(Egyébként ez nem az INT-ről szól - bár ki tudja, lehet benne szerepe -, de megint azt éreztem a meccsen, hogy Wentz egyre inkább Pittmant keresi minden labdával. Dulinnak kifejezetten ***r meccse volt, nem jó route-okat futott, elkapható labdákat nem fogott meg, stb. Az INT előtt is volt néhány play-el egy játék, ahol ugyan a föld közelbe ment a passz, de azt el kellene kapni egy NFL elkapónak. Pascal egy fokkal jobb volt, de nem sokkal. Negyedik elkapó meg ugye nem volt...)
peterk2005
nem arra gondoltam hogy hogy dobta el, az egeszet gondoltam hogy leirod onnantol amikor a C eloszor rarakja a labdara a kezet. Par mondatban.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem, a meccs vegirol. Nem kell hozza All22, egyszeru osszefoglalobol a vegere tekersz. Arra vagyok kivancsi.
no
Az egy nagyon sz*r dobás volt. Nem csak azért, mert nem vette észre az érkező safety-t, de meg se próbálta a szemével másfelé küldeni. Pedig azt Wentz tudja, gyakran csinálja. Itt viszont nem csak simán double coverage-be dobta (ami még oké önmagában), de a safety-t úgy hagyta figyelmen kívül, hogy az másra se figyelt végig, mint Pittman-re, eleve rá mozdult. Látni kellett volna. (Nézd meg Brady utolsó drive-os passzát, az majdnem pont ilyen volt. Időnként érthetetlen, hogy mit nem látnak, vagy mire gondolnak amikor eldobják a labdát.)

(Egyébként ez nem az INT-ről szól - bár ki tudja, lehet benne szerepe -, de megint azt éreztem a meccsen, hogy Wentz egyre inkább Pittmant keresi minden labdával. Dulinnak kifejezetten ***r meccse volt, nem jó route-okat futott, elkapható labdákat nem fogott meg, stb. Az INT előtt is volt néhány play-el egy játék, ahol ugyan a föld közelbe ment a passz, de azt el kellene kapni egy NFL elkapónak. Pascal egy fokkal jobb volt, de nem sokkal. Negyedik elkapó meg ugye nem volt...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Egy parat idehozok en is mert az egyiknel hogy fosnak e az elkapoi kerdesemre nagyon kivancsi vagyok es megkeresem, mert Pascal es Dullin-al is lattam latni veltem.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Kivancsi lennek az INT jatekrol mi a velemenyed, csapd ide egy par mondatba.
no
Melyik INT játékról? INT = Interception gondolom? Wentzé? Vagy az amikor INT-et szereztünk aztán elesett a védő és vissza is adtuk a Titans-nak?
peterk2005
Wentz a vegen

mar azt hittem a legrosszabbat feltetelezve a legrosszabbra gondoltal 😊 Ha esetleg igen akkor akar ird le ugy hogy nem lett INT csak mondjuk leutott passz.
no
Nem, csak nem voltam benne biztos, hogy nem valami "szakmai" kérdésed van, aminek nem tudom a rövidítését 😊

Mit gondolok? Gondolom a saját EZ-ban eladott labdás INT-re vagy kíváncsi, ugye? Wentz túl sokáig dédelgette a labdát, amivel kész helyzet elé állította magát, és nyomott belőle egy Luckot. 😊 Értelmesebbet most nem tudok mondani, mert nem néztem még vissza all 22-ben, csak meccs közbeni emlék van. Nem tudom mi lehetett a hívás, az elkapó route-okat nem látni, arra meg nem emlékszem, hogy miért tudott átjönni 2 ember is ilyen tisztán. (Volt-e blitz, amit nem kezeltünk jól vagy sem, stb. Passz.) Lényeg a lényeg, hogy ritka f*s egy játék volt.

Amúgy a weird fos játékokból is több van idén, mint normális. Nyolc meccsen volt már szinte minden, INT mindkét goal line-nál, mindkettő wtf módon, rossz snap 4. downnál, INT után lesérülő és eleső játékos, két egymás után benyalt 2 point conversion, utolsó drive előtt lesérülő kezdő irányító meg hasonlók. "Normálisan" szinte se nyerni, se veszíteni nem tudunk idén. 😊
peterk2005
Nem, a meccs vegirol. Nem kell hozza All22, egyszeru osszefoglalobol a vegere tekersz. Arra vagyok kivancsi.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kivancsi lennek az INT jatekrol mi a velemenyed, csapd ide egy par mondatba.
no
Melyik INT játékról? INT = Interception gondolom? Wentzé? Vagy az amikor INT-et szereztünk aztán elesett a védő és vissza is adtuk a Titans-nak?
peterk2005
Wentz a vegen

mar azt hittem a legrosszabbat feltetelezve a legrosszabbra gondoltal 😊 Ha esetleg igen akkor akar ird le ugy hogy nem lett INT csak mondjuk leutott passz.
no
Nem, csak nem voltam benne biztos, hogy nem valami "szakmai" kérdésed van, aminek nem tudom a rövidítését 😊

Mit gondolok? Gondolom a saját EZ-ban eladott labdás INT-re vagy kíváncsi, ugye? Wentz túl sokáig dédelgette a labdát, amivel kész helyzet elé állította magát, és nyomott belőle egy Luckot. 😊 Értelmesebbet most nem tudok mondani, mert nem néztem még vissza all 22-ben, csak meccs közbeni emlék van. Nem tudom mi lehetett a hívás, az elkapó route-okat nem látni, arra meg nem emlékszem, hogy miért tudott átjönni 2 ember is ilyen tisztán. (Volt-e blitz, amit nem kezeltünk jól vagy sem, stb. Passz.) Lényeg a lényeg, hogy ritka f*s egy játék volt.

Amúgy a weird fos játékokból is több van idén, mint normális. Nyolc meccsen volt már szinte minden, INT mindkét goal line-nál, mindkettő wtf módon, rossz snap 4. downnál, INT után lesérülő és eleső játékos, két egymás után benyalt 2 point conversion, utolsó drive előtt lesérülő kezdő irányító meg hasonlók. "Normálisan" szinte se nyerni, se veszíteni nem tudunk idén. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)