Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó napot!

Itt tartozkodik az idei MVP? 🙃
steelwolf
Igen, Kenny itt van.

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
A Hard Knocksról szólva:
Meglepett hogy "áttekertek" a szezon elején, és szinte real timeban követhetjük az eseményeket. Én azt hittem, hetek telnek el, mire utólérik magukat.
De persze nekik van igazuk,mert dramaturgiailag ez sokkal nagyobbat üt.

UI: Borzasztó szarul állnak a srácok WAG alapanyagban. 😛
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tudom olcsó dolog ilyenkor visszamutogatni a draft idején született sarkos véleményekre, de közben meg annyira szórakoztató. 😊



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
A 538 playoff predictor szerint a Bills elleni győzelemmel 41%-nyit emelkedett a playoffba jutásunk esélye. (Harminckét százalékról hetvenháromra.)
 projects.fivethirtyeight.com/2021-nfl-predictions/

Jobb későn, mint soha.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az OPOY esetleg. 😊

Nem rossz matchup nekünk a Bills, bíztam benne, hogy meccsben leszünk és akár nyerhetünk is, de erre nem számítottam. Ha leveszem azt az ajándékba kapott TD-t az első félidő végén, akkor is sima meccs lett volna. Kár, hogy a 2 pontost nem tudtuk kivédekezni, kezd bosszantó lenni, hogy hányat szopunk be, de ne egy ilyen meccs után legyek elégedetlen.

Az utóbbi 8 meccsből hatot nyertünk, a két vesztes meccs a két overtime vereség a Ravens és a Titans ellen, lesérült rúgóval kihagyott game winning FG, meg interceptionba belesérülő és a labdát visszaadó játékokkal. Nincs ha, de állítom ha azon a két meccsen máshogy pattant volna a labda csak egy icipicit, akkor 8:3 és most az nfl-es hólyagfejek top4-be raknának bennünket a power rankingokon. Az se lenne reális, de az se az, hogy kivülről nézegetjük a playoff esélyeket...

Sérülések vannak, be kell őket kalkulálni, de azért nem mindegy, hogy mennyi. Jó lenne már egyszer futni egy olyan évet, hogy két évben egymás után ugyanaz az irányítónk, aki nem is sérült az idény elején. És nem 4 játékos sérült az első 4-8 meccsen a falból, hanem csak mondjuk egy. Plusz nem úgy játszik a secondary, hogy idén még nem volt meccs ahol ne hiányzott volna legalább 2 kezdő közülük. Hátha akkor nem kellene így kapaszkodni idény felében.

Legalább a kickert úgy néz ki jól pótoltuk. Rodrigót is kedvelem, nekem semmi bajom nincs vele, de ahogy ez a csere srác rúg, hát nem is tudom... nem biztos, hogy visszatenném Rodrigót ha felépül. Persze azt nem tudjuk, hogy milyen a feje. De a lába az jó.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jó napot!

Itt tartozkodik az idei MVP? 🙃
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Legyetek gyorsak, ki tudja, meddig marad..
 youtu.be/cxBl4R2ibyA
Bence94
 youtu.be/RO1drElMa6Q
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Legyetek gyorsak, ki tudja, meddig marad..
 youtu.be/cxBl4R2ibyA
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem a szamokkal biztos. A merleggel. Hacsak nem serul meg, ott leszunk a PO-hunt kornyeken, igy pedig nem ulteti le Reich (vagy Ballard) az utolso hetekre.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezzel biztossa valt, hogy bucsuzhatunk az elso kortol. Ez a negativ oldala.
Stez
mennyire biztos?
Janek
Mèg azèrt nem. PO nèlkül mèg 3 de inkább 4 fordulót játszania kell.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Ezzel biztossa valt, hogy bucsuzhatunk az elso kortol. Ez a negativ oldala.
Stez
mennyire biztos?

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Leonard, Kenny és Nelson is visszaálltak a meccsbe. Nem akarom eljinxelni, de talán nagy bajuk nem lehet.

Kwitty és Dayo jó teljesítményének azért lehet örülni tegnapról. Kwitty-t a pff is szereti, a legjobb gradingje van eddig az idényben az egész Colts defense-ből. Mondjuk ez azért túlzás - kell hozzá pl. az is, hogy Leonardot meg nagyon nem szeretik -, de így is szép rookie szezonja van eddig. Végre megjött az első sackje is, már nagyoncsak érett egy ideje.

Dayo is egész jól mutatkozott be. Egyelőre csak 10-15-20 snapeket kap, de így is van már egy sackje és egy forced fumble-je. Maradjanak egészségesek, és csak így tovább.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 904 — uatu@freemail.hu
A bibisekről van valami hír?
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tipikus Jags meccs, támadó oldali bekakkantással. Wentz agya a kórházban volt az asszonnyal, és az első negyed után a komplett offense követte őt. Fogjuk fel úgy, hogy a múlt hét után erre a hétre is átterjedt az esélyeseket fejreállító vírus, de mi megúsztuk. 😊 (Eddig négy esélyes állt fejre, és a Panthers csere irányítóval 17-0-ra vezet a Cardinals ellen.)

Hátha jövő hétre is átterjed a vírus, amikor már mi nem leszünk esélyesek. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezzel biztossa valt, hogy bucsuzhatunk az elso kortol. Ez a negativ oldala.

több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
5-5. a kovetkezo ket meccsen el fog dolni a sorsunk.
több mint 2 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Most nézem, hogy Odeyingbo is játszott. Szerzett is 0,5 sacket.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez. 18. héten gyertek kikapni cserébe.
több mint 2 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Én most ebben a csapatban 9-8-et látok papírforma szerint , Bills TB és Cardinals L, Jags Texans Patriots Raiders Jags W.
KeyG
2014 óta nem tud nyerni a Colts ellenünk idegenben. Még a tavalyi 1-15-ös csapat is megverte őket, szóval az papírforma alapján inkább Colts L. 😉
iktriad
Na bumm, a Pats ellen meg 2009 óta nem nyert 😀 (és a 4. és 2-be inkább ne is menjünk bele 😊) )
Wyatt
Csak ugye Jacksonvillebe évente megy a Colts
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én most ebben a csapatban 9-8-et látok papírforma szerint , Bills TB és Cardinals L, Jags Texans Patriots Raiders Jags W.
KeyG
2014 óta nem tud nyerni a Colts ellenünk idegenben. Még a tavalyi 1-15-ös csapat is megverte őket, szóval az papírforma alapján inkább Colts L. 😉
iktriad
Na bumm, a Pats ellen meg 2009 óta nem nyert 😀 (és a 4. és 2-be inkább ne is menjünk bele 😊) )

több mint 2 éve
Brotesz Indianapolis Colts 118
Én most ebben a csapatban 9-8-et látok papírforma szerint , Bills TB és Cardinals L, Jags Texans Patriots Raiders Jags W.
KeyG
2014 óta nem tud nyerni a Colts ellenünk idegenben. Még a tavalyi 1-15-ös csapat is megverte őket, szóval az papírforma alapján inkább Colts L. 😉
iktriad
Ne vedd tudatlanságom sértésnek, nem szóltam. 😀
KeyG
Szerintem a Pats - Raiders is inkabb L.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
Én most ebben a csapatban 9-8-et látok papírforma szerint , Bills TB és Cardinals L, Jags Texans Patriots Raiders Jags W.
KeyG
2014 óta nem tud nyerni a Colts ellenünk idegenben. Még a tavalyi 1-15-ös csapat is megverte őket, szóval az papírforma alapján inkább Colts L. 😉
iktriad
Ne vedd tudatlanságom sértésnek, nem szóltam. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én most ebben a csapatban 9-8-et látok papírforma szerint , Bills TB és Cardinals L, Jags Texans Patriots Raiders Jags W.
KeyG
2014 óta nem tud nyerni a Colts ellenünk idegenben. Még a tavalyi 1-15-ös csapat is megverte őket, szóval az papírforma alapján inkább Colts L. 😉
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
A leültetésnek akkor van értelme, ha a szezonban már nincs semmi elérni való. Én egy 1 vs 2. körért hétszentség, hogy nem ültetném le az irányítót 3-4 meccsre, ha az nem vagy egy csere kaliberű úgyis jön helyette más, vagy nem egy Manning akinek már nincs mit tanulnia, fejlődnie. A legfontosabb poszt, Wentznek jelenleg minden snap aranyat ér, ha hosszú távon irányítót akarnak belőle faragni. Úgy értem ennél jobbat, mert most is jó (jobb, mint Rivers, nem is kicsivel), de még jobb is lehetne. Csak Wentzben is - ahogy annak idején Andrisban is - túlteng a herozási hajlam, ami időnként a legrosszabb pillanatban jön elő, WTF playek formájában. Ezeket kell lefarigcsálni, ami egy delicate, finomkodós feladat, mert a játék meghosszabbítási képességeit nem szabad tönkretenni / elvenni, az az egyik legértékesebb képessége.

Úgyhogy építkeztünk már eleget a draftról, Ballardnak meg úgyis a 2. kör az erőssége, nem az első. 😊 Húzunk majd cornert a másodikban (az kéne leginkább), és ez egyszer vegyen magán erőszakot, és fizessen meg egy játszani képes cornert a szabadügynök piacon. Annyi pénzünk simán lesz.
peterk2005
Én most ebben a csapatban 9-8-et látok papírforma szerint , Bills TB és Cardinals L, Jags Texans Patriots Raiders Jags W. Nálam a kérdés ez mire lehet elég , vagy ők ezt mennyire gondolják másképp? Hisz gyenge matekkal legalább 4 meccset padoztatni kellene Wentz-et. Én nem lennék meglepődve , ha “rábeszélnék” Wentzet , hogy csak legyen ott a szülésnél. A Jags elleni meccset a futójátéknak is hozni kell. Wentz sem hiszem , hogy ennyi jót akar az Eaglesnek ha már elbántak vele , egy Hurts kedvéért.
KeyG
Ez a realitás (mármint a 9-8), plusz-mínusz 1. De Stez-el egyetértek, sem Ballard, sem Reich nem az a típus, aki ilyenkor leültetné a játékosát, számításból. Esetleg az utolsó fordulóban igen, ha a meccs már nem számít, de a játékos szereplése igen. Előtte nem hiszem én sem, hogy meglépnék.

(Egyébént is szerintem Ballard az eredeti mérleggel értékel most is. Neki Wentz megéri az első kört, ha hozza az expectedet. Ami neki / nekik expected volt. És akkor nem éri meg, akkor kell a második körre menni, ha ezt nem hozza. Eddig hozza, sőt, szerintem mindkettőnél ebben a pillanatban more than expected helyzetben van Wentz. Szóval nem is zavarja őket, hogy első kört kell / kellett ezért a produktumért adni. Még csak az idény fele telt le, változhat a helyzet, de most szerintem ez van.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
A leültetésnek akkor van értelme, ha a szezonban már nincs semmi elérni való. Én egy 1 vs 2. körért hétszentség, hogy nem ültetném le az irányítót 3-4 meccsre, ha az nem vagy egy csere kaliberű úgyis jön helyette más, vagy nem egy Manning akinek már nincs mit tanulnia, fejlődnie. A legfontosabb poszt, Wentznek jelenleg minden snap aranyat ér, ha hosszú távon irányítót akarnak belőle faragni. Úgy értem ennél jobbat, mert most is jó (jobb, mint Rivers, nem is kicsivel), de még jobb is lehetne. Csak Wentzben is - ahogy annak idején Andrisban is - túlteng a herozási hajlam, ami időnként a legrosszabb pillanatban jön elő, WTF playek formájában. Ezeket kell lefarigcsálni, ami egy delicate, finomkodós feladat, mert a játék meghosszabbítási képességeit nem szabad tönkretenni / elvenni, az az egyik legértékesebb képessége.

Úgyhogy építkeztünk már eleget a draftról, Ballardnak meg úgyis a 2. kör az erőssége, nem az első. 😊 Húzunk majd cornert a másodikban (az kéne leginkább), és ez egyszer vegyen magán erőszakot, és fizessen meg egy játszani képes cornert a szabadügynök piacon. Annyi pénzünk simán lesz.
peterk2005
Én most ebben a csapatban 9-8-et látok papírforma szerint , Bills TB és Cardinals L, Jags Texans Patriots Raiders Jags W. Nálam a kérdés ez mire lehet elég , vagy ők ezt mennyire gondolják másképp? Hisz gyenge matekkal legalább 4 meccset padoztatni kellene Wentz-et. Én nem lennék meglepődve , ha “rábeszélnék” Wentzet , hogy csak legyen ott a szülésnél. A Jags elleni meccset a futójátéknak is hozni kell. Wentz sem hiszem , hogy ennyi jót akar az Eaglesnek ha már elbántak vele , egy Hurts kedvéért.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers