Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rosszul mondtam két napja, nincs elveszíthető meccsünk. Nyerni kell szombaton is, mert amilyen a helyzet, bármikor beüthet a covid nálunk is, és akkor megette a fene az utolsó két heti esélyeket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remek, az edzoi stabban is van oltasellenes.
Mondjuk azt nem ertem hogy, mert ha jol remlik kotelezove tettek az edzok kozt...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ya-Sin szép csendben kimondottan korrekt szezont rak össze. Lassan leszállhatunk arról a narratíváról, hogy egy bustot húztunk. Igazából a rookie szezonja is jó volt, csak a tavalyi év tűnik sophomore slumpnak. (A rookie évében ha jól emlékszem a második legjobb pff gradingje volt a rookie DB-k között, ami mondjuk annyit jelent, amennyit, de akkor is. )



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A NYT playoff machine szerint jelenleg nagyobb az esélyünk a playoffba jutásra, mint az AFC westből bárkinek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi lesz POban ha esetleg hatranyban leszunk es tomik a boxot? Run run run punt, aztan hatha a vedelem/st megoldja? Borbinho
Ellenünk már október eleje-közepe óta mindenki tömi a boxot. 😊 Nem vicc - és nem is túlzás. Messze a legtöbb tömött box elleni futása van Taylornak a szezon második harmada óta. Belichick megpróbálta a meccs elején a második drive-ban light box-al (personnelben is két LB-vel álltak fel), és nyolc futásos, 1 passzos teljes pályás drive és TD lett a vége. Tulajdonképpen ellenünk ez a standard.

(Ezzel most persze Wentz korábbi teljesítményeit is értékeltem valamelyest, úgyhogy feladtam neked a labdát. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
csipkelli 3 307
Vicceskedtek itt, de minden picket és milliót megér, ha van egy QBd aki jól tolja a QB sneak-et. 🤪
Tony Adams
És van ott még, ahonnan ő jött.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
No para csak Reich megmutatta, hogy ő is tudja amit BB, ennyiről van szó, nem többről 😏😉
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Szombaton volt meccs?
Janek
Igen, Wentz 4 passzolt és 1 futott TD, 350 yardot paszolt, 74 et futott.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Szombaton volt meccs?

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vajon hogy tudja majd kezelni Wentz amikor tavasszal hozunk melle egy vetelytarsat?

Remelem cseret ker majd 😊
Minnesota kozelebb van North Dakotahoz ugy is, menjen csak oda (vagy a CFLbe), banom is en.

Irtam is Wyattnak meccs elejen (amikor 3 passzal kezdtunk amibol 2t tuldobott Wentz es 3 and out lett), hogy ha Wentzen mulik akkor kikapunk. Szerencsere ez Reichnek is leesett eleg hamar.
Konkretan rohogtem h Reich nem merte Wentz kezebe adni a labdat. 2.negyed vegen 1.5 perc, 2 idokeres, sajat 20as, de inkabb porgessuk le, mint hogy Wentz eladja 😀
A franchise QB, vallasi lelki tars...
Mi lesz POban ha esetleg hatranyban leszunk es tomik a boxot? Run run run punt, aztan hatha a vedelem/st megoldja?


Szar belegondolni hogy Leonard, Kenny, BigQ legjobb evei elmennek, Taylor is rookie szerzodese vegen lesz majd es addigra valszeg mar nem lesz olyan top futo mint iden, nekunk meg addig osszejon kis szerencsevel par elso v masodik koros PO kizugas, mire elkaszaljak a Wentz projektet es lehet egy uj keretet felhuzni, masik 4-5 core (!) playert draftolni...


Reg voltam ennyire csalodott gyozelem utan...


Ez a csapat Andy Daltonnal 10-4ben, Ehlingerrel 9-5ben allna 😀

Kedvenc kommentem a meccsrol:
-Wentz csak egy utas ebbena Colts offenseben
- Utas?!? Kb a kocsitetore van kotozve, mint egy karacsonyfa

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Vicceskedtek itt, de minden picket és milliót megér, ha van egy QBd aki jól tolja a QB sneak-et. 🤪
több mint 2 éve
Lewiskecs Indianapolis Colts 63
Úgy lett kiválasztva , hogy lemérték a keze labdával együtt tökéletesen illeszkedjen Taylor két keze közé. Ez volt a döntő. 😊
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 117
Megkovetem magam, ezt a meccset megnyerte Wentz. Klasszis vot more! 😀
Stez
Kevesen rakják oda jobban a kezébe Taylornak a labdát, mint Wentz. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megkovetem magam, ezt a meccset megnyerte Wentz. Klasszis vot more! 😀

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem is értem miért szitokszó itt JMD neve. 😊
iktriad
Mi senkit se szeretünk. 😊 Na jó, Manninget időnként, és ha éppen nincs miről beszélgetni, akkor Szerencsétlen Andrist is. 😊

Küzdelmes meccs lett a végére. Eberflus tényleg felnőtt a feladathoz, a védelem jó volt. Idén végre elkezdtünk jóval többet emberezni (bár a corner sorunk azért még nem mindig indokolná 😊 ). Szerintem érünk / idősödünk. Könnyű elfelejteni, mert már 5. éve építi Ballard ezt a védelmet, de korban még mindig kimondottan fiatal ez a defense. Az utcáról hozott szükség embereken kívül a legidősebb Rhodes a maga 31 évével. Utána 27 évesen Grover a "korelnök", utána Kenny, a többiek fiatalkák mind. Hiába vannak tehetséges fiatalok, a védelemben nagyon fontos az összeszokottság, a kommunikálás képessége, egymás ismerete, az összedolgozás, stb. Ez fiatalokkal nem könnyű, kell idő amíg összeérnek, és fejben is beérnek. Szerintem kezdünk beérni. Leonardon, Kenny-n, Willisen, stb. is az látom ahogy a pályán vannak, kommunikálnak egymással, hogy már nem csak atletikusságból és talentből dolgoznak, hanem "értik" az ellenfelet, fejben ott vannak a pályán, érettek, tapasztaltak lettek. Szerintem ezt látjuk. Emberállományban nem vagyunk jobbak, mint akár tavaly, és Eberflus sem játszat alapvetően mást. Csak komplexebb dolgokat is képesek vagyunk megoldani, több félét tudunk / merünk védekezni.

Megvan a 8-6, ezzel a jövő heti Cardinals meccs gyakorlatilag opcionális lett. Elég a két utolsó meccset hozni, a Cards elleni bónusz meccs. Azért persze nyerjünk, de egy pici lélegzetvételt jelent, hogy nem élet halál meccsről lesz szó.

Magáról a meccsről nehéz mit mondani. Nyertünk egy olyan meccset, hogy a csapat jól játszott, Wentz viszont sz*rul. Két hete Wentz játszott jól, mások hibáztak bele, elbuktuk. Az ideális az lenne, ha mindenki jól játszana, de ha már az nem jön össze, akkor inkább ez a W, mint a múlkori L. 😊

Offense oldalon a playhívás tetszett, amíg értékelhető volt (gyak. az első félidőben). Kifejezetten tetszett a második TD drive light box elleni csak futunkja. Nem szabad elfogadni, amit Belichick felkínál, hogy ő mondja meg, hogyan legyünk egyoldalasak. Abból általában rosszul lehet csak kijönni. Persze képesnek is kell lenni csak futni, de megcsináltuk a TD-t. A harmadik negyed elejétől offense szempontból értékelhetetlen lett a meccs, amikor rögtön az elején eladták a labdát. Utálom ezt a biztonsági b****kodást, de az analitika ezt mondja. Fotelből nyugtató kell hozzá, de ezt kell játszani. Ráadásul nekünk van is hozzá falunk és futónk. Ettől még utálom, mert az offense azt a kevés ritmust is elveszti, amit előtte esetleg felépített. És ha az ellenfél netán mégis visszajön, akkor onnan általában az L a vége ennek a taktikának. Viszont többnyire bejön, úgyhogy kibírom, amikor kell. 😊

Engem most a playoff és az esélyeink foglalkoztatnak, ezt a meccset sem a "rivalry" miatt akartam, hogy nyerjük, de azért jólesik a tudat, hogy lezártunk egy zavaróan hosszú időszakot.

Egyébként nekünk ez a Pats nem rossz matchup. Nem is olyan jó, mint a Bills, de nem rosszabb, mint például a (teljesen egészséges) Titans. A Bucsnál vagy a (jó formában játszo) Chiefsnél meg jóval jobb. És persze a Brady idők Patriots-ánál is, ami matchup szempontból kutya rossz ellenfél volt sokáig. Ez a mostani jobban fekszik nekünk. Hogy mit ér ez a győzelem "értékben", azt nehéz belőni. A Patriots-t sem tudom még mindig igazán elhelyezni, még a mai meccs után sem. Ahhoz túl "extrém" volt a forgatókönyve. Mindenesetre sok minden tetszik amit csinálnak, de a win streakjükkel / utóbbi 5-6 héten mutatott statisztikai adataikkal (legtöbb szerzett pont, number one védelem) úgy voltam, mint az utolsó Brady éviekkel. Akkor is hasonlót futottak, akkor az idény elején elsősorban. Walkover schedule, jó pillanatban elkapott ellenfelek, és agyonverték őket, papíron az évtized legdominánsabb statjai és hasonlók. De azért ahogy akkor is, most is az az érzésem, hogy azért ha a konferencia krémje ellen kell játszani, akik történetesen fel is készülnek, és hozzák is amit tudnak, akkor azért nincs ott a ceiling, ahol néhány másik csapaté. Köztük még a Coltsé is szerintem. Persze azt ki is kell tudni hozni. A floor viszont magasan van, Belichick igen ritkán veri meg saját magát (ma éppenséggel féligmeddig ezt tették). De az idei kaotikus AFC-ben ez is akármire elég lehet. Nekik is, nekünk is.

Wentz meg szedje össze magát, ma bűnsz*r volt. Jövő héten kezdheti is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Ez most jól esett.
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
? Mi történt?
dande
A felesége elvetélt. 😕
peterk2005
ó, bazz, ezt nem olvastam sehol. Részvétem az egész családnak.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem is értem miért szitokszó itt JMD neve. 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
? Mi történt?
dande
A felesége elvetélt. 😕
peterk2005
ó banyek, részvétem...😕
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
? Mi történt?
dande
A felesége elvetélt. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
? Mi történt?
több mint 2 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Ohh szegény Ryan Kelly! 😕
Tony Adams
Stewart nagyobb érvágás lett volna szerintem. Pinter time again!
uatu
Egyik meccs sem ér annyit, mint ami szegényekkel történt.
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Ohh szegény Ryan Kelly! 😕
Tony Adams
Stewart nagyobb érvágás lett volna szerintem. Pinter time again!
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Ohh szegény Ryan Kelly! 😕