Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Kivancsi lennek az INT jatekrol mi a velemenyed, csapd ide egy par mondatba.
no
Melyik INT játékról? INT = Interception gondolom? Wentzé? Vagy az amikor INT-et szereztünk aztán elesett a védő és vissza is adtuk a Titans-nak?
peterk2005
Wentz a vegen

mar azt hittem a legrosszabbat feltetelezve a legrosszabbra gondoltal 😊 Ha esetleg igen akkor akar ird le ugy hogy nem lett INT csak mondjuk leutott passz.
no
Nem, csak nem voltam benne biztos, hogy nem valami "szakmai" kérdésed van, aminek nem tudom a rövidítését 😊

Mit gondolok? Gondolom a saját EZ-ban eladott labdás INT-re vagy kíváncsi, ugye? Wentz túl sokáig dédelgette a labdát, amivel kész helyzet elé állította magát, és nyomott belőle egy Luckot. 😊 Értelmesebbet most nem tudok mondani, mert nem néztem még vissza all 22-ben, csak meccs közbeni emlék van. Nem tudom mi lehetett a hívás, az elkapó route-okat nem látni, arra meg nem emlékszem, hogy miért tudott átjönni 2 ember is ilyen tisztán. (Volt-e blitz, amit nem kezeltünk jól vagy sem, stb. Passz.) Lényeg a lényeg, hogy ritka f*s egy játék volt.

Amúgy a weird fos játékokból is több van idén, mint normális. Nyolc meccsen volt már szinte minden, INT mindkét goal line-nál, mindkettő wtf módon, rossz snap 4. downnál, INT után lesérülő és eleső játékos, két egymás után benyalt 2 point conversion, utolsó drive előtt lesérülő kezdő irányító meg hasonlók. "Normálisan" szinte se nyerni, se veszíteni nem tudunk idén. 😊
peterk2005
Nem, a meccs vegirol. Nem kell hozza All22, egyszeru osszefoglalobol a vegere tekersz. Arra vagyok kivancsi.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kivancsi lennek az INT jatekrol mi a velemenyed, csapd ide egy par mondatba.
no
Melyik INT játékról? INT = Interception gondolom? Wentzé? Vagy az amikor INT-et szereztünk aztán elesett a védő és vissza is adtuk a Titans-nak?
peterk2005
Wentz a vegen

mar azt hittem a legrosszabbat feltetelezve a legrosszabbra gondoltal 😊 Ha esetleg igen akkor akar ird le ugy hogy nem lett INT csak mondjuk leutott passz.
no
Nem, csak nem voltam benne biztos, hogy nem valami "szakmai" kérdésed van, aminek nem tudom a rövidítését 😊

Mit gondolok? Gondolom a saját EZ-ban eladott labdás INT-re vagy kíváncsi, ugye? Wentz túl sokáig dédelgette a labdát, amivel kész helyzet elé állította magát, és nyomott belőle egy Luckot. 😊 Értelmesebbet most nem tudok mondani, mert nem néztem még vissza all 22-ben, csak meccs közbeni emlék van. Nem tudom mi lehetett a hívás, az elkapó route-okat nem látni, arra meg nem emlékszem, hogy miért tudott átjönni 2 ember is ilyen tisztán. (Volt-e blitz, amit nem kezeltünk jól vagy sem, stb. Passz.) Lényeg a lényeg, hogy ritka f*s egy játék volt.

Amúgy a weird fos játékokból is több van idén, mint normális. Nyolc meccsen volt már szinte minden, INT mindkét goal line-nál, mindkettő wtf módon, rossz snap 4. downnál, INT után lesérülő és eleső játékos, két egymás után benyalt 2 point conversion, utolsó drive előtt lesérülő kezdő irányító meg hasonlók. "Normálisan" szinte se nyerni, se veszíteni nem tudunk idén. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Kivancsi lennek az INT jatekrol mi a velemenyed, csapd ide egy par mondatba.
no
Melyik INT játékról? INT = Interception gondolom? Wentzé? Vagy az amikor INT-et szereztünk aztán elesett a védő és vissza is adtuk a Titans-nak?
peterk2005
Wentz a vegen

mar azt hittem a legrosszabbat feltetelezve a legrosszabbra gondoltal 😊 Ha esetleg igen akkor akar ird le ugy hogy nem lett INT csak mondjuk leutott passz.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kivancsi lennek az INT jatekrol mi a velemenyed, csapd ide egy par mondatba.
no
Melyik INT játékról? INT = Interception gondolom? Wentzé? Vagy az amikor INT-et szereztünk aztán elesett a védő és vissza is adtuk a Titans-nak?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 623
FR-t nem ahhoz kell hasonlitani hogy mashol ki mennyit hibazik. Elore jut vele a Colts vagy sem a koltoi kerdes. Azt en ertem hogy nalad igen es irtam hogy ezt el is tudom fogadni hogy valakinel tobb a pozitivum mint masnal. no
Szerintem meg máshogy nem érdemes, mert a Colts ezer ok miatt juthat előre, vagy teljesíthet rosszul. Jártunk mi Superbowlban Jim Caldwellel is. Én nem tudok edzőről máshogy gondolkodni mint úgy, hogy megnézem a többit, aztán megnézem, hogy mi jót/rosszat látok a többinél, és összevetem. Enélkül csak lóg a levegőben minden, amit mondanék / gondolnék.

Megint en nem tudok elvonatkoztatni attol hogy mi a kituzott cel. Egy 4 W is lehet tulteljesites adott csapatoknal. Nem feltetlenul a pozitiv merlegu csapatok feletti siker az, de nem nez ki jol azert ennyit adj meg nekem.no
A kitűzött cél egyszerű: a playoff volt a cél. Ha nem érjük el, az kudarc lesz, és nincs az a szempont, ami ne tenné azzá. Az kudarc lesz és pont. (Az más kérdés, hogy azért, mert van egy kudarcos év, felborítok-e egy stábot vagy sem.)

Az sem tetszik, hogy az utóbbi másfél idényben a playoff kaliberű csapatok ellen többet vesztünk, mint nyerünk. Nem tetszik, és tudni szeretném, hogy ennek mi az oka. A statok viszont nem érdekelnek, mert kis mintásak. Nem az dönti el, hogy Reich / Ballard / Wentz / a roster milyen, hogy bemegy-e az éppen lesérült kickerünk meccs döntő FG-ja vagy sem, márpedig a kis mintás statokat teljesen át tudja alakítani, ha bemegy vagy ha nem. Inkább próbálok olyan faktorokat keresni, ami valóban jelzés értékű lehet. Például, ha úgy kapnánk ki a jó csapatoktól, hogy a meccsek felében versenyben se vagyunk igazán, akkor már nagyon aggódnék. Mert azt sokkal inkább jelzés értékűnek gondolnám. Csakhogy ritkán van ilyen meccsünk nekünk is. Tavaly egy volt, idén is egy volt. Ami nem gyakoribb, mint mondjuk ahányszor a Titans, Ravens, Bills, (Chiefs) meccsen kívül kerül egy-egy idény során. Akkor pedig nem ez az ok.
peterk2005
Szerintem igy nem tudod nezni, mert nem tudsz akkorat meriteni. Igy sose kapna eselyt az uj generacio. Nem tudod megnezni, a feltorekvoket. JH-Tomlin sose lett volna HC, es ok ugyan nem hivok voltak de az sem segit mert nem fugg ossze. Bar en a nem CEO HC-kat preferalom, mert ha ugy alakul jobban bele tud nyulni. JH-Tomlin nem tud. Ettol a parharc nem a belenyulason mulik, hanem a felkeszulesen. Ebben FR kifejezetten jo ( legalabbis az elso feleben, mert a kezdo script jo ). Utana? A leolvadasok? A valasz a valszokra?

Egyszeruen nem tudhatod a DC nalatok milyen HC lesz valahol, azt tudjuk hogy a rendelkezesere bocsatott kerettel ( ami nem feltetlenul az o szaja ize szerint alakul) hogy muzsikal. Lehet megbukik, lehet HC pozibol viszik temetni 55 ev mulva.

A masik erdekesebb szamomra mert eddig nem a PO volt a cel ( mondva). A PO-nak bizony ebbol a csoportbol es sorsolassal meg kellene lennie es pont ezert ez nem egy tul meresz celkituzes volt. Ballard munkaja igy siman kijon a pocsek munka tartomanybol. Ettol viszont nem ertem hogy mi tortenik itt. Valljuk be iden nem Wentzen mulna vagy akar FR-on ( mindketto helyett ide lehetne irni egy hosszu felsorolast akiknek menne, ez persze nem eleg ok az elkuldesukre ). Ezzel szerintem ala van love az elvaras, de ez tenyleg vermerseklet kerdese. Viszont itt siman johetett volna rookie vagy olcsobb bridgeQB. De valoszinuleg Wentzben hosszabb tavon gondolkodnak es magasabb celokkal, de akkor mire var Ballard. Es itt jon be Irsay, mert engedi a lassan de biztosan hozzaallast, amit a legtobb stab nem kapna meg. Es ezt el lehet fogadni, orulni neki es turelmetlenkedni is rajta es ez megint vermerseklet kerdese.

Ezt megint mas oldalrol nezzuk, ha ezzel a kerettel versenyben sem lennetek az tragedia lenne es nem elfogadhato semmilyen szinten. Viszont ez a liga ennel sokkal szorosabb es kulonbozo erossegek utkoznek egymassal es szerintem azert az sem jo hogy gyakorlatilag a sokfelekeppen nyerni akaro-tudo jobb csapatoktol mindig alul maradtok. Tudom nyerhetettek volna parat, de nem. De nem is igazan lenyeges. Ott vagytok es ez a lenyeg, de ti vagytok ebben a korben egyedul A tipikusan akik nem probaljak ezt a nagyon kozeli kuszobot megugrani. Tudom hogy nehez es ritkan sikerul keves csapatnak, mert mindenki egyszerre probal ebbol a korbol ugrani.


De ertem amugy amiket adtal valaszt, mert te a turelmesebb agrol jossz es neked elfogadhato es megmagyarazhato es teny hogy sokkal rosszabb helyzetben sem lesztek jovore sem es az is egy nagy dolog, de valakinel ez edeskeves.


Kivancsi lennek az INT jatekrol mi a velemenyed, csapd ide egy par mondatba.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
FR-t nem ahhoz kell hasonlitani hogy mashol ki mennyit hibazik. Elore jut vele a Colts vagy sem a koltoi kerdes. Azt en ertem hogy nalad igen es irtam hogy ezt el is tudom fogadni hogy valakinel tobb a pozitivum mint masnal. no
Szerintem meg máshogy nem érdemes, mert a Colts ezer ok miatt juthat előre, vagy teljesíthet rosszul. Jártunk mi Superbowlban Jim Caldwellel is. Én nem tudok edzőről máshogy gondolkodni mint úgy, hogy megnézem a többit, aztán megnézem, hogy mi jót/rosszat látok a többinél, és összevetem. Enélkül csak lóg a levegőben minden, amit mondanék / gondolnék.

Megint en nem tudok elvonatkoztatni attol hogy mi a kituzott cel. Egy 4 W is lehet tulteljesites adott csapatoknal. Nem feltetlenul a pozitiv merlegu csapatok feletti siker az, de nem nez ki jol azert ennyit adj meg nekem.no
A kitűzött cél egyszerű: a playoff volt a cél. Ha nem érjük el, az kudarc lesz, és nincs az a szempont, ami ne tenné azzá. Az kudarc lesz és pont. (Az más kérdés, hogy azért, mert van egy kudarcos év, felborítok-e egy stábot vagy sem.)

Az sem tetszik, hogy az utóbbi másfél idényben a playoff kaliberű csapatok ellen többet vesztünk, mint nyerünk. Nem tetszik, és tudni szeretném, hogy ennek mi az oka. A statok viszont nem érdekelnek, mert kis mintásak. Nem az dönti el, hogy Reich / Ballard / Wentz / a roster milyen, hogy bemegy-e az éppen lesérült kickerünk meccs döntő FG-ja vagy sem, márpedig a kis mintás statokat teljesen át tudja alakítani, ha bemegy vagy ha nem. Inkább próbálok olyan faktorokat keresni, ami valóban jelzés értékű lehet. Például, ha úgy kapnánk ki a jó csapatoktól, hogy a meccsek felében versenyben se vagyunk igazán, akkor már nagyon aggódnék. Mert azt sokkal inkább jelzés értékűnek gondolnám. Csakhogy ritkán van ilyen meccsünk nekünk is. Tavaly egy volt, idén is egy volt. Ami nem gyakoribb, mint mondjuk ahányszor a Titans, Ravens, Bills, (Chiefs) meccsen kívül kerül egy-egy idény során. Akkor pedig nem ez az ok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mert ha azt mondod, hogy Wentz javult tavalyhoz kepest, akkor nem mondasz igazat. Egy sokkal jobb kozegbe kerult, de ugyan az maradt. Athivja a playeket, mert nem erti mit jatszik a vedelem, meg hoskodni akar, a dobomozdulata teljesen szet van esve, emiatt a LOSig se tud pontosan dobni. Minden passza pontatlan, ember moge megy, es igy 5 yard helyett 3at hoznak csak belole.
A hosszu passzainal mennyi volt pontos? Az az egy TYnak a Texans ellen kb. Az osszes tobbinel az elkapoknak kell visszajonniuk a labdaert. Persze, legalabb el tudja dobni addig, elorelepes Rivershez kepest. De sztem nem tul nagy elvaras, hogy legalabb 3-4 meccsenkent legyen egy (1) pontos hosszu dobasa.Borbinho
Ezt te így látod. Én nem. Szerintem javult, nagyon sokat. Nem a technikája, az nem fog helyére kerülni egy offseaon alatt, lehet, hogy soha. De ahogy lehet teknős lassan is jól irányítani, úgy lehet "béna" technikával is jól irányítani (Philip Rivers says hello). Szóval bár remélem, hogy javít rajta, nem gondolom deal breakernek azokat a technikai zűröket, amikkel játszik.

A hosszú passzok, meg ugyan már.... A ligában két ember tud jelenleg pontosan mély passzokat dobni: Wilson és Stafford. (Volt egy harmadik is, de az most éppen nőügyek miatt kiszállt.) Mindenki más "területre" passzol 😊 Értsd, nagyjából, néhány méter, időnkét 6-8 méter eltéréssel felbassza, aztán az elkapó korrigálja a route-ját úgy, hogy odaérjen a labdához. Nézd meg Mahomes mély labdáit Hill felé. És nézd meg, hogy Hill mit tornászik, korrigál, fordul, lassít vagy gyorsít, vagy éppen megáll és szó szerint visszalép, hogy elkapja azokat a labdákat. És Mahomes ettől még egy zseni. A mély labda meg éppen azért mély labda, hogy ezek beleférjenek, ne számítson, hogy 2 méter ide vagy oda. De még akár 5 méter se. (És éppen ezért inkább dobja alul, mint túl, mert utóbbi a nem korrigálható elkapó számára.) Ezért kell az a bivaly kar, mert ha kényelmesen beleállhat, nézelődhet, és nyomás nélkül elengedheti, akkor egy főiskolás irányító is eldobja, ráadásul pontosan odadobja 40-50 yardra. Csak ilyen nagyon ritkán van. Mozgás közben, hátralépve, nem egyensúlyban, védővel az arcában viszont k**szott ritka az, aki képes rá. Konkrétan ketten (hárman). Szerintem. Mindenki más vicinity-t passzol ... ami nem is baj, mert belefér. Az a lényeg, hogy egyensúly nélkül is fel tudja dobni 50 yardra _elég_ pontosan ahhoz, hogy a többi az elkapó dolga legyen.

Azt meg Tom Brady is mondja, mondta 40 éves fejjel is, hogy ezt még nem láttam, videón majd megnézem. Ne ilyen "Eli Manningnak olyan az ábrázata, hogy rendes irányítónak olyan nem lehet" féle "jelekből" itéld meg. Nézd meg az all 22 filmet, aztán nézd meg Staffordét, nézd meg Josh Allenét, satöbbi. És látni fogod - látnod kell -, hogy Wentz problémája nem az, hogy pontatlan. (Egyébként tény, pontatlan. Ami rövid passzos játékban időnként bosszantó hibákat is eredményez, amikor 1 méterrel az elkapó fölé bassza a labdát. Vagy egy cross route-n nem tudja elé dobni, és mögé megy, vissza kell nyúlni, satöbbi. De nézd már meg Mahomest milyen screeneket dobott tegnap éjjel. Vagy nézd meg Herbertet. Vagy Josh Allent. Csak az érdekesség képpen, egyszer csak ezt figyeld náluk. Meg fogsz lepődni. 😊 )

És ugyanezt javaslom az áthívásaival kapcsolatban is. Igen, van amikor rosszul hív át. Máskor meg a kameraman is lemarad a fake handoffról.

Wentz jelenleg simán top15 irányító. A hülye hibáival együtt is. Remélem, hogy ennél több is lesz, de jelenleg simán top15. Jobb, mint időarányosan Rivers volt ilyenkor. Ami még nem biztos, hogy visszaigazolja majd azt az árat, amit adtunk érte. ennyi nekem sem lesz elég, többet remélek. És marha szívesen vitázom, érvelek, olvasok más érveket mellette vagy ellene, mert ez adja részben a szezon értelmét. Hogy ha esik, ha fú, tudunk róla beszélni, vitázni, egyetérteni, nem egyetérteni. Csak közben meg emlékszem még a nyári mondatokra is, hogy mondjuk mijafaszért Wentz, akkor már inkább Darnold jött volna, őt is szívesebben nézném. Tényleg? Még most is? 😊 Szóval azt érzem, hogy nem vitázunk a játékos teljesítményéről, hanem a szimpátia / unszimpátia diktál. Úgy meg csak egymás idegeit húzzuk. 😊 Ezt nem akarom, nem az a célom, hogy idegeljelek akár téged, akár mást. Inkább akkor csöndben maradok, aztán majd meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Vegig nezve, szegyelem magam a helyesirasi hibak miatt 😕
no
Írod mindezt ékezetek nélkül. 😀 (Gondolom telóról pötyögsz, azért. Hagyd a ***csába a helyesírási hibákat, én telóról annak is örülök, ha be tudok írni egy egész mondatot. 😀 )
peterk2005
Geprol irom, de nincs ekezet. A legnagyobb baj hogy a 98%-t alahuzza pirossal es gyakorlatilag egy szinvak vizsgalatnak felel meg. 😊
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Amit nekem irtal az viszont meghokkentett, mert ugy jon le mintha azt hinned hogy mintha azert lennek itt hogy belerugjak a doglott loba/ ellendrukkerkedjek vagy nem is tudom.no
Hát pedig ez jön le, amikor ha érvelni akarsz valamivel, akkor pont a Steelers meccset veszed elő, de nem veszed elő mondjuk a Packers meccset, ami hasonló lefolyású volt, csak éppen mi kerültünk nagy hátrányba és a végén fordítottuk meg úgy, hogy a meccs nem a miénk volt. Meg, hogy amikor mi játszottunk ellenük akkor már nem jók voltak, de olyan csapat meg nem kerül elő, akik amikor mi játszottunk velük még jók voltak, aztán összeestek. Meg olyan érvek, hogy FR alul teljesített mondjuk Rivers-el, GR viszont felül teljesített Lamarral, úgy, hogy mindkét gárda 11-5-el zárt, ti kétszer kaptatok ki a Steelerstől, és a Colts és a Browns volt kb. pozitív mérlegű csapat, akit sikerült megverni, mást nem.

Ezeket egy Colts fantól értem, mert minket az frusztrál, ha mi kikapunk, és nem vigasztal, ha más is így jár, de ha egy "semleges elemzővel" beszélgetek, akkor attól nem ilyen érveket várok. És ha ilyeneket kapok, akkor az nekem nem "semleges elemzés". Elnézést, de ez van. 😊

A Colts-al kapcsolatban meg úgy vagyok, hogy amikor a meccs megy, kurva mérges tudok lenni, frusztrál minden hiba, a végén a vereségek után úgy állok fel, hogy menjen mindenki a p*csába. De aztán lehiggadok, és akkor szeretek dolgokat kontextusban nézni. Nekem is azon jár az agyam, hogy mit lehetne, mit kellene, hol kellene javítani, csak én egyszerűen tudom ezt kis mintás, semmire se jó statokból (bocs Borbinho 😊) levezetni. Az ilyen statok alapján Manning is sz*r volt, mert amíg nem nyert SB-t, addig a playoff statjai borzasztóak voltak, sokak számára egy playoff choker volt. Sőt, sokak számára az SB győzelem után is. Meg azzal se tudok mit kezdeni, hogy ha van egy Taylorunk, akkor miért passzolunk FG környéken négyszer. Mert például all 22, a védelmi felállás alapján azt kell. Meg mondjuk azért, mert előtte RZ-ban is azt tettük, sőt negyedikre is rámentünk, és vissza passzoltuk annak a Pittman-nek, akire előtte kétszer próbáltuk már, és fogva volt, negyedikre mégis újra ő volt a célpont, és sikerült. Nem azt mondom ezzel, hogy a playhívás tökéletes volt, mert nem az. Minden meccsen látok kb. 10% rossz hívást, ami szerintem az volt az adott esetben. De marhára nem úgy, hogy ha van egy Taylorod akkor fuss vele, minek passzolsz. Azért, mert például az ellenfél is tudja ezt, és tömi a boxot, vagy azért, mert a matchup előny éppen nem az outside zone futásnál van, hanem egy 1-1 passznál, vagy mondjuk azért, mert előtte kétszer fújtak holdingot a zebrák olyanra is ami csak náluk holding, és ne kísértsük ismét a sorsot egy újabb OZ futással, ahol a centert ismét ki kell mozgatni blokkolni ésatöbbi. Szóval olyan okokért, mint például az, hogy Derrick Henry szinte sosincs fent 3. downon a Titansban. Akkor se, ha éppen 10 yardos átlaggal fut, nem csak vasárnap. Aminek megvan az oka, és sima rövidlátás azt mondani, hogy ha a Titans elbukik egy harmadik downt, hogy de miért nem Henryvel futottak, amikor ő a legjobb játékos, és már minden védő a seggén veszi a levegőt. (Henry-t így pihenteti a Titans, így tud első 2 downon fent lenni mindig, amikor a leghasznosabb. Képtelenség 3rd downokra is fenntartani, amikor így is kétszer akkora terhelést kap, mint egy átlag futó. Valamit valamiért, ennek az ára az, hogy harmadik downokat nélküle kell megoldani.)

Ezeket itt nem tudjuk írásban részletesen kibeszélni, ehhez tényleg sör, all 22 film, és 1-2 óra kellene egy asztalnál. Akkor kiderülhetne, hogy mit látunk ugyanúgy és mit látunk máshogy. És lenne idő kibontani, hogy ha te - vagy bárki akivel megisszuk azt a sört és végignézzük azokat a filmeket -, hol van a hézag, ha hézag van. És tudunk összevetni is, mert elő tudjuk venni Andy Reidet, Kyle Shanahant, Shurmurt, és megnézni, hogy ők mit csináltak, csinálnak. És mit csinál Sean Payton és hasonlók. És akkor van összehasonlítás is. És feltehetjük azt a kérdést, hogy mondjuk Shanahan miért is hagyott fel az első drive után azzal, hogy kimozgassa a Colts LB-ket és miért nem futott a nagy esőben úgy, ahogy előtte kisebb esőben is remekül működött. Ezt például nem tudom, szerintem hiba volt, de lehet, hogy csak én nem értem azt okát. Lényeg a lényeg, hogy mindenki hibázik. Időnként nagyot is, időnként kisebbet is, sokszor valószínűleg csak én (mi) nem értjük, hogy miért, de előfordul bőven, hogy tényleg hiba. De a dolog lényege nekünk Colts fanoknak nem az, hogy Shanahan (vagy Payton) mennyit hibázik, hanem az, hogy Reich mennyit.

És én azt látom, hogy összevetésben nagyon jól áll, abszolút szerencsénk van vele. Playcallerként bőségesen a jobbak között van az NFL-ben, és emellé agresszív is, ami ma az NFL-ben már lényegében must have, emellé jó hétközbeni felkészülésben is (nem is emlékszem olyan meccsre amikor egyértelműen elbaltázott offensive game-plannel mentük volna neki meccsnek), és van hitele az öltözőben is, plusz kifejezetten jó OC/QB párosításokban, tud irányítóval dolgozni, ami megint kulcsfontosságú a ligában. Ezt én akkor se dobnám ki, ha csak egy hajszállal lenne jobb, mint az NFL átlag, mert Reich nem csak HC, hanem támadó koordinátor, game planner, play caller és az irányító kezelésében is kulcsszereplő. Ha kidobjuk, akkor az egyetlen olyan pillért dobjuk ki a csapat alól, ami az elmúlt években hozzávetőlegesen folytonos volt, nem kellett évről évre nulláról újra kezdeni. Félig volt csak az, mert minden évben új irányítóval így is mindig majdnem nulláról kell indulni, de legalább az egyik szereplő állandó. Ráadásul, mivel HC, a jövő évekre vonatkozóan is az lehet, nem kell azzal küszködnünk, hogy ha van egy jobb évünk - amit remélünk -, hogy évről évre elviszik a stábot és indulhatunk újra. Ez akkor is érték, ha csak egy hajszállal van NFL átlag fölött, mert a kontinuitás több pluszt ad, mint egy ennél jobb, de évről évre változó szerkezet, de az a helyzet, hogy én, ahogy fent írtam, nem is átlagost látok, hanem annál sokkal jobbat. Nálam Reich széke nemhogy nem rezeg, hanem adott esetben még Ballardnál is szilárdabb, mert GM-et is könnyebben váltanánk, mint HC-t ebben a pillanatban. HC váltásnak nálam csak akkor van jelenleg értelme, ha ismét teljes resetet nyomunk, és kezdjük elölről. De akkor légyszi egy olyan HC-vel ismét, aki legalább így hív, legalább így tudja kezelni a HC feladatokat is, nem egy balfasz time managementben, és mindenképpen támadó felfogású, mert manapság az NFL-ben minden az offense-ről szól, kivéve ha Bill Belichick vagy, és képes vagy egy "kisbuzit" odakötni magad mellé évtized hosszan, mert egy "kisbuzi", senki nem viszi el, de OC-nak nagyon jó.

Namost, ha nem akarok mindenki kirúgni, mert szarul kezdtünk, Wentz se top5 irányító, akkor meg az van, amit az előző postban írtam. Szarul kezdtünk, ami nálam benne volt eleve a képben. Benne volt májusban is, nálam az idei év eleve egy felvezető évnek volt elkönyvelve, kivéve, ha Wentz borzalmasan szar, vagy ha valami csoda folytán MVP szinten tolná. A két véglettől eltekintve ez egy átmeneti év, mert ez a csapat nem volt / nincs a Chiefs / Browns / Bills szintjén. Legalábbis azon a szinten, ahova ezeket az idény előtt tettem.. Amiért rohadtul frusztrál ez a kezdés, az az, hogy ugyanakkor szerintem nincs is tőlük messze. A Ravens-el, Titans-el, szerintem egy kaliber, és mivel az előző három meg nincs ott, ahová kalibráltam őket idény elején, így lett volna esély egy jó futásra. De elbuktuk azt a 3 meccset, amit nyerhettünk volna / meg kellett volna nyerni, és elk*rtuk rá az esélyt. Amit ki is kell elemezni, hogy miért, mert kis mintán egy idényben, másfél idényben előfordul, hogy jön egy rossz sorozat és pozitív mérlegűek ellen csak bukunk, de ha a minta folytatódik, akkor viszont annak már valószínűleg nem csak a kis minta az oka. És akkor lépni, változtatni kell. Ezt meg kell tudni törni, és ha nem sikerül, ha az már lesz olyan indok, ami indokolhat komolyabb szakmai váltást. (Eberfluson kívül is, mert őt nem sajnálnám, ha elvinnék idény végén, függetlenül attól, hogy milyen lesz az idény második fele. Egyszerűen nem tudok megbarátkozni azzal, amit pass defense-ben csinálunk. Nekem túl opportunista.)

Egyébként viszont ez a Colts 3-5-el is ugyanaz a csapat, amelyik akkor lenne, ha levertük volna Ravenst és a Titanst, csak akkor sokkal jobb hangulatom lenne.


Hol tartana ez a csapat Luckkal?... 😕
Borbinho
Sokkal előrébb. Csak az a kérdés, hogy meddig rejszolunk még ezen? 😊 Azok az idők elmúltak, és nem jönnek vissza, ha csapkodjuk az asztalt, ha nem. És Lawrence-ünk vagy Burrownk se lesz. Az alternatíva az Wentz, vagy Darnold, vagy mondjuk Justin Field, esetleg Mac Jones. Ezek közül kell valamelyik lóra tenni, és annak beválnia. Ha ordas mázlink lesz, akkor úgy, mint Josh Allen. Ha nem, akkor egy jó esetben top15 körüli QB-val kell tudni nyerni.

(Egyébként röhögni fogsz, de Wentz utolsó perces red zone-beli manővere láttán Luck jutott eszembe. 😊 Ő csinált ilyeneket. Nehogy úgy értsd, hogy Luck = Wentz, csak jött egy flashback, hogy Andrissal is voltak ilyen pillanataink. 😀 )
peterk2005
A Vasas meccs mindenre pelda volt de te persze kivetted belole a rosszat, de ezek szerint rosszul irtam korbe, hogy az ilyen meccsek is belekerulnek mindketto iranyba a pozitiv merlegu kitetelbe. A Vasas az volt az evad elejen, utana nem. Nektek iden a Seahawk egy fokkal kemenyebb volt mint most.

De hogy ertsuk egymast en a Vasast azert hoztam peldanak, mert oket neztem es nem titeket. Ezert nem tudok a ti meccseitekbol mazsolazni, egyszeruen a sajatunkat nem akartam es nem maradt mas a Venn diagramban.

FR-t nem ahhoz kell hasonlitani hogy mashol ki mennyit hibazik. Elore jut vele a Colts vagy sem a koltoi kerdes. Azt en ertem hogy nalad igen es irtam hogy ezt el is tudom fogadni hogy valakinel tobb a pozitivum mint masnal.

Megint en nem tudok elvonatkoztatni attol hogy mi a kituzott cel. Egy 4 W is lehet tulteljesites adott csapatoknal. Nem feltetlenul a pozitiv merlegu csapatok feletti siker az, de nem nez ki jol azert ennyit adj meg nekem.

A Wentz eladott labdajat nezd meg es bar nekem nincs a NO ota All22, de meg anelkul is arulkodo lesz. Azt az egy kis 20mp videot kepzeld ide ( berakni sajnos nem tudom, mert bena vagyok hozza ). Es nem adott rossz hivasokrol beszelek, mindenkinel van, bar ahogy irtam endzone-10 yardos vonal kozott munkaja, a Brian eleteben megkovezett foszereplo cimet meghallgatas nelkul hazaviszi.
Nem is szamit.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent halkan jegyzem meg, hogy a hetvegi meccs utan szet van fikazva Wentz, teljes joggal, de itt nem is nagyon emlitettuk meg, hogy Reich talan az itteni karrierje egyik legszarabb playcallingjaval allt elo. Az, hogy az egyyardosodon behivsz egy tight end screent, az egesz egyszeruen megmagyarazhatatlan es vedhetetlen. Akkor is, ha Doyle csinal belole egy 99 yardos TD-t veletlenul. Erthetetlen, de tenyleg.

De lehetne azert meg eleg sok hivast mondani, ami wtf kategoriaba esett. Az megint egy mas teszta, hogy ugy a teljes szezonban azt erzem, hogy az amugy sem epp beszamithato Reich a voros zonaban teljesen meghulyul, es a hivasaiban rengeteg pontot hagyunk benne. Ehhez jon hozza az iranyito, aki szegeny buta ehhez a poszthoz, nem tudja, mi tortenik a palyan, igy ha netan Reich okor, cseszhetjuk. Tavaly ezeket Rivers rogton eszrevette, tudott vedelmet olvasni, es jobbara egyebkent jol is jottunk ki, ha o ezeket lereagalta es athivta a jatekokat. Wentznel az athivott jatekok teljesen kaoszba merulnek, mert o nem tudatosan hivja at ezeket, szimplan csak osszezavarodik, mert nem erti, mi folyik a defense-ben.

Egy iranyitonal mar halal, ha ennyire buta, de Wentz eseteben egesz egyszeruen botranyos az egesz mechanikaja. Szetszort, csapott - pont ugyanannyira kaosz az egesz mozgasa, mint amit fejben lehet rajta allandoan erezni. Es igen, pontosan ez a szetszort, hanyag mechanika adja azt, hogy konkretan ot yardra nem kepes pontosan odadobni egy labdat, amivel allandoan megszopatja a celpontjait. Ez a gyerek ugy dobal 60+ passzpontossaggal, hogy ha kicsit is kepes lenne pontos lenni, akkor egyreszt jobban haladna a tamadosor, masreszt 68-70 szazalekos pontossaggal tolhatna az NFL-ben. De nem, valamiert ugyanaz a fos a mechanikaja, amilyen volt az elmult evekben, hiaba gyakoroljak, keptelen valtoztatni rajta. Bar szerintem igazabol nem is akar. Igy viszont, hogy meg az 5-8 yardra meno labdai is tul erosek, magasak vagy epp alacsonyak, ember moge mennek vagy tul ele... Egy dolog, hogy megszopatja a sajat elkapoit, de ezekkel a passzokkal meg el is intezi, hogy a vedok kiussek oket.

Es ez utobbi mondjuk nem Reich sara. Biztos vagyok benne, hogy egesz nap basztatjak a pozicios edzok a gyereket, hogy figyeljen oda a dobomozdulatara. Megsem lehet erezni egyaltalan semmilyen javulast.

Itt volt ez a Luck nevezetu idiota, szetment a valla, es fel ev alatt teljesen atalakitotta utana a mozgasat, az egesz mechanikajat. Mert at akarta, neki ez fontos volt. Szoval akkor velhetoen nem egy lehetetlen feladat.

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hol tartana ez a csapat Luckkal?... 😕
Borbinho
Sokkal előrébb. Csak az a kérdés, hogy meddig rejszolunk még ezen? 😊 Azok az idők elmúltak, és nem jönnek vissza, ha csapkodjuk az asztalt, ha nem. És Lawrence-ünk vagy Burrownk se lesz. Az alternatíva az Wentz, vagy Darnold, vagy mondjuk Justin Field, esetleg Mac Jones. Ezek közül kell valamelyik lóra tenni, és annak beválnia. Ha ordas mázlink lesz, akkor úgy, mint Josh Allen. Ha nem, akkor egy jó esetben top15 körüli QB-val kell tudni nyerni.

(Egyébként röhögni fogsz, de Wentz utolsó perces red zone-beli manővere láttán Luck jutott eszembe. 😊 Ő csinált ilyeneket. Nehogy úgy értsd, hogy Luck = Wentz, csak jött egy flashback, hogy Andrissal is voltak ilyen pillanataink. 😀 )
peterk2005
Engem pont ez triggerel a legjobban tavasz ota. Hogy egy top20as QBert adunk egy top100as meg egy top10es picket, amikor hasonlo QBbol annyi van mint egen a csillag. Es meg fizetunk neki 50 milliot ket evre.

Ezert volt kurvara unszimpatikus Meyertol is, hogy regi span Tebownak adott roster spotot nyaron.
Reich kb elintezte hogy Wentz, a kis mininstransa, megkapja a maradek penzet mielott kikopik a ligabol.


Mert ha azt mondod, hogy Wentz javult tavalyhoz kepest, akkor nem mondasz igazat. Egy sokkal jobb kozegbe kerult, de ugyan az maradt.
Athivja a playeket, mert nem erti mit jatszik a vedelem, meg hoskodni akar, a dobomozdulata teljesen szet van esve, emiatt a LOSig se tud pontosan dobni. Minden passza pontatlan, ember moge megy, es igy 5 yard helyett 3at hoznak csak belole.

A hosszu passzainal mennyi volt pontos? Az az egy TYnak a Texans ellen kb. Az osszes tobbinel az elkapoknak kell visszajonniuk a labdaert. Persze, legalabb el tudja dobni addig, elorelepes Rivershez kepest. De sztem nem tul nagy elvaras, hogy legalabb 3-4 meccsenkent legyen egy (1) pontos hosszu dobasa.

Raadasul egy onfeju fasz. Elmondja, hogy hiaba az int, nem fog valtoztatni a hozzaallasan, agressziv akar maradni.
Igen, lehet Taylor mezonygol tavig vitte volna a checkdownt, vagy akar TDre is, egy must win meccsen.
De akkor nem lehetne mondani, hogy Wentze az erdem.

Mondjuk tok aranyos volt, amikor mondta tegnap, hogy ilyen szituban (a Byard pick) valszeg legkozelebb a safetyre is figyelnie kellene, nem csak a linebackerre. Tanulnia kell ebbol.

Emberunk 29 (!!!) eves! 😀 nem rookie, nem masod v harmadeves.

A legfobb bajom Reichhel (az mellett, hogy egy vesztes, es igy vesztes mentalitast hoz az oltozonek. Vagyis nem vesztest, csak olyat, hogy oke kikapni, legalabb egyutt a csapat, kint vannak a jo levegon, a fizetesuket megkapjak, az eredmenyek masodlagosak. Es ez az, amivel kurvara kihasznalja Reich Irsay johiszemuseget), hogy mindig jok vagyunk szerinte. Csak az ellenfel pont jobb volt nala.
De o hisz benne, hogy ez jo csapat (gondolom ezt mondjak neki az egiek, vagy a szent konyvben olvasta).

Ismetelni tudom magam:
Insanity is doing the same thing over and over expecting different results.

Mert az, hogy nem tudunk befejezni megnyert meccseket, nem tudunk velunk egyszintu vagy nalunk jobb csapatokat legyozni, Reich sara.
Ugyan ugy ahogy a personnel osszeallitasa is az o faszsaga (Taylor 30 touch a 2 Titans meccsen, Henrynek 59 jutott).

De ez a legjobb, hogy ha akarna is mast jatszatni, Wentz miatt nem tud, mert Wentz athiv minden 2.futast, meg akkor is ha 5 emberes boxba futnank 😀

You reap what you sow

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Vegig nezve, szegyelem magam a helyesirasi hibak miatt 😕
no
Én nem vettem észre helyesírási hibákat az írásodban. Igazság szerint sosem értek belőle egyetlen mondatot sem... Kíváncsi lennék a gondolataidra, de esély sincs rá, hogy eljussanak hozzám, sajnos.

Otthonom MisColts
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vegig nezve, szegyelem magam a helyesirasi hibak miatt 😕
no
Írod mindezt ékezetek nélkül. 😀 (Gondolom telóról pötyögsz, azért. Hagyd a ***csába a helyesírási hibákat, én telóról annak is örülök, ha be tudok írni egy egész mondatot. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amit nekem irtal az viszont meghokkentett, mert ugy jon le mintha azt hinned hogy mintha azert lennek itt hogy belerugjak a doglott loba/ ellendrukkerkedjek vagy nem is tudom.no
Hát pedig ez jön le, amikor ha érvelni akarsz valamivel, akkor pont a Steelers meccset veszed elő, de nem veszed elő mondjuk a Packers meccset, ami hasonló lefolyású volt, csak éppen mi kerültünk nagy hátrányba és a végén fordítottuk meg úgy, hogy a meccs nem a miénk volt. Meg, hogy amikor mi játszottunk ellenük akkor már nem jók voltak, de olyan csapat meg nem kerül elő, akik amikor mi játszottunk velük még jók voltak, aztán összeestek. Meg olyan érvek, hogy FR alul teljesített mondjuk Rivers-el, GR viszont felül teljesített Lamarral, úgy, hogy mindkét gárda 11-5-el zárt, ti kétszer kaptatok ki a Steelerstől, és a Colts és a Browns volt kb. pozitív mérlegű csapat, akit sikerült megverni, mást nem.

Ezeket egy Colts fantól értem, mert minket az frusztrál, ha mi kikapunk, és nem vigasztal, ha más is így jár, de ha egy "semleges elemzővel" beszélgetek, akkor attól nem ilyen érveket várok. És ha ilyeneket kapok, akkor az nekem nem "semleges elemzés". Elnézést, de ez van. 😊

A Colts-al kapcsolatban meg úgy vagyok, hogy amikor a meccs megy, kurva mérges tudok lenni, frusztrál minden hiba, a végén a vereségek után úgy állok fel, hogy menjen mindenki a p*csába. De aztán lehiggadok, és akkor szeretek dolgokat kontextusban nézni. Nekem is azon jár az agyam, hogy mit lehetne, mit kellene, hol kellene javítani, csak én egyszerűen tudom ezt kis mintás, semmire se jó statokból (bocs Borbinho 😊) levezetni. Az ilyen statok alapján Manning is sz*r volt, mert amíg nem nyert SB-t, addig a playoff statjai borzasztóak voltak, sokak számára egy playoff choker volt. Sőt, sokak számára az SB győzelem után is. Meg azzal se tudok mit kezdeni, hogy ha van egy Taylorunk, akkor miért passzolunk FG környéken négyszer. Mert például all 22, a védelmi felállás alapján azt kell. Meg mondjuk azért, mert előtte RZ-ban is azt tettük, sőt negyedikre is rámentünk, és vissza passzoltuk annak a Pittman-nek, akire előtte kétszer próbáltuk már, és fogva volt, negyedikre mégis újra ő volt a célpont, és sikerült. Nem azt mondom ezzel, hogy a playhívás tökéletes volt, mert nem az. Minden meccsen látok kb. 10% rossz hívást, ami szerintem az volt az adott esetben. De marhára nem úgy, hogy ha van egy Taylorod akkor fuss vele, minek passzolsz. Azért, mert például az ellenfél is tudja ezt, és tömi a boxot, vagy azért, mert a matchup előny éppen nem az outside zone futásnál van, hanem egy 1-1 passznál, vagy mondjuk azért, mert előtte kétszer fújtak holdingot a zebrák olyanra is ami csak náluk holding, és ne kísértsük ismét a sorsot egy újabb OZ futással, ahol a centert ismét ki kell mozgatni blokkolni ésatöbbi. Szóval olyan okokért, mint például az, hogy Derrick Henry szinte sosincs fent 3. downon a Titansban. Akkor se, ha éppen 10 yardos átlaggal fut, nem csak vasárnap. Aminek megvan az oka, és sima rövidlátás azt mondani, hogy ha a Titans elbukik egy harmadik downt, hogy de miért nem Henryvel futottak, amikor ő a legjobb játékos, és már minden védő a seggén veszi a levegőt. (Henry-t így pihenteti a Titans, így tud első 2 downon fent lenni mindig, amikor a leghasznosabb. Képtelenség 3rd downokra is fenntartani, amikor így is kétszer akkora terhelést kap, mint egy átlag futó. Valamit valamiért, ennek az ára az, hogy harmadik downokat nélküle kell megoldani.)

Ezeket itt nem tudjuk írásban részletesen kibeszélni, ehhez tényleg sör, all 22 film, és 1-2 óra kellene egy asztalnál. Akkor kiderülhetne, hogy mit látunk ugyanúgy és mit látunk máshogy. És lenne idő kibontani, hogy ha te - vagy bárki akivel megisszuk azt a sört és végignézzük azokat a filmeket -, hol van a hézag, ha hézag van. És tudunk összevetni is, mert elő tudjuk venni Andy Reidet, Kyle Shanahant, Shurmurt, és megnézni, hogy ők mit csináltak, csinálnak. És mit csinál Sean Payton és hasonlók. És akkor van összehasonlítás is. És feltehetjük azt a kérdést, hogy mondjuk Shanahan miért is hagyott fel az első drive után azzal, hogy kimozgassa a Colts LB-ket és miért nem futott a nagy esőben úgy, ahogy előtte kisebb esőben is remekül működött. Ezt például nem tudom, szerintem hiba volt, de lehet, hogy csak én nem értem azt okát. Lényeg a lényeg, hogy mindenki hibázik. Időnként nagyot is, időnként kisebbet is, sokszor valószínűleg csak én (mi) nem értjük, hogy miért, de előfordul bőven, hogy tényleg hiba. De a dolog lényege nekünk Colts fanoknak nem az, hogy Shanahan (vagy Payton) mennyit hibázik, hanem az, hogy Reich mennyit.

És én azt látom, hogy összevetésben nagyon jól áll, abszolút szerencsénk van vele. Playcallerként bőségesen a jobbak között van az NFL-ben, és emellé agresszív is, ami ma az NFL-ben már lényegében must have, emellé jó hétközbeni felkészülésben is (nem is emlékszem olyan meccsre amikor egyértelműen elbaltázott offensive game-plannel mentük volna neki meccsnek), és van hitele az öltözőben is, plusz kifejezetten jó OC/QB párosításokban, tud irányítóval dolgozni, ami megint kulcsfontosságú a ligában. Ezt én akkor se dobnám ki, ha csak egy hajszállal lenne jobb, mint az NFL átlag, mert Reich nem csak HC, hanem támadó koordinátor, game planner, play caller és az irányító kezelésében is kulcsszereplő. Ha kidobjuk, akkor az egyetlen olyan pillért dobjuk ki a csapat alól, ami az elmúlt években hozzávetőlegesen folytonos volt, nem kellett évről évre nulláról újra kezdeni. Félig volt csak az, mert minden évben új irányítóval így is mindig majdnem nulláról kell indulni, de legalább az egyik szereplő állandó. Ráadásul, mivel HC, a jövő évekre vonatkozóan is az lehet, nem kell azzal küszködnünk, hogy ha van egy jobb évünk - amit remélünk -, hogy évről évre elviszik a stábot és indulhatunk újra. Ez akkor is érték, ha csak egy hajszállal van NFL átlag fölött, mert a kontinuitás több pluszt ad, mint egy ennél jobb, de évről évre változó szerkezet, de az a helyzet, hogy én, ahogy fent írtam, nem is átlagost látok, hanem annál sokkal jobbat. Nálam Reich széke nemhogy nem rezeg, hanem adott esetben még Ballardnál is szilárdabb, mert GM-et is könnyebben váltanánk, mint HC-t ebben a pillanatban. HC váltásnak nálam csak akkor van jelenleg értelme, ha ismét teljes resetet nyomunk, és kezdjük elölről. De akkor légyszi egy olyan HC-vel ismét, aki legalább így hív, legalább így tudja kezelni a HC feladatokat is, nem egy balfasz time managementben, és mindenképpen támadó felfogású, mert manapság az NFL-ben minden az offense-ről szól, kivéve ha Bill Belichick vagy, és képes vagy egy "kisbuzit" odakötni magad mellé évtized hosszan, mert egy "kisbuzi", senki nem viszi el, de OC-nak nagyon jó.

Namost, ha nem akarok mindenki kirúgni, mert szarul kezdtünk, Wentz se top5 irányító, akkor meg az van, amit az előző postban írtam. Szarul kezdtünk, ami nálam benne volt eleve a képben. Benne volt májusban is, nálam az idei év eleve egy felvezető évnek volt elkönyvelve, kivéve, ha Wentz borzalmasan szar, vagy ha valami csoda folytán MVP szinten tolná. A két véglettől eltekintve ez egy átmeneti év, mert ez a csapat nem volt / nincs a Chiefs / Browns / Bills szintjén. Legalábbis azon a szinten, ahova ezeket az idény előtt tettem.. Amiért rohadtul frusztrál ez a kezdés, az az, hogy ugyanakkor szerintem nincs is tőlük messze. A Ravens-el, Titans-el, szerintem egy kaliber, és mivel az előző három meg nincs ott, ahová kalibráltam őket idény elején, így lett volna esély egy jó futásra. De elbuktuk azt a 3 meccset, amit nyerhettünk volna / meg kellett volna nyerni, és elk*rtuk rá az esélyt. Amit ki is kell elemezni, hogy miért, mert kis mintán egy idényben, másfél idényben előfordul, hogy jön egy rossz sorozat és pozitív mérlegűek ellen csak bukunk, de ha a minta folytatódik, akkor viszont annak már valószínűleg nem csak a kis minta az oka. És akkor lépni, változtatni kell. Ezt meg kell tudni törni, és ha nem sikerül, ha az már lesz olyan indok, ami indokolhat komolyabb szakmai váltást. (Eberfluson kívül is, mert őt nem sajnálnám, ha elvinnék idény végén, függetlenül attól, hogy milyen lesz az idény második fele. Egyszerűen nem tudok megbarátkozni azzal, amit pass defense-ben csinálunk. Nekem túl opportunista.)

Egyébként viszont ez a Colts 3-5-el is ugyanaz a csapat, amelyik akkor lenne, ha levertük volna Ravenst és a Titanst, csak akkor sokkal jobb hangulatom lenne.


Hol tartana ez a csapat Luckkal?... 😕
Borbinho
Sokkal előrébb. Csak az a kérdés, hogy meddig rejszolunk még ezen? 😊 Azok az idők elmúltak, és nem jönnek vissza, ha csapkodjuk az asztalt, ha nem. És Lawrence-ünk vagy Burrownk se lesz. Az alternatíva az Wentz, vagy Darnold, vagy mondjuk Justin Field, esetleg Mac Jones. Ezek közül kell valamelyik lóra tenni, és annak beválnia. Ha ordas mázlink lesz, akkor úgy, mint Josh Allen. Ha nem, akkor egy jó esetben top15 körüli QB-val kell tudni nyerni.

(Egyébként röhögni fogsz, de Wentz utolsó perces red zone-beli manővere láttán Luck jutott eszembe. 😊 Ő csinált ilyeneket. Nehogy úgy értsd, hogy Luck = Wentz, csak jött egy flashback, hogy Andrissal is voltak ilyen pillanataink. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Cowherd nyilvan csak a szart kavarja, de nagyon adnam, ha Irsay berage-elne, es raparancsolna Reichre, hogy akk vagy leulteti Wentzet vagy takarodhatnak mindketten keresni valami felekezetet ahova mehetnek papolni 😀

Hol tartana ez a csapat Luckkal?...
😕
Borbinho
A 13-4 felé amit szezon elején az ESPN megjósolt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Cowherd nyilvan csak a szart kavarja, de nagyon adnam, ha Irsay berage-elne, es raparancsolna Reichre, hogy akk vagy leulteti Wentzet vagy takarodhatnak mindketten keresni valami felekezetet ahova mehetnek papolni 😀

Hol tartana ez a csapat Luckkal?...
😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Vegig nezve, szegyelem magam a helyesirasi hibak miatt 😕
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Remélem a második bekezdésed mondandója nem az, hogy pechesek vagyunk, és az miatt vagyunk 6-2 helyett 3-5ben 😀Borbinho
Dehogy. 😊 Azt mondom, hogy ez nem lenne más csapat, ha 6:2-vel állna, akkor sem.

Gyenge csapatokat meg tudunk verni, jóktól kikapunk. Ennyi a történet. Ezért szerintem valakinek felelnie kell, de Irsaynek nem lesz töke Reichet elküldeni.Borbinho
Szerintem meg nem így van, de ez a nézet különbség nem új, írtunk már erről sokszor. Máshogy állunk a szurkoláshoz, és ennek megvan az a következménye, hogy az ilyen dolgokat is máshogy látjuk.

Ugye tudod hogy minden csapatnal megvannak ezek az egy play-ek amikor leirhatjuk ha ugy tortenik akkor...Felesleges is foglalkozni vele.no
Félreértettél, nem ezt írtam. Az eredmény annyi, amennyi. Én azt mondtam azzal, amit leírtam, hogy ha Blankenship berúgja a meccs végi FG-t, és nyerünk ellenetek két hete, akkor ha átmentem volna a meccs után hozzátok a topicba, és elkezdtem volna megmagyarázni, a meccs után, hogy az FO mit rontott el, és hogy a vereség azért volt, mert a HC nem jókat hív, és különben is, az elmúlt években túlteljesített a Ravens az alapszakaszban, mert ahogy a playoffba jut, kijön, hogy nemodabuda, jön a felső korlát, akkor akkor pont azt csináltam volna, amit te most. És bár szurkolóként ez egy valid dolog lenne, a sport olyan, hogy a győztesnek mindig igaza van, a vesztes meg ne magyarázkodjon. De én - bár véleményt mondani nagyon szeretek a legtöbb csapatról 😊 - nem gondolom, hogy igazam lenne. Akkor se, ha egyébként a jövő úgy hozza, hogy a Ravens sose jut túl a playoff problémáin. Mert ha így is lesz, az nem azért lesz, amit állítok. És vice versa. Lehet, hogy neked lesz igazad, a Colts sehova nem jut majd ezzel a FO-val, de az nem azért lesz, mert Fisher, meg playhívás, meg nem is sorolom, hosszú volt a post, sok mindennel benne.

Van egy problémánk - ezt Borbinho mondatára írom, mert ez valós probléma jelenleg -, hogy éles meccseken, kiélezett szituációkban többet vesztünk, mint nyerünk. Ok nélkül nincs semmi, úgyhogy ennek is meg kell, hogy legyenek az okai. Hogy mik azok, és hogyan lehetne javítani, na ez a kérdés számomra, és erre a ti válaszaitok nekem nem elegek. Mert szerintem ennél összetettebb az ok. Ha majd eldöntöm, akkor lesz válaszom arra is, hogy mi lehet a kiút. Lehet, hogy hasonló lesz a válasz, mint ami már itt valamelyikőtök által fel lett vetve. És az is lehet, hogy egyszerűen az, hogy kell még idő, mert középjó csapatot lehet úgy építeni, hogy minden évben új irányítót kell keresgélni és beépíteni, de ennél jobbhoz kell valami kontinuitás. Legalább két évig legyen egyben a mag, mert lehet, hogy az kell ahhoz, hogy az éles szitukat ennél jobb százalékban hozzik. Nem tudom, de abban biztos vagyok most, hogy nem az offseason igazolások miatt megy mellé a FG, és nem Reich rossz hívásai miatt nem tudjuk 1 yardról bevinni a labdát. És nem Wentz hibás döntései miatt adunk el 10+ pontos előnyt.

Úgyhogy most csak bosszankodom, és frusztrál amit látok. Ebben közösek az érzéseink. 😊 Már a többi Colts szurkolóval, veled nyilván nem, te semleges vagy.
peterk2005
Ugyan nem neked irtad ezt es ti lehet ertitek egymast, de nalam az nem szurkolas kerdese hogy el tud a csapat verni egy jobb csapatot vagy sem. Raadasul a jobb csapatot en meghataroztam hogy legyen pozitiv merlegu es itt sokfelekeppen beleszol az elet. Tavaly a Vasas ellen kikaptatok es ugyan pozitiv merlegu volt, de amikor a sorozata utan mindenki kielemezte a teljesen egysiku jatekukat, mindenkitol kikaptak csak toletek nem az evad vegen. Ertheto hova akarok kijukadni, nem maga a szam a lenyeg vagy a teny hogy pozitiv merlegu es bele lehetne menni melyebre de azert egy evad eredmenye mar arulkodo egy szintig. Raadasul a so a sebre 24-7 allasnal a D goalline-t fog meg down-ra es 5 perc hatra a 3. negyedben es kikaptatok 28-24-re. BB meg nem nem korlatoltabb mint Rivers volt.

Amit nekem irtal az viszont meghokkentett, mert ugy jon le mintha azt hinned hogy mintha azert lennek itt hogy belerugjak a doglott loba/ ellendrukkerkedjek vagy nem is tudom.
Nem a ellenunk veresegrol van szo, sot nem is errol hanem a fentebb is meghatarozott jobb csapatoktol. El kezdtunk beszelni a "csapatepitesrol" es ennek oromere vagy ezek szerint banatara vagyok itt es teszteljuk az evet, Ballard-FR szempontjabol. Nem a bukasotokat varom, nem is arra tettem, hanem hogy jol jonne majd az esetleges erosites. De ha tamadasnak veszed akkor inkabb hagyjuk, de remelem nem. Amugy szeretettel varunk a ha van velemenyed es meg is akarod osztani azutan vagy egyetertunk vagy megutkoztetjuk az allaspontjainkat es talalni fogunk kozos nevezot vagy a jovo eldonti.

Termeszetesen egy FG nem amiatt marad ki es stb..stb. De azt se nagyon nehez elkepzelni hogy 2 db Pittman futna ki a gyepre nem pedig egy Dullen vagy akarmelyik masik akar TY, vagy akar egy jobb rugo. Nem konnyu elmenni amellett hogy az elso meccsen agyonvertek a masodikon mar a mozgaskepessege rosszabbodot jelentosen, mert a T pozicio nem volt kezelve. Tudom elofordulhat barmikor barkivel. De most mondom hogy el fogunk beszelni egymas mellett mert te most mar masrol beszelsz es itt jon be az hogy nem azt mondtam hogy ezzel a FO-val nem juttok sehova, vagy hogy nem tudtok. A cel a SB ( nagyon jo mely PO ) volt iden kijelentve es ahhoz nem vegzett jo munkat Ballard szerintem, de ugye en elmondtam hogy nem latom a SB-t es csak epitkezik, mert nincs rajtuk nyomas. De ha a SB akkor ahhoz nem tett eleget. Ha nem rogton akar nyerni akkor a rookie vagy olcsobb bridge QB is jobb lett volna. Ha Wentz-ben latjak a megoldast akkor mire varni? Ertem hogy jobb lesz minden mint a jo bor idovel, de jobb korulmenyekkel konnyebb es gyorsabb is. En szerintem tisztesegesen leirtam hogy a kulonbozo celoktol fuggetlenul Ballard jo, rossz vagy akar pocsek munkat vegzett szerintem . Mond meg te akkor a celt ( de ne valami patoszos maszlagot 😊), mert eddig nem projekt evrol beszeltel, mert akkor kiakadtal mikor irtam hogy nem csap a lecsoba, mert nem akar... ( ravaszul atirtam az eredetit, ugye ? 😊).

Ettol fuggetlenul a FO tevekenyseg lehet kulonbozo megitelesu, de FR nem hozza ki a maxot a gardabol, nalam. Ettol te lehet hogy tobb jot latsz mint rosszat nala es veded ezert (lehet teljesen jogosan ) en is ezt teszem GR-al es felsorolhatatlan mennyisegu dologgal tamadjak sokszor jogosan, de a nap vegen a garda felulteljesit es ellentetben veletek nekunk nem nagyon van/volt modunkban javitani rajta.

De ha akarod akkor szivesen felaldozok egy 2 orat es akar play-by-play megnezuk a Bills vagy a Pats ellen ( akar mindkettot ) es leirjuk mire jutottunk a DC-vel es FR-al. Privatban ha terheljuk a tobbieket vele itt.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem a második bekezdésed mondandója nem az, hogy pechesek vagyunk, és az miatt vagyunk 6-2 helyett 3-5ben 😀Borbinho
Dehogy. 😊 Azt mondom, hogy ez nem lenne más csapat, ha 6:2-vel állna, akkor sem.

Gyenge csapatokat meg tudunk verni, jóktól kikapunk. Ennyi a történet. Ezért szerintem valakinek felelnie kell, de Irsaynek nem lesz töke Reichet elküldeni.Borbinho
Szerintem meg nem így van, de ez a nézet különbség nem új, írtunk már erről sokszor. Máshogy állunk a szurkoláshoz, és ennek megvan az a következménye, hogy az ilyen dolgokat is máshogy látjuk.

Ugye tudod hogy minden csapatnal megvannak ezek az egy play-ek amikor leirhatjuk ha ugy tortenik akkor...Felesleges is foglalkozni vele.no
Félreértettél, nem ezt írtam. Az eredmény annyi, amennyi. Én azt mondtam azzal, amit leírtam, hogy ha Blankenship berúgja a meccs végi FG-t, és nyerünk ellenetek két hete, akkor ha átmentem volna a meccs után hozzátok a topicba, és elkezdtem volna megmagyarázni, a meccs után, hogy az FO mit rontott el, és hogy a vereség azért volt, mert a HC nem jókat hív, és különben is, az elmúlt években túlteljesített a Ravens az alapszakaszban, mert ahogy a playoffba jut, kijön, hogy nemodabuda, jön a felső korlát, akkor akkor pont azt csináltam volna, amit te most. És bár szurkolóként ez egy valid dolog lenne, a sport olyan, hogy a győztesnek mindig igaza van, a vesztes meg ne magyarázkodjon. De én - bár véleményt mondani nagyon szeretek a legtöbb csapatról 😊 - nem gondolom, hogy igazam lenne. Akkor se, ha egyébként a jövő úgy hozza, hogy a Ravens sose jut túl a playoff problémáin. Mert ha így is lesz, az nem azért lesz, amit állítok. És vice versa. Lehet, hogy neked lesz igazad, a Colts sehova nem jut majd ezzel a FO-val, de az nem azért lesz, mert Fisher, meg playhívás, meg nem is sorolom, hosszú volt a post, sok mindennel benne.

Van egy problémánk - ezt Borbinho mondatára írom, mert ez valós probléma jelenleg -, hogy éles meccseken, kiélezett szituációkban többet vesztünk, mint nyerünk. Ok nélkül nincs semmi, úgyhogy ennek is meg kell, hogy legyenek az okai. Hogy mik azok, és hogyan lehetne javítani, na ez a kérdés számomra, és erre a ti válaszaitok nekem nem elegek. Mert szerintem ennél összetettebb az ok. Ha majd eldöntöm, akkor lesz válaszom arra is, hogy mi lehet a kiút. Lehet, hogy hasonló lesz a válasz, mint ami már itt valamelyikőtök által fel lett vetve. És az is lehet, hogy egyszerűen az, hogy kell még idő, mert középjó csapatot lehet úgy építeni, hogy minden évben új irányítót kell keresgélni és beépíteni, de ennél jobbhoz kell valami kontinuitás. Legalább két évig legyen egyben a mag, mert lehet, hogy az kell ahhoz, hogy az éles szitukat ennél jobb százalékban hozzik. Nem tudom, de abban biztos vagyok most, hogy nem az offseason igazolások miatt megy mellé a FG, és nem Reich rossz hívásai miatt nem tudjuk 1 yardról bevinni a labdát. És nem Wentz hibás döntései miatt adunk el 10+ pontos előnyt.

Úgyhogy most csak bosszankodom, és frusztrál amit látok. Ebben közösek az érzéseink. 😊 Már a többi Colts szurkolóval, veled nyilván nem, te semleges vagy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ballard ezt egy kesz keretnek gondolta es adta hozza a QB-t es potolta Castonzot. Tomegben es annak a tehetsegeben meg egyet is lehet erteni, de kellenenek a pluszt hozok. Nem akarok elkeseriteni senkit de Leonard nem az hiaba legyen akar o a legjobb ILB, tegnap Kenny vagy elotte Blackmon nagyobb rahatassal van a D-re mint o. A csapat azt hitte hogy kesz es a sorsolasra ranezve gondoltak hogy Halasz nem fog hianyozni es a potlasa is kozel mindegy, osszeszokik Wentz a csapattal a szezon kozben es a PO-ban robbant a garda.no
Én egyelőre nem írom le a véleményem, mert most inkább az érzelmek beszélnek még (belőlem is), csak erre hadd reagáljak, mert ebben kb. semmi nem igaz. Ballard saját maga mondta, hogy nincs olyan, hogy kész keret, mindig valahol, valami hiányzik. Azt mondta, hogy ez egy elég jó keret lehet akármihez, és ebben 3-5 után is azt mondom, hogy igaza van. Ez egy elég jó keret lehet akármihez. A többi NFL. Akinek összejön az mennybe megy, akinek nem, az meg hülye, gyenge, rossz. Vagy Bill Belichick / Tom Brady akiknek már annyiszor összejött, hogy őket már nem ér baszogatni, ha mellé hívnak valamit, vagy GW drive-ban saját térfélen bedobják triple coverage-be, pontatlanul a labdát. 😊

Én egyelőre nem akarok okos lenni, nem akarom kitalálni, hogy mi a baj, mert nincs egy oka. A védelem alapvetően korrektül játszott, de egyetlen FG távolságon belüli drive-t nem tudott FG-ra kivédekezni. Az offense alapvetően jól játszott, de volt vagy 5-6 drop most is, olyankor jövő (valós, befújható) holding amikor annak nem szabadna holdingolni, volt Wentznek 3-4 durván rossz döntése, volt olyan drive amikor a playhívás volt nem jó. Volt minden. És nem akarom sem azt csinálni, hogy akkor mindenki hülye, Reich is szar, Wentz is szar, Ballard benézte a rostert. Ha két hete Rodrigo berúgja negyvenvalahányról a meccs nyertes FG-t, vagy ha a meccs utolsó negyedében két TD után csak egyszer nem engedünk két pontost, vagy ha tegnap az utolsó drive első snapjében nem megy át három védő is a falon (amelyik a meccs nagy részében jól játszott amúgy), akkor állnánk 5-3-al, esetleg 6-2-vel, mert 1-1 playen múltak a meccsekk, akkor más lenne? Persze, hogy más lenne, mert akkor örülnénk. De közben semmi nem lenne más, a csapat ugyanaz lenne, mégis akkor mi lennénk most az AFC darlingjai, ahogy három hete a Ravens, két hete a Chargers, múlt héten a Bengals volt. Ezen a héten meg a Titans lesz. Miközben nem történt volna más, mint annyi, hogy 1-2 play jobban jön össze. Ami persze kell az eredményességhez, anélkül nem megy, csak emiatt nem lesz egy védő, irányító, edző jó, vagy rossz. Egy csapat sem.

3-5-el állunk. ami az idény előtt is benne volt, hogy így kezdünk, ha nem jönnek össze a dolgok. Hát nem jöttek össze, így is állunk. Nem örülünk, Vincent.
peterk2005
Remélem a második bekezdésed mondandója nem az, hogy pechesek vagyunk, és az miatt vagyunk 6-2 helyett 3-5ben 😀

Mmint, persze, alakulhatott volna máshogy pár play, csak erre mondhatja az ellenfél szurkolója is, hogy alakulhatott volna nekik is máshogy, és akkor simább lesz.

Gyenge csapatokat meg tudunk verni, jóktól kikapunk. Ennyi a történet.
Ezért szerintem valakinek felelnie kell, de Irsaynek nem lesz töke Reichet elküldeni.

Ahogy bő fél éve mondom: long term mediocrity a cél, és ezzel Ballard és Reich is elégedettek, Irsay még nem jött rá. Már lehet nem is fog szegény, majd a lányai.
Borbinho
Hogyne az lenne. 😀
Ne viccelj, Luck visszavonulasa ota csak azt hallgatjuk, hogy ha ez, ha az, ha amaz, akkor amugy ott lennenk a legjobbak kozott. Ez volt Brissettel a fama, Riversszel is, most is.

Konnyebb azzal konstatalni a szar meccseket meg szezonokat, hogy pechesek voltunk.

Szerkesztette: Stez

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 623
Ballard ezt egy kesz keretnek gondolta es adta hozza a QB-t es potolta Castonzot. Tomegben es annak a tehetsegeben meg egyet is lehet erteni, de kellenenek a pluszt hozok. Nem akarok elkeseriteni senkit de Leonard nem az hiaba legyen akar o a legjobb ILB, tegnap Kenny vagy elotte Blackmon nagyobb rahatassal van a D-re mint o. A csapat azt hitte hogy kesz es a sorsolasra ranezve gondoltak hogy Halasz nem fog hianyozni es a potlasa is kozel mindegy, osszeszokik Wentz a csapattal a szezon kozben es a PO-ban robbant a garda.no
Én egyelőre nem írom le a véleményem, mert most inkább az érzelmek beszélnek még (belőlem is), csak erre hadd reagáljak, mert ebben kb. semmi nem igaz. Ballard saját maga mondta, hogy nincs olyan, hogy kész keret, mindig valahol, valami hiányzik. Azt mondta, hogy ez egy elég jó keret lehet akármihez, és ebben 3-5 után is azt mondom, hogy igaza van. Ez egy elég jó keret lehet akármihez. A többi NFL. Akinek összejön az mennybe megy, akinek nem, az meg hülye, gyenge, rossz. Vagy Bill Belichick / Tom Brady akiknek már annyiszor összejött, hogy őket már nem ér baszogatni, ha mellé hívnak valamit, vagy GW drive-ban saját térfélen bedobják triple coverage-be, pontatlanul a labdát. 😊

Én egyelőre nem akarok okos lenni, nem akarom kitalálni, hogy mi a baj, mert nincs egy oka. A védelem alapvetően korrektül játszott, de egyetlen FG távolságon belüli drive-t nem tudott FG-ra kivédekezni. Az offense alapvetően jól játszott, de volt vagy 5-6 drop most is, olyankor jövő (valós, befújható) holding amikor annak nem szabadna holdingolni, volt Wentznek 3-4 durván rossz döntése, volt olyan drive amikor a playhívás volt nem jó. Volt minden. És nem akarom sem azt csinálni, hogy akkor mindenki hülye, Reich is szar, Wentz is szar, Ballard benézte a rostert. Ha két hete Rodrigo berúgja negyvenvalahányról a meccs nyertes FG-t, vagy ha a meccs utolsó negyedében két TD után csak egyszer nem engedünk két pontost, vagy ha tegnap az utolsó drive első snapjében nem megy át három védő is a falon (amelyik a meccs nagy részében jól játszott amúgy), akkor állnánk 5-3-al, esetleg 6-2-vel, mert 1-1 playen múltak a meccsekk, akkor más lenne? Persze, hogy más lenne, mert akkor örülnénk. De közben semmi nem lenne más, a csapat ugyanaz lenne, mégis akkor mi lennénk most az AFC darlingjai, ahogy három hete a Ravens, két hete a Chargers, múlt héten a Bengals volt. Ezen a héten meg a Titans lesz. Miközben nem történt volna más, mint annyi, hogy 1-2 play jobban jön össze. Ami persze kell az eredményességhez, anélkül nem megy, csak emiatt nem lesz egy védő, irányító, edző jó, vagy rossz. Egy csapat sem.

3-5-el állunk. ami az idény előtt is benne volt, hogy így kezdünk, ha nem jönnek össze a dolgok. Hát nem jöttek össze, így is állunk. Nem örülünk, Vincent.
peterk2005
Az elso bekezdessel nem is foglalkozom, mert ezek tudod nagyon jol hogy nem a kesz kesz volt a lenyeg. Ez megint olyan hogy mindig lehet rajta javitani mint a cel a SB egy csapatnak. Igen a SB, de nem elvarhato/realis stb...stb. Igen mindenki hibazik es nem is konkret jatekokat irtam hogy miert ilyen hulye ( bar lenne olyan jatek mara mar tobb amikor az endzone es a 10 yard kozott mindketto iranyban olyat hiv amiert egy kevesbbe liberalis orszagban megkoveznek )
Az hogyha nyertek attol ahogy irod nem lennetek jobbak, hanem pont ugyanaz, de a kulonbseg hogy a nyertesnek nem kell magyarazkodnia. Amikor nem tudtok pozitiv csapatot legyozni 2 ev alatt ezzel az "eleg jo kerettel" akkor nem lehet 1-1 play-el megmagyarazni a dolgokat. Ki kellene egyenlitodni.

Ugye tudod hogy minden csapatnal megvannak ezek az egy play-ek amikor leirhatjuk ha ugy tortenik akkor...Felesleges is foglalkozni vele.
Szerintem nem volt jo az O. Ahogy irtam droppok mindenhol vannak, rosszabb hivasok is, dontesek is. Csak itt tul sok. A Titans-nel es alatalaban a jobb csapatoknal kevesebb ( ettol nyerhettetek volna parat, ahogy eppen el is bukhatattok volna parat ).

Azert az meg ideirom hogy nem okos akartam lenni, hanem reflektaltam felidoben es hoztam egy megallapitast arra amirol ideny elott beszelgettunk. Kellett LT- nem lett igazan megoldva, de jo ar ertek aranyu azert meg mindig es latszik hogy Wentznek kell a tiszta zseb. WR, ok itt van es nincs itt TY es Pittman jo, de nem elferne egy klasszis vagy akar egy speedster hamar dpi a fo fegyver. Azt mondtad Wentz ha hozza Tanne-t akkor lefosod a bokadat. Szerintem hozza, inkabb hozna de nem jatszotok a futasra. A D megfogta Henry-t, de a kepernyo elott ulve folyamatosan azt kerdeztem miert nem hasznaljak ki a tomott boxot. Kellet kifordult es siman nyeltetek a yardokat belole, de AJ is azt csinalt amit akart, de megis csak utottek a vasat. Szamomra a D nem is erdekes ilyen szempontbol mert nem ott volt a konfront, de a labdaszerzesek megaplusz. De nem latom az O-t, vagyis amit latok nem tetszik mert nem fog mukodni, ami mukodik azt nem hajtjatok, a D magaban nem tud ero lenni, de igy meg az O-t se tudja kiegesziteni.

A keretet Ballard fejleszthette volna meg, de megallt es ne beszeljuk meg ujra mert ertelek, de azert az kijelentheto hogy elfogadhatonak tartotta | a SB megnyeresere, mert az a cel 😊 | Kesznek erre irtam.

Igen az egy teoria hogy Halasz eredetileg kb mostanra vart bemutatkozasa es addigi helyettese aki egy fos volt, Wentz az O es FR ritmusanak a felvetelere az alapszakasz ezen idejet erre szanta. Ezzel inkabb mentem Ballardot, mert az LT potlo majdnem megolte Wentzet, de a hazijatekban a korabban visszajovo Halasz is probalkozott. TY meg nem jatszott szinte es igy dragabb lesz fajlagosan, de nem baj egy hazi legendanal az ar, de hogy nem jatszik az igen. Ha ezt elso pillanatos csapatnak nezem akkor meg kevesbbe hizelgo a helyzet. Tuleloben okes.

Ezeknek semmi koze az allashoz. Nektek es a East-nek mivel sikerult egymasra talalni van 6 ingyen meccsetek es a Pats epuloben erosen. Es igen egyetertek ha most jobban osszejott volna par jatek akkor mint tavaly hoztok egy 11-5, de megint ahogy akkor es JELENLEG nem latom az erot a csapatban. De ahogy irtam a sorsolas kegyeltjekent siman meglehet a PO ( es nehogy ugy erezd hogy a sorsolas miatt csak, arrol amugy se tehettek, de ez latszodott evad elott is ), lehet ugy osszealltok hogy mindegy lenne ki jon szembe.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ballard ezt egy kesz keretnek gondolta es adta hozza a QB-t es potolta Castonzot. Tomegben es annak a tehetsegeben meg egyet is lehet erteni, de kellenenek a pluszt hozok. Nem akarok elkeseriteni senkit de Leonard nem az hiaba legyen akar o a legjobb ILB, tegnap Kenny vagy elotte Blackmon nagyobb rahatassal van a D-re mint o. A csapat azt hitte hogy kesz es a sorsolasra ranezve gondoltak hogy Halasz nem fog hianyozni es a potlasa is kozel mindegy, osszeszokik Wentz a csapattal a szezon kozben es a PO-ban robbant a garda.no
Én egyelőre nem írom le a véleményem, mert most inkább az érzelmek beszélnek még (belőlem is), csak erre hadd reagáljak, mert ebben kb. semmi nem igaz. Ballard saját maga mondta, hogy nincs olyan, hogy kész keret, mindig valahol, valami hiányzik. Azt mondta, hogy ez egy elég jó keret lehet akármihez, és ebben 3-5 után is azt mondom, hogy igaza van. Ez egy elég jó keret lehet akármihez. A többi NFL. Akinek összejön az mennybe megy, akinek nem, az meg hülye, gyenge, rossz. Vagy Bill Belichick / Tom Brady akiknek már annyiszor összejött, hogy őket már nem ér baszogatni, ha mellé hívnak valamit, vagy GW drive-ban saját térfélen bedobják triple coverage-be, pontatlanul a labdát. 😊

Én egyelőre nem akarok okos lenni, nem akarom kitalálni, hogy mi a baj, mert nincs egy oka. A védelem alapvetően korrektül játszott, de egyetlen FG távolságon belüli drive-t nem tudott FG-ra kivédekezni. Az offense alapvetően jól játszott, de volt vagy 5-6 drop most is, olyankor jövő (valós, befújható) holding amikor annak nem szabadna holdingolni, volt Wentznek 3-4 durván rossz döntése, volt olyan drive amikor a playhívás volt nem jó. Volt minden. És nem akarom sem azt csinálni, hogy akkor mindenki hülye, Reich is szar, Wentz is szar, Ballard benézte a rostert. Ha két hete Rodrigo berúgja negyvenvalahányról a meccs nyertes FG-t, vagy ha a meccs utolsó negyedében két TD után csak egyszer nem engedünk két pontost, vagy ha tegnap az utolsó drive első snapjében nem megy át három védő is a falon (amelyik a meccs nagy részében jól játszott amúgy), akkor állnánk 5-3-al, esetleg 6-2-vel, mert 1-1 playen múltak a meccsekk, akkor más lenne? Persze, hogy más lenne, mert akkor örülnénk. De közben semmi nem lenne más, a csapat ugyanaz lenne, mégis akkor mi lennénk most az AFC darlingjai, ahogy három hete a Ravens, két hete a Chargers, múlt héten a Bengals volt. Ezen a héten meg a Titans lesz. Miközben nem történt volna más, mint annyi, hogy 1-2 play jobban jön össze. Ami persze kell az eredményességhez, anélkül nem megy, csak emiatt nem lesz egy védő, irányító, edző jó, vagy rossz. Egy csapat sem.

3-5-el állunk. ami az idény előtt is benne volt, hogy így kezdünk, ha nem jönnek össze a dolgok. Hát nem jöttek össze, így is állunk. Nem örülünk, Vincent.
peterk2005
Remélem a második bekezdésed mondandója nem az, hogy pechesek vagyunk, és az miatt vagyunk 6-2 helyett 3-5ben 😀

Mmint, persze, alakulhatott volna máshogy pár play, csak erre mondhatja az ellenfél szurkolója is, hogy alakulhatott volna nekik is máshogy, és akkor simább lesz.

Gyenge csapatokat meg tudunk verni, jóktól kikapunk. Ennyi a történet.
Ezért szerintem valakinek felelnie kell, de Irsaynek nem lesz töke Reichet elküldeni.

Ahogy bő fél éve mondom: long term mediocrity a cél, és ezzel Ballard és Reich is elégedettek, Irsay még nem jött rá. Már lehet nem is fog szegény, majd a lányai.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballard ezt egy kesz keretnek gondolta es adta hozza a QB-t es potolta Castonzot. Tomegben es annak a tehetsegeben meg egyet is lehet erteni, de kellenenek a pluszt hozok. Nem akarok elkeseriteni senkit de Leonard nem az hiaba legyen akar o a legjobb ILB, tegnap Kenny vagy elotte Blackmon nagyobb rahatassal van a D-re mint o. A csapat azt hitte hogy kesz es a sorsolasra ranezve gondoltak hogy Halasz nem fog hianyozni es a potlasa is kozel mindegy, osszeszokik Wentz a csapattal a szezon kozben es a PO-ban robbant a garda.no
Én egyelőre nem írom le a véleményem, mert most inkább az érzelmek beszélnek még (belőlem is), csak erre hadd reagáljak, mert ebben kb. semmi nem igaz. Ballard saját maga mondta, hogy nincs olyan, hogy kész keret, mindig valahol, valami hiányzik. Azt mondta, hogy ez egy elég jó keret lehet akármihez, és ebben 3-5 után is azt mondom, hogy igaza van. Ez egy elég jó keret lehet akármihez. A többi NFL. Akinek összejön az mennybe megy, akinek nem, az meg hülye, gyenge, rossz. Vagy Bill Belichick / Tom Brady akiknek már annyiszor összejött, hogy őket már nem ér baszogatni, ha mellé hívnak valamit, vagy GW drive-ban saját térfélen bedobják triple coverage-be, pontatlanul a labdát. 😊

Én egyelőre nem akarok okos lenni, nem akarom kitalálni, hogy mi a baj, mert nincs egy oka. A védelem alapvetően korrektül játszott, de egyetlen FG távolságon belüli drive-t nem tudott FG-ra kivédekezni. Az offense alapvetően jól játszott, de volt vagy 5-6 drop most is, olyankor jövő (valós, befújható) holding amikor annak nem szabadna holdingolni, volt Wentznek 3-4 durván rossz döntése, volt olyan drive amikor a playhívás volt nem jó. Volt minden. És nem akarom sem azt csinálni, hogy akkor mindenki hülye, Reich is szar, Wentz is szar, Ballard benézte a rostert. Ha két hete Rodrigo berúgja negyvenvalahányról a meccs nyertes FG-t, vagy ha a meccs utolsó negyedében két TD után csak egyszer nem engedünk két pontost, vagy ha tegnap az utolsó drive első snapjében nem megy át három védő is a falon (amelyik a meccs nagy részében jól játszott amúgy), akkor állnánk 5-3-al, esetleg 6-2-vel, mert 1-1 playen múltak a meccsekk, akkor más lenne? Persze, hogy más lenne, mert akkor örülnénk. De közben semmi nem lenne más, a csapat ugyanaz lenne, mégis akkor mi lennénk most az AFC darlingjai, ahogy három hete a Ravens, két hete a Chargers, múlt héten a Bengals volt. Ezen a héten meg a Titans lesz. Miközben nem történt volna más, mint annyi, hogy 1-2 play jobban jön össze. Ami persze kell az eredményességhez, anélkül nem megy, csak emiatt nem lesz egy védő, irányító, edző jó, vagy rossz. Egy csapat sem.

3-5-el állunk. ami az idény előtt is benne volt, hogy így kezdünk, ha nem jönnek össze a dolgok. Hát nem jöttek össze, így is állunk. Nem örülünk, Vincent.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
11 pontos elonyrol elbukott meccsek:
Dungy 2 meccs 7 szezon alatt
Caldwell 1 meccs 3 szezon alatt
Pagano 4 meccs 6 szezon alatt
Reich 5 meccs 4 szezon alatt (3 a legutobbi 10 meccsbol)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ha van egy Taylor szintu futó, 14-0-ra vezet a csapat, akkor ezt behivni a FG táv előtt 10 yarddal azert az edzők fele is felvet kérdéseket…

1st & 10 at TEN 47
(3:54 - 1st) C.Wentz pass incomplete deep left to M.Pittman.

2nd & 10 at TEN 47
(3:48 - 1st) (Shotgun) C.Wentz pass short middle to J.Doyle to TEN 40 for 7 yards (M.Rice).

3rd & 3 at TEN 40
(3:06 - 1st) (Shotgun) C.Wentz pass incomplete deep left to T.Hilton.

4th & 3 at TEN 40
(2:59 - 1st) (Shotgun) C.Wentz pass incomplete deep left to M.Pittman.
somoskovig
Ha a gyerek nem talalja el ketszer is a wide open celpontot, akkor ott bajok vannak, playcalling ide vagy oda.

Wentz 6-8 yardokra sem talalja el a celpontokat, minden masodik passza hosszu, magas, rovid, az ember moge megy, raadasul ilyen tavokra is ugy hozzavagja az emberekhez, hogy ha netan sikerul elkapni, akkor is korhazpassz, mert jon rogton a hit. Mar ha epp Wentz eltalalja az embert, mert szupertehetsegkent a ligaba erkezo top iranyitokent szegenynek lathatoan ez sem sikerul. Arrol mar nem is beszelve, hogy olyan hulye ehhez a jatekhoz, hogy az mar faj. Fingja sincs rola, mi tortenik a vedelemben. Nincs drive, hogy ne vagna be tripla coverage-be a labdat. Hozza kepest a tavalyi, rokkant, oreg, lassu, erotlen kezzel rendelkezo Rivers zsenialis jatekosnak tunt. Es ez eleg nagy baj. Ingyen is, nem hogy elso korert.