Indianapolis Colts
Elhiszem hogy frusztrált vagy, de ne Ryan-t hibáztasd. 0 fallal és elkapóval nehéz jól játszani, el ismerem nem olyan már mint anno volt és nem a tegnapi volt élete meccse, de mindig emlegetni hogy mit adtatok érte kezd egy kicsit unalmas lenni.Megnéztem az összefoglalót, az lenne a kérdésem, hogy a kezdő D#-ből melyik játékos felel a tackle-ért?Az, amelyik kapott evi 20 milliot, es azota fullosan edz, de jatszani nem jatszik. Mondjuk nem hianyzott, rohadt jo volt nelkule is a front7.
6-ot már azonosítottam, aki egészen biztosan nem.
akdestroyer
Valahol, valamelyik csapatban biztosan.
Mas kerdes, hogy az elso meccsen kaptunk 20at, most 24et, egyik sem egy nagy szam a szar vedelem ellenere is, ugyhogy kulon nagy pacsi jar a tamadoguru edzonek, aki ket het alatt 20 pontot tudott odavarazsolni az egyseghez. Inkabb itt keresnem a problemat eloszor, mert a vedelem folyton a seggen veszi a levegot, az offense meg az ujonnan szerzett hiperszupcsi, ahhaha mekkora lehuzas volt harmadik korert nevu iranyitoval egymasutanban ket first downt sem tud osszehozni.
Stez
Megnéztem az összefoglalót, az lenne a kérdésem, hogy a kezdő D#-ből melyik játékos felel a tackle-ért?Az, amelyik kapott evi 20 milliot, es azota fullosan edz, de jatszani nem jatszik. Mondjuk nem hianyzott, rohadt jo volt nelkule is a front7.
6-ot már azonosítottam, aki egészen biztosan nem.
akdestroyer
Valahol, valamelyik csapatban biztosan.
Mas kerdes, hogy az elso meccsen kaptunk 20at, most 24et, egyik sem egy nagy szam a szar vedelem ellenere is, ugyhogy kulon nagy pacsi jar a tamadoguru edzonek, aki ket het alatt 20 pontot tudott odavarazsolni az egyseghez. Inkabb itt keresnem a problemat eloszor, mert a vedelem folyton a seggen veszi a levegot, az offense meg az ujonnan szerzett hiperszupcsi, ahhaha mekkora lehuzas volt harmadik korert nevu iranyitoval egymasutanban ket first downt sem tud osszehozni.
On the day of the last Colts’ victory over the Jaguars in Jacksonville, Odell Beckham Jr., made the catch of his life, the one-hander in the end zone on Sunday Night Football for the Giants that made him famous.Nem ma volt.
Egyébként kibaszott jó meccs volt. Köszönöm, hogy Discordon még több mazoistára lelhettem.Ha te is azzá válsz, már lehetsz akár Jags vagy Lions drukker is. 😀
darwinbanaz
6-ot már azonosítottam, aki egészen biztosan nem.
Köcsög Wentz, mekkora egy szar, jobban járnátok, ha megszabadulnátok tőle 🙄😉Nem köcsög, csak szimplán szar.
warr_b

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Doug with a strong Gus Bradley endorsement lmao pic.twitter.com/frSmnXFtMe
— failed marriage proposal at Jags preseason game (@PintOfJack) September 18, 2022
Per ESPN Stats & Info, the Colts defense pressured Jaguars QB Trevor Lawrence on just 3 of his 30 total dropbacks (10%), the lowest pressure rate Lawrence has faced in his career.
— Michael DiRocco (@ESPNdirocco) September 18, 2022
Eddig hittem Ballardban, csak Reich kivagasat emlegettem, de mar Ballardet is. Olyan eszmeletlenul meglatszanak ugyanazok a lyukak, amikrol ket eve megy a dumalas, ezekre nem kolt, hanem kukazik vagy olcson akarja megoldani kerdojelekkel. Tizbol kilenc ilyen huzasa besul. Es most van az, hogy ezek kezdenek kicsucsosodni, aztan egyben utnek vissza.
Valami megtort az oltozoben, es az a durva, hogy mindezt ugy, hogy epp most hoztak egy papiron nem fakezu kubet, aki vezer. Megis, totalis csod es kaosz.
Erthetetlen. Oszinten, szerintem nagyon nagy baj van a csapatnal, es hat baromi nehez a jovokep. A roster felet ki kell cserelni, nevesebb edzo nem valoszinu, hogy eljonne a Coltshoz, mert annyi w-nk pont lesz, hogy elkeruljuk a top picket, ergo azert eleg rendesen folytatnunk kell a keresest a franchise kube utan.
Ja, hogy az nem gondolatjel volt ott, oksiDe en nem 1 pontot irtam, hanem - 1-et.footballadvantage.com/1-point-safety/Azert legyunk fairek, lassuk a meccs pozitivumait is.Amúgy van valamilyen elbszott play, amiből lehet egy pontot szerezni, de akkor nem az egypontos safety 😀
Peldaul kaohattunk volna 25 pontot is, de mi csak 24-et kaptunk. A tamadosor meg csinalhatott volna - 1et is. Ja, varj, azt nem lehet. 🙂
Stez
Wyatt
Nem csak egy ilyen van, hanem 3 is
Rynald
Stez

De en nem 1 pontot irtam, hanem - 1-et.footballadvantage.com/1-point-safety/Azert legyunk fairek, lassuk a meccs pozitivumait is.Amúgy van valamilyen elbszott play, amiből lehet egy pontot szerezni, de akkor nem az egypontos safety 😀
Peldaul kaohattunk volna 25 pontot is, de mi csak 24-et kaptunk. A tamadosor meg csinalhatott volna - 1et is. Ja, varj, azt nem lehet. 🙂
Stez
Wyatt
Nem csak egy ilyen van, hanem 3 is
Rynald
footballadvantage.com/1-point-safety/Azert legyunk fairek, lassuk a meccs pozitivumait is.Amúgy van valamilyen elbszott play, amiből lehet egy pontot szerezni, de akkor nem az egypontos safety 😀
Peldaul kaohattunk volna 25 pontot is, de mi csak 24-et kaptunk. A tamadosor meg csinalhatott volna - 1et is. Ja, varj, azt nem lehet. 🙂
Stez
Wyatt
Nem csak egy ilyen van, hanem 3 is
Multiple members of the Indianapolis Colts organization have spent the last nine months speaking publicly about how the Jags ruined their 2021 season. Then they played em again and got SHUT OUT. pic.twitter.com/dLCGlArZ4j
— Richard🇬🇾Johnson (@RJ_Writes) September 18, 2022
Ha nulláztok, csak ellenünk teszitek egy ideje.
Since 2003 — a span of 361 regular season games — the Colts have only been shutout three times.
— Zak Keefer (@zkeefer) September 18, 2022
All three have come against the Jaguars.
Azert legyunk fairek, lassuk a meccs pozitivumait is.Amúgy van valamilyen elbszott play, amiből lehet egy pontot szerezni, de akkor nem az egypontos safety 😀
Peldaul kaohattunk volna 25 pontot is, de mi csak 24-et kaptunk. A tamadosor meg csinalhatott volna - 1et is. Ja, varj, azt nem lehet. 🙂
Stez
Szerkesztette: Wyatt

Azért ez egy picit túlzás😀 Mégse 8 éveseket ront meg, vagy nem sorozatgyilkos, csak szar abban amit csinál. Nekem is vannak béna meg ostoba kollégáim, de azért nem kívánom hogy ugorjanak a vonat elé 😀 Ha ki tud jönni a csapat a gödörből, az fasza, ha nem akkor meg úgyse rontja sokáig itt a levegőt.Reich: "I’ve been around long enough to know that as pathetic as that was today, the distance between where we are + where we need to be isn’t that far. I know that doesn’t play that well in the outside world, but I’m OK with that. We’ll take our medicine. I’ll take my medicine"
— Zak Keefer (@zkeefer) September 18, 2022
Vedd be a gyógyszered, de egy dobozzal egyszerre, és kérj rá egy üveg piát is te fsz.
Tony Adams
Azert legyunk fairek, lassuk a meccs pozitivumait is.Javítva. Ja és abban is biztos vagyok, hogy jövő héten nyer a Colts.
Véget ért.
Stez
Reich: "I’ve been around long enough to know that as pathetic as that was today, the distance between where we are + where we need to be isn’t that far. I know that doesn’t play that well in the outside world, but I’m OK with that. We’ll take our medicine. I’ll take my medicine"
— Zak Keefer (@zkeefer) September 18, 2022
Vedd be a gyógyszered, de egy dobozzal egyszerre, és kérj rá egy üveg piát is te fsz.
Peldaul kaohattunk volna 25 pontot is, de mi csak 24-et kaptunk. A tamadosor meg csinalhatott volna - 1et is. Ja, varj, azt nem lehet. 🙂
Frank Reich: "They outplayed us, outcoached us ... we'll learn from it. We'll pick ourselves up off the mat. A very poor showing in every way."
— Zak Keefer (@zkeefer) September 18, 2022
Hát ez hülye, nem tudok olyan eseményt, amiből tanult volna valaha, zéró bazeg!
Hát igen, kemény hetem lesz a Ryan-Taylor duó miatt.Nem látttam a meccset csak a végeredményt, mi a ferde lóf*sz történt?Az a tévedés hogy ezt a csapatot bárki is komolyan vette a szezon előtt 😕 A 2 tackle a támadófal szélén átjáróház. Pryornál ez annyira nem meglepő, de Braden Smithtől ez elfogadhatatlan. Ryan olyan mint egy szobor, dobni se nagyon tud rendesen és nem mindig dönt jól. Emellett nem volt Pittman, így olyan csókáknak dobált mint Campbell, Patmon, Dulin. Ismerős Neked ezek közül valamelyik?
Tévedésből az U6-os csapat utazott el?
akdestroyer
Szóval a támadóegység mindenestül egy nulla (szó szerint), a védelemben a front7 szánalmas, de a db-k sem nagy számok.
Az edzők biztos hogy nagyon bénák, de a roster menedzsment is rosszul sikerült. Az volt a mondás, hogy Matty Ice egy harmadik körös pickért ajándék, de egyelőre a Falcons járt jól a cserével. Jövé héten Kansas, aztán Titans, majd Broncos. Ebből simán lehet 0-5, és utána megint jön a Jacksonville.. Szóval lehet Reich lesz az első edző akit szezon közben kirúgnak. Én fantasyben Tayloron (meg talán Hines) kívül mást nem raknék be, de ma neki is béna számai voltak, mivel a fal futást se tud blokkolni.
Baba Yaga
Nem látttam a meccset csak a végeredményt, mi a ferde lóf*sz történt?Az a tévedés hogy ezt a csapatot bárki is komolyan vette a szezon előtt 😕 A 2 tackle a támadófal szélén átjáróház. Pryornál ez annyira nem meglepő, de Braden Smithtől ez elfogadhatatlan. Ryan olyan mint egy szobor, dobni se nagyon tud rendesen és nem mindig dönt jól. Emellett nem volt Pittman, így olyan csókáknak dobált mint Campbell, Patmon, Dulin. Ismerős Neked ezek közül valamelyik 😀?
Tévedésből az U6-os csapat utazott el?
akdestroyer
Szóval a támadóegység mindenestül egy nulla (szó szerint), a védelemben a front7 szánalmas, de a db-k sem nagy számok.
Az edzők biztos hogy nagyon bénák, de a roster menedzsment is rosszul sikerült. Az volt a mondás, hogy Matty Ice egy harmadik körös pickért ajándék, de egyelőre a Falcons járt jól a cserével. Jövé héten Kansas, aztán Titans, majd Broncos. Ebből simán lehet 0-5, és utána megint jön a Jacksonville.. Szóval lehet Reich lesz az első edző akit szezon közben kirúgnak. Én fantasyben Tayloron (meg talán Hines) kívül mást nem raknék be, de ma neki is béna számai voltak, mivel a fal futást se tud blokkolni.
Szerkesztette: Baba Yaga
Tévedésből az U6-os csapat utazott el?
Fire, Reich!
Csak ennyi jutott eszembe hirtelen.
Ja,es hogy legyen kicsit Ballard anyazas is, mivel megerdemli, egyre inkabb.
A meccsen Campbell es Odeyingo kapcsan jutott eszembe egy erdekesseg, fonokunk zsenialis baratsagot apol a 2. korokkel.
2017: Quincy Wilson - hig fos.
2018: Leonard, Smith, Turay, Lewis - Leonard kiraly, Smith miota megkapta a nagy penzt, backup szintet hoz, tobbi komolytalan.
2019: Ya-sin, Banogu, Campbell - vicc bazdmeg.
2020: Pittman, Taylor - ez fasza.
2021: Odeyingbo - csak akkor hallod a nevet, ha valamit elkurt.
2022: Pierce.
Szep lista. Az LB kapott 20 milliot, azota nem jatszik, de Castonzo visszavonulasa ota bezzeg az LT poszton zsidoskodas van ilyen kalap fos bohocokkal, mint Pryor.
Ugyanez igaz a wr sorra is, egy 2. koros probalkozason kivul semmi.
Aztan meg a csodalkozas, hogy egy kalap szar az egesz tamadosor.
Szanalmas. Igazabol ez a megfelelo szo.
In our, rightful, anger towards Ballard/Reich, we are forgetting to also blame the players for this mess.
— Zach Hicks (@ZachHicks2) September 18, 2022
DeForest Buckner, Yannick Ngakoue, Kenny Moore II, Stephon Gilmore, Braden Smith, Quenton Nelson, Ryan Kelly…
Big money guys playing like garbage through 2 weeks