Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Egy par gondolat hogy vegre megneztem.
Buckner igen, DL nem dolgozott meg a penzeert, sot ha kivenenk a csapatbol akkor kb nulla negativ eredmennyel jart volna ezen a meccsen. Ellenben a D legjobb jatekosanal akit ha nem lett volna akkor +100 yardot kaptok. Blackmon akinel csoda ahogy dolgozott Henry-n.

De magaval konkretan a meccsel nem foglalkozva csak az altalanossagok folytatodasarol.
A fal gyenge, most az LT volt a legrosszabb a hazi versenyen. A tobb TE-s felallas mukodik, de nem sokszor jon es kellene jobb oda 2.-nak hogy hosszabb tavon is mukodjon. Egyertelmu passzszituban az O kilatastalan es itt szepen sorban mindenkit elo lehetne venni, nincs kivetel. A legjobb jatekosaitok a futok. De ezt itt reszekre bontva. 1.) a futasok ha mukodnek akkor ok nagyon szepen hozzatesznek es oriasi jatekok, ha nem akkor is hoznak plussz yardokat dogivel az elso contact utan. Ezek nelkul kb halott lett volna a jatekotok megint. 2.) A passzjateknal detto es ok a legjobbak es ez oriasi kritika a tobbi elkaponak. 3.) blokkolas az fertelmes kivitelezesben es olvasasban is. A cdown passzra kimozdulas is rossz, de a kettot osszehuzva meg a jelzot sem talalom.

Wentz nem Mahomes az biztos nem korai kijelenteni. De az evad elott Tanehill teljesitmenye volt a cel. Tane itt az egyertelmu passzszitukban nem volt orult jo es szerintem Wentz tudna amit o, de latszik hogy kell neki a tiszta zseb mert nelkule nem eleg jo es o nem tudja meghosszabbitani a jatekot hogy ne legyen serulesveszelyes es kellene a futas. Viszont a 2 QB jateka kozotti kulonbseg nagyjat a kiszolgalo szemelyzet okozza a OC/Elkapok/OL es futas. Ez egy korfolyamat ahol mindenkit egyenkent elo lehet venni ( es felmenteni ) es legrosszabb esetben egyszerre is. Ebbe a korfolyamatba barhol bekapcsolodva, de az ev eleji kerdesek merulnek fel.

A szezon nincs veszve meg de tulsagosan kozel jartok hozza.
több mint 2 éve
Rynald Indianapolis Colts 239
Eric Eager a PFF Forecast tegnap ejjeli reszeben:
Carson Wentz is the most unwatchable player in the NFL besides Big Ben. He's dreadful.

Amen
Borbinho
Szerintem meg Reich offense az, még Luckot is visszafogta ezen a téren
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eric Eager a PFF Forecast tegnap ejjeli reszeben:
Carson Wentz is the most unwatchable player in the NFL besides Big Ben. He's dreadful.

Amen

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem akarok belegondolni abba a variációba, hogy top 5 ös pickünk lesz, és át kell passzolni a Philynek.
Az eszméletlen nagy fiaskó lenne, és abba garantáltan belebukna az edzői gárda.
Tony Adams
Top 5 sztem biztos nem lesz, top 10 koruli lesz ahogy a szezon elott kalkulaltunk, 6-11 8-9 korul.

Ha nem serul meg Wentz, akkor menni fog az elso kor, ezzel jobb megbaratkozni (ezert utalta itt mindenki ezt a cseret tobbek kozt).
Egyszeruen tul nagy blama lenne, hogy 2.+3.korert hoztal egy QBt akit ev kozben leultetsz. Plusz akkor jovore fixen ki kellene rakni, 15 misis dead moneyval.

Az egyetlen eselyt akkor latom erre, ha gyozelem nelkul allnank harcban az 1/1ert, ugy hogy addigra a csapat mar elengedte a szezont.

Akkor benne van, de az esetben ki kellene rugni Reichet a szezon utan, ami szinten nem lenne olcso.

De mivel 2 eves tervrol van szo, sztem Wentz-cel (es elso kor nelkul) megyunk neki a kovi szezonnak is.

2026ban jon a kis Manning, az mar mindjart itt van 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 729 — Keep pounding
Játszotok 4 meccset a JAX HOU duóval. Emellé még biztos beesnek győzelmek, sztem top10-ben nem fogtok tudni húzni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem akarok belegondolni abba a variációba, hogy top 5 ös pickünk lesz, és át kell passzolni a Philynek.
Az eszméletlen nagy fiaskó lenne, és abba garantáltan belebukna az edzői gárda.
Tony Adams
Abba GM is bele kell, ha ő akarta Wentzet, ha nem.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Nem akarok belegondolni abba a variációba, hogy top 5 ös pickünk lesz, és át kell passzolni a Philynek.
Az eszméletlen nagy fiaskó lenne, és abba garantáltan belebukna az edzői gárda.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Titans vedelem 2018 decembere ota nem engedett olyan keves yardot, mint tegnap.
Kozben a Seahawks elitnek tuno vedelmet a Titans meg a Vikings is bearazta.

Azert ez eleg szarul fest offensive HCval

Ha nem lett volna 3 turnover, kikapunkb kb 38-3ra tegnap.


Brissett amugy eleg jonak tunt a Raiders ellen, azt meg nem tudom hogy fogunk yardokat/pontokat szerezni a Dolphins vedelem ellen.

Pedig oriasi szukseg lenne arra a gyozelemre, hogy ne essen szet feltav elott az oltozo.
A kovi 7 meccsbol 4et nyerni kellene, hogy maradjon PO eselyunk.

A csoportmeccsek szamitanak ugy is, de komoly valtozasokra van szukseg, ha POzni szeretnenk iden.
Borbinho
Ne tudom hogy a Seahawks védelme - a liga legeslegrosszabb DC-jével - melyik tv-ben tűnt elitnek? 😊
Willie Parker
Nem latogatod a topikot ezek szerint 😊
Ket hettel ezelott, a mi meccsunkon, ahol 10 QB hitet hoztak meg 3.5es atlaggal futottunk.

Persze mar akkor is irtuk, hogy eleg aggaszto elojel.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
A Titans vedelem 2018 decembere ota nem engedett olyan keves yardot, mint tegnap.
Kozben a Seahawks elitnek tuno vedelmet a Titans meg a Vikings is bearazta.

Azert ez eleg szarul fest offensive HCval

Ha nem lett volna 3 turnover, kikapunkb kb 38-3ra tegnap.


Brissett amugy eleg jonak tunt a Raiders ellen, azt meg nem tudom hogy fogunk yardokat/pontokat szerezni a Dolphins vedelem ellen.

Pedig oriasi szukseg lenne arra a gyozelemre, hogy ne essen szet feltav elott az oltozo.
A kovi 7 meccsbol 4et nyerni kellene, hogy maradjon PO eselyunk.

A csoportmeccsek szamitanak ugy is, de komoly valtozasokra van szukseg, ha POzni szeretnenk iden.
Borbinho
Ne tudom hogy a Seahawks védelme - a liga legeslegrosszabb DC-jével - melyik tv-ben tűnt elitnek? 😊
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Titans vedelem 2018 decembere ota nem engedett olyan keves yardot, mint tegnap.
Kozben a Seahawks elitnek tuno vedelmet a Titans meg a Vikings is bearazta.

Azert ez eleg szarul fest offensive HCval

Ha nem lett volna 3 turnover, kikapunkb kb 38-3ra tegnap.


Brissett amugy eleg jonak tunt a Raiders ellen, azt meg nem tudom hogy fogunk yardokat/pontokat szerezni a Dolphins vedelem ellen.

Pedig oriasi szukseg lenne arra a gyozelemre, hogy ne essen szet feltav elott az oltozo.
A kovi 7 meccsbol 4et nyerni kellene, hogy maradjon PO eselyunk.

A csoportmeccsek szamitanak ugy is, de komoly valtozasokra van szukseg, ha POzni szeretnenk iden.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 508 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ehlinger mikor kezd?
Heisman
legfeljebb jövőre lehetne 😊, ha jól tudom IR
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ehlinger mikor kezd?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Pedig milyen jól indult, Okereke sack, Buckner QB hit.
Ez a két pressure-ünk volt a meccsen az ESPN szerint. Míg mi engettünk 10et.
Eddig hoztunk 7, 3, 2 pressuret és kaptunk 10, 11, 10-et.
Persze, a sérülések....😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyjából ugyanazok a bajaink, mint eddig. A RZ elsősorban. Védő, és támadó oldalon is. RZ-ban alig tudunk TD-t megállítani, viszont képtelenek vagyunk TD-t csinálni. A futball szituációs játék. Amíg ezek a szituációs problémák nincsenek megoldva, szarok is leszünk. Sajnos.

Campbellt néztem ma, kíváncsi voltam mit csinál illetve mit csinálnak vele. Két játékban tök homály route-t futott, mintha nem értette volna, hogy hol van. A legtöbb többi játékban viszont méterekre szakadt az őrzőjétől. Wentz viszont alig-alig nézett feléje, amikor igen, akkor is már későn. Rohadtul látszik az összeszokatlanság. Scriptelt play-ben tudunk passzolni Alie-Coxnak, Doyle-nak, bárkinek, de ahogy elfogynak ezek a játékok, csak Pittman, Pittman, és néha Pascal.

A védelmet meg nem értem bevallom. Összességében jó, korszerű sémát játszunk, Jó a game plan is, azt csináljuk többnyire amit kell. Sok dolgot ezek közül a pályán is jól megcsinálunk. A pass rush nem az igazi, de ezzel számoltunk is, hogy nem fog egyből fullon hasítani. Viszont ami érthetetlen, hogy a cross route-k ellen és a RZ-ban - ahol elvileg a szűkebb terület miatt a legkönyebb lenne - képtelenek vagyunk passz ellen védekezni. Akkor se, ha se Brown, se Julio nincs pályán. Mintha Eberflus - vagy a komplett defense stáb - a nagykönyv 80%-át remekül tudná, de a maradék 20%-ban (fontos 20%-ban) meg a kötelező minimumot se ütné meg. Vagy ők igen, csak a pályán játszó játékosok nem. Így is úgy is frusztráló, hogy ilyen kétarcúság van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Teljesen felesleges barmit is irni a mai meccsrol. Szarok vagyunk, ennyi.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Must win meccs, Reich eddig 3/3at nyert Nashvilleben, meg amugy is jol szokott menni ott nekunk.

Ettol fuggetlenul messze nem mi vagyunk az eselyesek, de ha ugy tudna jatszani ez a csapat, amit a potencial iger(t), meg ami elvarhato (gondolok az OLre), nem lojuk tokon magunkat a red zoneban, akkor nyerhetunk.

Csak annyit kernek, h Wentz ne serulesebol ne legyen komolyabb gond. Ha latjuk az elso 2 driveban hogy kenyelmetlenul erzi magat, es limitalt playbookot kell jatszanunk, akkor inkabbb jojjon a csere.
Van egy olyan erzesem, h blitzelni fognak ezerrel, nagyon fontos lenne h mukodjon a futas es a gyors passzok early downokon.
Ha a fal tudna dominalni a futasnal, akkor egy 60-70%os allapotu Wentz is eleg lehet.

A deftol kva nagy meccs kell. Henryt meg kell fogni amennyire lehet, Tanyahillt meg a zsebben tartani es nyomas alatt tartani. A safetyktol is tobb kell ma, hogy Brownon es Julion besegitsenek a CBknek.
Ha mar CB, Rhodes elso meccse lesz, sztem sokat lesz fent, szuksegunk is lesz ra, o valszeg tobbet lesz 1-1ben vmeik elit WR-rel, Ya-Sin, Carrie meg a tobbiek remeljuk kevesebbet. 😀

Strachan inaktiv, Campbell aktiv, de tobb TE jatekot varok, mint eddig (igaz ezt, csak ugy mint sok mast, mult heten is leirtam 😀)

Eddig 2/2 meccsen az ellenfel nyerte a penzfeldobast es valasztottak 2.felidei kezdest, mi ha nem tevedek 1-1 hosszu drive-al kezdtunk, ahol 3 illetve 0 pontot hoztunk. Remlik vmi stat, hogy a 2.felidoben jobb kezdeni (v csak mi voltunk jobbak akkor?), de most nincs kedvem utana keresni 😀 jo lenne ha a vedelem kezdene egy stoppal, es az offense hozhazna vegre utana egy TDt (mert a goal line kornyekeig egyebkent elitek Reichek scriptel playei, azt meg kell hagyni).

Realitas talajan maradva sajnos benne van h lesz nyomas Wentzen, mast nem Davenportrol, es a def se fogja tudni tartani Tanyaekat.

Tipp:
Titans 28 - 24 Colts

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Mondjuk az oltas miatt elovehetne a teljes falat meg Leonardot is.
Meg nem tudom mennyire szerencses nyilvanossag elott igy beszelni a QBdrol. Luckrol nem beszelt 1x se igy.

Tuti bassza az ideg h a top playaink nincsenek beoltva 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Jussunk el előbb oda, hogy Wentz játszik. Aztán meglátjuk. Ez egy divízió rangadó, az ilyenek gyakran nem a "megírható" forgatókönyv szerint játszódnak le, mert jól ismeri egymást a két csapat. A "forgatóköny" alapján a Rams secondary sokkal jobb volt, mint a Titans lesz. Nem csak a tavalyi produktum, de az eddigi szemteszt alapján is. Úgy gondolom a passrush sincs ott, ahol a Rams-é. Nem tudom Jayon Brown tud-e már játszani. Offense szempontból viszont a Titans keményebb dió, mint a Rams volt. Szerintem. A futás is természetesen, és ha a futás megy és játszhatják a play actiont, akkor Brownt és Julio-t kutya nehéz lehet megfogni.

Majd meglátjuk. Elvileg minden eltelt játékhéttel jobban, összeszokottabban kellene játszani (tavaly nagyjából ez megvolt), de ha Wentz nem edz, csak 1-1 napokat, akkor ez elvileg is marad.
peterk2005
Ha nem jatszik akkor mindegy. En a Rams meccsrol beszeltem. Es a felelmemet amirol irtam de a Rams meccsbol kiindulva meg leirtam. Ha FR/OL/ Wentz onfelaldozo jatekaert fog sirni akkor megint okolbe szoritott labujjakkal neznem vegig mivel itt egy nagyon erdekelt fellel fogtok jatszani ( De nekem ez felvetelrol lesz most ertheto okokbol). Ezert nalam OL osszeszokasa a legfontosabb, minden elott.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak jelzem hogy a Chelsea kikapott, szoval a Colts nyer holnap szerintem 😀

Hogy hogy, azt nem tudom, tippre futunk 250 yardot, a def meg jo lesz.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jussunk el előbb oda, hogy Wentz játszik. Aztán meglátjuk. Ez egy divízió rangadó, az ilyenek gyakran nem a "megírható" forgatókönyv szerint játszódnak le, mert jól ismeri egymást a két csapat. A "forgatóköny" alapján a Rams secondary sokkal jobb volt, mint a Titans lesz. Nem csak a tavalyi produktum, de az eddigi szemteszt alapján is. Úgy gondolom a passrush sincs ott, ahol a Rams-é. Nem tudom Jayon Brown tud-e már játszani. Offense szempontból viszont a Titans keményebb dió, mint a Rams volt. Szerintem. A futás is természetesen, és ha a futás megy és játszhatják a play actiont, akkor Brownt és Julio-t kutya nehéz lehet megfogni.

Majd meglátjuk. Elvileg minden eltelt játékhéttel jobban, összeszokottabban kellene játszani (tavaly nagyjából ez megvolt), de ha Wentz nem edz, csak 1-1 napokat, akkor ez elvileg is marad.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Nem akartam addig irni a meccsrol amig ki nem derul hogy Wentz tud jatszani es most jo eselyt adnak neki.
A meccset csak O szempontjabol, az jott be amit vartam, a Rams fogta a futast es oda akart erni Wentz-hez. Erre es az OL gyengesegere bent tartott blokkolni TE/RB-t es ugy ahogy ment de latszott hogy ugy nem tudtok nyerni egesz meccsen ( 1. Drive). Ahogy mindenki elkapo route-ra ment kilatastalan volt a jatek(2. Drive ). Kb a tavalyi Vasas csak itt a futok, TE kapta a labdakat mert a WR ennyire biztos nem jok hogy rovid ido alatt tisztara jatszak magukat. Vissza kellett terni az elso valtozatra.
Ahol mutattatok a passzjatekot ott kb 0 esely es max rovid jatek vagy Wentz-tol onfelaldozoan ahol meghosszabbitotta a jatekokat akar a pofon felvetelevel. Es a felido vegere es onnantol ez mar veszelyes volt Wentz-re es a jatekra ahol inkabb szerencsesek voltatok mint sem.
Pedig a meccsen kb minden osszejott a jo field position, Wentz hero dolgai inkabb pozitiv es szinte nem lett belole negativ jatek. A keretrol es hivasokrol kar beszelni, gyakorlas nelkul erosen korlatozva volt FrankR, de volt 5 futas TD-ert es semmi beloluk ami azert eros kritika. A legjobb jatekotok egy P-A passz volt a meccsen ami ismetelheto es nem Wentz cirkuszi mutatvanyan mult. A futas kelleni fog.
A Titans ellen viszont oriasi bajban lesztek ha az OL nem lett jobb a heten. Ha Wentz megint a Houdini playbook-bol kell jatszon akkor ok mar ki fogjak utni Wentz-et es elintezhetik az idenyeteket. Legalabbis ha en lennek a DC akkor keszulnek ezekre a +1-2 yardert felkinalom magamat ketes helyzetekre ahol 50-50 hogy meg sipszo sem lesz a biroktol.
Az OL-nek jobbnak kell lennie, mert eluszhat a szezon. A tobb TE-s felallasnal jobban ment a jatek es lehetne keresni valo ott, de kellene meg egy jobb TE legalabb, mert hosszutavon kicsi az esely hogy berobbanjon valaki a PS-bol, de hatha, de jelenleg hosszabban nem lehet szamitani ra. Itt ugyan lehetne FR kreativ, de nem latom benne. A trukkos kreativ jatekokat igen de az keves lesz ideny hosszan.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Lassan kiderül, hogy a Darnold projekt jobban megérte volna.
uatu
Mikor atsetal az elso kor, akkor kiderul, hogy masik 10 forgatokonyv jobban megerte volna. 😊
ulpianus
Én személy szaerint Staffordnak örültem volna a legjobban, de ő elérhetetlen volt, a következő a sorban Darnold aztán bármi egyéb.
Persze Darnold értéke is most fog kiderülni.
uatu
O miert volt elerhetetlen?
no
Eleg off, de:
Nyugati parti csapatok jottek csak szoba Staffordnal a csalad (feleseg) miatt
Borbinho
Elegge behatarolta a lehetosegeit, es nagyon rosszul nem jarhatott.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lassan kiderül, hogy a Darnold projekt jobban megérte volna.
uatu
Mikor atsetal az elso kor, akkor kiderul, hogy masik 10 forgatokonyv jobban megerte volna. 😊
ulpianus
Én személy szaerint Staffordnak örültem volna a legjobban, de ő elérhetetlen volt, a következő a sorban Darnold aztán bármi egyéb.
Persze Darnold értéke is most fog kiderülni.
uatu
O miert volt elerhetetlen?
no
Eleg off, de:
Nyugati parti csapatok jottek csak szoba Staffordnal a csalad (feleseg) miatt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."