Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
közben hatalmas hír, hogy Vontae-ért csak a 2. kört kell odaadni, a 6.ak nem, mivel nem volt eleget a pályánJSanyo
STEAL!!!
Direkt nem játszattuk eleget, és egyébként meg PO-ra jegeltük, na de most pickeli Bajuszt háromszor, aztán a Brady-Manning duóból is megalázza majd azt, akivel épp játszunk. 😀Stez
abbiza 😊

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
közben hatalmas hír, hogy Vontae-ért csak a 2. kört kell odaadni, a 6.ak nem, mivel nem volt eleget a pályánJSanyo
Fordítva még jobb lenne 😀 de ez aljas volt tőlem 😛Stev85
rohadtul hardcore vagy 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
közben hatalmas hír, hogy Vontae-ért csak a 2. kört kell odaadni, a 6.ak nem, mivel nem volt eleget a pályánJSanyo
STEAL!!!
Direkt nem játszattuk eleget, és egyébként meg PO-ra jegeltük, na de most pickeli Bajuszt háromszor, aztán a Brady-Manning duóból is megalázza majd azt, akivel épp játszunk. 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
közben hatalmas hír, hogy Vontae-ért csak a 2. kört kell odaadni, a 6.ak nem, mivel nem volt eleget a pályánJSanyo
Fordítva még jobb lenne 😀 de ez aljas volt tőlem 😛

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
közben hatalmas hír, hogy Vontae-ért csak a 2. kört kell odaadni, a 6.ak nem, mivel nem volt eleget a pályán

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
az olaszok értenek a tiszta játékhoz, úgyhogy nyerni fogsz.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
a legújabb oltás:
"kívánom, hogy legyél Höri LongSnappere" 😊))
ja és ma kikapunk 😛

amúgy simán két vendéget rakok máraMiska84
Rakd csak meg a Ravens hazait, akkor ha buksz, legalább örülhetsz neki, ha meg nem buksz, zsé áll a házhoz. 😀
Na meg ez is egyfajta jinx, az úgy is megy nekünk.


Joe FlaccoStez
1,3ért más meccset sem raknék ebben a sportban nemhogy egy olasz csődört!

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a legújabb oltás:
"kívánom, hogy legyél Höri LongSnappere" 😊))
ja és ma kikapunk 😛

amúgy simán két vendéget rakok máraMiska84
Rakd csak meg a Ravens hazait, akkor ha buksz, legalább örülhetsz neki, ha meg nem buksz, zsé áll a házhoz. 😀
Na meg ez is egyfajta jinx, az úgy is megy nekünk.


Joe Flacco

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254

If you know what I mean... 😛

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
a legújabb oltás:
"kívánom, hogy legyél Höri LongSnappere" 😊))
ja és ma kikapunk 😛

amúgy simán két vendéget rakok mára

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy lehet hogy poénnak szánták Farky, de hogy humorérzéke (meg ép esze) a szerkesztőjének nincs, az 100.Borbinho
nem poénnak szánták, hanem trollkodásnak. deyell
lehet trollkodni, én is szoktam, de egy beteg emberből és a mellette kiálló társaságból gúnyt űzni "hatalmas poén"Farky
Na ez az. A foci cirkusz, így minden, ami vele kapcsolatban történik - akár jó, akár rossz dolgokról van szó - az is bizonyos mértékig a cirkusz része lesz. De a cirkusz mögött nem mindig suckforluck van - amin nyugodtan lehet trollkodni -, hanem alkalmasint személyes tragédiák, igazi emberi megnyilvánulások, "komoly" történések is. Azért ezzel egy blogírónak tisztában kéne lennie, és tudnia, hogy mikor hol a határ. Ha ma a Chiefs-el játszanának, akkor a szerelmét és önmagát főbe lövő focistát, és a másnap "csakazértis" pályára lépő csapatot gúnyolnák ki így? Akárki is írta ezt a blogbejegyzést, ne legyen büszke magára. Én a helyében most szégyellném magam...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Amúgy lehet hogy poénnak szánták Farky, de hogy humorérzéke (meg ép esze) a szerkesztőjének nincs, az 100.Borbinho
nem poénnak szánták, hanem trollkodásnak. deyell
lehet trollkodni, én is szoktam, de egy beteg emberből és a mellette kiálló társaságból gúnyt űzni "hatalmas poén"

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Remélem Zbiko játszik, fontos lenne a secondarybe, ő az ász 😛Stez
Lehet de fix Lefedge fog kezdeniStev85
Az attól függ, több helyen is írják, hogy valszeg kezdeni is fog.Stez
Mivel a Liga Elit Cb sorunk átjátszhatatlan 😊 A safetyk csak dísznek kellenek 😛

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remélem Zbiko játszik, fontos lenne a secondarybe, ő az ász 😛Stez
Lehet de fix Lefedge fog kezdeniStev85
Az attól függ, több helyen is írják, hogy valszeg kezdeni is fog.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Remélem Zbiko játszik, fontos lenne a secondarybe, ő az ász 😛Stez
Lehet de fix Lefedge fog kezdeni

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remélem Zbiko játszik, fontos lenne a secondarybe, ő az ász 😛

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Out: Reitz
Q: Carter, A.Jonhson, Justice, Shipley, Zbikowski

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Doug Marrone a Bills HC je.. Off vége

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Amúgy lehet hogy poénnak szánták Farky, de hogy humorérzéke (meg ép esze) a szerkesztőjének nincs, az 100.Borbinho
nem poénnak szánták, hanem trollkodásnak.

choose life
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/06/az_11_halala_avagy_a_bugris_luck/

vért kíván...mennyire undorító pff Borbinho
értem én a poént, de ez nem sikerült viccesre. Inkább szánalmas, ahogy megpróbál humoros (?) lenni. Annyira nem kell komolyan venni.Farky
El kell küldeni ezt a blogot Irsaynek, aztán kirakja az öltözőbe. Jó kis pluszt adna a játékosoknak, főleg Lucknak. 😊Stez
Kétlem h tudnának magyarul :\ 😀Borbinho
Lefordítjuk. Nehéz dolgunk lenne, értelmes mondat nincs sok benne, káromkodni tudunk angolul is remekül, hisz az remek magyar tulajdonság, az meg alapból sokat elmond az íróról, hogy még imádott Ray Lewisát és társait is kisbetűvel írta. Most nem olvasok bele megint, mert vicc az írás, de talán Bajuszt írta nagybetűvel, azt is egyszer.
Biztos Pats fan egyébként. 😀

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amúgy lehet hogy poénnak szánták Farky, de hogy humorérzéke (meg ép esze) a szerkesztőjének nincs, az 100.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/06/az_11_halala_avagy_a_bugris_luck/

vért kíván...mennyire undorító pff Borbinho
értem én a poént, de ez nem sikerült viccesre. Inkább szánalmas, ahogy megpróbál humoros (?) lenni. Annyira nem kell komolyan venni.Farky
El kell küldeni ezt a blogot Irsaynek, aztán kirakja az öltözőbe. Jó kis pluszt adna a játékosoknak, főleg Lucknak. 😊Stez
Kétlem h tudnának magyarul :\ 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/06/az_11_halala_avagy_a_bugris_luck/

vért kíván...mennyire undorító pff Borbinho
értem én a poént, de ez nem sikerült viccesre. Inkább szánalmas, ahogy megpróbál humoros (?) lenni. Annyira nem kell komolyan venni.Farky
El kell küldeni ezt a blogot Irsaynek, aztán kirakja az öltözőbe. Jó kis pluszt adna a játékosoknak, főleg Lucknak. 😊

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/06/az_11_halala_avagy_a_bugris_luck/

vért kíván...mennyire undorító pff Borbinho
értem én a poént, de ez nem sikerült viccesre. Inkább szánalmas, ahogy megpróbál humoros (?) lenni. Annyira nem kell komolyan venni.Farky
Most teszek egy esküt: Idézett:
"a valamikori ravens edző chuck pagano leukémiája köré csapott visszataszító, hányingerkeltő, fajtalan reklámkampány miatt már azt sem érdemelték volna be, hogy bejussanak a rájátszásba. betolták a sugárkezeléstől lefogyott paganót a hazai meccsekre, hogy bepörögjen a redneck-diszkó, és ha kellett prostik haját borotválták kopaszra. sosem felejtem el, ahogy a kicsi megannak sírásra állt a szája, amikor megszabadították a barna hajától az indianapolisi csürhe kedvéért."

Ha eme sorok íróját netán el tudjátok rángatni a klaviatúra elől egy fórumfocira, isten az atyám, szar térd, szar váll nem érdekel. de garantálom földbe gyalulom.. A 103Kg/178Cm nem éppen Amerikai Foci alkat, de ez már a vegytiszta gyűlölet.. Ami nem picit zavar...

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/06/az_11_halala_avagy_a_bugris_luck/

vért kíván...mennyire undorító pff Borbinho
értem én a poént, de ez nem sikerült viccesre. Inkább szánalmas, ahogy megpróbál humoros (?) lenni. Annyira nem kell komolyan venni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning