Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
pont, hogy nem érzem rossznak egyik csapatot sem. főleg nem a Bearst. van is egy haverom aki nagy Bears van de örült, hogy nem jutottak rájátszásba mert utálta az egész edzői stábot és örült, hogy elküldik őket. mondta, hogy ezzel gyakorlatilag az egész Bears topic így van. és szerintem ha végre valaki oda rakna egy falat egyből PO esélyes csapat lenne.dugo1993
A Bears most is (és évek óta) PO esélyes csapat, a problémájuk inkább az, hogy a PO esélyes szintről nem tudnak tovább lépni egy ideje, pedig a legtöbb feltétel adott lenne. 😊

Ha én HC ajánlatot kapnék - álmodik a nyomor 😊 -, akkor tuti a Bears-t választanám.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Chiben van egy jó D de az Offense nem az igazi, főleg ha Hester tényleg visszavonul..
Stev85
Nem sok Bears meccset láttál idén igaz-e?! :'D
Ha kell összedobunk neki, csak húzzon az Offenseből...ST-ben is idén több volt mint szar. Szóval vonuljon csak. Szép volt, jó volt, köszönjük amit évekig visszahordásokban csinált, de ami volt elmúlt. Innentől kezdve nem sok szükség van rá.
Egy OL kell (max még egy normális TE) és egy HC+OC akinek van agya a támadójátékhoz. Akik eddig voltak/vannak azoknak nincs, ha lenne, idén is PO-ban lennénk, akár még csoportgyőztesként is.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Chiben van egy jó D de az Offense nem az igazi, főleg ha Hester tényleg visszavonul.. Sdben annyira erőltetik Riverst hogy az már fájdalmas...

Én úgy gondolom hogy ha itt marad OC-nek akkor a jelen rookie de a jövő Nagyon nagy játékosával dolgozhat együtt.. És szerintem Pagano és Luck is sokat jelent hogy azt akarja maradjon..Stev85
Az az igazság, hogy Arians már nem fiatal. Túl van a hatvanon, nem egy McDaniels vagy Harbaugh, akik meditálhatnak azon, hogy jobb-e néhány évet még felkészülni assistant coach-ként. A "jövő nagy játékosával" együtt dolgozás sem egy kihívás számára, hiszen nem egy nagy QB-val dolgozott ő már együtt (Manning-al is), ráadásul assistanc coachként már mindent megnyert amit lehet az elmúlt években.

Szóval igazából csak azon múlik, hogy mennyire ambícionálja a HC poszt. Ha igen, akkor akármennyire is sajnáljuk, az az igazság, hogy ennél jobb alkalma mint most, nem nagyon lesz már. (A Chicago pl. egy igencsak vonzó hely, csapatépítésben évekkel előbbre járnak, mint a Colts. A védelem kész, a támadó alakulat tele van jó játékosokkal. Tulajdonképpen csak az oline-t kell rendberakni, és évekre azonnali SB contender csapat lehet - Cutler-rel is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ha jó ajánlatot kap, szerintem nem marad itt.
Pontosan, minden coordinátornak a főedzői poszt az álma, és ezzel talán Arians is így van. Oké, jó kérdés, milyen fontos neki az elkezdett munka, egy ujjáépítés, amit elkezdett ezzel a fiatal csapattal, de ettől még megérteném, ha elmenne, még hja nem is örülnék.Stez
Az tuti van az a pénz hogy elmenjen, de rengeteg a "nagy nevű" szabad edző.. Szerintem újra leosztják a csapatokat, + pár NCAA-s edző és ennyi.. Felejtsék el BA-t. 😊 Jó helyen van itt 😊

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha jó ajánlatot kap, szerintem nem marad itt.
Pontosan, minden coordinátornak a főedzői poszt az álma, és ezzel talán Arians is így van. Oké, jó kérdés, milyen fontos neki az elkezdett munka, egy ujjáépítés, amit elkezdett ezzel a fiatal csapattal, de ettől még megérteném, ha elmenne, még hja nem is örülnék.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Én ezt elfogadom, de ha megnézi az elérhető eredményeket...Amiket elérhet Indyben OC ként, Chiben és SDben HC ként... Én úgy gondolom nincsenek egy szinten..
Chiben van egy jó D de az Offense nem az igazi, főleg ha Hester tényleg visszavonul..
Sdben annyira erőltetik Riverst hogy az már fájdalmas...

Én úgy gondolom hogy ha itt marad OC-nek akkor a jelen rookie de a jövő Nagyon nagy játékosával dolgozhat együtt.. És szerintem Pagano és Luck is sokat jelent hogy azt akarja maradjon..Stev85
pont, hogy nem érzem rossznak egyik csapatot sem. főleg nem a Bearst. van is egy haverom aki nagy Bears van de örült, hogy nem jutottak rájátszásba mert utálta az egész edzői stábot és örült, hogy elküldik őket. mondta, hogy ezzel gyakorlatilag az egész Bears topic így van. és szerintem ha végre valaki oda rakna egy falat egyből PO esélyes csapat lenne.
csak ezzel is igyekezni kéne, mert megöregszik a védelem

jaaa és Hester esetleges visszavonulása szerintem nem oszt nem szoroz. be se fér, visszafutni meg már nem nagyon tud 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
"Colts rookie quarterback Andrew Luck was asked Wednesday what he would tell other teams inquiring about Arians. Luck smiled and didn't hesitate to say, "Terrible things. Terrible, terrible things."

De nem is gondolnám nagyon menni akarna BA...Stev85
lehet, hogy menni nem akar, de szerintem az összes edzőnek a HC állás az álmadugo1993
Én ezt elfogadom, de ha megnézi az elérhető eredményeket...Amiket elérhet Indyben OC ként, Chiben és SDben HC ként... Én úgy gondolom nincsenek egy szinten..
Chiben van egy jó D de az Offense nem az igazi, főleg ha Hester tényleg visszavonul..
Sdben annyira erőltetik Riverst hogy az már fájdalmas...

Én úgy gondolom hogy ha itt marad OC-nek akkor a jelen rookie de a jövő Nagyon nagy játékosával dolgozhat együtt.. És szerintem Pagano és Luck is sokat jelent hogy azt akarja maradjon..

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
"Colts rookie quarterback Andrew Luck was asked Wednesday what he would tell other teams inquiring about Arians. Luck smiled and didn't hesitate to say, "Terrible things. Terrible, terrible things."

De nem is gondolnám nagyon menni akarna BA...Stev85
lehet, hogy menni nem akar, de szerintem az összes edzőnek a HC állás az álma

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
shady
Ez most nagyon felpörgetett, várom már a vasárnapot😊

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
"Colts rookie quarterback Andrew Luck was asked Wednesday what he would tell other teams inquiring about Arians. Luck smiled and didn't hesitate to say, "Terrible things. Terrible, terrible things."

De nem is gondolnám nagyon menni akarna BA...

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Chicago is interjúztatni akarja Arianst.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Arians taknyos, így nincs ott az edzésen.

#ArianstrongHöri
A nagyobb gond hogy tegnap még Hengerer is beteg volt...

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Arians taknyos, így nincs ott az edzésen.

#Arianstrong

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ennyire nem bízik senki Chapmanben?😊FearTomi
Nem tudják hogy itt van.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nézegettem ma a Mock Draftokat és érdekes módon, mindenki DT húzást jósol első körben nekünk, mi meg itt OL fal ember, meg RB húzásokkal dobálóztunk😊 Ennyire nem bízik senki Chapmanben?😊FearTomi
Szerintem 3-4-es endet jósolnak nekünk, nem NT-t.
Amúgy meg gondolom a szakírók nem azzal foglalkoznak, hogy ki kiben bízik, hanem a needeket nézik, és a főbb lyukakat, esetleg BPA-t, bár esetünkben kétlem.
Ilyen alapon könnyen lehet persze, hogy NT-t vagy 3-4-es endet jósolnak nekünk.
Mondjuk a needjeink úgy is leszűkülnek FA után, akkor okosabbak leszünk valamivel.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nézegettem ma a Mock Draftokat és érdekes módon, mindenki DT húzást jósol első körben nekünk, mi meg itt OL fal ember, meg RB húzásokkal dobálóztunk😊 Ennyire nem bízik senki Chapmanben?😊

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Annyira nem komoly, hogy sig topicot nyissak neki, de azért szűk "családi" körben megosztom hátha valakinek tetszik.

szampi#33
Köszi a Siget! 😊

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Annyira nem komoly, hogy sig topicot nyissak neki, de azért szűk "családi" körben megosztom hátha valakinek tetszik.


több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Minek még egy, ha már van egy Ballard személyében? Jövőre megkapja a kezdő pozíciót és bizonyíthat.
Farky
Legyen úgy, jó lenne tévedni ebben a dologban.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mennyi esély van Lewis játékára ellenünk?Stev85
úgy tudom hogy játszani fogdugo1993
Most nézem a BAL sérült listát.. Szinte mindenki bevethető lesz... Talán Ngata nem csak...
Nálunk Reitznek agyrázkódása van, és Hengerer meg beteg..

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztosan játszani fog.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Mennyi esély van Lewis játékára ellenünk?Stev85
úgy tudom hogy játszani fog

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Mennyi esély van Lewis játékára ellenünk?

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
...

Igen, sok igazság van abban amit írsz, egyértelmű, hogy neki is sokat kell fejlődnie a döntéshozatal terén. Ettől függetlenül elnéznék nálunk egy robbanásra esélyes fiatal(os) futót, aki nálunk pro bowl szint lehetne, és Ballard második futóként játszana. De valóban igazatok lehet, hogy a fal a legfontosabb.Johnny Firpo
Minek még egy, ha már van egy Ballard személyében? Jövőre megkapja a kezdő pozíciót és bizonyíthat.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning