NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Főleg a secondarybe, hiszen ugye DB edző is volt nagyon sokáig. Ezért is gondolom úgy, hogy ha Davis nem sérül, Pagano még nagyon sokat kihozhat belőle.
Stez
na ezzel én is egyetértek. Davis itt az uccsó 1-2 meccsen rá is cáfolt a kétkedőkre. ugyan volt még 1-2 hibája de az a 3 interception (4 mert egy szabályosat elvettek tőle) az utolsó két meccsen magáért beszél.

na és a Texans elleni hosszú passzt ahogy lehúzta...úgy megverte az emberét mintha ő lett volna az elkapó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg ne hasonlítgassuk Ballardot, és főleg Addait Petersonhoz. Nálunk QB is van, Minnesotában Peterson óta az igen ritka. És Ő ugye elit prospectként lett kiválasztva egy tök más játékot játszó csapathoz.
Én teljesen kiegyezek a Ballard-Brown-Carter duóval, főleg mióta Carter rájött, hogy a 230 fontjával lepattannak róla az emberek simán, és nem fumblizik meg esik el az első kontaktnál. 😊

több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Szerintem simán lehet, egy Peterson szintű RB belőleFearTomi
Ja, oké, asszem akkor letárgyaltuk a dolgokat, homer szerelem van itt. Nincs ezzel semmi baj, mind átesünk rajta. 😀
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Szerintem simán lehet, egy Peterson szintű RB belőle, FearTomi
ezt ugye te sem gondoltad komolyan? 😀

azért Peterson szvsz a legjobb futó most a ligában, főleg az idei teljesítményével

több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Az offense-be én egy minőségi futót hoznék, nem tudom lesz-e ilyen a szabadügynökök között. És persze a támadófallal is sok mindent lehetne kezdeni.
Johnny Firpo
Eh,
Jesszus, te nézed a meccseket?😊 Szerintem Ballardból nagyon nagy futó lehet, illetve szerintem már majdnem az😊 Szóval nem kell ide FA running back, nem is érné meg.
FearTomi
Eh, nem értünk egyet. Jó, a falnak nyilván komoly szerepe van abban, hogy nem vagyunk top 20-ban ami a futást illeti (nem ellenőriztem a statokat mióta pár hete 22.-ek voltunk), de Ballardnak egyetlen elit tulajdonsága sincs. Átlagon aluli sebesség, átlagos méret, nem túl robbanékony, a vision az nem rossz, de...

Nem ordít róla, hogy első számú futó lenne egy contenderen. Szerintem legalábbis. Bár a mai ligában talán klasszikus első számú futó nélkül is lehet már nyerni. Ettől függetlenül valamit ki kell találni, hogy Luckon ne legyen ekkora nyomás, és erre a futójáték feljavítása remek lenne.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azért az a "majdnem nagy" az elég nagy majdnem. 😊 Annak idején pl. Addai sokkal jobb rookie szezont nyomott, mint idén Ballard. Yardban, ypc-ben, elkapásban, blokkolásban, lényegében mindenben. Pedig Addai-t sem mondanám nagy futónak. 😊

De ezzel együtt, ahogy Addai, Ballard is kiválóan beválhat nálunk. Egyelőre Donald-al kettecskén korrektül megoldják a futást, tényleg abszolút felesleges lenne pont RB-t hozni most.peterk2005
Jó, csak éreztetni akartam, hogy ő sem szarral gurigázik azért😊 Szerintem simán lehet, egy Peterson szintű RB belőle, persze az is sokat segítene,ha lenne OL falunk😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért az a "majdnem nagy" az elég nagy majdnem. 😊 Annak idején pl. Addai sokkal jobb rookie szezont nyomott, mint idén Ballard. Yardban, ypc-ben, elkapásban, blokkolásban, lényegében mindenben. Pedig Addai-t sem mondanám nagy futónak. 😊

De ezzel együtt, ahogy Addai, Ballard is kiválóan beválhat nálunk. Egyelőre Donald-al kettecskén korrektül megoldják a futást, tényleg abszolút felesleges lenne pont RB-t hozni most.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pagano védőguru.
Arians meg arról híres, hogy a keretre tud megfelelő taktikát írni, és játékosokra. Ha Ő marad, akkor szerintem baromira tudni fogja, kit szeretne O-ba, ki megfelelő az elképzeléseihez.
Én mint mondtam, számomra a legnagyobb favorit Levitre lenne, nagy bajok vannak a falunkba, és egy hozzá hasonló, valljuk be, top LG nagyon nagyon kellene és feljavítaná akár Castonzo, akár Satele teljesítményét is. Hisz egy szörnyeteg mellett könnyebb játszani, több helyed van, több segítséget is kapsz.
Engem továbbra is érdekelne egy elkapó. Szívem szerint ez Bowe lenne, de egyre inkább jut eszembe, hogy azért "másodhullámban" is elég jó elkapók jönnek majd piacra, akik meg nem kérnek szerintem 10 millákat, mint Bowe. Az egyik ilyen Jennings például, és ha nem sérül, akkor kibaszott nagy steal. Hilton meg maradhat slotban, ott a legveszélyesebb.
Elit futó nem kell, ezen csak röhögni tudok, Ballard egy ilyen fos fallal is, nem is mindig kezdőként nyomott ilyen szezont. OL upgrade kell!
Arians...
A védelembe pedig Pagano lehet a kulcs. Védőguru, neki meg kell látnia akár a drafton, akár a szabadügynökök között, hogy ki illene a védelembe bele, kibe mekkora potenciál van. Főleg a secondarybe, hiszen ugye DB edző is volt nagyon sokáig. Ezért is gondolom úgy, hogy ha Davis nem sérül, Pagano még nagyon sokat kihozhat belőle. Mellé kellene még egy corner, szintén Pagano és Manusky ért hozzá, és érzik, hogy mekkora volt a szar, valamit tenni fognak az ügy érdekében.
Zbikoban kellemesen csalódtam, és egyébként szerintem jobb cornerekkel, picit jobb pass rushhal akár igazi playmakerré is válhat, úgyhogy a safety posztot nem gondolom gáznak.
Elgondolkodnék egyébként nagyon Dorsey elhozatalán, habár nem szereti a 3-4-et, viszont évek óta a liga legjobb 3-4-es run stopperei közé tartozik, nekünk pedig arra baromira nagy szükségünk lenne. És hát valljuk be, top5-ös pickként azért nem volt akkora pass rush monster, szerintem nem kellene elétolni gigaszerződést sem. Dorseyt folyton duplázzák, de így el eltolja a fal jobb oldalát, így a nózinak is könnyebb dolga lehetne, de akár Reddingnek is, az OLB-inkről nem is beszélve.
Nózi poszttal kapcsolatban tanácstalan vagyok... Need, de faszom se tudja mi van, mert én Chapmanben azért továbbra is bízom... Vagyis bíznék...
Az LB sorunk erősebb a vártnál, Freemannel igazi kincsre találtunk, Hengerert ismerjük azért, Conner meg asszem RFA lesz, de ha megtartjuk, akkor még a depth is egész korrekt.
Egyszerűen kibaszottul várom már a piacot, az elmúlt évekkel ellentétben msot sok a hely, és nem ilyen tutyimutyi emberek ülnek FO-ba, mint Polian az utóbbi sok évében.

Nálam tehát: OL!!!!!(LG+RT főleg), CB, 3-4DE, WR, talán NT.
És erre lesz draftunk, valamint 20-30 milla cap spaceünk.
Bíztatónak tűnik. 😊
Grigsonék meg eddig remekül okoskodnak, nem is hiszem, hogy 1-2 top szabadügynöknek brutál zsét tolnának, azt elintézve az egész.
Ejh, de várom már 😊

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Az offense-be én egy minőségi futót hoznék, nem tudom lesz-e ilyen a szabadügynökök között. És persze a támadófallal is sok mindent lehetne kezdeni.
Johnny Firpo
Jesszus, te nézed a meccseket?😊 Szerintem Ballardból nagyon nagy futó lehet, illetve szerintem már majdnem az😊 Szóval nem kell ide FA running back, nem is érné meg.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, a draft de főleg az FA szezon előtt nem érdemes erőviszonyokról beszélni, legalábbis komolyan. Megkockáztatom, utána is elég nehéz.Johnny Firpo
Igazad van. Az az igazság, hogy mi "buta" szurkolók amikor a csapat erősítéséről beszélünk, akkor nem is nagyon tudunk másban gondolkodni, mint új, jobb játékosok megszerzésében a draftról vagy FA piacról. És még ezt is döntően csak fizikai paraméterekre, esetleg korábbi statjaikra alapozva tesszük, hiszen nincs más információ, tudás a kezünkben.

Pedig igazából egy csapatrész megerősítésének a draftolás ill. FA-ról játékos szerzés - bár fontos és megkerülhetetlen, de - kisebbik része. A nagyobbik része ott dől el, amibe nem látunk bele: az edzői fejekben, a training campekben, azon, hogy a megszerzett vagy meglevő játékosokat hogyan képesek beilleszteni a rendszerbe, stb. Az NFL-ben számtalanszor láttuk már, hogy jön egy új edző, és az addig szenvedő, közepecske egység egyszerre összeáll, és hatalmas javuláson megy keresztül.

Az NFL legjobb védelmei sem csupa pro-bowler ászokból állnak. Természetesen minden jó védelemben van néhány elit, néhány húzóember, de a keret többségét az elit védelmekben is "sima" átlagos kezdők alkotják a többséget. És mégis működik a dolog.

Éppen ezért a védelmet tekintve az én legnagyobb reményem nem is a lehetséges igazolásokban van, hanem Pagano-ban. Egy bizonyítottan remek defense gururól van szó, aki a secondary-hoz, a passz elleni védekezés megszervezéséhez különösen ért, és Baltimore-ban a futás elleni védekezést is igencsak "karban tartotta". Abban bízom, hogy itt is megteszi ugyanezt, hogy van egy tiszta elképzelése arról, hogy mitől működne ez a #D a jelenleginél sokkal jobban, és megtalálja hozzá a kirakós hiányzó elemeit. Amik egyáltalán nem biztos, hogy feltétlenül első körös draftoltak, vagy drága, elit FA-k kell, hogy legyenek.

Ott van példának a Denver. Az egész védelemben összesen 3 "nagy név" van, (Von Miller, Dumerwill, Bailey), de melléjük néhány jól eltalált középső és hátsó körös húzással, sőt pár UDFA-val, és ugyancsak nem drága, de jól eltalált "átlagos" FA szerzeményekkel már tavaly is egy jó átlagos védelem állt össze, aztán idén odament a Jacksonwille-ben megbukott, de amúgy védő guru Del Rio, és "egycsapásra" elit védelmet rakott össze belőlük. A Frisco vagy a Seattle remek védelme is ilyetén módon alakult ki. Remélem Pagano képes lesz nálunk is megcsinálni valami hasonlót. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
2013 Indianapolis Colts Opponents
Home Houston, Jacksonville, Tennessee, Denver, Oakland, Miami, Arizona,
St. Louis
Away Houston, Jacksonville, Tennessee, Kansas City, San Diego, Cincinnati,
Arizona, San Francisco

asszem még nem rakta ki senki, szóval itt van. érdekes. otthon a Denveren kívül mindenkit verni kéne, de talán őket is.

idegenben meg csak a Bengals és a Frisco tűnik nehéznek.

de ez úgy is csak jövőre derül kidugo1993
Az idegenbeli Arizona az Seattle valójában. 😉

több mint 11 éve
Johnny Firpo 125
Igen, a draft de főleg az FA szezon előtt nem érdemes erőviszonyokról beszélni, legalábbis komolyan. Megkockáztatom, utána is elég nehéz. Ez a szép játék igen összetett, és nem közhely az, hogy bármelyik meccsen nyerhet bárki. Ebben emlékeztet a soccer-re, és szerintem ez így van jól.

Ellentétben pl. az NBA-vel, amit szintén nagyon szeretek, de sokkal inkább kiszámítható, és a tudáskülönbség sokkal nagyobb százalékban kijön, plusz nehéz egyik évről a másikra megfordítani egy csapat szerencséjét.

Amit remélek, hogy függetlenül a playoff szereplésünktől, vagy elhozunk egy nagyon jó játékost a védelembe, vagy több olyat akiben benne van a "robbantás", és a jelenlegi csapatuk nem akarja őket megfizetni.

Az offense-be én egy minőségi futót hoznék, nem tudom lesz-e ilyen a szabadügynökök között. És persze a támadófallal is sok mindent lehetne kezdeni. Elkapó poszton szerintem egészen jól állunk, ha T.Y-ra rátuszkolnak még 4-5 kiló izmot, szerintem pro bowl elkapó lehet belőle. Wayne a következő 2 évre pedig még tökéletes 1st option lenne. Az Allen-Fleener TE duóban is komoly potenciál van. Van sok fegyverünk már most támadásban, ha lenne egy jó futónk, egy jobb fallal, akkor ráadásul még inkább javulna az elkapók teljesítménye is.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
meg ha mi lejátszanánk az idei meccseinket az idei ellenfelekkel az idei kerettel SOKSZOR akkor kiderülne, hogy az idei teljesítményünk a sokéves átlag felett volt. nem vagyunk még azon a szinten h otthon 8-ból 7-et elvárásszerűen megnyerjünk.
azt csak a seattle tudja 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
2013 Indianapolis Colts Opponents
Home Houston, Jacksonville, Tennessee, Denver, Oakland, Miami, Arizona,
St. Louis
Away Houston, Jacksonville, Tennessee, Kansas City, San Diego, Cincinnati,
Arizona, San Francisco

asszem még nem rakta ki senki, szóval itt van. érdekes. otthon a Denveren kívül mindenkit verni kéne, de talán őket is.

idegenben meg csak a Bengals és a Frisco tűnik nehéznek.

de ez úgy is csak jövőre derül kidugo1993
Én mindig 8-8-ból indulok ki, így szerintem egy 9-7 már jó eredmény lenne 😊De ez csak a mostani erőviszonyokat és a meglepetéseket beleszámítva ennyi, amennyiben ma újra kezdődne a szezon. A draft, szabadügynök vándorlás előtt még nem érdemes komoly esélylatolgatásokba bocsátkozni.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Eléggé leírtad a Texanst jövőre is. 😊

Lehet még ez a schedule sokkal keményebb is, mint aminek most a szezon végén látszik...peterk2005
nem írtam le, csak őket eddig is tudtuk, szóval nem említettem. de csoporton belül természetesen ők a legkeményebb ellenfelek 😊

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
2013 Indianapolis Colts Opponents
Home Houston, Jacksonville, Tennessee, Denver, Oakland, Miami, Arizona,
St. Louis
Away Houston, Jacksonville, Tennessee, Kansas City, San Diego, Cincinnati,
Arizona, San Francisco

asszem még nem rakta ki senki, szóval itt van. érdekes. otthon a Denveren kívül mindenkit verni kéne, de talán őket is.

idegenben meg csak a Bengals és a Frisco tűnik nehéznek.

de ez úgy is csak jövőre derül kidugo1993
Sztem nem lehet megjósolni, hogy ki lesz nehéz és ki nem...ki tudja, pl. hogy mit húz a Kansas...a mi idei teljesítményünket sem lehetett a tavalyi teljesítményünk alapján megjósolni...

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eléggé leírtad a Texanst jövőre is. 😊

Lehet még ez a schedule sokkal keményebb is, mint aminek most a szezon végén látszik...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
2013 Indianapolis Colts Opponents
Home Houston, Jacksonville, Tennessee, Denver, Oakland, Miami, Arizona,
St. Louis
Away Houston, Jacksonville, Tennessee, Kansas City, San Diego, Cincinnati,
Arizona, San Francisco

asszem még nem rakta ki senki, szóval itt van. érdekes. otthon a Denveren kívül mindenkit verni kéne, de talán őket is.

idegenben meg csak a Bengals és a Frisco tűnik nehéznek.

de ez úgy is csak jövőre derül ki

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Sikeres alapszezon, sok emlékezetes győzelem, kíváncsi vagyok kinek melyik volt személyesen a legemlékezetesebb?

Számomra a Packers elleni győzelem, orrhosszal előzve a Detroit elleni comeback-et.peterk2005
Nálam pont fordítva, mert a Det meccset hazafelé követtem nyomon telón és elkönyveltem vereségnek, mikor égtünk 10+ponttal. aztán Voala 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sikeres alapszezon, sok emlékezetes győzelem, kíváncsi vagyok kinek melyik volt személyesen a legemlékezetesebb?

Számomra a Packers elleni győzelem, orrhosszal előzve a Detroit elleni comeback-et.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
elcsezted a siged 😀
 imagerz.com/QE9PWEtvAwMBVg1FRAVR ezt linkeldBorbinho
Köszi, van még valami korlát a sigre?Stev85
Patses egyáltalán nem lehet, max ilyen 😀 :
Borbinho
Eme veszély engem nem fenyeget 😀

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
elcsezted a siged 😀
 imagerz.com/QE9PWEtvAwMBVg1FRAVR ezt linkeldBorbinho
Köszi, van még valami korlát a sigre?Stev85
Patses egyáltalán nem lehet, max ilyen 😀 :

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
elcsezted a siged 😀
 imagerz.com/QE9PWEtvAwMBVg1FRAVR ezt linkeldBorbinho
Köszi, van még valami korlát a sigre?

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
elcsezted a siged 😀
 imagerz.com/QE9PWEtvAwMBVg1FRAVR ezt linkeld

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
helyére visszahoznánk Caldwell-t 😀shady
Az lenne a Rémáloooommmm (ídézve Alvinékat..)