Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Bár tudom, hogy nem sokat számít mert Playoff meg mert Colts, érdekességként: a fogadóirodák 1.31-et adnak a BAL, 3.55-öt a mi győzelmükre, és körülbelül 1 TD-nyi különbséggel tartják jobbnak a Ravenst. bobi0092
nem vagyunk elég esélytelenek, ezért kikapunk

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Bár tudom, hogy nem sokat számít mert Playoff meg mert Colts, érdekességként: a fogadóirodák 1.31-et adnak a BAL, 3.55-öt a mi győzelmükre, és körülbelül 1 TD-nyi különbséggel tartják jobbnak a Ravenst.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Sok múlik Ballardon, ha tudunk futni, akkor akár még nyerhetünk is, de ha nem teszünk bele a kalapba 100+ futott yardot (Ballard és Luck együtt akár), akkor nálunk csengettek.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Guard Joe Reitz (concussion) has been ruled out. Jeff Linkenbach is likely to start for Reitz.

Remélem Linkenbach összekapja magát...Stev85
na ez tipikusan az az eset, hogy akkora fos az ember, h ha osszekapja magat abbol meg szar is lehet.MMMS
Még van bennem remény hozz egy átlagos teljesítményt... Azaz ad Lucky Boynak 3mpt míg át nem engedi a védőket...Remény hal meg utoljára.. De ki látott már remény halat???

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Guard Joe Reitz (concussion) has been ruled out. Jeff Linkenbach is likely to start for Reitz.

Remélem Linkenbach összekapja magát...Stev85
na ez tipikusan az az eset, hogy akkora fos az ember, h ha osszekapja magat abbol meg szar is lehet.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azért ezt nem jelentheted ki, hogy a Denver lesz a divízió győztes x éven keresztül. Pont ez a jó ebben a játékban. Ki tudja, hogy mikor üt be Paytonnál a krakk😊FearTomi
Na mondjuk nála nem érdekel 😊roniadi
Jólvan tessék: pEyton Fontos volt megjegyezni!
FearTomi
ha már javítgatunk, akkor azt is írd fel, hogy Peytonnál a krach üthet be, a krakk ugyanis a kőolaj-finomítás egy mellékterméke 😉JSanyo
Na és mivan, ha én arra gondoltam?😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Guard Joe Reitz (concussion) has been ruled out. Jeff Linkenbach is likely to start for Reitz.

Remélem Linkenbach összekapja magát...

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Azért ezt nem jelentheted ki, hogy a Denver lesz a divízió győztes x éven keresztül. Pont ez a jó ebben a játékban. Ki tudja, hogy mikor üt be Paytonnál a krakk😊FearTomi
Na mondjuk nála nem érdekel 😊roniadi
Jólvan tessék: pEyton Fontos volt megjegyezni!
FearTomi
ha már javítgatunk, akkor azt is írd fel, hogy Peytonnál a krach üthet be, a krakk ugyanis a kőolaj-finomítás egy mellékterméke 😉

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
"The Chargers interviewed Colts VP of Football Operations Tom Telesco for their GM vacancy on Friday."

Telesco volt gyakorlatilag az egyetlen, akit Grigson megtartott a Polian érából. Állítólag egy remek szemű scout. Remélem Grigson nem miatta draftolt ilyen jól tavaly. 😊peterk2005
Közben az oregon edzője közel van a megállapodással a Brownssal.
És már csak 35ora 48 perc van a meccsig 8)

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
"The Chargers interviewed Colts VP of Football Operations Tom Telesco for their GM vacancy on Friday."

Telesco volt gyakorlatilag az egyetlen, akit Grigson megtartott a Polian érából. Állítólag egy remek szemű scout. Remélem Grigson nem miatta draftolt ilyen jól tavaly. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nem sok Bears meccset láttál idén igaz-e?! :'D
Ha kell összedobunk neki, csak húzzon az Offenseből...ST-ben is idén több volt mint szar. Szóval vonuljon csak. Szép volt, jó volt, köszönjük amit évekig visszahordásokban csinált, de ami volt elmúlt. Innentől kezdve nem sok szükség van rá.
Egy OL kell (max még egy normális TE) és egy HC+OC akinek van agya a támadójátékhoz. Akik eddig voltak/vannak azoknak nincs, ha lenne, idén is PO-ban lennénk, akár még csoportgyőztesként is.dcsicsak
na a Bears-szes haverom alatt pont rád gondoltam 😀

pedig nem is említettem, hogy itt ez a témadugo1993
Éreztem az erőt 😊
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azért ezt nem jelentheted ki, hogy a Denver lesz a divízió győztes x éven keresztül. Pont ez a jó ebben a játékban. Ki tudja, hogy mikor üt be Paytonnál a krakk😊FearTomi
Na mondjuk nála nem érdekel 😊roniadi
Jólvan tessék: pEyton Fontos volt megjegyezni!

több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Azért ezt nem jelentheted ki, hogy a Denver lesz a divízió győztes x éven keresztül. Pont ez a jó ebben a játékban. Ki tudja, hogy mikor üt be Paytonnál a krakk😊FearTomi
Na mondjuk nála nem érdekel 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát bizony, a KC roster is jó. Az ő pozíciójukat az nehezíti, hogy bár "csak" a QB poszt a nagyon lyukas, de azt is a legnehezebb betömni. Ráadásul idén nem is nagyon látszik biztos QB megoldás a horizonton. Plusz, ugye ott van a divízióban a Broncos, amelyik várhatóan a következő pár évben még kibérli a divíziógyőztes pozíciót, így pedig nem lesz könnyű teljesíteni...peterk2005
Azért ezt nem jelentheted ki, hogy a Denver lesz a divízió győztes x éven keresztül. Pont ez a jó ebben a játékban. Ki tudja, hogy mikor üt be Paytonnál a krakk😊FearTomi
Nem is jelentettem ki, csak annyit mondtam, hogy "várhatóan". 😊 Ahol Manning, Rodgers, Brady játszik, azt a divíziót elég nehéz másnak megnyerni a tapasztalatok alapján. Ha jól tudom mindegyiknél 1-szer fordult ez elő összesen... (Ráadásul a Broncos roster Manningen és Bailey-n kívül kimondottan fiatal, nincs cap probléma sem még pár évig, úgyhogy pont az ellenkezője várható, mint a Colts utolsó éveiben: az a roster a következő 1-2 évben várhatóan még javul is, nemhogy visszaesne...)

Amúgy nagyon kíváncsi leszek, hogy Reid végül hogy oldja meg a QB posztot. Draftol, vagy netán viszi Vicket, esetleg Kolbot? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Csak a Bears védelme is lassan elöregszik, az a csapatrész, ami évek óta húzza az egész gárdát. Nélkülük sehol sem lennének. De mindegy, nyilván máshogy ítéljük meg mi a dolgot, mint Arians.
Ő profi, egyből tudja, hogy mire volna szüksége, ő tudja, melyik csapatban lát potenciált, melyik tetszik neki, melyikben milyen lehetőségek vannak.
Én a KC-t is jónak vélem, a keret baromi jó, a csapat azért fiatal, kellene egy kezdő corner, mert az Carr távozása óta need lett, meg a legnagyobb baj a QB poszt. Nyilván nem rögtön PO esélyes csapatot kap meg, de ő tudja, mire gondol a jövőjét illetően.Stez
KC kb. már majdnem megállapodott Reid-del. FearTomi
Nem arról volt szó, kit kivel hoznak hírbe, hanem hogy melyik csapatot lenne érdemes választania.
Az meg, hogy kb. megállapodott Reiddel sokat nem jelent egyelőre. Majd ha hivatalos lesz. 😊
És biztos vagyok benne, hogy nem a KC-hoz megy, de abban is legalább ilyen potanciál van.
És ő a HC, szabad kezet kapna szerintem, mindent ő irányít... Ezek kecsegtető dolgok, bárhol is köt ki.Stez
Stez  bowl.hu/andy_reid_a_chiefs_uj_foedzoje
Ahogy kérted, hivatalos 😊Stev85
Amúgy azért mertem feltételezni, hogy ez így lesz, mert több mint 9 órán át interjúzott Reid...ami azért elég sok😀FearTomi
És utána az emberei minden más interjút le is mondtak úgyhogy várható volt.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Csak a Bears védelme is lassan elöregszik, az a csapatrész, ami évek óta húzza az egész gárdát. Nélkülük sehol sem lennének. De mindegy, nyilván máshogy ítéljük meg mi a dolgot, mint Arians.
Ő profi, egyből tudja, hogy mire volna szüksége, ő tudja, melyik csapatban lát potenciált, melyik tetszik neki, melyikben milyen lehetőségek vannak.
Én a KC-t is jónak vélem, a keret baromi jó, a csapat azért fiatal, kellene egy kezdő corner, mert az Carr távozása óta need lett, meg a legnagyobb baj a QB poszt. Nyilván nem rögtön PO esélyes csapatot kap meg, de ő tudja, mire gondol a jövőjét illetően.Stez
KC kb. már majdnem megállapodott Reid-del. FearTomi
Nem arról volt szó, kit kivel hoznak hírbe, hanem hogy melyik csapatot lenne érdemes választania.
Az meg, hogy kb. megállapodott Reiddel sokat nem jelent egyelőre. Majd ha hivatalos lesz. 😊
És biztos vagyok benne, hogy nem a KC-hoz megy, de abban is legalább ilyen potanciál van.
És ő a HC, szabad kezet kapna szerintem, mindent ő irányít... Ezek kecsegtető dolgok, bárhol is köt ki.Stez
Stez  bowl.hu/andy_reid_a_chiefs_uj_foedzoje
Ahogy kérted, hivatalos 😊Stev85
Amúgy azért mertem feltételezni, hogy ez így lesz, mert több mint 9 órán át interjúzott Reid...ami azért elég sok😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Csak a Bears védelme is lassan elöregszik, az a csapatrész, ami évek óta húzza az egész gárdát. Nélkülük sehol sem lennének. De mindegy, nyilván máshogy ítéljük meg mi a dolgot, mint Arians.
Ő profi, egyből tudja, hogy mire volna szüksége, ő tudja, melyik csapatban lát potenciált, melyik tetszik neki, melyikben milyen lehetőségek vannak.
Én a KC-t is jónak vélem, a keret baromi jó, a csapat azért fiatal, kellene egy kezdő corner, mert az Carr távozása óta need lett, meg a legnagyobb baj a QB poszt. Nyilván nem rögtön PO esélyes csapatot kap meg, de ő tudja, mire gondol a jövőjét illetően.Stez
KC kb. már majdnem megállapodott Reid-del. FearTomi
Nem arról volt szó, kit kivel hoznak hírbe, hanem hogy melyik csapatot lenne érdemes választania.
Az meg, hogy kb. megállapodott Reiddel sokat nem jelent egyelőre. Majd ha hivatalos lesz. 😊
És biztos vagyok benne, hogy nem a KC-hoz megy, de abban is legalább ilyen potanciál van.
És ő a HC, szabad kezet kapna szerintem, mindent ő irányít... Ezek kecsegtető dolgok, bárhol is köt ki.Stez
Stez
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Andy Reid a Chiefs új főedzője | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Ahogy kérted, hivatalos 😊

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Csak a Bears védelme is lassan elöregszik, az a csapatrész, ami évek óta húzza az egész gárdát. Nélkülük sehol sem lennének. De mindegy, nyilván máshogy ítéljük meg mi a dolgot, mint Arians.
Ő profi, egyből tudja, hogy mire volna szüksége, ő tudja, melyik csapatban lát potenciált, melyik tetszik neki, melyikben milyen lehetőségek vannak.
Én a KC-t is jónak vélem, a keret baromi jó, a csapat azért fiatal, kellene egy kezdő corner, mert az Carr távozása óta need lett, meg a legnagyobb baj a QB poszt. Nyilván nem rögtön PO esélyes csapatot kap meg, de ő tudja, mire gondol a jövőjét illetően.Stez
KC kb. már majdnem megállapodott Reid-del. FearTomi
Nem arról volt szó, kit kivel hoznak hírbe, hanem hogy melyik csapatot lenne érdemes választania.
Az meg, hogy kb. megállapodott Reiddel sokat nem jelent egyelőre. Majd ha hivatalos lesz. 😊
És biztos vagyok benne, hogy nem a KC-hoz megy, de abban is legalább ilyen potanciál van.
És ő a HC, szabad kezet kapna szerintem, mindent ő irányít... Ezek kecsegtető dolgok, bárhol is köt ki.Stez
Andy Reid has reached agreement to become next HC of Chiefs, pending review of contract by each side's attorneys.

Ennyit erről😀

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Nem sok Bears meccset láttál idén igaz-e?! :'D
Ha kell összedobunk neki, csak húzzon az Offenseből...ST-ben is idén több volt mint szar. Szóval vonuljon csak. Szép volt, jó volt, köszönjük amit évekig visszahordásokban csinált, de ami volt elmúlt. Innentől kezdve nem sok szükség van rá.
Egy OL kell (max még egy normális TE) és egy HC+OC akinek van agya a támadójátékhoz. Akik eddig voltak/vannak azoknak nincs, ha lenne, idén is PO-ban lennénk, akár még csoportgyőztesként is.dcsicsak
na a Bears-szes haverom alatt pont rád gondoltam 😀

pedig nem is említettem, hogy itt ez a téma

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Hát bizony, a KC roster is jó. Az ő pozíciójukat az nehezíti, hogy bár "csak" a QB poszt a nagyon lyukas, de azt is a legnehezebb betömni. Ráadásul idén nem is nagyon látszik biztos QB megoldás a horizonton. Plusz, ugye ott van a divízióban a Broncos, amelyik várhatóan a következő pár évben még kibérli a divíziógyőztes pozíciót, így pedig nem lesz könnyű teljesíteni...peterk2005
Azért ezt nem jelentheted ki, hogy a Denver lesz a divízió győztes x éven keresztül. Pont ez a jó ebben a játékban. Ki tudja, hogy mikor üt be Paytonnál a krakk😊

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
pont, hogy nem érzem rossznak egyik csapatot sem. főleg nem a Bearst. van is egy haverom aki nagy Bears van de örült, hogy nem jutottak rájátszásba mert utálta az egész edzői stábot és örült, hogy elküldik őket. mondta, hogy ezzel gyakorlatilag az egész Bears topic így van. és szerintem ha végre valaki oda rakna egy falat egyből PO esélyes csapat lenne.dugo1993
A Bears most is (és évek óta) PO esélyes csapat, a problémájuk inkább az, hogy a PO esélyes szintről nem tudnak tovább lépni egy ideje, pedig a legtöbb feltétel adott lenne. 😊

Ha én HC ajánlatot kapnék - álmodik a nyomor 😊 -, akkor tuti a Bears-t választanám.peterk2005
igen azt SB-nek akartam írni 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak a Bears védelme is lassan elöregszik, az a csapatrész, ami évek óta húzza az egész gárdát. Nélkülük sehol sem lennének. De mindegy, nyilván máshogy ítéljük meg mi a dolgot, mint Arians.
Ő profi, egyből tudja, hogy mire volna szüksége, ő tudja, melyik csapatban lát potenciált, melyik tetszik neki, melyikben milyen lehetőségek vannak.
Én a KC-t is jónak vélem, a keret baromi jó, a csapat azért fiatal, kellene egy kezdő corner, mert az Carr távozása óta need lett, meg a legnagyobb baj a QB poszt. Nyilván nem rögtön PO esélyes csapatot kap meg, de ő tudja, mire gondol a jövőjét illetően.Stez
KC kb. már majdnem megállapodott Reid-del. FearTomi
Nem arról volt szó, kit kivel hoznak hírbe, hanem hogy melyik csapatot lenne érdemes választania.
Az meg, hogy kb. megállapodott Reiddel sokat nem jelent egyelőre. Majd ha hivatalos lesz. 😊
És biztos vagyok benne, hogy nem a KC-hoz megy, de abban is legalább ilyen potanciál van.
És ő a HC, szabad kezet kapna szerintem, mindent ő irányít... Ezek kecsegtető dolgok, bárhol is köt ki.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát bizony, a KC roster is jó. Az ő pozíciójukat az nehezíti, hogy bár "csak" a QB poszt a nagyon lyukas, de azt is a legnehezebb betömni. Ráadásul idén nem is nagyon látszik biztos QB megoldás a horizonton. Plusz, ugye ott van a divízióban a Broncos, amelyik várhatóan a következő pár évben még kibérli a divíziógyőztes pozíciót, így pedig nem lesz könnyű teljesíteni...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Csak a Bears védelme is lassan elöregszik, az a csapatrész, ami évek óta húzza az egész gárdát. Nélkülük sehol sem lennének. De mindegy, nyilván máshogy ítéljük meg mi a dolgot, mint Arians.
Ő profi, egyből tudja, hogy mire volna szüksége, ő tudja, melyik csapatban lát potenciált, melyik tetszik neki, melyikben milyen lehetőségek vannak.
Én a KC-t is jónak vélem, a keret baromi jó, a csapat azért fiatal, kellene egy kezdő corner, mert az Carr távozása óta need lett, meg a legnagyobb baj a QB poszt. Nyilván nem rögtön PO esélyes csapatot kap meg, de ő tudja, mire gondol a jövőjét illetően.Stez
KC kb. már majdnem megállapodott Reid-del.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak a Bears védelme is lassan elöregszik, az a csapatrész, ami évek óta húzza az egész gárdát. Nélkülük sehol sem lennének. De mindegy, nyilván máshogy ítéljük meg mi a dolgot, mint Arians.
Ő profi, egyből tudja, hogy mire volna szüksége, ő tudja, melyik csapatban lát potenciált, melyik tetszik neki, melyikben milyen lehetőségek vannak.
Én a KC-t is jónak vélem, a keret baromi jó, a csapat azért fiatal, kellene egy kezdő corner, mert az Carr távozása óta need lett, meg a legnagyobb baj a QB poszt. Nyilván nem rögtön PO esélyes csapatot kap meg, de ő tudja, mire gondol a jövőjét illetően.