Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
kluivert930312 Indianapolis Colts 21
A szezon tényleg jó volt. Ha így visszagondolok rá inkább szép emlékek vannak. Bár ugye ezt a POba jutás is alátámasztja.
De a BAL elleni meccs nem volt méltó leárás szerintem. Nyilván nem azt vártam hogy megsemmisítsük a Ravenst, de....
Én már kínomban nevettem hogy ez csak egy szar vicc.
Olyan Ray Lewis gálameccs volt. Bemutattuk a világnak hogy ha ő a pályán van még TD-t se kapnak. 😕 Azért én is bizakodok a kövi szezonra. Hosszú lesz kivárni.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hatodik körösök között is feelsorolhatóak HOF, elit játékosok, de ez nem jelenti, hogy a hatodik körös húzás ne lenne jellemzően hit or miss. 😊

1/24-en nem fogunk tudni biztos elitet húzni. Viszont ha nem basszuk el, akkor bustot se remélhetőleg. Nézzük úgy az idei draftot, mintha egy kicsit jobb helyzetben lennénk annál, mintha a tavaly 1/1-et leszámoljuk. Kb. 8 hellyel fogunk előrébb húzni annál, így ha a tavalyi Fleener, Allen, Hilton, Ballard, Chapman ötöshös hasonló draftunk lesz, akkor elégedettek lehetünk.

"Megkönnyíti a dolgot", hogy annyi a need poszt, hogy szinte mehetünk a BPA elv szerint. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
pár korábbi 1/24es:
Dez Bryant - 2010
Chrij Johnson - 2008
Jonathan Joseph - 2006
Aaron Rodgers - 2005
Steven Jackson - 2004
Willis McGahee - 2003
Ed Reed - 2002

bár volt nem egy ordas bust. Korai még, de már most várom április végét, bízok Grigsonban + a csapatvezetésben, hogy tudják, hova kell húzni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1/24 a mienk

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Én csak ezt a mérhetetlen utálatot nem értem irányunkba...Ami a wc topicban ment az nem volt semmi...Stev85
Elég fura ezt nem érteni, ha valaki Anti-Pats Fan-ként definiálja magát. (Értem ezalatt, hogy nem egy csapatért, hanem egy másik ellen.)

Ricsi erősen fogalmazott, de senki nem várta a Colts-ot még rájátszásba sem. Ehhez képest egy Colts-győzelem Baltimore-ban több mint meglepetés lett volna.

Ezzel az offense-el egyébként nem is meglepetés ami történt. 152 futott yard és 288 passzolt yard ellenében (ami komoly teljesítmény mindig, de különösen az a még mindig jó Ravens védelem ellen) összesen 9 pont az egész meccs alatt - nagy kudarc. A red zone környékén ma elfogyott a tudomány.Burkus
Egészen az ellenetek vívott meccsig csak "Colts fan" voltam, de akkor ezt kiérdemeltétek..
Definiálás: Mivel "Colts fan és Anti-Pats fan van írva", feltűnhet Indy fan ként definiálom magam, és nem szeretlek titeket..
Szerintem több Rookienk volt a csapatban mint a Patsben 5 év alatt.. De a csaaptunknak ha együtt marad lesz jó 6-8 évünk. Nektek Bradyvel szerintem ennyi nincs.. Stev85
OK. Csak arra reflektáltam, hogy honnan eredhet az utálat...

Értem a többit is. Ezt orvosi szaknyelven kisebbrendűségi komplexusnak hívják 😊Burkus
Maximum nálad... 5 éve nézek Nfl-t azóta nem vagytok a kedvenceim.. És nem a Pats szurkolók irigysége zavar.. hanem a többi szurkolóé.. De ennyi..

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én csak ezt a mérhetetlen utálatot nem értem irányunkba...Ami a wc topicban ment az nem volt semmi...Stev85
Elég fura ezt nem érteni, ha valaki Anti-Pats Fan-ként definiálja magát. (Értem ezalatt, hogy nem egy csapatért, hanem egy másik ellen.)

Ricsi erősen fogalmazott, de senki nem várta a Colts-ot még rájátszásba sem. Ehhez képest egy Colts-győzelem Baltimore-ban több mint meglepetés lett volna.

Ezzel az offense-el egyébként nem is meglepetés ami történt. 152 futott yard és 288 passzolt yard ellenében (ami komoly teljesítmény mindig, de különösen az a még mindig jó Ravens védelem ellen) összesen 9 pont az egész meccs alatt - nagy kudarc. A red zone környékén ma elfogyott a tudomány.Burkus
Egészen az ellenetek vívott meccsig csak "Colts fan" voltam, de akkor ezt kiérdemeltétek..
Definiálás: Mivel "Colts fan és Anti-Pats fan van írva", feltűnhet Indy fan ként definiálom magam, és nem szeretlek titeket..
Szerintem több Rookienk volt a csapatban mint a Patsben 5 év alatt.. De a csaaptunknak ha együtt marad lesz jó 6-8 évünk. Nektek Bradyvel szerintem ennyi nincs.. Stev85
OK. Csak arra reflektáltam, hogy honnan eredhet az utálat...

Értem a többit is. Ezt orvosi szaknyelven kisebbrendűségi komplexusnak hívják 😊
több mint 11 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Röviden, tömören: Szép volt fiúk!
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ennyi pénzből ez van.
Ha nincs Luck még eddig sem megyünk el, ez már nyilvánvaló.
Always next year ... with a ton of money 😊szf61
Akiket visszakapunk:
Powers, Nevis,Moala, D.Brown, Coolie, Chapman, Ijalana..
Nem lesz ezrossz 😊Stev85
kb 2 meccsre. Én büszke vagyok az idei teljesítményre sajnos TD nélkül nehéz nyerni ,de amit Höri is mondott jövőre leszállnak Luck-ról és nem lesz rajta fölösleges nyomás.

Az offense falat össze kell kapni, kéne egy másik RB meg talán egy 190cm fölötti elkapó

szampi#33
Powers Moala, Brown, és Chapman nem csak 2 meccsre jön vissza. Cooliet félek elküldjük...Stev85
igazad van, de pont ezért csak Collie-t emeltem csak ki.szampi#33
Mai napig morcos vagyok a Philyre az első agyrázkódása miatt...

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ennyi pénzből ez van.
Ha nincs Luck még eddig sem megyünk el, ez már nyilvánvaló.
Always next year ... with a ton of money 😊szf61
Akiket visszakapunk:
Powers, Nevis,Moala, D.Brown, Coolie, Chapman, Ijalana..
Nem lesz ezrossz 😊Stev85
kb 2 meccsre. Én büszke vagyok az idei teljesítményre sajnos TD nélkül nehéz nyerni ,de amit Höri is mondott jövőre leszállnak Luck-ról és nem lesz rajta fölösleges nyomás.

Az offense falat össze kell kapni, kéne egy másik RB meg talán egy 190cm fölötti elkapó

szampi#33
Powers Moala, Brown, és Chapman nem csak 2 meccsre jön vissza. Cooliet félek elküldjük...Stev85
igazad van, de pont ezért csak Collie-t emeltem ki.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ennyi pénzből ez van.
Ha nincs Luck még eddig sem megyünk el, ez már nyilvánvaló.
Always next year ... with a ton of money 😊szf61
Akiket visszakapunk:
Powers, Nevis,Moala, D.Brown, Coolie, Chapman, Ijalana..
Nem lesz ezrossz 😊Stev85
kb 2 meccsre. Én büszke vagyok az idei teljesítményre sajnos TD nélkül nehéz nyerni ,de amit Höri is mondott jövőre leszállnak Luck-ról és nem lesz rajta fölösleges nyomás.

Az offense falat össze kell kapni, kéne egy másik RB meg talán egy 190cm fölötti elkapó

szampi#33
Powers Moala, Brown, és Chapman nem csak 2 meccsre jön vissza. Cooliet félek elküldjük...

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Én csak ezt a mérhetetlen utálatot nem értem irányunkba...Ami a wc topicban ment az nem volt semmi...Stev85
Elég fura ezt nem érteni, ha valaki Anti-Pats Fan-ként definiálja magát. (Értem ezalatt, hogy nem egy csapatért, hanem egy másik ellen.)

Ricsi erősen fogalmazott, de senki nem várta a Colts-ot még rájátszásba sem. Ehhez képest egy Colts-győzelem Baltimore-ban több mint meglepetés lett volna.

Ezzel az offense-el egyébként nem is meglepetés ami történt. 152 futott yard és 288 passzolt yard ellenében (ami komoly teljesítmény mindig, de különösen az a még mindig jó Ravens védelem ellen) összesen 9 pont az egész meccs alatt - nagy kudarc. A red zone környékén ma elfogyott a tudomány.Burkus
Egészen az ellenetek vívott meccsig csak "Colts fan" voltam, de akkor ezt kiérdemeltétek..
Definiálás: Mivel "Colts fan és Anti-Pats fan van írva", feltűnhet Indy fan ként definiálom magam, és nem szeretlek titeket..
Szerintem több Rookienk volt a csapatban mint a Patsben 5 év alatt.. De a csaaptunknak ha együtt marad lesz jó 6-8 évünk. Nektek Bradyvel szerintem ennyi nincs..

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
jövőre végre nem lesz ekkora Luck-mánia, nyugodtan tudunk készülni a holtszezonban, és Andrew nekiláthat a 10 éves tervnek, 5 super bowl győzelem, 5 MVP cím, nem tudom melyikkel kezdi.Höri
Dehogynem lesz Luck mánia. Mikor nem volt Peyton mánia? De ez nem baj.

Luck kiváló rookie szezont vitt véghez. Sztem a Colts kerete továbbra sem erős. Ezt kell megoldani. Jobb csapatot kell köré építeni, mint amivel P. Manning szenvedett. Az persze idánre nem gond, hogy bemutatta Andris, hogy igazából a nélkül is képes eredményt felmutatni. DE hosszútávon én ebben bízom, hogy lesz egy jó csapat is, és onnantól lehet bármi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
szf61 ne hagyd abba !

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Ennyi pénzből ez van.
Ha nincs Luck még eddig sem megyünk el, ez már nyilvánvaló.
Always next year ... with a ton of money 😊szf61
Akiket visszakapunk:
Powers, Nevis,Moala, D.Brown, Coolie, Chapman, Ijalana..
Nem lesz ezrossz 😊Stev85
kb 2 meccsre. Én büszke vagyok az idei teljesítményre sajnos TD nélkül nehéz nyerni ,de amit Höri is mondott jövőre leszállnak Luck-ról és nem lesz rajta fölösleges nyomás.

Az offense falat össze kell kapni, kéne egy másik RB meg talán egy 190cm fölötti elkapó

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
azert averyt nagyon nem bantanam, amiert hoztuk azt megcsinalta es nem serult le. csak egy contender csapat nem vele szamol split endkent, mert ahhoz mar keves a tehetsege szegenynek.
mondjuk a gif nagyonjo, azt elmentettem inseges idokre 😀MMMS
Akkor ezt is mentsd el .. jövőre jól jöhet a PO-ban az ellenfél szurkolóinak felpezsdítésére😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én csak ezt a mérhetetlen utálatot nem értem irányunkba...Ami a wc topicban ment az nem volt semmi...Stev85
Elég fura ezt nem érteni, ha valaki Anti-Pats Fan-ként definiálja magát. (Értem ezalatt, hogy nem egy csapatért, hanem egy másik ellen.)

Ricsi erősen fogalmazott, de senki nem várta a Colts-ot még rájátszásba sem. Ehhez képest egy Colts-győzelem Baltimore-ban több mint meglepetés lett volna.

Ezzel az offense-el egyébként nem is meglepetés ami történt. 152 futott yard és 288 passzolt yard ellenében (ami komoly teljesítmény mindig, de különösen az a még mindig jó Ravens védelem ellen) összesen 9 pont az egész meccs alatt - nagy kudarc. A red zone környékén ma elfogyott a tudomány.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Bocsánat de Avary-n nem tudok napirendre térni !!!!
Fasz kivan...
szf61
Azért a Det meccset meg ő hozta a végén.. De ez a meccse szar volt...
Stev85
A DET meccset Luck hozta meg a D a második félidőben.
Szerintem, ha Neked odaadják a labdát Te is befutsz 8 métert ennyi pénzért 😊szf61
Ne tegyél rám sok pénzt😀 A 102 kg mommal nem vagyok könnyű léptű 😀

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
azert averyt nagyon nem bantanam, amiert hoztuk azt megcsinalta es nem serult le. csak egy contender csapat nem vele szamol split endkent, mert ahhoz mar keves a tehetsege szegenynek.
mondjuk a gif nagyonjo, azt elmentettem inseges idokre 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Bocsánat de Avary-n nem tudok napirendre térni !!!!
Fasz kivan...
szf61
Azért a Det meccset meg ő hozta a végén.. De ez a meccse szar volt...
Stev85
A DET meccset Luck hozta meg a D a második félidőben.
Szerintem, ha Neked odaadják a labdát Te is befutsz 8 métert ennyi pénzért 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Drafton hanyadik köreink vannak??
1-3-4-5-6?

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Bocsánat de Avary-n nem tudok napirendre térni !!!!
Fasz kivan...
szf61
Azért a Det meccset meg ő hozta a végén.. De ez a meccse szar volt...

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Bocsánat de Avery-n nem tudok napirendre térni !!!!
Fasz kivan...

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Én csak ezt a mérhetetlen utálatot nem értem irányunkba...Ami a wc topicban ment az nem volt semmi...Stev85
Ha kívülről nézném a PO-t és lenne egy ilyen QB a másik csapatnál lehet nekem is savanyú lenne a szőlő 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jöjjön Jennings piacról, aztán megvan a Wayne-Hilton-Jennings kezdőnk. Hilton slotban üt igazán, aztán reméljük, hogy Fleener is megmutatja, hogy nem bust. Levitre kell FA-ról kibaszott gyorsan, meg egy RT, akkor a futójáték is baromira feljavulhat, Lucknak több ideje is lesz, jobb is lesz.
Offense pipa. Defensebe meg jöjjön egy kezdp corner Vontae mellé, Butler maradjon nickelbe, Vaughn menjen a kurva nénikéjébe, mert elég volt belőle. Jöjjön Dosey vagy Tyson Jackson, lesz rush D# upgrade is, meg egy pass rusher 3-4-es OLB.
Stez
Powers visszatér Cb-be, megfelel? 😊 Fleener ha nem sérül meg akkor nagyot fog nyomni jövőre

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Én csak ezt a mérhetetlen utálatot nem értem irányunkba...Ami a wc topicban ment az nem volt semmi...