Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Régebben beszéltünk Wallaceról a Pit nél, vele mi a szitu?Stev85
Semmi, szerintem szabadügynök lesz, mivel nem tudott megállapodni a Steelerssel. Csak kurva sokat fog kérni, ahhoz képest idén nagyon sokat hibázott, én nem szeretném, ha 10+ milláért őt hoznánk ide. Bár az biztos, hogy vele lenne mélységi elkapónk, minden játéknál életveszélyt jelentene. De akkor sem adnék neki 10+ millát. Mondjuk ha Arians marad, szerintem biztosan szóba kerül nálunk, hisz ugye jól ismeri már Arianst, és viszont. Arians tudja, hogy mit várjon tőle.
Hát nem tudom... Igazából a Bowe-Wallace-Jennings trióból örülnék bármelyiknek, csak kérdés, milyen fizetéssel.
Na meg persze ha már megvan az OL-CB upgrade. 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Régebben beszéltünk Wallaceról a Pit nél, vele mi a szitu?

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Wayne-nek hány évet jósoltok még? 34 éves már.
Amúgy osztom a véleményt OL az első amit helyre kell pofozni.szampi#33
2-3

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Wayne-nek hány évet jósoltok még? 34 éves már.szampi#33
Max 3 évet

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Wayne-nek hány évet jósoltok még? 34 éves már.
Amúgy osztom a véleményt OL az első amit helyre kell pofozni.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ja, én is Jenningset emlegetem már egy ideje. 😊
De a következő napokban lesz is miért aggódnunk, aztán reménykedem, hogy Arians nem ír alá sehová sem HC-nak, és marad nálunk.
Ha ez így lesz, ő nagyon tudni fogja, milyen WR-t szeretne a rendszerébe, nem is félek, hogy nem foglalkoznánk a WR kérdéssel. Bár nekem akkor is az OL-CB a legfontosabb, utána 3-4DE-WR-OLB.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
wr-nek Greg Jennings nem lenne jó megoldás?Vagy túl drága lenne?Ha nem is ligaelit, de korrekt, megbízható elkapó, Averyhez képest meg egyenesen hatalmas előrelépés lenne.Tény nem egy égimeszelő, kb 180 cm magas.aztec
Nem ligaelit, de legalább el tudná valaki kapni a labdát Wayne-n kívül😊

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 087
wr-nek Greg Jennings nem lenne jó megoldás?Vagy túl drága lenne?Ha nem is ligaelit, de korrekt, megbízható elkapó, Averyhez képest meg egyenesen hatalmas előrelépés lenne.Tény nem egy égimeszelő, kb 180 cm magas.aztec
Stez is őt emlegeti. mondjuk én örülnék neki is. megbízható célpont. csak ne kérjen sokat és jövőre kerüljék a sérülések

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
wr-nek Greg Jennings nem lenne jó megoldás?Vagy túl drága lenne?Ha nem is ligaelit, de korrekt, megbízható elkapó, Averyhez képest meg egyenesen hatalmas előrelépés lenne.Tény nem egy égimeszelő, kb 180 cm magas.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
cb posztra elhozzuk Tracy Portert (ugyis Indianába járt suliba) meg tartaléknak vissza Hayden-t, Powers és Davis marad, esetleg még Butler. Nem ligaelit, de nyugodtabban ülnék le meccset nézni.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 087
A Ravens-ben nem csak Boldin, de Torrey Smith is jó elkapó, és Pitta is gyártja a yardokat, ha hagyják.peterk2005
jó persze azt aláírom, hogy Smith is nagyon jó elkapó, bírom is a srácot amikor beindul, de akkor amikor Davist ráállították Doss-ra(who?) akkor azért nem örültem. a gyereknek ment vagy 3-4 egész jó passz, de magától sem tudja elkapni 😀 egész alapszakaszban volt asszem 7 elkapott labdája. na rá jó lett volna Vaughn.

de ha Davis mondjuk egész meccsen Smitht őrzi, akkor is ott van Butler

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ne fárasszál Ijalanával, a csávó még egészséges sem volt, mióta draftoltuk kb. Idén is bíztunk benne, hogy majd végre lesz egy korrekt run blocker RG-nk, erre talán egy PS meccs után, vagy játék nélkül ment IR-re, ismét.
Nevetséges. Abba akarunk bízni, hogy akkor majd mostantól másképp lesz és nem sérül?
Nem tenném. Jöjjön csak Levitre, ligaelit run blocker LG, pass protectiönben is jó, Justice helyére meg ha tudunk hozni egy jobb RT-t, az szerintem elég lesz már. Nem elit falat kell azért összeszedni, de ez lószar volt.
Mondjuk WR FA-t alapvetően még favorizálnék, és persze Boweot, de mivel nem erre kellene 10+ millákat elkölteni évente, így valami picivel gyengébb, de mégis jó WR-t becélozhatnánk. Mondjuk Jennings kurva jó, de hátha a mostani szezonja után azért nem kapdosnak utána 9-10 millákért. Ezért próbálnám be, hátha 7 környékén meg lehetne vele állapodni 3-4 évre. Vagy esetleg legyünk köcsögök, és hozzuk el Welkert 2-3 évre, szív a Pats is, mi meg örülhetünk, habár Welker már nem fiatal, de nem zsákbamacskát hozunk, tudjuk, mit tud. És úgy látom, hogy Lucknak baromira szüksége is lenne egy slot WR-re, akire támaszkodhat rövid passzoknál. Mint ahogy idén Averyvel próbálkozott, de ő elejtett mindent..
Azt meg nem sorolom el, védelembe mi kell, ezerszer mondtam a véleményem már. 😊
Egyelőre kérdés, hogy a KC Tyson Jacksont, vagy Dorseyt vágja-e ki, de mindkettő elit 3-4-es run stopper DE, amelyik piacra megy, azt azonnal elhoznám. Természetesen a fő prioritás az a #1-2 CB Vontae mellé, Butler meg maradhat nickelbe talán, de Vaughn... na ő mehet a kurva a.....
TÖbb évet nem kellene ezzel szórakoznunk, mert láthattuk eleget, hogy a secondary ilyen kukázott cornerekkel mire képes, de az a baj, hogy Powerst sem tudom, mennyire kezdőszint... Tavaly jó volt nagyon, idén jó volt az első pár hétben, utána fos, de egy egészséges éve sem volt még... Ha olcsón marad az oké, de inkább hozzunk valami jó starter CB-t. Ne próbálkozzunk tovább... Drafton meg esetleg nézhetünk valami 3-4-es pass rushert Freeney helyére, mert az nyilvánvaló szerintem, hogy ez volt az utolsó éve nálunk... Alapból szar, de szerintem meg alá sem írna annyiért, amit a vezetőség hajlandó lenne neki megadni. Meg öreg, és idén hibridet nyomtunk, de jövőre már lehet, hogy átállnánk teljesen 3-4-re. Tök mindegy, egyik védelemben sincs igazából helye...

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
engem azért az egész meccsen az idegesített, hogy Boldin egyértelműen a legjobb wr a Ravensben. erre ráállítjuk a legrosszabb cb-nket..ráadásul úgy h van egy Davisünk aki az utóbbi hetekben rohadt jól tolja..az tény h Boldin kurvajó volt, mindent elkapott, de szvsz egy Davisszel lett volna keresni valónk..egyébként kb egész szezonban Vaughn volt ráállítva a legjobb wr-ekre..felfünhetett volna hogy nem boldogul vele. (jó a vége felé már Butler fogta)dugo1993
Pagano egy védő guru, pont a Ravens secondary-jét edzette évekig, majd a teljes védelmét is. Ne nézd már olyan hülyének, hogy ne venné észre, hogy Davis Boldinra állítása jobb megoldás lett volna, ha valóban úgy lett volna. Én nem értek annyira a játékhoz, hogy megmondjam neked, hogy miért nem így történt, de felteszem oka volt. A Ravens-ben nem csak Boldin, de Torrey Smith is jó elkapó, és Pitta is gyártja a yardokat, ha hagyják. Egyszerűen, kár szentségelni ilyesmin, egy normális CB-vel akárhogy is pakolgatjuk, nem fogunk tudni megállítani még egy közepes passzjátékot sem.

Nekem egyébként semmi problémám nem volt a tegnapi meccsel azon kívül, hogy nem jött össze a RZ-ban semmi. A védelem a képességeihez mérten jól helytállt, az pedig különösen tetszett, hogy sorban voltunk képesek vezetni a futásokkal, rövidebb, biztosabb passzokkal tarkított drive-okat. Futottunk 150 yardot, és passzoltunk 300 körül. A jövőre nézve ez a fontos, mert ez az a játék amivel elkerülhető lesz a rengeteg Luck INT és fumble/turnover. Az idei high risk, passzolj Lucky amíg bírod stílus egyszer bejött, némi szerencse is kellett hozzá, hogy 9 szoros meccsből 8-at megnyerjünk vele, de a jövő a kiegyensúlyozott, futásokkal alapozott, sok elkapós, magas sikeresség-arányú passzjátékban van. Ehhez viszont nem elég Lucknak fejlődni, de Reggie mellett a többi fiatalnak is meg kell tanulnia még jól olvasni a védelmi felállásokat és abból jó route-okat futni.

Hilton egyébként kimondottan tetszik emiatt. Az év első felében megtalálni se nagyon lehetett, aztán elkezdtük tudni használni a hosszabb, mély játékokban. Az utóbbi hetekben viszont már egyre több rövidpasszos játékban vesz részt, jó rövid route-okat fut, el tud szakadni, meg lehet találni. Egy slotba szánt elkapótól különösen ígéretesek ezek a jelek a jövőre nézve. Benne van az esély, hogy gyöngyszemet fogtunk vele.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
fal, fal, és fal...
amíg Luck minden második (jóesetben) play-nél az életéért küzd, addig nem leszünk jók többre. A tegnapi meccs megmutatta azoknak is akik nem néztek idén colts meccseket, h Luck miért olyan különleges. Nevetséges ami védelmet kap, és mégis PO-ba vitt minket. Kell 2 falember, és egy megbízható wr FA-ról, és ez az O# elit lehet.

A védelmet meg Pagano ugyis összerakja, egy jó közepes szintre biztos. Kell a falba ide is 1 ember mindenképp, Freeney helyett vki, és egy cb.

Ez 6 ember. Szerintem simán megoldható.shady
Ijalana visszajön Luck vakoldalára, de kéne egy értelmes ember mellé. Drafton a falat erősíteném, ha van egy cb és egy rugót hoznék, Vina mellé. Mert azért Vina nem fiatalodik.. OKé hogy rugó de már 40... Fa-n kell 1 Wr és ha nincs drafton egy Cb-t

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
fal, fal, és fal...
amíg Luck minden második (jóesetben) play-nél az életéért küzd, addig nem leszünk jók többre. A tegnapi meccs megmutatta azoknak is akik nem néztek idén colts meccseket, h Luck miért olyan különleges. Nevetséges ami védelmet kap, és mégis PO-ba vitt minket. Kell 2 falember, és egy megbízható wr FA-ról, és ez az O# elit lehet.

A védelmet meg Pagano ugyis összerakja, egy jó közepes szintre biztos. Kell a falba ide is 1 ember mindenképp, Freeney helyett vki, és egy cb.

Ez 6 ember. Szerintem simán megoldható.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
engem azért az egész meccsen az idegesített, hogy Boldin egyértelműen a legjobb wr a Ravensben. erre ráállítjuk a legrosszabb cb-nket...dugo1993
Torrey még könnyebben megcsinálja a hosszú játékokat, logikusabb volt őt limitálni.

Én annyira nem vagyok otthon ebben. Ki a felelős a Coltsnál a draftokért? Lehet majd követni hogy kik a kiszemeltek, vagy hogy milyen posztokra akarnak választani. Vagy azért nem nyilvánosan megy az egész. kluivert930312
T.J. McCreight és Kevin Rogers a fő megfigyelők.

Az nyilvános szokott lenni, hogy privát edzésre kiket hívnak el a csapathoz, de az még semmit se jelent. Meg az is nyilvános, hogy melyik egyetemek pro dayére mennek el. ott mondjuk az többet mond, hogy melyikre nem 😀

több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Sok-sok év után az első olyan PO-kiesésünk volt, ami után nem akartam földhöz vágni semmit, hozzám lehetett szólni egyből a meccs után, sőt, még mosolyogni is tudtam. Persze, lehetett volna sokkal jobb is, de ezt amolyan jutalomjátékként fogtam fel azok után, hogy az idény előtt kb 5 győzelmet vártam a csapattól. Ehhez képest kaptam tőlük annyi jót és emlékezetes pillanatot az idényben, hogy végtelenül pozitív szájízzel gondolok a szezonra, még egy TD nélküli PO-meccs után is.
És ha nem cseszünk el valamit elképesztően, akkor ez a csapat csak jobb lesz 😊

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
engem azért az egész meccsen az idegesített, hogy Boldin egyértelműen a legjobb wr a Ravensben. erre ráállítjuk a legrosszabb cb-nket..ráadásul úgy h van egy Davisünk aki az utóbbi hetekben rohadt jól tolja..az tény h Boldin kurvajó volt, mindent elkapott, de szvsz egy Davisszel lett volna keresni valónk..egyébként kb egész szezonban Vaughn volt ráállítva a legjobb wr-ekre..felfünhetett volna hogy nem boldogul vele. (jó a vége felé már Butler fogta)dugo1993
Amikor Davis majdnem picket fogott, utána már hanyagolta Casey felé a passzokat... Ha átvisszük Davist ki tudja... De ez lett. 😊 Freeneyvel kíváncsi vagyok mi lesz, de nem győzött meg tegnap sem hogy meg kéne tartanunk... 3-4ben nincs meg a helye...

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 087
engem azért az egész meccsen az idegesített, hogy Boldin egyértelműen a legjobb wr a Ravensben. erre ráállítjuk a legrosszabb cb-nket..ráadásul úgy h van egy Davisünk aki az utóbbi hetekben rohadt jól tolja..az tény h Boldin kurvajó volt, mindent elkapott, de szvsz egy Davisszel lett volna keresni valónk..egyébként kb egész szezonban Vaughn volt ráállítva a legjobb wr-ekre..felfünhetett volna hogy nem boldogul vele. (jó a vége felé már Butler fogta)

több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Sikerülhetett volna jobban a tegnapi meccs? - Igen.
Csalódott vagyok? - Nem.

Lehet tovább okosan építkezni, és akkor legközelebb máshogy alakul.

több mint 11 éve
kluivert930312 Indianapolis Colts 21
Hatodik körösök között is feelsorolhatóak HOF, elit játékosok, de ez nem jelenti, hogy a hatodik körös húzás ne lenne jellemzően hit or miss. 😊

1/24-en nem fogunk tudni biztos elitet húzni. Viszont ha nem basszuk el, akkor bustot se remélhetőleg. Nézzük úgy az idei draftot, mintha egy kicsit jobb helyzetben lennénk annál, mintha a tavaly 1/1-et leszámoljuk. Kb. 8 hellyel fogunk előrébb húzni annál, így ha a tavalyi Fleener, Allen, Hilton, Ballard, Chapman ötöshös hasonló draftunk lesz, akkor elégedettek lehetünk.

"Megkönnyíti a dolgot", hogy annyi a need poszt, hogy szinte mehetünk a BPA elv szerint. 😀peterk2005
Én bízok a jó Draftban 😊)Stev85
Én annyira nem vagyok otthon ebben. Ki a felelős a Coltsnál a draftokért? Lehet majd követni hogy kik a kiszemeltek, vagy hogy milyen posztokra akarnak választani. Vagy azért nem nyilvánosan megy az egész.
több mint 11 éve
Fredo 205
A tegnapi meccsről:
Tudom hogy PO meg ilyenek, de én azért többet vártam volna, főleg az offense terén. 11 győzelmünk volt, a Ravensnél erősebb csapatokat is vertünk meg. A szurkoló már csak ilyen: ha szezon előtt azt mondják hogy elszalasztott lehetőségről beszélünk egy idegenbeli PO meccs után akkor lehet hülyének nézem az illetőt, most meg kicsit keserű a szám íze.
Látni kellett, hogy Luck a peterk által emlegetett rookie hibákat (pontatlanság, felesleges kockázatvállalás) sajnos egyenlőre nem tudta teljesen levetkőzni. Elsőre nem tudtam 100%-ig megítélni hogy a rengeteg dropp kinek a hibája volt QB vs WR?
A D sajnos annyit nyújtott amennyit tud: se run D se passz D nem működött amikor kellett volna. Boldin nem top10 receiver mégis bohócot csinált Vaughn-ból. Viszont a Coltsnál nem is a védelem a meccsdöntő tényező (így is csináltak két fumblit) így nagyobb ludas szerintem a támadósor akiknek több pontot kellett volna a táblára rakni...
Az OL-ról pedig nehéz úgy nyilatkozni, hogy ne sértsem vérig őket. Luck pontatlanságában is ludasak vastagon véleményem szerint(szemernyi ideje sincs a pléjek nagy részében), kész csoda hogy egyben maradt a fiú.
No miután kisírdogáltam magamat jöjjenek a pozítivumok: fantasztikus év egy rookie csapattal akiknek van vér a pucájukban. Megalkuvás nélkül, szimpatikusan küzdve rengeteg nagy győzelmet arattak. Most a felelősség a stábon, hogy innen túllépve, erősítve egy még ütőképesebb csapatot létrehozni szíveskedjenek.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
De a BAL elleni meccs nem volt méltó leárás szerintem. Nyilván nem azt vártam hogy megsemmisítsük a Ravenst, de....
Én már kínomban nevettem hogy ez csak egy szar vicc. Olyan Ray Lewis gálameccs volt. Bemutattuk a világnak hogy ha ő a pályán van még TD-t se kapnak. 😕kluivert930312
Pedig előre megjósolható volt, hogy ha lesz gondunk, akkor ez lesz. A Ravens mostani védelme már nem olyan mint a korábbi évekbeli védelme, de RZ védekezésben még mindig a legjobbak, ligaelsők. A rookie QB-k - főleg, ha az offense zöme is rookie körülöttük - pedig tipikusan a RZ-ban nem hatékonyak a pályafutásuk elején. Ez volt egész idényben az egyik fő oka annak, hogy a yardban egyébként top10-es Luck offense miért csinált ehhez képest relative kevés pontot. (A másik fő ok a turnoverek.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Hatodik körösök között is feelsorolhatóak HOF, elit játékosok, de ez nem jelenti, hogy a hatodik körös húzás ne lenne jellemzően hit or miss. 😊

1/24-en nem fogunk tudni biztos elitet húzni. Viszont ha nem basszuk el, akkor bustot se remélhetőleg. Nézzük úgy az idei draftot, mintha egy kicsit jobb helyzetben lennénk annál, mintha a tavaly 1/1-et leszámoljuk. Kb. 8 hellyel fogunk előrébb húzni annál, így ha a tavalyi Fleener, Allen, Hilton, Ballard, Chapman ötöshös hasonló draftunk lesz, akkor elégedettek lehetünk.

"Megkönnyíti a dolgot", hogy annyi a need poszt, hogy szinte mehetünk a BPA elv szerint. 😀peterk2005
Én bízok a jó Draftban 😊)

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A szezon tényleg jó volt. Ha így visszagondolok rá inkább szép emlékek vannak. Bár ugye ezt a POba jutás is alátámasztja.
De a BAL elleni meccs nem volt méltó leárás szerintem. Nyilván nem azt vártam hogy megsemmisítsük a Ravenst, de....
Én már kínomban nevettem hogy ez csak egy szar vicc.
Olyan Ray Lewis gálameccs volt. Bemutattuk a világnak hogy ha ő a pályán van még TD-t se kapnak. 😕 Azért én is bizakodok a kövi szezonra. Hosszú lesz kivárni.
kluivert930312
Megvolt a momentum, a 2. rizse fumbli után, de nem tudtunk vele élni ennyi.. Ellen támadásból jött a kegyelem döfés.. De láthatod a nagy és hős RG III is ment pihizni..
Aztán meg hogy az kinek a hibája sérülten játszatom a Rookie Qb-t.. mikor egy értékelhető backupja van.. Az más kérdés...