Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Kérdés, mit jelent hogy reserve/future contracts??
Mert őket igazoltuk le:
G Justin Anderson CB Marshay Green, TE Dominique Jones, LB Shawn Loiseau, and QB Chandler Harnish.Stev85
ők eddig is a csapatnál voltak a PS-ben, ha minden igaz
Jones, Anderson és Harnish biztosFarky
Így van! Sztem ez csak azt jelenti, hogy senki sem viheti el őket, csak abban az esetben, ha tradel a Coltssal.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sajnos meglepődnék Freeney maradna.. Sok pénzt nem nagyon ér a 3-4es rendszerben, kevésért meg... Na majd meglátjuk Stev85
Egyetértünk, szerintem sem marad. Ebben az új rendszerben nem igazán képes jól játszani, miközben van pár 4-3-as csapat, amelyiknek nagy szüksége van jó pass rusher DE-re, emiatt szinte biztos, hogy sokkal jobb ajánlatokat fog kapni, mint amennyit nekünk megérne. Ezért is írtam a DT/OLB kombót, mint medoldandó kérdést. Freeney oldalára kéne megoldást találni, mégpedig úgy, hogy futás ellen is jó legyen, és a passrush úgy érkezhessen, hogy közben középen nem nyílik ki a pocket, különben semmit nem ér.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Kérdés, mit jelent hogy reserve/future contracts??
Mert őket igazoltuk le:
G Justin Anderson CB Marshay Green, TE Dominique Jones, LB Shawn Loiseau, and QB Chandler Harnish.Stev85
ők eddig is a csapatnál voltak a PS-ben, ha minden igaz
Jones, Anderson és Harnish biztos

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Amúgy valahogy így kéne sorba menni: OL-NT-CB-WR-DE és ha nagyon muszáj a végén egy S.FearTomi
NT? Draftoltuk Chapman-t azzal a tudattal, hogy az első évben aligha számolhatunk vele, de ha meggyógyul, megoldhatja a posztot. Legalább esélyt kéne neki adni mielőtt másfelé nézelődünk. (Hacsak nem az van, hogy ők már látják, hogy nem lesz semmi Chapman-ből,)

A lista amúgy nekem is tecc, csak az OL-NT-CB-WR-DE prioritást én OL-DT/DE/OLB-CB-WR-re módosítanám. A DT/DE/OLB-t azért írtam így, mert attól függ, hogy mit fogunk kezdeni Freeney-vel, átállunk-e a mostani hibrid 3-4-ről "rendes" 3-4-re, stb. A futás elleni védekezésünk is szerintem emiatt gyengélkedett. Nem az volt a gond, hogy középen átnyomtak minket (mint pár évig), hanem a szélső gapekben ill. oldalról kaptunk egy csomó nagy futást, pont azért mert a DT(DE)/OLB helyzet Freeney oldalán nem volt korrekt.peterk2005
Na jó, csak azért írtam a NT-t mert backupnak azért jó lenne hozni valakit. Egyrészt Chapman nem játszott több mint 1 éve, másrészt fene tudja, hogy mennyire könnyen újulhat ki a sérülése.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Kérdés, mit jelent hogy reserve/future contracts??
Mert őket igazoltuk le:
G Justin Anderson CB Marshay Green, TE Dominique Jones, LB Shawn Loiseau, and QB Chandler Harnish.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Amúgy valahogy így kéne sorba menni: OL-NT-CB-WR-DE és ha nagyon muszáj a végén egy S.FearTomi
NT? Draftoltuk Chapman-t azzal a tudattal, hogy az első évben aligha számolhatunk vele, de ha meggyógyul, megoldhatja a posztot. Legalább esélyt kéne neki adni mielőtt másfelé nézelődünk. (Hacsak nem az van, hogy ők már látják, hogy nem lesz semmi Chapman-ből,)

A lista amúgy nekem is tecc, csak az OL-NT-CB-WR-DE prioritást én OL-DT/DE/OLB-CB-WR-re módosítanám. A DT/DE/OLB-t azért írtam így, mert attól függ, hogy mit fogunk kezdeni Freeney-vel, átállunk-e a mostani hibrid 3-4-ről "rendes" 3-4-re, stb. A futás elleni védekezésünk is szerintem emiatt gyengélkedett. Nem az volt a gond, hogy középen átnyomtak minket (mint pár évig), hanem a szélső gapekben ill. oldalról kaptunk egy csomó nagy futást, pont azért mert a DT(DE)/OLB helyzet Freeney oldalán nem volt korrekt.peterk2005
Sajnos meglepődnék Freeney maradna.. Sok pénzt nem nagyon ér a 3-4es rendszerben, kevésért meg... Na majd meglátjuk

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy valahogy így kéne sorba menni: OL-NT-CB-WR-DE és ha nagyon muszáj a végén egy S.FearTomi
NT? Draftoltuk Chapman-t azzal a tudattal, hogy az első évben aligha számolhatunk vele, de ha meggyógyul, megoldhatja a posztot. Legalább esélyt kéne neki adni mielőtt másfelé nézelődünk. (Hacsak nem az van, hogy ők már látják, hogy nem lesz semmi Chapman-ből,)

A lista amúgy nekem is tecc, csak az OL-NT-CB-WR-DE prioritást én OL-DT/DE/OLB-CB-WR-re módosítanám. A DT/DE/OLB-t azért írtam így, mert attól függ, hogy mit fogunk kezdeni Freeney-vel, átállunk-e a mostani hibrid 3-4-ről "rendes" 3-4-re, stb. A futás elleni védekezésünk is szerintem emiatt gyengélkedett. Nem az volt a gond, hogy középen átnyomtak minket (mint pár évig), hanem a szélső gapekben ill. oldalról kaptunk egy csomó nagy futást, pont azért mert a DT(DE)/OLB helyzet Freeney oldalán nem volt korrekt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom Grigson nem magától szorgalmazza ezeket, hanem összeültek, és megtárgyalták.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként meg elhintették, hogy Grigsonnál az OL javítása és a futás elleni védekezés élvez prioritást, várhatóan akkor eszerint is cselekszünk piacon/drafton főként. Ez jó jel, akkor semmiképp sem vak. 😀 Már csak egy starter CB idehozatalát szorgalmazhatná. 😊
Stez
Hát, ha ez ebben a formában lenne igaz, akkor szerintem az kimondottan rossz jel lenne. 😊 Úgy értem, Grigsonnak nem az a feladata, hogy ő döntse el, hogy a csapat erősítésében mi a prioritás. Ez szakmai feladat, Pagano dolga. Az övé az lenne, hogy megtalálja hozzá a csapat szempontjából legjobb megoldást. De felteszem erről is lehet szó, csak a média egyszerűsítette le Grigsonra a hírt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Hengerer lábfejét ismét meg fogják műteni, szóval akkor nem is volt teljesen egészséges a visszatérése után.
Egyébként meg elhintették, hogy Grigsonnál az OL javítása és a futás elleni védekezés élvez prioritást, várhatóan akkor eszerint is cselekszünk piacon/drafton főként.
Ez jó jel, akkor semmiképp sem vak. 😀
Már csak egy starter CB idehozatalát szorgalmazhatná. 😊
Stez
Angererről az a hír járja, hogy simán mehetett volna IR-ra, de inkább megpróbált játszani. Viszonylag jó hír, hiszen az új séma mellett ez is az okozója volt a gyengébb teljesítménynek.

Azért én Byrddel kezdeném az újjáépítést. Fiatal, kiemelkedő, strapabíró safety, ritkán érhető el ilyen a piacon.Escalade
Igaz, de mennyi esélyt látsz rá, hogy Zbikot, Pagano emberét, akivel amúgy elégedettek is voltak, lecseréljék?
Én nem sokat. De mondjuk szerintem is korrekt volt teljesen, nem ott kezdeném a foltozgatást. Ha secondary, biztosan CB.Stez
Szerintem Zibkoval semmi baj nem volt! Jövőre még jobb lesz!
Amúgy valahogy így kéne sorba menni: OL-NT-CB-WR-DE és ha nagyon muszáj a végén egy S.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hengerer lábfejét ismét meg fogják műteni, szóval akkor nem is volt teljesen egészséges a visszatérése után.
Egyébként meg elhintették, hogy Grigsonnál az OL javítása és a futás elleni védekezés élvez prioritást, várhatóan akkor eszerint is cselekszünk piacon/drafton főként.
Ez jó jel, akkor semmiképp sem vak. 😀
Már csak egy starter CB idehozatalát szorgalmazhatná. 😊
Stez
Angererről az a hír járja, hogy simán mehetett volna IR-ra, de inkább megpróbált játszani. Viszonylag jó hír, hiszen az új séma mellett ez is az okozója volt a gyengébb teljesítménynek.

Azért én Byrddel kezdeném az újjáépítést. Fiatal, kiemelkedő, strapabíró safety, ritkán érhető el ilyen a piacon.Escalade
Igaz, de mennyi esélyt látsz rá, hogy Zbikot, Pagano emberét, akivel amúgy elégedettek is voltak, lecseréljék?
Én nem sokat. De mondjuk szerintem is korrekt volt teljesen, nem ott kezdeném a foltozgatást. Ha secondary, biztosan CB.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Hengerer lábfejét ismét meg fogják műteni, szóval akkor nem is volt teljesen egészséges a visszatérése után.
Egyébként meg elhintették, hogy Grigsonnál az OL javítása és a futás elleni védekezés élvez prioritást, várhatóan akkor eszerint is cselekszünk piacon/drafton főként.
Ez jó jel, akkor semmiképp sem vak. 😀
Már csak egy starter CB idehozatalát szorgalmazhatná. 😊
Stez
Pont most nézegetem, hogy kit kéne behúzni drafton😊 Eddig azt mondanám, hogy OL-be jöhetne első körösként Barret Jones...persze ott lesz Warmack is, de szerintem Jones jobb választás lenne. Defensebe viszont jó lenne NT-ként Jesse Williams😛 Persze ez csak az én véleményem.

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hengerer lábfejét ismét meg fogják műteni, szóval akkor nem is volt teljesen egészséges a visszatérése után.
Egyébként meg elhintették, hogy Grigsonnál az OL javítása és a futás elleni védekezés élvez prioritást, várhatóan akkor eszerint is cselekszünk piacon/drafton főként.
Ez jó jel, akkor semmiképp sem vak. 😀
Már csak egy starter CB idehozatalát szorgalmazhatná. 😊
Stez
Angererről az a hír járja, hogy simán mehetett volna IR-ra, de inkább megpróbált játszani. Viszonylag jó hír, hiszen az új séma mellett ez is az okozója volt a gyengébb teljesítménynek.

Azért én Byrddel kezdeném az újjáépítést. Fiatal, kiemelkedő, strapabíró safety, ritkán érhető el ilyen a piacon.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hengerer lábfejét ismét meg fogják műteni, szóval akkor nem is volt teljesen egészséges a visszatérése után.
Egyébként meg elhintették, hogy Grigsonnál az OL javítása és a futás elleni védekezés élvez prioritást, várhatóan akkor eszerint is cselekszünk piacon/drafton főként.
Ez jó jel, akkor semmiképp sem vak. 😀
Már csak egy starter CB idehozatalát szorgalmazhatná. 😊

több mint 11 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
SB-n Colstonrol is beszélnek. Mint hozható WR.Stev85
Hol írjam alá? 😊 Bár nemtom, hogy ő aláírna-e annyiért, ami nekünk még belefér.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
#Eagles have received permission to interview #Bengals OC Jay Gruden. Indy OC Bruce Arians and Seattle DC Gus Bradley also on deck.Farky
Jó lesz nekik Bradley!😊

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Ha minden igaz haza is engedték Arianst.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
#Eagles have received permission to interview #Bengals OC Jay Gruden. Indy OC Bruce Arians and Seattle DC Gus Bradley also on deck.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem kell ezt a dolgot túldimenzionálni. Volt egy szerencsétlen mondat, amit Tomi kifogásolt - joggal -, a szerzője pedig elnézést kért utána. Az általánosító minősítésben Tominak nincs igaza, innentől nincs értelme tovább csűrni az ügyet. Szerencsétlen mondatok, postok mindenütt előfordulnak, a Pats topictól a Steelers-en át bármelyik másikig.peterk2005
Én nem kifogásoltam semmit, nem is minősítettem.
Volt egy kérdés, amit komolyan vettem. Tényleg zavarja a kérdés feltevőjét, hogy miért utálják sokan a Colts-ot; ezen tényleg szeretne változtatni. Leírtam pontosan (a "kifogásolt" mondat csak példa volt, hogy egyértelmű lehessen, hogy milyen jel(enség)ekre gondolok!), hogy én hogyan észlelem a topik változását az idei évben. (S nemcsak tavalyhoz képest.) Azért ezt írtam, mert csak ezen van lehetősége Stev85-nek változtatni, a Colts eredményein, jellemzőin (viselkedésén) semmi.
Azt is leírtam, hogy ez nem kötelez senkit semmire. Engem továbbra sem fog zavarni, hogyan írtok a Colts topikban, Stev85 meg maximum megtanul együttélni a Colts gyűlölettel. (Mégse zavarja annyira.)

szf61, talán ezzel jórészt válaszoltam is Neked. Semmi gond a homerséggel, természetesen van mire büszkének lennetek (de még mennyire!). A Te döntésed, hogy nem kívánatosnak tartasz engem (is), valószínűleg sok jó beszélgetés marad így el.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
az meg a másik h honnan jön az h nagy az arcunk? Sztem itt csak mindeki kva büszke erre a csapatra. Semmi arcoskodás nem rémlik.
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Szerintem elfelejtettétek helyén kezelni a győzelmeket, vereségeket; "nagy lett az arcotok".
Lehet, hogy pusztán a kontraszt túl nagy számomra a tavalyihoz képest.
S bizony egy amerikai foci csapat megítélését Magyarországon nagyban befolyásolja a helyi szurkolók viselkedése, a róluk kialakított vélemény. Ha valamit Pats szurkolóként megtapasztaltam, akkor ez az elsők között van.
Természetesen azt csináltok ezzel az észleléssel, véleménnyel, amit akartok.tomi-tomi
Én elsősorban amerikai fórumokon szocializálódtam ezért kicsit nem értem ezeket a beszólásokat.
Ott alap hogy egy Colts fan utálja a NE-t mint a szart és ha valamelyik Pats fan bemerészkedik egy Colts topicba, keserves élete lesz. (Már persze ha vállalja hogy ő kicsoda)

Attól hogy Magyarországon egy igen szűk réteg rajong az amerikai fociért, nem gondolom egy boldog családként kellene viselkedni - csapat hovatartozástól függetlenül - és folyamatosan lapogatni egymás vállát, mellőzve minden "homer"-séget.

Igen... nagyobb az arcunk, mint tavaly, de van is mire.

Természetesen nem kívánok sérülést senkinek, de engedtessék már meg hogy ezen fórumon hangot adjak a Pats (vagy akármelyik másik csapat) iránti ellenszenvemnek. Nekik is megvan a saját terepük erre és ez így van jól.szf61
Szerintem elfelejtettétek helyén kezelni a győzelmeket, vereségeket; "nagy lett az arcotok".
Lehet, hogy pusztán a kontraszt túl nagy számomra a tavalyihoz képest.
S bizony egy amerikai foci csapat megítélését Magyarországon nagyban befolyásolja a helyi szurkolók viselkedése, a róluk kialakított vélemény. Ha valamit Pats szurkolóként megtapasztaltam, akkor ez az elsők között van.
Természetesen azt csináltok ezzel az észleléssel, véleménnyel, amit akartok.tomi-tomi
Én elsősorban amerikai fórumokon szocializálódtam ezért kicsit nem értem ezeket a beszólásokat.
Ott alap hogy egy Colts fan utálja a NE-t mint a szart és ha valamelyik Pats fan bemerészkedik egy Colts topicba, keserves élete lesz. (Már persze ha vállalja hogy ő kicsoda)

Attól hogy Magyarországon egy igen szűk réteg rajong az amerikai fociért, nem gondolom egy boldog családként kellene viselkedni - csapat hovatartozástól függetlenül - és folyamatosan lapogatni egymás vállát, mellőzve minden "homer"-séget.

Igen... nagyobb az arcunk, mint tavaly, de van is mire.

Természetesen nem kívánok sérülést senkinek, de engedtessék már meg hogy ezen fórumon hangot adjak a Pats (vagy akármelyik másik csapat) iránti ellenszenvemnek. Nekik is megvan a saját terepük erre és ez így van jól.szf61
Nagy az arcuk? Mondjuk ezt pont nem egy Pats fantól vártam volna.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem kell ezt a dolgot túldimenzionálni. Volt egy szerencsétlen mondat, amit Tomi kifogásolt - joggal -, a szerzője pedig elnézést kért utána. Az általánosító minősítésben Tominak nincs igaza, innentől nincs értelme tovább csűrni az ügyet. Szerencsétlen mondatok, postok mindenütt előfordulnak, a Pats topictól a Steelers-en át bármelyik másikig.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Arians még kórházban, vérnyomás gondjai vannak de bármikor hazaengedhetik.

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Szerintem elfelejtettétek helyén kezelni a győzelmeket, vereségeket; "nagy lett az arcotok".
Lehet, hogy pusztán a kontraszt túl nagy számomra a tavalyihoz képest.
S bizony egy amerikai foci csapat megítélését Magyarországon nagyban befolyásolja a helyi szurkolók viselkedése, a róluk kialakított vélemény. Ha valamit Pats szurkolóként megtapasztaltam, akkor ez az elsők között van.
Természetesen azt csináltok ezzel az észleléssel, véleménnyel, amit akartok.tomi-tomi
Én elsősorban amerikai fórumokon szocializálódtam ezért kicsit nem értem ezeket a beszólásokat.
Ott alap hogy egy Colts fan utálja a NE-t mint a szart és ha valamelyik Pats fan bemerészkedik egy Colts topicba, keserves élete lesz. (Már persze ha vállalja hogy ő kicsoda)

Attól hogy Magyarországon egy igen szűk réteg rajong az amerikai fociért, nem gondolom egy boldog családként kellene viselkedni - csapat hovatartozástól függetlenül - és folyamatosan lapogatni egymás vállát, mellőzve minden "homer"-séget.

Igen... nagyobb az arcunk, mint tavaly, de van is mire.

Természetesen nem kívánok sérülést senkinek, de engedtessék már meg hogy ezen fórumon hangot adjak a Pats (vagy akármelyik másik csapat) iránti ellenszenvemnek. Nekik is megvan a saját terepük erre és ez így van jól.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
 beta.xfire.com/videos/3c5611
máig legszebb Madden játékom 😀 (kár h csak practice)Borbinho
Na jólvan, mostmár felrakom én is, amíg meg nem jön a Madden 13😊FearTomi
MAdden 12t nyomom, 13as rosterrel 😛 sőt a laptopon a Madden 2007 ben is a 13as roster van 😛

SB-n Colstonrol is beszélnek. Mint hozható WR.