Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Tudom, itt ez érzékeny pont jelenleg, és nem is piszkálódásként, de azért remélem, hogy ha Arians úgy dönt, hogy HC-skodni szeretne, akkor megfontolja Chicago-t is. Elkélne oda is egy értelmes ember az edzők közé 😀
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
lejárt szerződésűek:

RFA: Gordy, Karim, Vaughn, Olsen, Linkenbach
UFA: McAfee, Butler, Fokou, Justice, Stanton, Collie, Westerman, Freeney, Hills, Moala, Mewelde, Powers, Avery, Antonio JohnsonHöri
Freeney,Collie,Avery mehetnének isten hírével szerintem

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Láttok rá esélyt egyébként, hogy Telesco távozásával Arians vele megy? Mennyire jó a kapcsolatuk?dcsicsak
Látunk sajnos...tegnap néztem a sajtótájékoztatót és mondta, hogy már van egy listája a potenciális HC listája és 100%, hogy Arians rajta van.

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Láttok rá esélyt egyébként, hogy Telesco távozásával Arians vele megy? Mennyire jó a kapcsolatuk?
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Én úgy gondolom SD-be nem fog menni, az egyetlen ellenfelünk a CLE lehet, ha ajánlanak neki HC állást..
Mert oda szívesen menne ő is.Stev85
CHI? Szerinted miért nem?dcsicsak
Bevallom töredelmesen rólatok el is feledkeztem, teljesen. Mea Culpa

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
az RFA-kat tenderezni lehet, az UFA oda megy ahová akar kivéve ha kap taget. Ha nyílik majd a piac márciusban.

minden évben leírtuk hogyan működik a piac, érdemes visszakeresni ha nem vágod, akár itt, akár gsn blogján.Höri
nagyjából vágom Madden miatt is :p csak ahogy írtad h lejárt a szerződésük hirtelen az ugrott be hogy már vihetők.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az RFA-kat tenderezni lehet, az UFA oda megy ahová akar kivéve ha kap taget. Ha nyílik majd a piac márciusban.

minden évben leírtuk hogyan működik a piac, érdemes visszakeresni ha nem vágod, akár itt, akár gsn blogján.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
lejárt szerződésűek:

RFA: Gordy, Karim, Vaughn, Olsen, Linkenbach
UFA: McAfee, Butler, Fokou, Justice, Stanton, Collie, Westerman, Freeney, Hills, Moala, Mewelde, Powers, Avery, Antonio JohnsonHöri
Innentől bárki tehet rájuk szerződést? v csak FA piac nyitásakor?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lejárt szerződésűek:

RFA: Gordy, Karim, Vaughn, Olsen, Linkenbach
UFA: McAfee, Butler, Fokou, Justice, Stanton, Collie, Westerman, Freeney, Hills, Moala, Mewelde, Powers, Avery, Antonio Johnson

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Én úgy gondolom SD-be nem fog menni, az egyetlen ellenfelünk a CLE lehet, ha ajánlanak neki HC állást..
Mert oda szívesen menne ő is.Stev85
CHI? Szerinted miért nem?
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nekem nagyon tetszene az Arians-Norv csere. Habár megbarátkoztam BAval, és egy jobb fallal még gyilkosabb lenne ez a passzjáték, de kelendő az ilyen OC/interim HC.
Turnernek sokkal jobban áll a támadókoordinátori szerep. Kérdéses, hogy Clyde-ot megint vissza akarják-e ültetni a kispadra.Escalade
Nyugodtan ültessék vissza, engem nem zavarna.

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nekem nagyon tetszene az Arians-Norv csere. Habár megbarátkoztam BAval, és egy jobb fallal még gyilkosabb lenne ez a passzjáték, de kelendő az ilyen OC/interim HC.
Turnernek sokkal jobban áll a támadókoordinátori szerep. Kérdéses, hogy Clyde-ot megint vissza akarják-e ültetni a kispadra.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
no, hivatalosan is Telesco a Chargers GMje!

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ez annyira nem is lenne tré, csak Telesco nagyban megkönnyíti azt, hogy Arians is menjen..Stez
Pont erre gondoltam én is:/

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez annyira nem is lenne tré, csak Telesco nagyban megkönnyíti azt, hogy Arians is menjen..

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Tom Telesco-t is vinni akarja a Chargers tőlünk, GMnek!Igazán leállhatna a San Diego...FearTomi
Csodálom Lucky Boy nem kell nekik... -,-

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Tom Telesco-t is vinni akarja a Chargers tőlünk, GMnek!Igazán leállhatna a San Diego...

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A Chargersnek Arians a legfőbb jelöltje HC posztra.
Kapják be. 😊Stez
Norv Turner elkelt már ?
Ha nem és Arians megy, akkor Ő nem lenne rossz.szf61
Ja, hogy cseréljünk egy Arians-t egy Turnerre?FearTomi
Inkább ne.. Én nagyon Arians párti vagyok.. Mint itt szinte mindenki, úgy gondolom.. De nem gondolnám Paganonak nem lenne egy vész forgató könyve.Stev85
Hát nem akarom, hogy Arians elmenjen, de nem mi fogunk dönteni😊
FearTomi
Én úgy gondolom SD-be nem fog menni, az egyetlen ellenfelünk a CLE lehet, ha ajánlanak neki HC állást..
Mert oda szívesen menne ő is.Stev85
Ezt Arians mondta neked, hogy az eddigi 4-5 csapatból, akik HC-ként interjúvoltatnák, vagy fogják, hogy ő ezek közül csak a Brownshoz menne?
Nem hinném... Szerintem lesz itt még fosás, aki Arianst akarja, szerintem meg is fog neki mindent, amit kér, vagy amire szüksége lesz, eképp pontosan lehet fosni bármelyik csapattól, amelyikhez épp interjúzni megy majd...
Mondjuk nem akarok erről témázni, de ha valóban elmenne, akkor talán Turnert látnám én is legszívesebben... Bár akkor futni nem sokat fogunk. 😊
De maradjon csak Arians, Norv fater meg menjen, ahová akar.Stez
Persze hogy ő mondta, tegnap este a kocsmában 😛
NA jó ez poénnak szántam, majd meglátjuk mi lesz...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Chargersnek Arians a legfőbb jelöltje HC posztra.
Kapják be. 😊Stez
Norv Turner elkelt már ?
Ha nem és Arians megy, akkor Ő nem lenne rossz.szf61
Ja, hogy cseréljünk egy Arians-t egy Turnerre?FearTomi
Inkább ne.. Én nagyon Arians párti vagyok.. Mint itt szinte mindenki, úgy gondolom.. De nem gondolnám Paganonak nem lenne egy vész forgató könyve.Stev85
Hát nem akarom, hogy Arians elmenjen, de nem mi fogunk dönteni😊
FearTomi
Én úgy gondolom SD-be nem fog menni, az egyetlen ellenfelünk a CLE lehet, ha ajánlanak neki HC állást..
Mert oda szívesen menne ő is.Stev85
Ezt Arians mondta neked, hogy az eddigi 4-5 csapatból, akik HC-ként interjúvoltatnák, vagy fogják, hogy ő ezek közül csak a Brownshoz menne?
Nem hinném... Szerintem lesz itt még fosás, aki Arianst akarja, szerintem meg is fog neki mindent, amit kér, vagy amire szüksége lesz, eképp pontosan lehet fosni bármelyik csapattól, amelyikhez épp interjúzni megy majd...
Mondjuk nem akarok erről témázni, de ha valóban elmenne, akkor talán Turnert látnám én is legszívesebben... Bár akkor futni nem sokat fogunk. 😊
De maradjon csak Arians, Norv fater meg menjen, ahová akar.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
A Chargersnek Arians a legfőbb jelöltje HC posztra.
Kapják be. 😊Stez
Norv Turner elkelt már ?
Ha nem és Arians megy, akkor Ő nem lenne rossz.szf61
Ja, hogy cseréljünk egy Arians-t egy Turnerre?FearTomi
Nem azt mondtam, hogy cseréljünk, hanem hogy ha elmenne Arians, kit tudnék elképzelni.szf61
Cseréljünk...jelképesen nem gyakorlatilag...tudom, hogy nem azt mondtad, tudok olvasni!😊

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A Chargersnek Arians a legfőbb jelöltje HC posztra.
Kapják be. 😊Stez
Norv Turner elkelt már ?
Ha nem és Arians megy, akkor Ő nem lenne rossz.szf61
Ja, hogy cseréljünk egy Arians-t egy Turnerre?FearTomi
Nem azt mondtam, hogy cseréljünk, hanem hogy ha elmenne Arians, kit tudnék elképzelni.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A Chargersnek Arians a legfőbb jelöltje HC posztra.
Kapják be. 😊Stez
Norv Turner elkelt már ?
Ha nem és Arians megy, akkor Ő nem lenne rossz.szf61
Ja, hogy cseréljünk egy Arians-t egy Turnerre?FearTomi
Inkább ne.. Én nagyon Arians párti vagyok.. Mint itt szinte mindenki, úgy gondolom.. De nem gondolnám Paganonak nem lenne egy vész forgató könyve.Stev85
Hát nem akarom, hogy Arians elmenjen, de nem mi fogunk dönteni😊
FearTomi
Én úgy gondolom SD-be nem fog menni, az egyetlen ellenfelünk a CLE lehet, ha ajánlanak neki HC állást..
Mert oda szívesen menne ő is.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
A Chargersnek Arians a legfőbb jelöltje HC posztra.
Kapják be. 😊Stez
Norv Turner elkelt már ?
Ha nem és Arians megy, akkor Ő nem lenne rossz.szf61
Ja, hogy cseréljünk egy Arians-t egy Turnerre?FearTomi
Inkább ne.. Én nagyon Arians párti vagyok.. Mint itt szinte mindenki, úgy gondolom.. De nem gondolnám Paganonak nem lenne egy vész forgató könyve.Stev85
Hát nem akarom, hogy Arians elmenjen, de nem mi fogunk dönteni😊

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A Chargersnek Arians a legfőbb jelöltje HC posztra.
Kapják be. 😊Stez
Norv Turner elkelt már ?
Ha nem és Arians megy, akkor Ő nem lenne rossz.szf61
Ja, hogy cseréljünk egy Arians-t egy Turnerre?FearTomi
Inkább ne.. Én nagyon Arians párti vagyok.. Mint itt szinte mindenki, úgy gondolom.. De nem gondolnám Paganonak nem lenne egy vész forgató könyve.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
A Chargersnek Arians a legfőbb jelöltje HC posztra.
Kapják be. 😊Stez
Norv Turner elkelt már ?
Ha nem és Arians megy, akkor Ő nem lenne rossz.szf61
Ja, hogy cseréljünk egy Arians-t egy Turnerre?