Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
SD-be fog menni Arians.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Cleveland is talál edzőt magának. Maradt SD és CHI. Fogy ez szépen lassan 😛

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azt hol lehet megnézni hogy kiknek jár le a szerződése idén az NFL csapatonál?szampi#33
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agent-wide-receivers/

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Jojjon vki a hatso korok egyikeben, mert jok lesznek bent akkoris. Kicsit jobb fallal boven eleg lenne az. fb nelkul amugysem gond a 4 hb, foleg h kb mindig singleback van vagy shotgun 1 rb. Mert, ha olyan vonalat valasztanank, h fussunk tobbet, ahhoz nem a jelenlegi futoszekciot kene eloszor lecserelni, mert brown-ballard-carter harmas azert nem hulla fogalmatlan, hanem a falat kene tapolni, leginkabb, h legalabb egy ligaatlagot ussenek meg, mert arra nem lehet epiteni, h itt eled ujra a steel courtain 2100. Ha van vmi elhetobb fal, azzal tobb idot lesz nalunk a laszti es a D tobbet pihenhet. En most farol inkabb az ufa rtnek valokat nezegetnem, mert jelenleg a drafton pozicionkban vagy egy lejjebb lavirozo nagy upside passrusher-dlember eler, vagy cooper tutira bentlesz. cbben kene vmi veteran cb1 es cb3 se artana, mert en davisen es ttalan butleren kivul szelnek eresztenem az osszeset, tan powers 3.-nak beleferne, de folyton serult. ufakat es rfakat neztem, hat tragedia. van vagy 4-5 ember akivel hajlando lennek egyaltalan targyalni. moalat mondjuk nem bannam, ha visszahoznak vmi occso osszegert. csak aztan ne ugy legyen occso, mint hayden szerzodese 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
RB posztot drafton rendezzük vagy FA-t vártok?

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Wallace összességében kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott, de amikor BB kiesett akkor neki is kampó voltszampi#33
Ez így nem igaz, egyáltalán nem volt konzisztens a teljesítménye ebben a szezonban. Irányítótól függetlenül.vassadi
első 10 fordulóban csak 3 meccsen nem szerzett TD-t. (ugye 4 forduló bye week) Aztán kiesett BB... A Clevland ellen 9 yardot hozott,ravens ellen 44-et. visszatért BigBen SD ellen: 112 yard 2 TD. Azért van összefüggés.szampi#33
Az első kilenc meccsen csak kétszer tudott 74-nél több yardot hozni, a teljes szezont nézve ez a mutató 4/16. Ben visszatérése után, a Chargers ellen CSAK garbage time-ban hozta a yardokat és a TD-ket, az meg nem nagy művészet (2 perc volt hátra a harmadik negyedből, amikor 3-27-es állásnál az első touchdownját szerezte). Droppolt, fumble-t vétett, és amikor Brown sérülés miatt hiányzott, képtelen volt megbízható elsőszámú elkapóvá előlépni.

Nem volt szörnyű éve, de az "összességében kiegyensúlyozott teljesítménytől" is nagyon messze volt a produkciója.vassadi
A példát arra mondtam, hogy összefüggésben volt BB kiesése, valóban túlzás volt azt mondani, hogy kiegyensúlyozott volt.Inkább "nem rossz", de nekünk elég második számúnak Wayne mögött (mondjuk ő is "csak" 183 cm) Kéne egy olyan WR mint Stez mondott "nagyon jól jönne egy fizikális, magas WR az offensebe"

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Wallace összességében kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott, de amikor BB kiesett akkor neki is kampó voltszampi#33
Ez így nem igaz, egyáltalán nem volt konzisztens a teljesítménye ebben a szezonban. Irányítótól függetlenül.vassadi
első 10 fordulóban csak 3 meccsen nem szerzett TD-t. (ugye 4 forduló bye week) Aztán kiesett BB... A Clevland ellen 9 yardot hozott,ravens ellen 44-et. visszatért BigBen SD ellen: 112 yard 2 TD. Azért van összefüggés.szampi#33
Az első kilenc meccsen csak kétszer tudott 74-nél több yardot hozni, a teljes szezont nézve ez a mutató 4/16. Ben visszatérése után, a Chargers ellen CSAK garbage time-ban hozta a yardokat és a TD-ket, az meg nem nagy művészet (2 perc volt hátra a harmadik negyedből, amikor 3-27-es állásnál az első touchdownját szerezte). Droppolt, fumble-t vétett, és amikor Brown sérülés miatt hiányzott, képtelen volt megbízható elsőszámú elkapóvá előlépni.

Nem volt szörnyű éve, de az "összességében kiegyensúlyozott teljesítménytől" is nagyon messze volt a produkciója.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt hol lehet megnézni hogy kiknek jár le a szerződése idén az NFL csapatonál?szampi#33
free agency topikban van link csapatonként és posztonként.
super bowl után a főoldalon is ki lesz gyűjtve

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Wallace összességében kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott, de amikor BB kiesett akkor neki is kampó voltszampi#33
Ez így nem igaz, egyáltalán nem volt konzisztens a teljesítménye ebben a szezonban. Irányítótól függetlenül.vassadi
első 10 fordulóban csak 3 meccsen nem szerzett TD-t. (ugye 4 forduló bye week) Aztán kiesett BB... A Clevland ellen 9 yardot hozott,ravens ellen 44-et. visszatért BigBen SD ellen: 112 yard 2 TD. Azért van összefüggés.

Hasonlóan gondolkodunk, én csak azon vacillálok, hogy feltétlenül ez-e az az év, amikor ezt meg kell oldanunk. Van X problémás posztunk, és abból jó, ha X/2-t meg fogunk tudni oldani idén. Lehet, hogy pont az elit WR kérdést el lehetne tolni jövőre. (Egy Avery-nél jobb #2 WR idehozatala nem sok pénzért más eset. Ha akad ilyen, akkor hajrá.)peterk2005
én úgy gondolom, hogy Luck egyik nagy problémája hogy nincs csak Wayne(legalábbis a szezon korábbi szakaszában ez volt a jellemző),aztán egyre jobb lett Hilton javultak a meccseink.Azért amit idén csinált egy ilyen fal mögött az csak a tehetségének köszönhető és ha teszünk mellé egy Bowe-t igen sokáig nem kéne evvel foglalkozni hát még ha 10 milla alatt ide lehetne Wallace-Bowe-Jennings hármas közül valakit, de ezt te is pedzegetted.

Azt hol lehet megnézni hogy kiknek jár le a szerződése idén az NFL csapatonál?

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Jennings is sérülékeny, mégis hoznám. Tavaly Garconnak asszem évi 7 millát ajánlottunk és visszautasította. Ennyiért, vagy 8 körül már szerintem tutira aláírna Jennings idén. De akkor meg már lehet, hogy rá kellene nyomni +2-3 millát, és Boweal meg a liga egyik legjobbja lehetne meg.Stez
Ha hozza azt amit remélünk tőle. Vagy nem. És továbbra is az a bajom, hogy ha idehoznánk, akkor ő lenne a legjobban fizetett Colt, másfélszer annyit keresne, mint Wayne. Akit valószínűleg teljesítményben sem tudna lepipálni. Az ilyesmi rossz vért szül...

Szerintem nagyon jól jönne egy ilyen fizikális, magas WR az offensebe. De ez csak az én véleményem.Stez
Hasonlóan gondolkodunk, én csak azon vacillálok, hogy feltétlenül ez-e az az év, amikor ezt meg kell oldanunk. Van X problémás posztunk, és abból jó, ha X/2-t meg fogunk tudni oldani idén. Lehet, hogy pont az elit WR kérdést el lehetne tolni jövőre. (Egy Avery-nél jobb #2 WR idehozatala nem sok pénzért más eset. Ha akad ilyen, akkor hajrá.)peterk2005
Ha van annyi pénzünk, miért ne?
De nyilván ezt majd Grigsonék fogják eldönteni, hogy erre az offseasonra mit akarnak hagyni.
Azt a kérdést meg szerintem ne firtassuk, hogy hozza-e azt, amit elvárunk tőle.
Ez kivétel nélkül az összes FA-ra, vagy rookiera igaz, akiket mondjuk nem minimumért hozunk, vagy kezdőnek, kulcsembernek szánunk. Stez
Márpedig van😊  espn.go.com/nfl/playoffs/2012/story/_/id/8822266/nfl-mailbag-carryover-rules-impact-cap-strategy

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jennings is sérülékeny, mégis hoznám. Tavaly Garconnak asszem évi 7 millát ajánlottunk és visszautasította. Ennyiért, vagy 8 körül már szerintem tutira aláírna Jennings idén. De akkor meg már lehet, hogy rá kellene nyomni +2-3 millát, és Boweal meg a liga egyik legjobbja lehetne meg.Stez
Ha hozza azt amit remélünk tőle. Vagy nem. És továbbra is az a bajom, hogy ha idehoznánk, akkor ő lenne a legjobban fizetett Colt, másfélszer annyit keresne, mint Wayne. Akit valószínűleg teljesítményben sem tudna lepipálni. Az ilyesmi rossz vért szül...

Szerintem nagyon jól jönne egy ilyen fizikális, magas WR az offensebe. De ez csak az én véleményem.Stez
Hasonlóan gondolkodunk, én csak azon vacillálok, hogy feltétlenül ez-e az az év, amikor ezt meg kell oldanunk. Van X problémás posztunk, és abból jó, ha X/2-t meg fogunk tudni oldani idén. Lehet, hogy pont az elit WR kérdést el lehetne tolni jövőre. (Egy Avery-nél jobb #2 WR idehozatala nem sok pénzért más eset. Ha akad ilyen, akkor hajrá.)peterk2005
Ha van annyi pénzünk, miért ne?
De nyilván ezt majd Grigsonék fogják eldönteni, hogy erre az offseasonra mit akarnak hagyni.
Azt a kérdést meg szerintem ne firtassuk, hogy hozza-e azt, amit elvárunk tőle.
Ez kivétel nélkül az összes FA-ra, vagy rookiera igaz, akiket mondjuk nem minimumért hozunk, vagy kezdőnek, kulcsembernek szánunk.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jennings is sérülékeny, mégis hoznám. Tavaly Garconnak asszem évi 7 millát ajánlottunk és visszautasította. Ennyiért, vagy 8 körül már szerintem tutira aláírna Jennings idén. De akkor meg már lehet, hogy rá kellene nyomni +2-3 millát, és Boweal meg a liga egyik legjobbja lehetne meg.Stez
Ha hozza azt amit remélünk tőle. Vagy nem. És továbbra is az a bajom, hogy ha idehoznánk, akkor ő lenne a legjobban fizetett Colt, másfélszer annyit keresne, mint Wayne. Akit valószínűleg teljesítményben sem tudna lepipálni. Az ilyesmi rossz vért szül...

Szerintem nagyon jól jönne egy ilyen fizikális, magas WR az offensebe. De ez csak az én véleményem.Stez
Hasonlóan gondolkodunk, én csak azon vacillálok, hogy feltétlenül ez-e az az év, amikor ezt meg kell oldanunk. Van X problémás posztunk, és abból jó, ha X/2-t meg fogunk tudni oldani idén. Lehet, hogy pont az elit WR kérdést el lehetne tolni jövőre. (Egy Avery-nél jobb #2 WR idehozatala nem sok pénzért más eset. Ha akad ilyen, akkor hajrá.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
egy elkapónál ez a legnagyobb gond a droppok.A másik, hogy Bowe irányító nélkül termelt ennyit.szampi#33
Háát, én még emlékszem, amikor itt kollektíve szidtuk - joggal - Garcon-t, hogy egy dropmachine. Aztán a 3., 4. idényére kikupálódott. Megjegyzem, Garcon tavaly is termelt 1000 yardot amikor nem volt elkapója, szóval az nekem nem indok Bowe esetén, hogy szar volt az irányítója. Annál szarabb, mint ami tavaly nálunk volt, nem lehet. Nyilván nem várható el tőle 1500 yardos szezon, de ettől a 800 yard, 3TD-től nem vagyok elájulva...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aki nem sérülékeny, az gyenge képességű, pick your poison.Höri
Jennings is sérülékeny, mégis hoznám.
Tavaly Garconnak asszem évi 7 millát ajánlottunk és visszautasította. Ennyiért, vagy 8 körül már szerintem tutira aláírna Jennings idén. De akkor meg már lehet, hogy rá kellene nyomni +2-3 millát, és Boweal meg a liga egyik legjobbja lehetne meg.
Szerintem nagyon jól jönne egy ilyen fizikális, magas WR az offensebe.
De ez csak az én véleményem.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aki nem sérülékeny, az gyenge képességű, pick your poison.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amendola fasza gyerek, csak nem akarok olyan WR-t, aki minden esésénél sérülten levonul, vagy minden ütközésénél eltörik valamije.
Jenningst pont emiatt mondtam, mert azért őt nem gondolom dívának, és a munkamoráljával neki se volt sose gondja. Idén sérült volt, ez talán kicsit lejjebb viheti az árát. Oké, nem 25 éves, de azért ne feledjük, hogy Wayne, az elsőszámú elkapónk 34 már. Meg hát azért néha meglátszott, hogy nagyon elkéne még egy életveszélyes, bármikor villanó target Lucknak. Na meg Fleenernek is fel kell még nőnie jövőre a többiekhez.
Wallacet nem szeretném, habár fiatal, és Arians egy szörnyeteget csinálja belőle, ha maradna, Bowenak tudnék örülni, egy ilyen fizikális elkapó nagyon elkéne az offensünkbe.
Csak ugye Bowe a top WR FA, olyan pénzt is kér majd. Megéri? Hát ha ide írna alá, nem lennék szomorú mondjuk, az biztos.
Vagy jöjjön Welker, csak ő öreg, és azért karrierje során valszeg utolsó szerződésre, sok zsozsót akar majd ő is. Hartline is üveg, őt sem látnám szívesen. Ha Turner hozza Danariot, akkor vajon még TC előtt kettéröti mindkét lábát? Eddig talán ez volt az első szezonja, hogy ne lett volna valami baja, bár idén is volt sérült. Ha ilyen játékos kell, nem kell elküldeni Colliet, vagy maradhatott volna Gonzo. 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cruz RFA lesz, de szerintem hosszabbítanak vele évi 9-10 millióért NY-ban, ha nem most akkor jövőre.

Draftolni is lehet, de ott nem tudsz olyat aki azonnal megbízható #2 WR lesz, nekünk a legnagyobb hiányposztunk offense-ben a rutin.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
én kicsit félek a díváktól.

az eddigi keretben csak olyan WR volt, aki akart bizonyítani. Avery a sérülései miatt, TY és Brazill meg újonc. Reggie munkamorálját ismerjük.

Ha nagy pénzzel megdobunk valakit, akkor az könnyen elkényelmesedhet, én ezért tartom kicsit kockázatosnak Wallace-t. Bowe-t is, de ő tán jobban beleélheti magát, hogy végre elit csapatban szerepek. Jennings meg a mellőzöttség miatt dacból harcolhat, az is jó.

Aki még FA lesz és nagyon örülnék neki az Danny Amendola, akármennyire is Hilton-szerű, szerintem multifunkciós WR, aki nélkül Bradford rendszerint összeszarta magát.
DX, akit Turner hozhat ha végül idekeveredik. Csak maradjon egészséges.
Hartline-nak vagy Welkernek nem vagyok nagy rajongója 😀 Josh Cribbs-re nem hiszem, hogy rámegyünk. Még Massaquoi is tolerálható, Averyhez képest szvsz upgrade lenne.Höri
Victor Cruz?😊
Amúgy azon gondolkodtam, hogy nem lenne e jobb, ismét húzni egy WR-t drafton, hogy aztán a WR témát egy pár évre le lehessen zárni és ne kelljen 2-3 év múlva mikor Wayne nyugdíjba vonul újra ezzel szarakodni? Hilton és Braill is jók lesznek, csak biztosabban kell elkapniuk a labdát. Amúgy lehetőleg olyat kéne draftolni aki nem szenved agyrázkódást az első ütközésnél, nem törik ki a bokája, térde futás közben azaz egészséges!😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én kicsit félek a díváktól.

az eddigi keretben csak olyan WR volt, aki akart bizonyítani. Avery a sérülései miatt, TY és Brazill meg újonc. Reggie munkamorálját ismerjük.

Ha nagy pénzzel megdobunk valakit, akkor az könnyen elkényelmesedhet, én ezért tartom kicsit kockázatosnak Wallace-t. Bowe-t is, de ő tán jobban beleélheti magát, hogy végre elit csapatban szerepek. Jennings meg a mellőzöttség miatt dacból harcolhat, az is jó.

Aki még FA lesz és nagyon örülnék neki az Danny Amendola, akármennyire is Hilton-szerű, szerintem multifunkciós WR, aki nélkül Bradford rendszerint összeszarta magát.
DX, akit Turner hozhat ha végül idekeveredik. Csak maradjon egészséges.
Hartline-nak vagy Welkernek nem vagyok nagy rajongója 😀 Josh Cribbs-re nem hiszem, hogy rámegyünk. Még Massaquoi is tolerálható, Averyhez képest szvsz upgrade lenne.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Wallace összességében kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott, de amikor BB kiesett akkor neki is kampó voltszampi#33
Ez így nem igaz, egyáltalán nem volt konzisztens a teljesítménye ebben a szezonban. Irányítótól függetlenül.
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Szóval lehet, hogy egy évre prolongálni kéne ezt a kérdést. Végülis Avery ugyan nem nyújtott semmi extrát, de az utolsó 1-2 meccsen kívül, nem játszott rosszul sem. Ott is inkább a dropjai voltak zavaróak. Összességében az idénybeli 800 yardja, 3 TD-je az korrekt. Bowe például #1 elkapóként termelt pont ennyit. Wallace szintén #1 elkapóként produkált valami 50 yarddal többet. Igaz, neki volt 8TD-je, cserében viszont droppolgatott is rendesen...peterk2005
egy elkapónál ez a legnagyobb gond a droppok.A másik, hogy Bowe irányító nélkül termelt ennyit, Wallace összességében kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott, de amikor BB kiesett akkor neki is kampó volt,Jennings-el egyet értek nem hosszútávú megoldás de szerintem pár évig nem nagyon kéne foglalkozni a wr kérdéssel foltozhatnánk máshol a csapatot.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
lejárt szerződésűek:

RFA: Gordy, Karim, Vaughn, Olsen, Linkenbach
UFA: McAfee, Butler, Fokou, Justice, Stanton, Collie, Westerman, Freeney, Hills, Moala, Mewelde, Powers, Avery, Antonio JohnsonHöri
Freeney,Collie,Avery mehetnének isten hírével szerintemszampi#33
Majd meglátjuk mi lesz. Collie-nak szegénynek nyilván annyi, így Avery elengedése azt jelentené, hogy kéne egy új elkapó. És a kkor jöhet a nagy kérdés, hogy honnan, és ki? Mivel #1 elkapónk van, és Hilton személyében egy nagyon ígéretes fiatal speedster is, aki route-ok futásában is gyorsan fejlődik, így slotban hosszú távra megoldás lehet. Azaz pillanatnyilag #2 elkapó kéne. Rövidtávon ennyi is elég, de hosszú távon kell majd Wayne helyett #1 is. A kérdés, hogy van-e értelme most olyant idehozni, akiből Wayne utódja is lehetne? Elméletileg persze, de a gyakorlatban? FA-n 3 név merülhet fel: Wallace, Bowe és Jennings, aki #1 kaliber. Wallace speedster, Jennings pedig már nem fiatal, 4 évvel fiatalabb csak, mint Wayne. Mire Wayne visszavonul, majdnem annyi idős lesz, mint Wayne tavaly volt. Bowe fiatal, ráadásul magas, erőteljes, amilyen elkapónk jelenleg nincs. Igenám, de ő meg 10+ milla lenne évente. Az egy dolog, hogy ki tudnánk pillanatnyilag fizetni, de egyrészt nem biztos, hogy meg is szolgálná ezt az árat a teljesítményével. Másrészt hogy nézne ki, hogy a csapat lelke, az "örökös Colt", a még most is abszolút ligaelit szinten játszó, megkérdőjelezhetetlenül #1 elkapó Wayne-nél jóval többet keres #2 elkapóként? Annál a Wayne-nél, aki úgy jött vissza Indy-be, hogy a Texanstól és a Pats-től milliókkal jobb ajánlatai voltak?

A másik megoldás a draft lenne, hozni egy ígéretes elkapót. De idén kevés a pickünk, ráadásul tavaly 2 WR pickünk is volt, fura lenne idén megint WR-t hozni, amikor annyi a need.

Szóval lehet, hogy egy évre prolongálni kéne ezt a kérdést. Végülis Avery ugyan nem nyújtott semmi extrát, de az utolsó 1-2 meccsen kívül, nem játszott rosszul sem. Ott is inkább a dropjai voltak zavaróak. Összességében az idénybeli 800 yardja, 3 TD-je az korrekt. Bowe például #1 elkapóként termelt pont ennyit. Wallace szintén #1 elkapóként produkált valami 50 yarddal többet. Igaz, neki volt 8TD-je, cserében viszont droppolgatott is rendesen...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
mondjuk én nem lennék szomorú ha Arians elmenne és jönne Turnerdugo1993
Én igen, de pár dolog már elszomorított életemben.. De ha megy akkor Turner jöjjön.. Ne Caldwell vissza 😀

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
mondjuk én nem lennék szomorú ha Arians elmenne és jönne Turner

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Tudom, itt ez érzékeny pont jelenleg, és nem is piszkálódásként, de azért remélem, hogy ha Arians úgy dönt, hogy HC-skodni szeretne, akkor megfontolja Chicago-t is. Elkélne oda is egy értelmes ember az edzők közé 😀dcsicsak
A GM-etek kijelentette jan 19. ig eldöntik ki lesz a HC.