Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Az idei év védője szavazáson az első három helyen másodéves fog végezni. A témát lezárom.Höri
Ezt most minek kell ilyen vérremenően felfogni? Mindenkinek van egy véleménye.Az enyém ez,énis elfogadom más véleményét.
jkRush
apro kulonbseg van mindossze. ebben a temaban a te velemenyed nelkuloz minden targyilagossagot, az ove meg a tobbieke pedig nem.
sikerult 2-3 hszban olyan egbekialto kretensegeket allitanod orbitalis magabiztossaggal, mintha minden heten ricsardka mellett ulnel a tvben. csak nem te vagy a hullai ? 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357


egy Colts pack ha valakinek tetszik.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
rosszul emlékeztem, szívproblémák miatt nem draftolták. túl sok a névrokonHöri
Konkrétan 2010-ben 20 évesen szívrohamot kapott, mert valami olyan fájdalomcsillapítóval szúrta magát, aminek szedésekor rohadt magas a kockázata egy esetleges szívrohamnak, de cserébe semmi fájdalmat nem érzel és szupermennek érzed magad. Szóval valszeg inkább a függőség volt az indok:SFearTomi
Azt a zseni mindenit... 20 évesen szívroham.. Széépp

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
rosszul emlékeztem, szívproblémák miatt nem draftolták. túl sok a névrokonHöri
Konkrétan 2010-ben 20 évesen szívrohamot kapott, mert valami olyan fájdalomcsillapítóval szúrta magát, aminek szedésekor rohadt magas a kockázata egy esetleges szívrohamnak, de cserébe semmi fájdalmat nem érzel és szupermennek érzed magad. Szóval valszeg inkább a függőség volt az indok:S

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
rosszul emlékeztem, szívproblémák miatt nem draftolták. túl sok a névrokon

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Toronto Argonauts and USC standout DT Armond Armstead visited last week with Patriots, Eagles, Colts, and might sign as early as this week.
Neki viszont örülnék ha jönne. 6'5, 298 lb, prototípus 34DE méret. Sokra tartott recruit volt a USC-n, de eszetlen és éretlen volt, remélhetőleg Kanadában rájött, hogy nem olyan egyszerű profi focistaként befutni mint 18 évesen hitte. A kanadai vonal amúgy is működőképesebb mint az IFL 😛 főleg védőfal tekintetében. Meg aztán Freemant is onnan halázta elő a mi Ryanünk.Höri
Na végre egy jó hír😊Elég jó a srác!

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Toronto Argonauts and USC standout DT Armond Armstead visited last week with Patriots, Eagles, Colts, and might sign as early as this week.
Neki viszont örülnék ha jönne. 6'5, 298 lb, prototípus 34DE méret. Sokra tartott recruit volt a USC-n, de eszetlen és éretlen volt, remélhetőleg Kanadában rájött, hogy nem olyan egyszerű profi focistaként befutni mint 18 évesen hitte. A kanadai vonal amúgy is működőképesebb mint az IFL 😛 főleg védőfal tekintetében. Meg aztán Freemant is onnan halázta elő a mi Ryanünk.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van köze ahoz, hogy Freeney megy vagy marad? valahol az ő helyére jött.szampi#33
nincs köze hozzá. ez egy camp body. a 90-es rosterbe belefér, de meglepetés volna ha a 75-ig eljutna, nem hogy az 53-ba.

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
The Indianapolis Colts today signed three players to Reserve/Future contracts, including running back Alvester Alexander, linebacker Jake Killeen and offensive tackle Lee Ziemba.

Mondjuk ez három napos hír, de nem láttam, hogy bárki említette volna.

Amúgy baromi érdekes! Killeen rohadtul jó DE az IFL-ben. Nagyon sokan beszéltek róla a Colts fórumon, hogy el kéne hozni az NFL-be, hát tessék. Lehet, hogy Grigson ad a szurkolók véleményére?😀

FearTomi
Van köze ahoz, hogy Freeney megy vagy marad? valahol az ő helyére jött.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Az idei év védője szavazáson az első három helyen másodéves fog végezni. A témát lezárom.Höri
Ezt most minek kell ilyen vérremenően felfogni? Mindenkinek van egy véleménye.Az enyém ez,énis elfogadom más véleményét.
jkRush
azért nem viccből találták ki a draftot

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Az idei év védője szavazáson az első három helyen másodéves fog végezni. A témát lezárom.Höri
Ezt most minek kell ilyen vérremenően felfogni? Mindenkinek van egy véleménye.Az enyém ez,énis elfogadom más véleményét.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
.De elég sok idő mire felfejlődik a sok rookie..jkRush
Az idei év védője szavazáson az első három helyen másodéves fog végezni. A témát lezárom.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Értem amit mondasz Stev...De elég sok idő mire felfejlődik a sok rookie..és addig jó lenne nyerni is valamit.jkRush
Jövőre simán már meg lesz a tapasztalat is. Ha össze rakjuk az Ofalat akkor minden rendben lesz jövőre már.

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Értem amit mondasz Stev...De elég sok idő mire felfejlődik a sok rookie..és addig jó lenne nyerni is valamit.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
IFL bazzeg! Az új DeVan 😛Höri
IFL jah és a legszebb, hogy defensive end volt és most linebackernek hozták el😊 Nem lesz kicsit sok neki egyszerre?😀FearTomi
Mivel arénában 7 védő van, így a séma is ugyanaz mindenütt. 6'3 és 265 font, szóval a mi 3-4-ünkben ugyanúgy pass rusher lesz mint eddig, semmi új nincs benne.

mondjuk hiába bingeltem meg a csávót, nem látom milyen iskolába jártHöri
Na akkor jó, nem ismerem az IFL-t annyira.FearTomi
Az Aréna ligák harmadosztálya kb.
Az AFL az első, AF2 hol van, hol nincs, meg van ez. Terrell Owens itt volt klubtulaj. Mármint nem ezeknél, hanem Texasban.Höri
Megnyugtató😀 Amúgy tényleg nem rossz ez a gyerek, meg Grigson-ban is bízok, mostmár😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
IFL bazzeg! Az új DeVan 😛Höri
IFL jah és a legszebb, hogy defensive end volt és most linebackernek hozták el😊 Nem lesz kicsit sok neki egyszerre?😀FearTomi
Mivel arénában 7 védő van, így a séma is ugyanaz mindenütt. 6'3 és 265 font, szóval a mi 3-4-ünkben ugyanúgy pass rusher lesz mint eddig, semmi új nincs benne.

mondjuk hiába bingeltem meg a csávót, nem látom milyen iskolába jártHöri
Na akkor jó, nem ismerem az IFL-t annyira.FearTomi
Az Aréna ligák harmadosztálya kb.
Az AFL az első, AF2 hol van, hol nincs, meg van ez. Terrell Owens itt volt klubtulaj. Mármint nem ezeknél, hanem Texasban.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Közben olvasom Irsay beígért egy méretes fizu emelést Ariansnak, ő sem akarja hogy lemenjen.Stev85
Good Guy Jim!

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
IFL bazzeg! Az új DeVan 😛Höri
IFL jah és a legszebb, hogy defensive end volt és most linebackernek hozták el😊 Nem lesz kicsit sok neki egyszerre?😀FearTomi
Mivel arénában 7 védő van, így a séma is ugyanaz mindenütt. 6'3 és 265 font, szóval a mi 3-4-ünkben ugyanúgy pass rusher lesz mint eddig, semmi új nincs benne.

mondjuk hiába bingeltem meg a csávót, nem látom milyen iskolába jártHöri
Na akkor jó, nem ismerem az IFL-t annyira.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Közben olvasom Irsay beígért egy méretes fizu emelést Ariansnak, ő sem akarja hogy elmenjen.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Bocs hogy megkérdezem,miért nem??Stev85
mert a Coltsnak szerintem kész játékosra lenne szüksége inkább😊
jkRush
Bocs de ez méretes hülyeség.. Az ide rookiek szinte kivétel nélkül beváltak, nem is kicsit.. Ballard elég jó RB, TY Hilton nagyon nagy fogás volt. Luck-ról már szuper latínuszokban beszélünk... És mind a 3nak megvan az oka.
Az 2012es draftunk messze a legjobb volt az elmúlt jó pár évhez képest..Stev85
ÉS ott van Fleener és Allen akik 2 éven belül top NFL TE páros lesznek

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Bocs hogy megkérdezem,miért nem??Stev85
mert a Coltsnak szerintem kész játékosra lenne szüksége inkább😊
jkRush
Bocs de ez méretes hülyeség.. Az ide rookiek szinte kivétel nélkül beváltak, nem is kicsit.. Ballard elég jó RB, TY Hilton nagyon nagy fogás volt. Luck-ról már szuper latínuszokban beszélünk... És mind a 3nak megvan az oka.
Az 2012es draftunk messze a legjobb volt az elmúlt jó pár évhez képest..

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Bocs hogy megkérdezem,miért nem??Stev85
mert a Coltsnak szerintem kész játékosra lenne szüksége inkább😊
jkRush
és azok csak úgy teremnek a fán 😀 végülis dobjuk ki Ballardot, TY-tm meg Luckot is mert egyikük sem "kész játékos" viszont rookie...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
IFL bazzeg! Az új DeVan 😛Höri
IFL jah és a legszebb, hogy defensive end volt és most linebackernek hozták el😊 Nem lesz kicsit sok neki egyszerre?😀FearTomi
Mivel arénában 7 védő van, így a séma is ugyanaz mindenütt. 6'3 és 265 font, szóval a mi 3-4-ünkben ugyanúgy pass rusher lesz mint eddig, semmi új nincs benne.

mondjuk hiába bingeltem meg a csávót, nem látom milyen iskolába jártHöri
Charleston Southern University

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Bocs hogy megkérdezem,miért nem??Stev85
mert a Coltsnak szerintem kész játékosra lenne szüksége inkább😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
IFL bazzeg! Az új DeVan 😛Höri
IFL jah és a legszebb, hogy defensive end volt és most linebackernek hozták el😊 Nem lesz kicsit sok neki egyszerre?😀FearTomi
Mivel arénában 7 védő van, így a séma is ugyanaz mindenütt. 6'3 és 265 font, szóval a mi 3-4-ünkben ugyanúgy pass rusher lesz mint eddig, semmi új nincs benne.

mondjuk hiába bingeltem meg a csávót, nem látom milyen iskolába járt