Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Chip Kelly az Eagles új vezetőedzője! Tehát még egy hely kihúzva.Farky
Most olvastam egy cikket, amiben Arians elmondta, hogy a Chicagohoz akart menni, szóval elég megnyugtató és remélem a Cardinals interjúra csak heccből megy el😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Chip Kelly az Eagles új vezetőedzője! Tehát még egy hely kihúzva.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
kluivert930312 Indianapolis Colts 21
Nem követem régóta az NFL-t. Nem vagyok nagy stratéga sem. Ahogy olvasgattam itt a dolgokat nem fogok újat mondani. Láttam a Hawsk meccset. (kicsit a szivemhez nőttek) Azzal a fal teljesítménnyel amit a második félidőbe nyomtak, szerintem Luck úgy villogna a pályán ahogy akar. Igaz hogy párszor kapkodia kellett a lábakat Wilsonnak, de Luck is elég mobilis. Szóval én is csatlakozok azokhoz akik szerint az OL-t kell erősíteni.
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az nfl.com draft prospectje mennyire "megbízható"???Stev85
mármint az ismertetők?Höri
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000126841/article/luke-joeckel-damontre-moore-top-2013-nfl-draft-big-board
erre gondolokStev85
az első 13-ban 5 OL van, az egyik csak lecsúszik az első kör végéig. Bár nem nézek egyetemi focit, ugyh nemtom milyenek...😀

vagy ti az első kört más posztra lőnétek el? Személy szerint nálam ez a legfontosabb.shady
Majd amikor mi jövünk a drafton épp, akkor megmondom, kire lőném el. 😊
Attól függ, melyik need posztunkra ki marad bent, vagy lesz-e valami nagy csúszó, akit mindenképp behúznék...Stez
vagy hogy kit szerzünk Free Agencyről 😉

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az nfl.com draft prospectje mennyire "megbízható"???Stev85
mármint az ismertetők?Höri
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000126841/article/luke-joeckel-damontre-moore-top-2013-nfl-draft-big-board
erre gondolokStev85
az első 13-ban 5 OL van, az egyik csak lecsúszik az első kör végéig. Bár nem nézek egyetemi focit, ugyh nemtom milyenek...😀

vagy ti az első kört más posztra lőnétek el? Személy szerint nálam ez a legfontosabb.shady
Majd amikor mi jövünk a drafton épp, akkor megmondom, kire lőném el. 😊
Attól függ, melyik need posztunkra ki marad bent, vagy lesz-e valami nagy csúszó, akit mindenképp behúznék...

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Az nfl.com draft prospectje mennyire "megbízható"???Stev85
mármint az ismertetők?Höri
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000126841/article/luke-joeckel-damontre-moore-top-2013-nfl-draft-big-board
erre gondolokStev85
az első 13-ban 5 OL van, az egyik csak lecsúszik az első kör végéig. Bár nem nézek egyetemi focit, ugyh nemtom milyenek...😀

vagy ti az első kört más posztra lőnétek el? Személy szerint nálam ez a legfontosabb.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Még 3 csapat keres, Ari (szóba sem került) Jax (szóba sem került) és Phi (volt szó róla, de nem is volt egyeztetés.)
Úgyhogy 99,9% hogy marad 8)Stev85
NFL Network's Ian Rapoport reports the Cardinals have requested permission to interview Colts OC Bruce Arians for their head-coaching vacancy.Höri
Nem tudom elképzelni róla, hogy a Kardinálisokhoz menne...bár másról sem, szóval lehet felajánlanak neki egy valag pénzt...

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Még 3 csapat keres, Ari (szóba sem került) Jax (szóba sem került) és Phi (volt szó róla, de nem is volt egyeztetés.)
Úgyhogy 99,9% hogy marad 8)Stev85
NFL Network's Ian Rapoport reports the Cardinals have requested permission to interview Colts OC Bruce Arians for their head-coaching vacancy.Höri
Most látom a tweetet. rövid válaszom: Siccccc

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Még 3 csapat keres, Ari (szóba sem került) Jax (szóba sem került) és Phi (volt szó róla, de nem is volt egyeztetés.)
Úgyhogy 99,9% hogy marad 8)Stev85
NFL Network's Ian Rapoport reports the Cardinals have requested permission to interview Colts OC Bruce Arians for their head-coaching vacancy.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az nfl.com draft prospectje mennyire "megbízható"???Stev85
mármint az ismertetők?Höri
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000126841/article/luke-joeckel-damontre-moore-top-2013-nfl-draft-big-board
erre gondolokStev85
nem ócskább mint az átlag, de a prospectekről az nfl.comnál sokkal részletesebb site-ok is léteznek, én jobb szeretem azokat amik csak ezzel foglalkoznak.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Még 3 csapat keres, Ari (szóba sem került) Jax (szóba sem került) és Phi (volt szó róla, de nem is volt egyeztetés.)
Úgyhogy 99,9% hogy marad 8)

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
na akkor a medvék is kihúzva. Sztem Arians nem is nagyon akart elmenni, különben biztos h vmelyik csapat behúzta volna.shady
Szerintem sokat játszott a dologba, hogy Pagano is ragaszkodik hozzá, és Irsay is + kapott egy kis plusz pénzt (ami gondolom nem olyan kicsi.) 😊 De megérdemli, szerintem. Még a Jax keres edzőt de nem tudom elképzelni, oda menne...

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
na akkor a medvék is kihúzva. Sztem Arians nem is nagyon akart elmenni, különben biztos h vmelyik csapat behúzta volna.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Az nfl.com draft prospectje mennyire "megbízható"???Stev85
mármint az ismertetők?Höri
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dw67iilk62muritceu7l
Luke Joeckel, Damontre Moore top 2013 NFL Draft Big Board
Many consider Geno Smith the top quarterback in the 2013 NFL Draft, but where does the West Virginia product rank among all prospects? Bucky Brooks unveils his initial Big Board.

erre gondolok

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Chi kihúzva: Marc Trestman a CFL ből 8)

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Sziasztok,

Biztos meg tudjátok mondani hogy ki az a játékos akinek a karjába ilyen hegtetoválással bele van varrva a karjába a patkó de (már) nem Colts játékos?he7edik
ugyanolyan tetoválása van Michael Jordannek is 😊Ha jól tudom az az omega a görög írásjelek közül

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Az nfl.com draft prospectje mennyire "megbízható"???Stev85
nem a mock draftra gondoltál?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az nfl.com draft prospectje mennyire "megbízható"???Stev85
mármint az ismertetők?

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Az nfl.com draft prospectje mennyire "megbízható"???

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
RYAN GRIGSON, 2012 PFW/PFWA Executive of the Year
BRUCE ARIANS, 2012 PFW/PFWA Coach/Asst. Coach of the Year!!!

Ha ezek után se viszi el senki, csodálkozni fogok...FearTomi
Pedig nem viszik sehova!!!! SEHOVA!!!! És pont :p

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
RYAN GRIGSON, 2012 PFW/PFWA Executive of the Year
BRUCE ARIANS, 2012 PFW/PFWA Coach/Asst. Coach of the Year!!!

Ha ezek után se viszi el senki, csodálkozni fogok...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Scarlett Johansson az 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Sziasztok,

Biztos meg tudjátok mondani hogy ki az a játékos akinek a karjába ilyen hegtetoválással bele van varrva a karjába a patkó de (már) nem Colts játékos?he7edik
A mostaniak közül, mint ha Mathisnak lenne ilyen tetkója, a régiek közül talán Sanders rémlik bár lehet neki csak műtét utáni heg volt. 😀Farky
Biztos hogy most nem Colts játékos ezért is figyeltem fel a tetoválásra.he7edik
akkor Sanders sem lehet, mert ő sehol nem játszik, melyik csapatban láttad?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sziasztok,

Biztos meg tudjátok mondani hogy ki az a játékos akinek a karjába ilyen hegtetoválással bele van varrva a karjába a patkó de (már) nem Colts játékos?he7edik
A mostaniak közül, mint ha Mathisnak lenne ilyen tetkója, a régiek közül talán Sanders rémlik bár lehet neki csak műtét utáni heg volt. 😀Farky
Biztos hogy most nem Colts játékos ezért is figyeltem fel a tetoválásra.


több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Sziasztok,

Biztos meg tudjátok mondani hogy ki az a játékos akinek a karjába ilyen hegtetoválással bele van varrva a karjába a patkó de (már) nem Colts játékos?he7edik
A mostaniak közül, mint ha Mathisnak lenne ilyen tetkója, a régiek közül talán Sanders rémlik bár lehet neki csak műtét utáni heg volt. 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning