Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Minden héten előkerül ez a téma😀 Emberek! Ballard egy normál OL fallal király lesz, akár törpe, akár nem😀FearTomi
Én szoktam lenni az első számú védelmezője, nekem ne mond 😛
De azért az kemény volt a GB behúzta Saturdayt aztán 6-7 meccs után padoztatták

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Minden héten előkerül ez a téma😀 Emberek! Ballard egy normál OL fallal király lesz, akár törpe, akár nem😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Igaz,Vickről megfeledkeztem,ő tényleg jó😀jkRush
Brownnak a térdét kinyírták első pár hétben, ami aztán a szezon végére sem jött rendbe 100%osan, és kiütötték Delone-t is és ezért kellett hozni a Fumble király Mooret. De őt ki is vágjuk szerintem amint tudjuk.

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Igaz,Vickről megfeledkeztem,ő tényleg jó😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Egyébként kik mentek el 2011-ben a csapatból,akik Manninghez hasonló kaliberű játékosok voltak,hogy ilyen alulértékelt csapat lettünk így 2012-13 elejére?😀jkRush
Joseph Addai (RB)
Dallas Clark (TE)
Gary Brackett (LB)
Melvin Bullitt (DB)
P. Manning
Blair White (WR)

Az alulértékelés a sok rookie eredménye voltStev85
Saturday?😀FearTomi
Lejárta a szerződése 😛 És annyira nem hiányzik, és mióta elment van futásunk is 😀Stev85
És ment Tamme is, pont de. néztem Denverben 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Joseph Addai (RB)Stev85
Na hát Addai eladásának nem örültem,nem volt rossz RB,most meg nincs is RB-nk,mondjuk futni nem sokat futottunk tavaly se,inkább a passzokra mentünk..jkRush
Nem eladtuk, kivágtuk. Utána a Pats elvitte asszem 2 hétre és utána onnan is repült.. Már rég nem volt olyan jó mint fénykorában..
"most meg nincs Rb-nk"
Nevek: Donald Brown, Vick Ballard. ők 100szor jobbak mint Addai volt... Hidd el. Delone Carter pedig egy jó FB.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Egyébként kik mentek el 2011-ben a csapatból,akik Manninghez hasonló kaliberű játékosok voltak,hogy ilyen alulértékelt csapat lettünk így 2012-13 elejére?😀jkRush
Joseph Addai (RB)
Dallas Clark (TE)
Gary Brackett (LB)
Melvin Bullitt (DB)
P. Manning
Blair White (WR)

Az alulértékelés a sok rookie eredménye voltStev85
Saturday?😀FearTomi
Lejárta a szerződése 😛 És annyira nem hiányzik, és mióta elment van futásunk is 😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Egyébként kik mentek el 2011-ben a csapatból,akik Manninghez hasonló kaliberű játékosok voltak,hogy ilyen alulértékelt csapat lettünk így 2012-13 elejére?😀jkRush
Joseph Addai (RB)
Dallas Clark (TE)
Gary Brackett (LB)
Melvin Bullitt (DB)
P. Manning
Blair White (WR)

Az alulértékelés a sok rookie eredménye voltStev85
Saturday?😀

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Joseph Addai (RB)Stev85
Na hát Addai eladásának nem örültem,nem volt rossz RB,most meg nincs is RB-nk,mondjuk futni nem sokat futottunk tavaly se,inkább a passzokra mentünk..

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Egyébként kik mentek el 2011-ben a csapatból,akik Manninghez hasonló kaliberű játékosok voltak,hogy ilyen alulértékelt csapat lettünk így 2012-13 elejére?😀jkRush
az alulértékelés az a tavalyi liga utolsó hely miatt volt 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Egyébként kik mentek el 2011-ben a csapatból,akik Manninghez hasonló kaliberű játékosok voltak,hogy ilyen alulértékelt csapat lettünk így 2012-13 elejére?😀jkRush
+ Garcon de neki lejárt a szerződése és ment WAS-ba

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Egyébként kik mentek el 2011-ben a csapatból,akik Manninghez hasonló kaliberű játékosok voltak,hogy ilyen alulértékelt csapat lettünk így 2012-13 elejére?😀jkRush
Joseph Addai (RB)
Dallas Clark (TE)
Gary Brackett (LB)
Melvin Bullitt (DB)
P. Manning
Blair White (WR)

Az alulértékelés a sok rookie eredménye volt

több mint 11 éve
jkRush 19 — ℧ ColtsFanatic℧
Egyébként kik mentek el 2011-ben a csapatból,akik Manninghez hasonló kaliberű játékosok voltak,hogy ilyen alulértékelt csapat lettünk így 2012-13 elejére?😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Milyen hatással lenne a focira, ha komolyan bevezetnék a HGH vizsgálatát és be is tartatnák a büntetéseket?aztec
tekintve, hogy pár éve asszem a Texans long snappere bukott szteroidokkal, nem sok jóra 😀

szerintem inkább az ncaa táján kéne körbenézni, ott lesznek a gyerekekből mutánsok 😊JSanyo
Szerintem a csapatok létszáma erősen megcsappanna.. És az NFL sűrűn meszelne el játékosokat...

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Milyen hatással lenne a focira, ha komolyan bevezetnék a HGH vizsgálatát és be is tartatnák a büntetéseket?aztec
tekintve, hogy pár éve asszem a Texans long snappere bukott szteroidokkal, nem sok jóra 😀

szerintem inkább az ncaa táján kéne körbenézni, ott lesznek a gyerekekből mutánsok 😊

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Milyen hatással lenne a focira, ha komolyan bevezetnék a HGH vizsgálatát és be is tartatnák a büntetéseket?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
rosszul emlékeztem, szívproblémák miatt nem draftolták. túl sok a névrokonHöri
Konkrétan 2010-ben 20 évesen szívrohamot kapott, mert valami olyan fájdalomcsillapítóval szúrta magát, aminek szedésekor rohadt magas a kockázata egy esetleges szívrohamnak, de cserébe semmi fájdalmat nem érzel és szupermennek érzed magad. Szóval valszeg inkább a függőség volt az indok:SFearTomi
Szép történet 😀Höri
Reméljük, hogy átszokott a Skittles-re😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
rosszul emlékeztem, szívproblémák miatt nem draftolták. túl sok a névrokonHöri
Konkrétan 2010-ben 20 évesen szívrohamot kapott, mert valami olyan fájdalomcsillapítóval szúrta magát, aminek szedésekor rohadt magas a kockázata egy esetleges szívrohamnak, de cserébe semmi fájdalmat nem érzel és szupermennek érzed magad. Szóval valszeg inkább a függőség volt az indok:SFearTomi
Szép történet 😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Ez a Denver secondary... Megkaphatja a C. Vaughn díjat...

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A Bal-nak csak is Lewis miatt szurkolok picit.. De nem viszem túlzásba 😀Stev85
Ha már szurkolsz, akkor inkább Ed Reed miatt szurkolj nekik. 😊 Lewis-nak már van gyűrűje, Ed Reed-nek viszont még nincs, pedig a maga posztján ő is hasonló kaliberű játékos. (Nekem ráadásul szimpatikusabb is. A Lewis féle hangadó, csapatvezér egyéniségek mögött azért a privát életben elég autoriter, "erőszakos" személyiségek szoktak meghúzódni. A fociban ez kell, de emberként nekem szimpatikusabbak a csendesebb játékosok. De ez az én személyes preferenciám. 😊)peterk2005
Igazából a maradt csapatok közül csak a SFben érzek annyit februárban ne BB elégedett fejét kelljen néznünk kezében a Vince Lombardi val.. De csak reménykedek a BAl megnehezíti az NE dolgát..
Most nézem a Bal-Den-t. Baileyből kompletten hülyét csinált T.Smith...

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Bal-nak csak is Lewis miatt szurkolok picit.. De nem viszem túlzásba 😀Stev85
Ha már szurkolsz, akkor inkább Ed Reed miatt szurkolj nekik. 😊 Lewis-nak már van gyűrűje, Ed Reed-nek viszont még nincs, pedig a maga posztján ő is hasonló kaliberű játékos. (Nekem ráadásul szimpatikusabb is. A Lewis féle hangadó, csapatvezér egyéniségek mögött azért a privát életben elég autoriter, "erőszakos" személyiségek szoktak meghúzódni. A fociban ez kell, de emberként nekem szimpatikusabbak a csendesebb játékosok. De ez az én személyes preferenciám. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Komoly meccset játszott a Seattle.!jkRush
Nagyon.. HA az első félidőt nem b*sszák el... Továbbmennek...Stev85
Nem ők baszták el, csak szólok.

Egyébként ti innentől kinek szurkoltok?

Nekem NFC Falcons, Niners sorrendben. Double B
4 és 1re FG-t rúgnak az első félidőben, impotens futás helyett már más a leányzó fekvése..
Én a jó meccseknek szurkolók, Indy és Den kihullott..
Ne és Hou. Nem tudom melyiket nem kedvelem jobban 😀
Atl-SF.. Akkor inkább hajrá SF. Ha nagyon
És az Ne/Hou-Bal on a Bal-nak fogok 8)Stev85
Hát jó, de fordítva azt is nézheted, hogy a Falcons meg jó hívással kivédekezte. na de emberek vagyunk, fordítva látjuk a dolgokat. a lényeg, hogy az első félidő az Atlantáé volt, aztán bealudtak az előnybe( olyan mint a gurulós fociban a 2:0) a második viszont a hawksé volt. A végén pedig a momentum a hazaiak oldalára dőlt, mint tegnap a vendégekére.

Én a Bolti móroknak így hogy mindkét kedvenc csapatomat kiejtette már nem tudok szurkolni. a másik kettő pedig alapból irreleváns, szóval ezért marad az nfc 😀Double B
A Bal-nak csak is Lewis miatt szurkolok picit.. De nem viszem túlzásba 😀 Az Atlanta valamiért nem volt sosem szimpatikus... De jobban érdekel jelenleg mi lesz Arianssal..

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Komoly meccset játszott a Seattle.!jkRush
Nagyon.. HA az első félidőt nem b*sszák el... Továbbmennek...Stev85
Nem ők baszták el, csak szólok.

Egyébként ti innentől kinek szurkoltok?

Nekem NFC Falcons, Niners sorrendben. Double B
4 és 1re FG-t rúgnak az első félidőben, impotens futás helyett már más a leányzó fekvése..
Én a jó meccseknek szurkolók, Indy és Den kihullott..
Ne és Hou. Nem tudom melyiket nem kedvelem jobban 😀
Atl-SF.. Akkor inkább hajrá SF. Ha nagyon
És az Ne/Hou-Bal on a Bal-nak fogok 8)Stev85
Hát jó, de fordítva azt is nézheted, hogy a Falcons meg jó hívással kivédekezte. na de emberek vagyunk, fordítva látjuk a dolgokat. a lényeg, hogy az első félidő az Atlantáé volt, aztán bealudtak az előnybe( olyan mint a gurulós fociban a 2:0) a második viszont a hawksé volt. A végén pedig a momentum a hazaiak oldalára dőlt, mint tegnap a vendégekére.

Én a Bolti móroknak így hogy mindkét kedvenc csapatomat kiejtette már nem tudok szurkolni. a másik kettő pedig alapból irreleváns, szóval ezért marad az nfc 😀
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Komoly meccset játszott a Seattle.!jkRush
Nagyon.. HA az első félidőt nem b*sszák el... Továbbmennek...Stev85
Nem ők baszták el, csak szólok.

Egyébként ti innentől kinek szurkoltok?

Nekem NFC Falcons, Niners sorrendben. Double B
4 és 1re FG-t rúgnak az első félidőben, impotens futás helyett már más a leányzó fekvése..
Én a jó meccseknek szurkolók, Indy és Den kihullott..
Ne és Hou. Nem tudom melyiket nem kedvelem jobban 😀
Atl-SF.. Akkor inkább hajrá SF. Ha nagyon
És az Ne/Hou-Bal on a Bal-nak fogok 8)

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Komoly meccset játszott a Seattle.!jkRush
Nagyon.. HA az első félidőt nem b*sszák el... Továbbmennek...Stev85
Nem ők baszták el, csak szólok.

Egyébként ti innentől kinek szurkoltok?

Nekem NFC Falcons, Niners sorrendben.