Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sziasztok,

Biztos meg tudjátok mondani hogy ki az a játékos akinek a karjába ilyen hegtetoválással bele van varrva a karjába a patkó de (már) nem Colts játékos?


több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A Chargersbe már biztos nem megy Arians. Szerencsére az akkor kilőve, a Bearstől tartok még nagyon.Stez
Ezt még ki kell imádkozni srácok, de félek Bears lesz belőle :\szampi#33
Akkor "medveirtást" végzek, az tuti... Rituálisan

több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
A Chargersbe már biztos nem megy Arians. Szerencsére az akkor kilőve, a Bearstől tartok még nagyon.Stez
Ezt még ki kell imádkozni srácok, de félek Bears lesz belőle :\

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
A Chargersbe már biztos nem megy Arians. Szerencsére az akkor kilőve, a Bearstől tartok még nagyon.Stez
Halleluja...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Chargersbe már biztos nem megy Arians. Szerencsére az akkor kilőve, a Bearstől tartok még nagyon.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Schefter szerint:

"So Cardinals to interview Mike McCoy again, Eagles to interview Gus Bradley again, Bears to interview Marc Trestman and Darrell Bevell again"


szóval úgy néz ki jelen pillanatban vagy a Chargers lesz a befutó, vagy marad Arians.


Double B
Én meg pont azt olvastam, hogy Arians nagyon esélyes a Bearsnél és neki is favoritja lenne a csapat.
Hát kiderül néhány napon belül.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Schefter szerint:

"So Cardinals to interview Mike McCoy again, Eagles to interview Gus Bradley again, Bears to interview Marc Trestman and Darrell Bevell again"


szóval úgy néz ki jelen pillanatban vagy a Chargers lesz a befutó, vagy marad Arians.


Double B
A mondatod végét szeretném 😛 a "vagy" szó után

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Schefter szerint:

"So Cardinals to interview Mike McCoy again, Eagles to interview Gus Bradley again, Bears to interview Marc Trestman and Darrell Bevell again"


szóval úgy néz ki jelen pillanatban vagy a Chargers lesz a befutó, vagy marad Arians.
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Fasza.
Hozhatja magával Vasquezt is, az OL-be nagy upgrade lenne. 😀
Amúgy meg annyira nem fasza, de az mellékes. 😀Stez
Akartam már kérdezni, de egy "VP of football operations" feladata miben merül ki?? Bocs a hülye kérdésért

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ide is. 😛

Not sure if this is in the Twittersphere, but Jimmy Raye is leaving the Chargers to be VP of football operations for the Colts. szaba
Ez jó szar csere volt😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fasza.
Hozhatja magával Vasquezt is, az OL-be nagy upgrade lenne. 😀
Amúgy meg annyira nem fasza, de az mellékes. 😀

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ide is. 😛

Not sure if this is in the Twittersphere, but Jimmy Raye is leaving the Chargers to be VP of football operations for the Colts.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Luck wr pajtija a stanfordból mire lehet képes? Whalen asszem. Ha jól tudom őt IR-re raktuk, pedig semmi sérülésről nem olvastam. Ez nálam annyit jelent h láttunk benne lehetőséget, és nem akartuk h máshol kössön ki.shady
Fasza lesz. 😛
Amúgy én tőle is azért várok valami meglepit, PS meccseken nagyon jól mozgott slotban, Luck ugye nagyon jól ismeri, ha pályára kerül, szvsz él majd a lehetőséggel.
De hát ha nem, akkor is UDFA volt, nem halunk bele.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Luck wr pajtija a stanfordból mire lehet képes? Whalen asszem. Ha jól tudom őt IR-re raktuk, pedig semmi sérülésről nem olvastam. Ez nálam annyit jelent h láttunk benne lehetőséget, és nem akartuk h máshol kössön ki.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Woodson már idén is inkább safety-t játszott, de a sebessége helyenként már ahhoz is kevés, viszont hatalmas agya van ehhez a játékhoz, ezzel még tud kompenzálni.somoskovig
Tudom, hogy safetyt játszott, de Collins sérülése után rakták át inkább, amúgy maradt volna corner.
Amiatt kérdéses nekem, hogy azért elég lenne-e a posztra. Ha igen, én szívesen látnám, hiába 37 éves, 1, max. 2 év még benne lehet, főleg amint mondtad, az agya és a tapasztalata remekül jönne ebbe a védelembe.Stez
Collins tavaly sérült meg, már akkor is sokat volt safety Woodson, főleg mert képes időnként TE ellen védekezni, blitzelni is el lehet küldeni, és futás ellen is fel tud lépni. Cover cornernek viszont már tavaly sem volt elég szerintem, idénre ez csak romlott, nagy hiba lenne CB-ként bevállalni.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Woodson már idén is inkább safety-t játszott, de a sebessége helyenként már ahhoz is kevés, viszont hatalmas agya van ehhez a játékhoz, ezzel még tud kompenzálni.somoskovig
Tudom, hogy safetyt játszott, de Collins sérülése után rakták át inkább, amúgy maradt volna corner.
Amiatt kérdéses nekem, hogy azért elég lenne-e a posztra. Ha igen, én szívesen látnám, hiába 37 éves, 1, max. 2 év még benne lehet, főleg amint mondtad, az agya és a tapasztalata remekül jönne ebbe a védelembe.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Woodson már idén is inkább safety-t játszott, de a sebessége helyenként már ahhoz is kevés, viszont hatalmas agya van ehhez a játékhoz, ezzel még tud kompenzálni.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit elmaradoztam az itteni fórumtól, de azért követtem a Colts meccseit becsülettel 😊. Kérdéseim a nálam szakavatottabbakhoz:
- Freeney végül marad-e ennyi pénzért?
- Ki a fene lesz Bethea párja, mert én mondjuk egy veteránt, pölö Reed, vagy Woodson-t nagyon el tudnék ott képzelni.
- CB-k szerintem max cserének jók, van esély, hogy oda draftoljunk valakit?
- Az O falat meg lehet erősíteni egy idény alatt? Szerintetek kit kéne megtartani közülük kezdőnek? flzoli
- Freeney menjen csak
- Zbiko jó, hagynám kezdőnek
- Davis kezdő CB-nek jó, mellé még egy kezdőt hoznék. Egyébként azt mondják, Woodson nem marad a Packersnél, habár 37 éves, lehet még cornernek bepróbálnám, a tapasztalata és a ballhawk játéka kurva jól jönne, ha még nem lassult le nagyon.
- OL mindenképp kell. Linkenbach/Olsen mehet a kukkeroba, Levitret hoznám LG-nek, és hoznék még egy RT-t, Justice is mehetne, ahová akar. RT is elvileg lesz pár, aki UFA lesz és bőven upgrade lenne nálunk. De egyelőre kérdés, ki hosszabbít a saját csapatánál, és ki jön ki piacra.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 087
Kicsit elmaradoztam az itteni fórumtól, de azért követtem a Colts meccseit becsülettel 😊. Kérdéseim a nálam szakavatottabbakhoz:
- Freeney végül marad-e ennyi pénzért?
- Ki a fene lesz Bethea párja, mert én mondjuk egy veteránt, pölö Reed, vagy Woodson-t nagyon el tudnék ott képzelni.
- CB-k szerintem max cserének jók, van esély, hogy oda draftoljunk valakit?
- Az O falat meg lehet erősíteni egy idény alatt? Szerintetek kit kéne megtartani közülük kezdőnek? flzoli
tényleg baszki..most jut eszembe 😀

Reed mekkora király lenne ide. és állítólag úgy néz ki, hogy nem marad a Ravensben. (legalábbis itt ott lehetett ilyet olvasni) ha pedig elmegy és nem vonul vissza, simán jöhet ide is

több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 860 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kicsit elmaradoztam az itteni fórumtól, de azért követtem a Colts meccseit becsülettel 😊. Kérdéseim a nálam szakavatottabbakhoz:
- Freeney végül marad-e ennyi pénzért?
- Ki a fene lesz Bethea párja, mert én mondjuk egy veteránt, pölö Reed, vagy Woodson-t nagyon el tudnék ott képzelni.
- CB-k szerintem max cserének jók, van esély, hogy oda draftoljunk valakit?
- Az O falat meg lehet erősíteni egy idény alatt? Szerintetek kit kéne megtartani közülük kezdőnek?

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Minden héten előkerül ez a téma😀 Emberek! Ballard egy normál OL fallal király lesz, akár törpe, akár nem😀FearTomi
Én szoktam lenni az első számú védelmezője, nekem ne mond 😛
De azért az kemény volt a GB behúzta Saturdayt aztán 6-7 meccs után padoztatták Stev85
Jó, hogy padoztatták, lesérült! Aztán később még egyszer újra sérült...Ezért nem játszott kb. idén.FearTomi
Ja, és mellette a Packers OL legszarabbja volt az első hetekben, amikor kezdett, nem csak a sérülése miatt lett backup.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Minden héten előkerül ez a téma😀 Emberek! Ballard egy normál OL fallal király lesz, akár törpe, akár nem😀FearTomi
Én szoktam lenni az első számú védelmezője, nekem ne mond 😛
De azért az kemény volt a GB behúzta Saturdayt aztán 6-7 meccs után padoztatták Stev85
Jó, hogy padoztatták, lesérült! Aztán később még egyszer újra sérült...Ezért nem játszott kb. idén.FearTomi
Arról nem tudtam elsérült, csak arról padoztatják.. De a backuppal sem voltak olyan rosszak.Stev85
Direkt figyeltem, hogy mi van vele😀 Ha jól emlékszem a köv. sorrendbe sérült: Nyak, Lábfej, Nyak-Váll, Nyak-Váll...Szóval kapott rendesen szegény😀FearTomi
Kapott az öreg Jeff, az már tény..

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Minden héten előkerül ez a téma😀 Emberek! Ballard egy normál OL fallal király lesz, akár törpe, akár nem😀FearTomi
Én szoktam lenni az első számú védelmezője, nekem ne mond 😛
De azért az kemény volt a GB behúzta Saturdayt aztán 6-7 meccs után padoztatták Stev85
Jó, hogy padoztatták, lesérült! Aztán később még egyszer újra sérült...Ezért nem játszott kb. idén.FearTomi
Arról nem tudtam elsérült, csak arról padoztatják.. De a backuppal sem voltak olyan rosszak.Stev85
Direkt figyeltem, hogy mi van vele😀 Ha jól emlékszem a köv. sorrendbe sérült: Nyak, Lábfej, Nyak-Váll, Nyak-Váll...Szóval kapott rendesen szegény😀

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Minden héten előkerül ez a téma😀 Emberek! Ballard egy normál OL fallal király lesz, akár törpe, akár nem😀FearTomi
Én szoktam lenni az első számú védelmezője, nekem ne mond 😛
De azért az kemény volt a GB behúzta Saturdayt aztán 6-7 meccs után padoztatták Stev85
Jó, hogy padoztatták, lesérült! Aztán később még egyszer újra sérült...Ezért nem játszott kb. idén.FearTomi
Arról nem tudtam elsérült, csak arról padoztatják.. De a backuppal sem voltak olyan rosszak.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Minden héten előkerül ez a téma😀 Emberek! Ballard egy normál OL fallal király lesz, akár törpe, akár nem😀FearTomi
Én szoktam lenni az első számú védelmezője, nekem ne mond 😛
De azért az kemény volt a GB behúzta Saturdayt aztán 6-7 meccs után padoztatták Stev85
Jó, hogy padoztatták, lesérült! Aztán később még egyszer újra sérült...Ezért nem játszott kb. idén.